Nejžádanější povolání v dnešní době!

 

Připravte svoje děti už teď!

Foto: zdroj

Dětských vojenských táborů je spousta. Ne všude jim velí profesionální vojáci a školí je účastníci zahraničních vojenských misí. Jeden z nejtvrdších je u Konic. „Ještě týden po příjezdu mi syn odpovídal ‚ano, madam‘ a skládal šaty do komínků.“

Celý článek Ludvíka Hradílka najdete na Aktuálně.cz

Radkův komentář: Pionýr či Svazarm = hadra.

 

12
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
GattaM.C.AlešfajtMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Pokud by základem měla být disciplína, koordinovaná spolupráce v kolektivu, samostatnost, práce, první pomoc, orientace v terénu, navazování kontaktů, zkušenost se základy přežití, uvědomění si okamžiků kdy je nutno nasazovat se a pracovat pro společnost- proč ne? Naopak pak je to vítáno. Potkal jsem na svých přírodovědných výpravách několik podobných výprav. Pokud je vedou rozumní lidé, jsou i výsledky rozumné. Z hlediska zbraní je situace složitější, jako obranný prostředek by se např. středoškoláci měli rozhodně učit využít cokoliv. Vždycky není AK 47 či M16 nebo G5 „po ruce“, stejně jako pár granátů či granátomet. Pochopím i ty specializovanější tábory, ale… Číst vice »

Pepan X
Člen
Pepan X

Jak píše Martin, pokud jde o disciplínu, samostatnost a naučí je tam chování jsem pro ovšem jedna věc mne zaráží a to ta jak píše asi matka jíž syn říkal ještě týden po návratu “ ano madam “ , jak je vidět tak to není zrovna víchova pro 4eskou identitu ale pro EU že. Tak do takového tábora bych své dítě nedal aby bylo vychováváno pro světový terorismus NATO.

fajt
Člen
fajt

https://cz.sputniknews.com/svet/201708055751170-velvyslanec-rusko-zrusit-sankce-usa-tezko/ – americká neoconjudowina se prostě rozhodla přežít Putina na madračkách, snad potomci pochopí strategii svých fotrů a mutter a nevezmou to jenom jako příležitost si konečně světově zaválčit . ..)

comment image – není nad to si život pořádně užít a přitom být na samém vrcholu – tohle si už nedovolí žádná prozápadní kyborg pijavice, maj co ruskému caru závidět. ..)

Bety
Člen
Bety

Ta madam se mi také nelíbí, spíš než nějakou výchovou k odpovědnosti a užitečným znalostem to vypadá na bezduchý dril. Ano pane, jistě pane…., polezu po čtyřech když přikážete pane….

Kropac
Člen
Kropac

Co víme? Nejvíc vadí oslovování maminky: celý týden „ano madam“. Jedná se o tvrzení jednoho instruktora. Navíc to může být vytahování dítěte. Běžně je užívané oslovení šéfa je „ano pane“ ve filmech. Viděl jsem galerii obrázků z toho tábora. Jak jsou tam hoši, jedna dívka, vymydlení a napapaní. Jaké mají perfektní „týlové“ zabezpečení. Těch táborů je hodně, a i tady působí marketing. Stačilo by, aby si jeden strašák zalomil nehet a mamá hotel by zasáhl tak, že by měli Comandos v.v. po výdělku o prázdninách. Jinak ovšem souhlasím, že podobné tábory jsou módou poněkud připitomělou, ale i dříve platilo: zahrajem… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

https://cz.sputniknews.com/nazory/201708055751468-konec-mir-jako-pauza/ – žijeme v té nejnemorálnější a nebezpečné době od novověku a v podstatě drtivá většina lidí ( tedy otroků) nepotřebuje mozek, stačí, když se přizpůsobí kapitalistickému rituálu, který je čím dále více čistým kanibalismem – příroda ( a vesmír) ví, jak opičáka za to trestat ( jestli už samotní nejsme něčím trestem ) a váhový úbytek zbytečné kůry mozkové je dávno za horizontem jakési smysluplné civilizace, nedej bože jiné , vyšší dimenze existence, smysly žijeme ve trojrozměrném světě, poškozeným mozkem (vlastním přičiněním) jsme , horko těžko, na úrovni lineárního kontinua a budoucnost je pouhá nulová temnota konečně rozložených atomů,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

fajt napsal https://cz.sputniknews.com/nazory/201708055751468-konec-mir-jako-pauza/ – žijeme v té nejnemorálnější a nebezpečné době od novověku a v podstatě drtivá většina lidí ( tedy otroků) nepotřebuje mozek, stačí, když se přizpůsobí kapitalistickému rituálu, který je čím dále více čistým kanibalismem – příroda ( a vesmír) ví, jak opičáka za to trestat ( jestli už samotní nejsme něčím trestem ) a váhový úbytek zbytečné kůry mozkové je dávno za horizontem jakési smysluplné civilizace, nedej bože jiné , vyšší dimenze existence, smysly žijeme ve trojrozměrném světě, poškozeným mozkem(vlastním přičiněním) jsme , horko těžko, na úrovni lineárního kontinua a budoucnost je pouhá nulová temnota konečně rozložených… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

Martin (už bez taky m) napsal ale jsou i jiní, chvála bohu či přírodě, jak podle koho. ale těch rapidně ubývá a zůstávají a množí se skoro pouze pitomci, tedy omezenci na duši (nakonec i na těle) – mi to začíná být putna, svůj blízký okruh ještě beru a jakým si způsobem ovlivňuji ( dle svých božských pravidel – to je jediná „výchova“, kterou jsem kdy praktikoval a praktikuji ), ostatní svět ignorují a to samé očekávám i od něj ( jinak nemám s užitečnými poskoky slitování), pokud by mě napadlo něco výjimečného a vskutku geniálního, tak bych v prvé… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta
Aleš
Člen
Aleš
M.C.
Člen

Kropac napsal Co víme? Nejvíc vadí oslovování maminky: celý týden „ano madam“. Jedná se o tvrzení jednoho instruktora. Navíc to může být vytahování dítěte. Běžně je užívané oslovení šéfa je „ano pane“ ve filmech. Viděl jsem galerii obrázků z toho tábora. Jak jsou tam hoši, jedna dívka, vymydlení a napapaní. Jaké mají perfektní „týlové“ zabezpečení. Těch táborů je hodně, a i tady působí marketing. Stačilo by, aby si jeden strašák zalomil nehet a mamá hotel by zasáhl tak, že by měli Comandos v.v. po výdělku o prázdninách. Jinak ovšem souhlasím, že podobné tábory jsou módou poněkud připitomělou, ale i dříve… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re M.C. – aby můj předchozí příspěvek nevyzněl nějak pacifisticky – znalost CO, branná výchova a alespoń 6 měsíců ZVS dnes chybí – a taky výchova k republikánskému odpovědnému vlastenectví. Bez toho morálního rámce jsou tyto military kempy docela sporné. Mám mladého příbuzného – 30 roků – sebevědomý, úspěšný VŠ, sportovec, všeobecně opravdu schopný člověk. Vždy o něj bylo rodiči dobře postaráno a tak dnes říká: „Nevím co bych se na vojně mohli naučit ?“. Vždy si jen pomyslím: To by ses divil – trpělivosti, vynucené spolupráci s lidmi ve stejné situaci a pokoře k situaci ze které nejde utéct,… Číst vice »