O čem se mlčí: Vladimír Štěpán

Stanislav Novotný se ptá Vladimíra Štěpána na 15x dražší plyn a jak dlouho vydržíme bez ruského plynu, když zásobníky na našem území patří Němcům

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
14. 9. 2022 6:35

Z internetu: Putin hovoril so Scholzom  Vladimir Putin mal telefonický rozhovor s nemeckým spolkovým kancelárom Olafom Scholzom. Hlavná pozornosť bola venovaná situácii okolo Ukrajiny v kontexte ruskej špeciálnej vojenskej operácie. Vladimir Putin upozornil na nehorázne porušovanie medzinárodného humanitárneho práva ukrajinskou stranou, pokračujúce ostreľovanie miest Donbasu, v dôsledku ktorého dochádza k zabíjaniu civilistov a úmyselnému poškodzovaniu civilnej infraštruktúry. Diskutovali aj o otázkach zaistenia bezpečnosti Jadrovej elektrárne Záporožie. Putin podrobne hovoril o opatreniach prijatých v koordinácii s MAAE na zabezpečenie fyzickej ochrany JEZ, ktorá je vystavená neustálym raketovým útokom z Ukrajiny, čo vytvára reálne riziká rozsiahlej katastrofy. Počas výmeny názorov na implementáciu… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 7:55

Zeptal se Putka Sulce na dodávky německých tanků na Halič? A copak Sulcovi odpověděl na jeho apel o zachování celistvosti Haliče? Typické: Pokecat si pomilionte o starých politických flaksach a při nejbližší příležitosti dát průchod nekompetentnimu vojenskému rozhodnutí. A s Micronem to samé.
K Chersonu se přesouvají halickske zálohy. Proč už nejsou vybombardované všechny cesty, které tím směrem vedou? Politické svinstvo na pokračování?

PPK
PPK
Reply to  orinoko
14. 9. 2022 9:16

Po transformátorech ukr. tepelných elektráren Rusové zasáhli 40 jejich ropných rafinerií. Nejde elektřina, nebudou PHM pro ukr. vojsko. Nejedou vlaky se zbraněmi a municí ze Západu. Takže ještě uvidíme, co bude dál.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusove-zasahli-uz-40-ropnych-rafinerii-je-to-ekocida/r~4ee273c4335b11ed8b4e0cc47ab5f122/?utm_source=volnyHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-4&utm_campaign=Aktualne

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
14. 9. 2022 9:52

No konečně. Jenže nezávislejší důstojníci v generálním stabu ruské armády se ptají, proč celá akce vypadá jako izolované gesto a nikoli jako několikadenní kampaň s cílem anihilovat stojící kolony ukrobotu, Poláků a žoldáků z Academy/USA/. Právě jsem shlédl klip, v němž emero generál nepokrytě líčil, jak se tyto jednotky zmocní Chersonu. Anebo zamíří na Mariupol s úmyslem oddělit ruské jednotky průnikem k Azovskemu moři.
Rusko teď připomíná těžkopádného prdolu, který má problém se zorientovat.

PPK
PPK
14. 9. 2022 9:03

Fialova předvolební kampaň v Otrokovicích v sobotu 10.9.2022

https://www.youtube.com/watch?v=L5fVYyAhoRA

Irena
Reply to  PPK
14. 9. 2022 12:59

Měli by si na takové akce připravit ty lidi argumenty. Takto jen vytvoří ten správný obrázek „dezolátů“ a hrdinného premiéra, který se jich nezalekl a snažil se s nimi demokraticky diskutovat.

idiotronic
Reply to  PPK
14. 9. 2022 23:42

Technicky dobře odvedeno, opět se ukazuje, že zvuk je hlavní (bez obrazu by to vyznělo stejně), ale politiku jsem tam skoro nepostřehl. Vládu máme na odpis, ale alternativa nikde.

Aleš
Aleš
Reply to  idiotronic
16. 9. 2022 7:03

Alternativě hrozí minimálně roky vězení za to, že by se snažila být alternativou. Vlhký sen ŽELEZNÉ LADY je splněn. There is no alternative. Protentokrát ovšem bez bytostného životního zájmu potenciálních osvoboditelů nás v tom nenechat. A z toho nás nevytrhne ani sebelepší slovní argumentace kohokoliv. Dav se samozřejmě mýlí, že se Fialovi snažil říct, že nejsme ve válce. Ve válce jsme. Jen ji vede promile nejbohatších proti nám. A rukou naší fašistické vlády se jí to prozatím daří.

Irena
14. 9. 2022 10:21

Speciálně pro všechny pivem vymyté mozky pracující v rámci Centra pro informačně-psychologické operace: Z internetu: Ukrajinské zdroje, ktoré trochu ochladli od „peremogy“ a nadšenia, začínajú hodnotiť výsledky ofenzívy triezvejšie. Uvádza sa napríklad, že počas operácie v Charkove stratili Ozbrojené sily Ukrajiny minimálne 40% západnej pomoci, ktorú hromadili od konca jari počas celého leta. A to nehovoríme o množstve strát militantov tých formácií, ktoré nacistický režim celé leto trénoval, zatiaľ čo na fronte zdecimoval jednotky „Volkssturmu“ na nulu. Dramatická situácia je najmä v systémoch protivzdušnej obrany, ktorých aj tak veľa nemali. Takže teraz ruské letecké sily žehlia „víťazov“ v Charkovskej oblasti,… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 11:08

U Charkova se bojovalo? Kdy? Když samotné ruské zdroje uvádějí, že tak trestuhodny přístup – kdy se ani nezaminoval terén – tak nechal nějaký odpovědný velící pitomec první lidskou linii oslabenou a bez jakékoli obrněné podpory. Pokud k něčemu došlo, tak k prehradne palbě, která pomohla krýt ustupující jednotky. Co dělal ruský průzkum? Že nevaroval před možným útokem – 5-6 ku 1 v živé síle? A to už mluví ti, kteří v těch zákopech byli. Za jejích zády se volně pohybují civilní banderovci, kteří podávají situační zprávy ve chvíli, kdy se Putka veřejné vykrafava jinde. Jeho autorita jde evidentně dolů,… Číst vice »

Irena
Reply to  Irena
14. 9. 2022 11:46

A ještě jsem zaslechla něco o nějakém nedobytném mraveništi u Avdějevky, které už není nedobytné… respektive je dobyté. To jsou takové drobnosti pro ty co maj místo mozku z piva kostku.
Raději bych se zajímala, co se děje na třetí prioritě, už přišly nové účty…?

Last edited 8 měsíců před by Irena
orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 12:08

Fanatismus smrdí jak Truss, tak Leyno. Na azimutu nezáleží. A demagogie není vlastní jen západním pitomcum. O pivu si teď týden nechávám zdát, soudruhu Patriku. A moje účty? Ty jsou pořád stejné.
Jako minule platí: V argumentační nouzi se projeví každý podle osobní výbavy. Někdy jako pořádný vůl, jindy jako korova bez teljonka.
Nevím, jak velebit postup 1 km vedle ústupu o 50 km.
Fanatici nejsou vůbec připraveni na konfrontaci s kritickým pohledem. Putka není žádný Pán Bůh a Rusové si nakonec poradi bez něj.

Irena
Reply to  orinoko
14. 9. 2022 12:17

K té argumentační nouzi. Například v centru Banderstánu, jistém Lvově prý vyhlásili smutek, to asi na oslavu toho skvělého vítězství, ne? I při ústupu se dá vyřešit spousta věcí přímo na šesté prioritě, o těch vyšších ani nemluvě, ale to člověk musí mít dostatek mozkových buněk, které jak známo alkohol hubí ve velkém, a také brát do úvahy boj i uvnitř samotného Ruska. Není všechno geopolitika, také rád děláš bábovičky na jejím pískovišti?

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 12:30

Prý – dobrý zdroj! To jsem četl snad už před Velkým třeskem.
Zato kyjevský EUnuch se nechal fotit v Izjumu, jak na módní přehlídce. A ruské info zdroje jsou zmatené z nekonečného mlčení politického vedení země. Po několika ranách na teplárny a energetickou soustavu Haliče zase mlčení.
Někdo ze zachudu vyzval zeleninu k jednání. Už nikdy nebude lepší příležitost.
Po posílení kontigentu může Rus ukončit tuto anabázi dost rychle.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 12:31

Všude se bojuje uvnitř. To není ruská specialita, soudrzko PozorovaTELKO.

Irena
Reply to  orinoko
14. 9. 2022 13:38

To si mne asi s někým pleteš, pokud si chceš přečíst něco ode mne, tak musíš sem: https://kob-forum.eu/ a ne na Aeronet, či jak si to říkají. Ještě k té kritice armády či politického vedení, to jsou bohužel dvě spojité nádoby. A je-li hniloba v jedné, proniká i do druhé. To je stejné jako s jedním „pivním analytikem“, který počítá kilometry ústupu a neohlíží se na nic jiného. Sami jsme jako stát Rusům nedokázali sebeméně pomoci a ještě jim přikládáme pod oheň. Potom tam v Otrokovicích vyleze taková kreatura a oznámí občanům: Držte huby, já mám na rozdíl od vás… Číst vice »

Last edited 8 měsíců před by Irena
orinoko
orinoko
Reply to  Irena
15. 9. 2022 0:26

Ty se vůbec nelisis od takových exotů jako je Truss, Leyno, dědská kurvicka Greta, Dourova, Pelosi, dvě štoudve a černý bezmozek. Piš si co chceš, pretlakovany rozparku, souvislost s pivem se mě nedotýká, protože u tebe signalizuje naprostou absenci humoru. S takovým fanatismem se běžně setkáváme jen ve vládních útrobách. Nicméně ukazuje se, že to není jedine místo výskytu, soudruhu Patriku. Staré, kyselé, panny, nazhavene svatým plamenem několikastupňových prijoriti, mají kam směřovat jinak neuvolnenou tenzi. Pripominas jeden dávný klinický případ: Baba si stěžuje na lidský sex! Nechápu, proč to dělají, když jim nejde o děti? Měli by se věnovat něčemu… Číst vice »

Last edited 8 měsíců před by orinoko
orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 12:48

Kdo nepochopil, že předmětem kritiky je politické vedení země a nikoli armáda, tak je prostě prvok. Já osobně jsem velmi zdrženlivý. Sami Rusové jsou daleko ostřejší.
Tím považuji TUTO debatu za ukončenou, soudruhu no name.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 9. 2022 12:54

Coda: Ruský Sivkov /voják/:se nechal slyšet, že veškerá rozhodnutí vedoucí až k Charkovu byla povytce politická. Armáda viděla věci jinak. A všechno to začalo už u Kyjeva.

Last edited 8 měsíců před by orinoko
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
15. 9. 2022 9:15

Paní Ireno, má smysl dovolovat „pivem vymytým mozkům s přecitlivělým egem„, jak píšete, kontakt s okolním světem?
Každá reakce na jejich fanatické tapety je jako házet lesklé produkty perlorodek samicím vepřového :-)

Last edited 8 měsíců před by Botičky od Diora
peter.
14. 9. 2022 13:46

Ukrajinské ozbrojené sily (AFU) vykonávajú trestné akcie v Charkovskej oblasti a mučia civilistov. Na tlačovej konferencii to povedal tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov. „Pokiaľ ide o obyvateľov Charkovskej oblasti, podľa informácií, ktoré prichádzajú, tam teraz skutočne prebiehajú mnohé trestné akcie, ktoré nezapadajú do žiadneho rámca. Ľudia sú mučení, ľudia sú zosmiešňovaní. To je, samozrejme, poburujúce. Špeciálna vojenská operácia bude pokračovať,“ povedal Peskov. Zdôraznil tiež, že ruskí občania sú konsolidovaní okolo rozhodnutí ruského prezidenta Vladimira Putina o špeciálnej vojenskej operácii. https://www.rubaltic.ru/news/13092022-peskov-ukrainskie-boeviki-ustraivayut-pytki-i-izdevayutsya-nad-lyudmi-v-kharkovskoy-oblasti/ V deň,keď padol Izjum nebolo času na organizáciu jeho obrany.V Moskve sa slávil Deň Moskvy za doprovodu delostreleckých sálv… Číst vice »

Last edited 8 měsíců před by peter.
peter.
Reply to  peter.
14. 9. 2022 16:29

Po prudkej nespokojnosti s moskovským ohňostrojom začali mnohé mestá rušiť oslavy. – Vo Voroneži boli oslavy dňa mesta zrušené. „Vo Voroneži sa túto sobotu neuskutoční deň mesta v obvyklom formáte,“ povedal regionálny šéf Gusev; – Kaliningradská oblasť, mestá Sovetsk a Čerňachovsk zrušili oslavy dňa mesta, pričom finančné prostriedky boli presmerované na pomoc ruským ozbrojeným silám; – Rostov zrušil svoj ohňostroj a koncert v deň mesta, povedal guvernér Vasilij Golubev a dodal, že „každý môže vidieť pripomienky“.

Pôvodný zdroj publikácie: https://politikus.info/v-rossii/146607-mnogie-goroda-nachali-otmenyat-prazdnichnye-meropriyatiya.html
Politikus.info

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  peter.
15. 9. 2022 9:22

Ten skutečný ohňostroj se odehrává denně jinde. A den ode dne bude stále větší, jen sledujte.