Domů » Nezisková píseň

Nezisková píseň

by Stan
2 komentáře

Je už mi padesát a dost ztěžka si sedám
v málo co uvěřím a pořád něco hledám
spím hlavně ve dne a čtu si jenom večer
a i tak vidím věci, že by jeden brečel

Ač duší hédonik, mně optimismus schází
však cítím se všemi, co ještě doufají
a držím palce těm, kdo hrách na stěnu hází
a věří upřímně, že svět tím napraví

Tak buď jak buď anebo třeba jinak
však stále stejně bude na světě
někdy je fajn a jindy je dost zima
jenomže těžko je pak dát si repete

Může se vám také líbit

2 komentáře

Gatta 16. 12. 2022 - 16:12

Dobré – mi připomnělo …

https://www.csmusic.cz/song-39948-nekdy-plakat-bych-chtel

Aby bylo pochopeno – např. já víc věřím tomu Shakespearovi …

Aleš 15. 12. 2022 - 22:11

Vniřní klid dle Zdeňka Trošky vzniká třemi slovy. SERU NA TO.
Dle Aleše Vaňka došlo k upGRADe. Seru na to NATO.
Dle pana Vodičky. Nakopat celé NATO do zádele.

Zanechat komentář