Novoroční prohlášení Paralelní lékařské komory

Ukončeme mezinárodní pandemické hry v ČR!

4.8 21 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
6. 1. 2022 8:47

Když je finanční sféra Západu v hluboké hospodářské krizi, tak je třeba buď začít smysluplnou prací vytvářet hodnotné produkty a prodávat je těm, co mají peníze, ale nechtějí je vydat za šmejdy a zbytečnosti. Anebo státy Západu mohou z titulu své moci dočasně vymáhat větší daně a nutit vlastní lidi kupovat od korporací např. „testy“ a „vakcíny“ strachu jen proto, aby se nezastavil pohyb peněz. Pokud se to ale trvale nezdaří, tak zbývá buď už jen bankrot a měnová reforma Západu, anebo válka s Východem.

Jak se prodává strach:
https://nastub.cz/w/r8yka2ro9wdSqgkC7XmgEC

Alva
Alva
Reply to  PPK
6. 1. 2022 14:47

Díky za odkaz. Zajímavé – jistě se bude hodit i při jiných příležitostech.

Alva
Alva
Reply to  fajt
6. 1. 2022 15:47

Už jsem to psala ve vedlejším článku – prof. Beran prosazuje očkování tzv. rizikových skupin, tj. 65+,s nadváhou, srdečními problémy, diabetem ….. Nestačí, že organismus musí bojovat už s těmi nemocemi, ještě se považuje za účelné, přidávat jim do těla cizí vakcinační látky a zatěžovat imunitní systém ještě víc? Logiku v tom nevidím. Druhá věc – ty lepší výsledky připisované vakcíně. Není to třeba tím, že se Covid minnimálně rok, ne-li déle neléčil, takže ty ochraňované rizikové – s komorbitami a neléčené nejen na Covid, ale bůhví jestli a jak kvalitně na ty doprovodné choroby, se podařilo místo ochrany beztrestně… Číst vice »

orinoko
Reply to  Alva
6. 1. 2022 16:03

Já bych prostě profesora Berana nežral. Nic proti němu, ale to bychom se z corony nevyhrabali. Nevím, kolik mu je, ale mladík to zajisté není. A je felčar. Tím budiž řečena i co/vi/da za závěsem. Mít dneska na držce rabuš je symbolem normalizačního kreténismu. Viděl jsem několik vlogů /sic/ z Ruska a Sýrie. Pokud to tam vůbec mají, tak je to umístěno pod rypekem. Až na vypatlané výjimky má covid rabuš jen orientační význam a smysl. Hlavně nechceme druhým způsobit režimní Flígr problém a za druhé je to dneska převeliký zdroj možného seznámení. Už jenom říci v obchodě: Kvůli mě… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  orinoko
6. 1. 2022 16:59

Je to tak. Přesně. Když jedu MHD, všichni orespirátovaní, prázdný pohled „do blba“a kdyby tam nebylo značné procento těch, kteří něco superdůležitého ťukají do chytrého telefonu (zdá se, že líp než s lidmi je nám s telefonem), vypadalo by to jak s cesta superpohřebákem směr krematorium. V obchodě je to poněkud jiné, tam jsou lidé zaujatí cenami a slevami, což je trochu probudí z letargie., ale nikde jsem neviděla, že by někdo z personálu neměl respirátor, takže k „pokecu“ není příležitost. Co horšího – před minulým „rozvolněním“ jsem v obchodech sem tam viděla, že personál nemá roušku a ani někteří… Číst vice »

orinoko
Reply to  Alva
6. 1. 2022 17:23

Znám slavné obchody s potravinami, kam několik rodin i s dětmi přichází bez rabuše. Všichni vědí, že oni dávají svým dětem signál, a ti další to nedementují. Ještě nikdo nevolal policajty. Také proč, když svojí rabuš používají co chvíli jako šnuptychl. Takovou míru švejkování tu vyvolal ten embecil, co si údajně koupil obytný dům 2.0, aby bel obludé blíže ku volební ropuše.

Bety
Bety
Reply to  Alva
7. 1. 2022 21:48

Před vánoci s dcerou v supermarketu – bez roušek – u pokladny říkám:“ Tak jsem jich i s námi nenapočítala ani pět. Doufala jsem aspoň v sedm statečných.“ A víte co – rodina před námi si je sundala.

orinoko
6. 1. 2022 14:11

Už jsem to psal. A není to žádné sci fi ani fikce či virální folower.
Opravdu existují PARA lel ni světy, a my si můžeme svobodně vybrat, kde nás kdo nabodne. A čím!. To je přímo COOL v plotě.
Debilové se rozhodli žít ve svém debilním světě plném švábů, flígrů, nosoplínek, boostrů na palici a slabingrů na svoje body.
Šašci došli, o clownech ani nemluvě.
Nebouchla někde atomovka, že je takové termo?

Alva
Alva
6. 1. 2022 17:16

Pánbůh s námi a zlý pryč!
Nové koště (vláda) začalo zametat.
„Kvalita života seniorů má být jako v Německu, píše vláda ve svém prohlášení“
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-kvalita-zivota-senioru-ma-byt-jako-v-nemecku-pise-vlada-ve-svem-prohlaseni-185030#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=QXbjTQMkEZl-202201061705&dop_id=185030&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ale nějak jsem se tam nedočetla, co taková kvalita bude obnášet. Kdo a jak ji zaplatí a čím ji budou muset zaplatit ti senioři – a podobné malichernosti.

orinoko
Reply to  Alva
6. 1. 2022 17:28

Na germánskou qualitu je třeba stále vzpomínat. Až přijde nějaký germánský čmoud, tak se ho zeptám, jestli nevylezl z blogu od soudruha Mengeleho a fašisty Flígra. Vaxe macht frei!!!!!!!!!!!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
7. 1. 2022 21:34

comment image

Irena
7. 1. 2022 8:36

Video je asi smazané, tady by snad mělo být:
https://gloria.tv/post/2iHhAxw7TUsW4NV9KEgPSbkNJ

orinoko
7. 1. 2022 15:55

Jako absolutně nejúčinnějším prostředkem proti covidu i corone se jeví emericka FUCKcina.
To je myslím Alfa i Omicron boje proti lidové cochcarne.
Takový lidový sr@nec na vládní debily jsem v Česku snad ještě neviděl. A nemusíme kvůli tomu majdanovatet.
ANO, jsme svědky paralelních životů. Oligarchům běží o zizn. Právě teď v Kazachstánu.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
7. 1. 2022 21:28

comment image

Aleš
Aleš
7. 1. 2022 23:11

Video bylo zablokováno. Je třeba začít léčit bílou nemoc na VŠECH FRONTÁCH. Dr. Galén povolal mírotvorce k zásahu na 6. prioritě… V TV na Primě už zaznělo. Omikron jako přirozená vakcinace. Bude po plandemii… Prymoula bude mít po ptákách a orinoko zase po kozách.