Naše miliony vládě fašistů z masa a kostí

Jestli soudíte, že náš stát je chudera a nuzák podle toho, že některým svým lidem platí jen tolik, aby udrželi tělo a duši pohromadě akorát do příštího měsíce, jste naivové, kteří si ani na špičku nosu nevidí, protože opak je pravdou a náš stát je grand a pracháč, co má těch prachů tolik, že neví, co s nimi. A tak je rozhazuje.

Třeba do zahraničí, vládám cizích zemí samozřejmě, ale pochopitelně ne všem, ale jen těm nejvybranějším, které si tu podporu skutečně zaslouží. Takže slušný balík jich z naší státní pokladny směřuje na Ukrajinu, do rukou vlády fašistů z masa a kostí, jak ji charakterizoval i někdejší zastupující komisař EU, Günter Verheugen. Člověk, který předcházející proruské legální vládě Janukovyčově pěsti rozhodně nemačkal, ale když viděl, jaká fašistická špína se to po puči na kyjevském Majdanu zafinancovaném Američany částkou pěti miliard dolarů vyvalila na Ukrajinu, když sledoval, s jakou parádou a elánem vypochodovaly po Majdanu do ulic ukrajinských měst pluky bývalých ukrajinských jednotek SS, jakým hrdinou do ukrajinských čítanek se stal přes noc někdejší válečný zločinec a vrah Rusů a židů Štěpán Bandera, jak Rusy mordujícímu a proto tak oslavovanému pluku Azov přišel k dobru bývalý znak nacistického wehrwolfu, lišící se od hákového kříže jen tím, že mu na jeho druhé příčce chybí zalomení, když slyšel, jak surového vraždění se dopustili ukrajinští fašisté na prorusky cítících spoluobčanech v Oděse, když toto vše tedy Verheugen viděl, vypozoroval a vyslechl, vyřkl nad novým režimem na Ukrajině svůj nemilosrdný, ale spravedlivý soud:

JE TO VLÁDA FAŠISTŮ Z MASA A KOSTÍ

Ale přezajímavá věc. Pro naši vládu se vám právě tohle, že totiž jde o fašisty jako podle mustru vykrojené, stalo zřejmě důvodem její nevšední přízně k nim, jakou k žádné národní odnoži dosud nezahořela. A tak nejen, že tehdy jeden rok sloužící ministr zahraničí Zaorálek zajel do Kyjeva oslavit první výročí majdanského puče, ale aby nezůstalo jen u jeho krásných proukrajinských slov, začali jsme (ano, my všichni, protože i z našich peněz ta podpora pochází), hospodářsky ne příliš prosperující Ukrajině posílat peněžní dary. V letech 2014-2015 to bylo 35 milionů korun, letos to bude 35 milionú a příští rok taktéž 35 milionů.

Všechny mají být použity na budování nezávislých médií (zřejmě stejně nezávislých, jako jsou média naše), dále na boj proti korupci a na rozvoj vysokého školství. Celkově jsme pak od roku 2014 do dneška poskytli Ukrajině 171 milionů korun naší podpory, protože tahle kabrňácká země, která se s Rusy prostě nemazlí, si tu podporu zaslouží.

Takže se nedivte, že tu pomoc vřele uvítala i poslankyně za TOP 09 Langšádlová (ano ta, která vyzvala svět k nukleární válce proti Rusku). Vedená zřejmě úvahou, že se na Rusy se půjde právě z území Ukrajiny, řekla si, že tady se s penězi škudlit nedá. Takže ať ta země za něco stojí, je tam pořádek a pro útočné vozy a letadla NATO nechť je tam vše řádně uklizeno a vybetonováno.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
39 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
21. 5. 2017 9:44

Další nadějný svazák dneška…
http://www.denik.cz/z_domova/pavel-belobradek-babis-i-kalousek-patri-minulosti-my-se-divame-dopredu-20170514.html
Za celým cirkusem kolem Babiše je odpočátku ve skutečnosti snaha připravit nástup „Lidovců“…
Pod vedením člověka kterého zajímají mnohem více 2% pro NATO (o vstupu do kterého nebylo referendum a tedy řada z nás „spojenecké“ „závazky“ zcela neuznává) než sociální otázky, zdravotnictví…
Ne že bych to od počátku „vládní krize“ netvrdil – ale samozřejmá taktika typu „The Bravados“ a vyluxovaný úsměv podpořený předchozí realizací Bílé hory II nakonec až překvapují…
Prý budoucí premiér…
No comment…

Sirda
Sirda
21. 5. 2017 14:03

Na fašisty a utečence kdoví odkud má vláda peněz dost, ale našim těžce postiženým vozíčkářum odebírají invalidní vozíky. To se nedělo ani za Topolánka nebo Nečase.

Admirál
Admirál
22. 5. 2017 6:55

Kdo podporuje fašisty, je fašista.
Jakákoli levicová strana, která se podporuje imperiální manévry velmocí, válčení, převraty, není levicová. Takové strany dovedli svět před 100 lety do I. sv. v. a mají k tomu našlápnuto i dnes.
Nevolit, nepsporovat.

Béda
22. 5. 2017 7:48

To je tak, když vedouci ulohu KSČ ve společnosti nahradila vedouci uloha USA v celem světě.

Béda
22. 5. 2017 7:54

Admirál napsal

Kdo podporuje fašisty, je fašista.
Jakákoli levicová strana, která se podporuje imperiální manévry velmocí, válčení, převraty, není levicová. Takové strany dovedli svět před 100 lety do I. sv. v. a mají k tomu našlápnuto i dnes.
Nevolit, nepsporovat.

Socijalni demo-grácije vždycky hleděla kde su nejplnši koryta. Když šlo do tuheho byla internacijonalně – solidarně na straně velkokapitalu a klidně kvuli korytum (že Lubošu?) zradila třidni zajem svych duvěřivych voliču. Tak proč by to na UkraDině (že Lubošu?) mělo byt jinak?

Béda
22. 5. 2017 8:12

Za všechno muže Putin a Gottwald. Za vznik prvniho koncentraku za burskych valek, za prvni světovu valku, za druhu světovu valku i za tu třeti keru připravuji USA a jejich soudruzi v NATO. Putin s Gottwaldem možu taky za to, že v Britanii viliči zblbnuti putinovym neomarxismem zvolili Brexit, zato že amik zpitoměly FSB použivajicim programy CIA zvolil Kačera Trumpa. Jenom těsně selhal Putin s FSB ve Francii. Kdyby žabožrut zvolil Marinu, byl by to dukaz ruského zfalšovani frantikovych voleb. Nyni si Putin brusi zuby na Makrelu. V Turecku protlačil k lizu Adolfa Erdogana. V Česku zvolili Putinovci s Gottwaldem… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 5. 2017 8:40
Béda
22. 5. 2017 11:38

fajt napsal

http://bleskove.cz/politika/7707-herec-novy-nesnasi-zemana-chce-emigrovat

Klidně aťsi emigruje. Proč ta pavlač kolem toho jenom žvaní, nesebere se konečně i s rodinou a neemigruje za svobodou do nějakého multikulti prostředí, kde by se mohla vzájemně obohacovat? Třeba do Paříže, kde je záruka demokracie, protože čerstvě vyhrál prezidentské volby rothschildův Mac(a)rónek. O odletět může klidně již zítra z Lahváčova letiště.

peter.
22. 5. 2017 17:49

fajt napsal http://www.hlavnespravy.sk/sokujuca-reportaz-le-parisien-v-jednej-zo-stvrti-v-centre-pariza-prebieha-hon-na-zeny-primatorka-pod-tlakom-priznava-ze-o-probleme-vie-uz-tyzdne/1009172 fajt! V Európe sa zhromažďuje armáda.A v istej chvíli,bude aj vyzbrojená.Zatiaľ sa chlapci nudia a tak si krátia čas znásilňovaním,podpaľovaním áut a podobnými zábavkami.Veď to im pri verbovaní bolo sľúbené!Naše ženy a dievčatá,prachy a zábava.Berú za to žold v podobe sociálnych dávok,ktoré sú asi tak 4 krát vyššie ako je dôchodok Slováka,ktorý odpracoval 40 rokov,počas ktorých si platil sociálne poistenie.Treba si všimnúť,že napríklad Ukrajinci sú tvrdo odmietaní a našim ľuďom bol až do r.2011 nemecký pracovný trh zakázaný. Takže to najmúdrejšie čo naši politici môžu urobiť je,že podporia Maďarov a Poliakov v ich snahách zabrániť vstupu imigrantov… Číst vice »

Dana
Dana
22. 5. 2017 19:50

„….Takže to najmúdrejšie čo naši politici môžu urobiť je,že podporia Maďarov a Poliakov v ich snahách zabrániť vstupu imigrantov na svoje územie.
A vrátiť sa k brannej výchove na stredných školách,obnoviť činnosť bývalého Zväzarmu a naučiť náš dorast aspoň základom ovládania zbraní a zachádzania s nimi….“

S tim by nemela americka politika zadny problem.
Je to na obcanech Ceska a Slovenska, aby si zvolili politiky, vybrali zodpovedne lidi, kteri se budou zasazovat za prani vetsiny….

fajt
23. 5. 2017 5:55

https://www.novinky.cz/finance/438491-smrt-partnera-casto-znamena-pad-do-chudoby.html – Smrt životního druha či družky může pro zbylého partnera v Česku znamenat neodvratný pád do ekonomických problémů. Smrt převrátí život ovdovělého partnera nejen ve vztahu, společensky, ale často ho donutí změnit celý dosavadní způsob života – tohle opravdu asociální stát, který překonává i ty nejhorší obavy. ..

fajt
23. 5. 2017 6:01

http://politikus.ru/articles/94845-kak-realno-zhili-grazhdane-velikobritanii-i-francii-v-60-70-e-gody.html – sovětský svaz měl v sedmdesátých letech minulého století americké kapitalisty na lopatkách ( i přes zjevné chyby, záměrnou sabotáž vlastními soudruhy a k tomu prohraná válka Vietnamu, která naprosto demoralizovala západní společnost ), jenže Brežněv usoudil, že americkým kapitalistům se musí pomoci, protože by mohli být partňori sovětských soudruhů – jak to nakonec celé dopadlo dnes víme a cítíme všichni. ..)

peter.
23. 5. 2017 6:24

https://www.aktuality.sk/clanok/490239/vybuch-na-koncerte-v-manchestri-si-vyziadal-19-obeti/
My to zvládneme!!!!Vyhlási v reakcii na mŕtvych v Manchestri p.Merkelová.

peter.
23. 5. 2017 6:39

V sobotu začína Ramadán,tak prečo ho neprivítať?

Gatta
Gatta
23. 5. 2017 13:04

fajt napsal

https://www.youtube.com/watch?v=t2zaN5XBNkY

fajte, Vy jste šťastnej člověk … že máte na takový věci čas …

fajt
23. 5. 2017 13:44

no snažím se :-) já fakt doufal, že ten kilometr dá, když se nechal ukecat od dvou kavárenských pipin v leginách. ..)

je tam pár zajímavých postřehů, ale většinou si po paroubovsku dává majzla co těm dvěma krafkám a jejich rozeskákanému publiku řekne, taky doufám, že to v oranžové partaji zase zkusí až budou gorily na podzim méně než čtyřprocentní. ..)

https://www.youtube.com/watch?v=1I-lX4c5hXM&t=428s – a tady to máte s Rathem. ..)

peter.
23. 5. 2017 17:28

Keller a Štětina v jednom šíku?

hudryper
hudryper
23. 5. 2017 18:13

peter. napsal
Keller a Štětina v jednom šíku?

Zcela určitě nikoliv,Peter. Dovolil jsem si poslat Janu Kellerovi podobnou otázku. Obdržel jsem
jeho odpověď,kterou Vám posílám mailem.Jsem si jistý,že Tě jeho odpověď uspokojí.

peter.
23. 5. 2017 20:48

http://www.czechfreepress.cz/blogy/islamizace-cr-je-nevyhnutelna.html Ja už neviem ako to napísať,že jedine podpora Maďarska a Poľska v ich úsilí vymaniť sa spod vplyvu bruselských zločincov a vytvorenie pevného jednoliateho bloku odporu zo štátov V4, nám môže pomôcť zachovať si svoju vlasť,svoj národ,svoju svojbytnosť.Keď v Bruseli hlasovali europoslanci za protimaďarské sankcie tak tí,ktorí zdvihli ruky za protimaďarskú rezolúciu hlasovali aj za to,aby naďalej mohol devastovať naše republiky netvor Soroš,so svojou budapeštianskou univerzitou a s mimovládkami ktoré výdatne platí aby rozkladali naše štáty,dedičstvo našich otcov,dedov a pradedov. Asi je nám súdené zažiť to,čo zažil včera Manchester.Až keď uvidíme bombou roztrhané telá našich detí,tak si začneme trhať… Číst vice »

Gatta
Gatta
24. 5. 2017 6:30

Re hudryper – Můžete prosím to hlasování pana Kellera objasnit – četl jsem od něj něco v Právu, kde to vypadalo, že PRO patrně nehlasoval, ale jasné mi to tedy moc není.

fajt
24. 5. 2017 7:00

Gatta napsal

Re hudryper – Můžete prosím to hlasování pana Kellera objasnit – četl jsem od něj něco v Právu, kde to vypadalo, že PRO patrně nehlasoval, ale jasné mi to tedy mocnení.

ten flek v Bruselu neměl brát ( a ještě za oranžové asociály), to mu dost kazí reputaci. ..)

Gatta
Gatta
24. 5. 2017 7:11

Re fajt – spíš by mu na základě toho někteří rádi zkazili reputaci.
Je to především sociolog – a kde nejlépe pochopit co se ve společnosti děje, než v prostředí mocenského dění v Bruselu. Musí mít nasbíráno ohromné množství materiálu :-)
Je ale velká škoda, že své zkušenosti uveřejňuje pravidelně jen v Právu a jinak i na webech je ke čtení jen zřídka. I velmi kKrátké článečky na OM by jistě vyvolaly bohatou diskuzi.

No a za koho jiného by měl šanci se tam dostat … ?

fajt
24. 5. 2017 7:26

Gatta napsal Re fajt – spíš by mu na základě toho někteří rádi zkazili reputaci. Je to především sociolog – a kde nejlépe pochopit co se ve společnosti děje, než v prostředí mocenského dění v Bruselu. Musí mít nasbíráno ohromné množství materiálu Je ale velká škoda, že své zkušenosti uveřejňuje pravidelně jen v Právu a jinak i na webech je ke čtení jen zřídka. I velmi kKrátké článečky na OM by jistě vyvolaly bohatoudiskuzi. No a za koho jiného by měl šanci se tam dostat … ? na jeho místě bych žádný takový flek nebral – ale jakou má a… Číst vice »

peter.
24. 5. 2017 8:42

Gatta napsal

Něco jsem o tom hlasování našel:
http://machpetrmach.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605697

a proklik :
http://www.votewatch.eu/en/term8-making-relocation-happen-motion-for-resolution-vote-resolution.html

Gatta:
To je iné hlasovanie.To o ktorom sa bavíme prebehlo v EP 17.5.2017.Hlasovalo sa o tomto:
https://euractiv.sk/clanky/slovensko-v-ep/europsky-parlament-navrhuje-spustit-pravne-konanie-voci-madarsku/
A aby vám nebolo ľúto,tak podobne alibisticky a nehorázne hlasovali aj slovenskí socialisti z Ficovej strany SMER-SD.K tomu sa vyjadril europoslanec za strany SNS Paška takto:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ako-ste-len-mohli-hlasovat-proti-Madarsku-kvoli-migrantom-Rozculeny-Paska-sa-pustil-do-smerackych-europoslancov-288338

peter.
24. 5. 2017 8:57

Môj komentár bohvie prečo už zase čaká na schválenie,takže to skúsim znovu:
Gatta:
Ide o hlasovanie v EP zo dňa 17.5.2017.
Hlasovalo sa o o návrhu spustiť voči Maďarsku proces právneho konania podľa článku 7 Lisabonskej zmluvy.Návrh predložila frakcia sociálnych demokratov S&D,Aliancia liberálov a demokratov za Európu(ALDE)a zelenými s ľavicou.Prijatá rezolúcia je nezáväzná.
Maďarsku je vyčítaná neochota prijímať imigrantov a odmietavý postoj k Sorošovej univerzite a mimovládnym organizáciám ktoré platí Soroš.
Za rezolúciu hlasovali aj europoslanci za stranu SMER-SD.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ako-ste-len-mohli-hlasovat-proti-Madarsku-kvoli-migrantom-Rozculeny-Paska-sa-pustil-do-smerackych-europoslancov-288338

Gatta
Gatta
24. 5. 2017 10:00

Re peter – blokovaný komentář – to znám, to si ale člověk alespoň uvědomí, jak je už životem zkažený, nebo naopak jak nejde s dobou, a že použitím slov, která považuje za normální, nebo i spisovná, tak že se už pohybuje na hraně zákona nebo minimálně spravedlivého všeobecného opovržení.

Na těch eurostránkách jsou všechna hlasování – zde to Maďarsko a Keller zde byl také PRO. Krásně so vše dá vyfiltrovat:
http://www.votewatch.eu/en/term8-situation-in-hungary-motion-for-resolution-vote-resolution.html

Martin (už bez taky m)
24. 5. 2017 10:14

Podle Bloombergu „Princ české diplomacie“…
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Karel-Schwarzenberg-udrel-z-americkej-tlace-Soros-predstavuje-najvacsiu-nadej-pre-demokraciu-vo-vychodnej-Europe-288248
Já bych řekl, že toto je v podstatě vlastizrada…
Ale kde má tenhle gauner „vlast“??

tatar
tatar
24. 5. 2017 14:20

Dopadne to tak, že Češi budou žít ve vesnicích. Většinou budou vykonávat podřadný práce. Kdo to bude chtít někam dotáhnout, půjde do města, kde se bude mluvit jednoduchou angličtinou. Pravděpodobně tam bude takový národnostní mišmaš, něco jako někdejší Vídeň, kdyby ji byli dobyli Turci. Národnostní myšlenku dřív držela církev. Jediný náboženství, který má dneska „drajv“ je islám. Budeme rádi, když ti lidi na vesnicích budou vůbec o sobě uvažovat jako o Češích…

peter.
25. 5. 2017 5:26

Gatta napsal
Na těch eurostránkách jsou všechna hlasování

Naši socialisti v EP svoje protimaďarské hlasovanie zdôvodnili takto:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Doma-hrdo-v-Bruseli-so-stiahnutym-chvostom-Ficovi-europoslanci-obhajuju-hlasovanie-proti-Orbanovi-288421
Známa slniečkárka,vítačka,genderistka a aktivistka LGBT v argumentačnej tiesni pri obhajobe svojho hlasovania neváhala oživiť aj stáročný národnostný spor medzi Maďarmi a Slovákmi.Klame,keď píše o „utečencoch“z vojnovej zóny v Sýrii.Podľa „dublinských dohôd“za utečencov nemožno považovať tých,ktorí prichádzajú z prvých krajín ktoré im poskytli bezpečie pred vojnou.

peter.
25. 5. 2017 15:49

hudryper napsal
Zcela určitě nikoliv,Peter. Dovolil jsem si poslat Janu Kellerovi podobnou otázku. Obdržel jsem
jeho odpověď,kterou Vám posílám mailem.Jsem si jistý,že Tě jeho odpověď uspokojí.

http://www.hlavnespravy.sk/cesky-europoslanec-profesor-keller-ked-sme-vstupovali-eu-nikto-nam-nepovedal-ze-sucastou-nasich-zavazkov-bude-ochota-zmenit-etnicke-zlozenie-nasej-populacie/1014374