Zdravím! Hledaje jeden starý filmový týdeník jsem náhodou na webu čt (a poněkud překvapen) našel i velmi poučný seriál MUDr. Františka Koukolíka DrSc. – O stárnutí a smrti.
Vzal jsem to ze zvědavosti od časově nejnovějšího dílu o smrti a postupně sledoval až k publikačně nejstaršímu dílu prvnímu – o lásce.
Konstatuji, že až na otravné reklamy, které je nutné přeskakovat, byly to zajímavé čtyři hodiny. A soudím, že tento pan doktor s námi lidmi rozhodně nemanipuluje.
Dr Mohammad I Adil FRCS
@DrMohammadIAdi1
26.10.2022
mRNA vaccine produces Spike protein in cytoplasm by mutating genetic code causing damage to endothelial cells of heart & blood vessels,clots in legs,lungs, heart
(myocarditis),brain( stroke)paralysis, azoospermia ,infertility, dementia , Alzheimer’s disease, Parkinson’s disease.
V překladu: Vakcína mRNA produkuje protein „špičky“ v cytoplazmě tím, že mutuje genetický kód, což způsobuje poškození endoteliálních buněk srdce a krevních cév, sraženiny v nohou, plících, srdci
(myokarditida), mozkovou (mrtvici) ochrnutí, azoospermii, neplodnost, demenci, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu.
Poznatek z doby posledního Covidu: Jestliže několikrát očkovaný politik (např. Babiš, nebo B.Johson) zveřejní, že onemocněl covidem, tak tím nenápadně ale naprosto jednoznačně sděluje veřejnosti, že tzv. očkování je přinejmenším neúčinné. Co by si pak ale měli občané očkovaní o tom ještě dál domyslet, to je však samozřejmě už jen jejich věc. Např. jak je to s pravdou a zda opravdu ti politici či herci dostali tutéž vakcínu jako jiní lidé, anebo jim píchli jen tzv. komparační placebo. Nicméně, věřme že to placebo nebylo.
Jenže, potom by nás ale mohlo např. i napadnout, že všichni ti očkovaní byli vlastně určeni autory pandemické Covid agendy jen jako „vironosiči“ tzv. spike proteinu. Tak, aby sami ihned neonemocněli, ale nemoc způsobovali a šířili mezi ostatními … a záměr se jaksi nezdařil – a očkovaní nakonec nyní už také onemocní dokonce i po několika boostrech, které by tomu zřejmě měly zabránit. Neočkovaní navíc čím dál tím častěji zjišťují, že blízký kontakt s očkovanými vždy u nich na určitou dobu způsobí období typické chřipky, obvykle sice jen s teplotami mírně nad 37 stupňů, ale někdy i vyššími. Zjišťují také i fakt, že nemocného neočkovaného obvykle vyléčí Paralen nebo Ibuprofen, nemocného očkovaného spíše Ivermectin. Navíc, přitom u covidu to nejpodezřelejší – otázka šíření covidu leteckými aerosoly chemtrails – dál zůstává informačně mediálním tabu.
Přesto největším problémem pro loajální média pak je, snažit se věc podstaty jménem „Covid agenda“ zamlžit a okecat, ale ve výsledku ji často jenom ještě víc informačně rozpatlávají. Viz např.
článek
To že očkováním na Covid se vyrábí bacilonosiči ( vironosiči) jsem psal už před roky – na základě tehdy známých faktů a mých základních zdravotních informací o infekcích, očkování a imunitě.
To nemá být zlehčováníVašeho článku, ale naopak pocit „uspokojení“, že jse nebyl úplně mimo.
Když Vás tady mám … stále přemýšlím o „našem“ tématu „Kolapsy složitých splečností“. Taky mi na tom něco nesedělo, i když v podstatě autor v popisu vzniku a průběhu kolapsů děj vystihl velmi dobře.
Tedy správně by měl název knihy znít KOLAPSY NEEFEKTIVNÍCH SPOLEČNOSTÍ.
(pozn. společností neefektivních a neschopných vyrábět rezervy)
A ta zvyšující se složitost společnosti – ano to je jeden z faktorů, který vede k její snížené efektivnosti.
V této souvislosti doporučuji knihu S. G. Kara-Murzy Manipulace vědomím. V ní se vysvětluje celá řada stránek, které se za účelem manipulace využívají a tak tato kniha dává možnost se manipulaci vědomím vyhnout.
5 komentáře
Zdravím! Hledaje jeden starý filmový týdeník jsem náhodou na webu čt (a poněkud překvapen) našel i velmi poučný seriál MUDr. Františka Koukolíka DrSc. – O stárnutí a smrti.
Vzal jsem to ze zvědavosti od časově nejnovějšího dílu o smrti a postupně sledoval až k publikačně nejstaršímu dílu prvnímu – o lásce.
Konstatuji, že až na otravné reklamy, které je nutné přeskakovat, byly to zajímavé čtyři hodiny. A soudím, že tento pan doktor s námi lidmi rozhodně nemanipuluje.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10319914104-metuzalem/211563230210011/
a přidám ještě jeden odkaz jeho článku z roku 2013!
https://www.idnes.cz/technet/veda/proc-vedci-podvadi-koukolik.A130212_165622_veda_mla
Dodatek:
Dr Mohammad I Adil FRCS
@DrMohammadIAdi1
26.10.2022
mRNA vaccine produces Spike protein in cytoplasm by mutating genetic code causing damage to endothelial cells of heart & blood vessels,clots in legs,lungs, heart
(myocarditis),brain( stroke)paralysis, azoospermia ,infertility, dementia , Alzheimer’s disease, Parkinson’s disease.
V překladu: Vakcína mRNA produkuje protein „špičky“ v cytoplazmě tím, že mutuje genetický kód, což způsobuje poškození endoteliálních buněk srdce a krevních cév, sraženiny v nohou, plících, srdci
(myokarditida), mozkovou (mrtvici) ochrnutí, azoospermii, neplodnost, demenci, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu.
https://twitter.com/dellAveMaria/status/1585159970995462149
ale peníze za budoucí reklamu, to se vždycky hodí
https://www.denik.cz/spolecnost/ctvrtnicek-koronavirus-202009.html
Poznatek z doby posledního Covidu: Jestliže několikrát očkovaný politik (např. Babiš, nebo B.Johson) zveřejní, že onemocněl covidem, tak tím nenápadně ale naprosto jednoznačně sděluje veřejnosti, že tzv. očkování je přinejmenším neúčinné. Co by si pak ale měli občané očkovaní o tom ještě dál domyslet, to je však samozřejmě už jen jejich věc. Např. jak je to s pravdou a zda opravdu ti politici či herci dostali tutéž vakcínu jako jiní lidé, anebo jim píchli jen tzv. komparační placebo. Nicméně, věřme že to placebo nebylo.
Jenže, potom by nás ale mohlo např. i napadnout, že všichni ti očkovaní byli vlastně určeni autory pandemické Covid agendy jen jako „vironosiči“ tzv. spike proteinu. Tak, aby sami ihned neonemocněli, ale nemoc způsobovali a šířili mezi ostatními … a záměr se jaksi nezdařil – a očkovaní nakonec nyní už také onemocní dokonce i po několika boostrech, které by tomu zřejmě měly zabránit. Neočkovaní navíc čím dál tím častěji zjišťují, že blízký kontakt s očkovanými vždy u nich na určitou dobu způsobí období typické chřipky, obvykle sice jen s teplotami mírně nad 37 stupňů, ale někdy i vyššími. Zjišťují také i fakt, že nemocného neočkovaného obvykle vyléčí Paralen nebo Ibuprofen, nemocného očkovaného spíše Ivermectin. Navíc, přitom u covidu to nejpodezřelejší – otázka šíření covidu leteckými aerosoly chemtrails – dál zůstává informačně mediálním tabu.
Přesto největším problémem pro loajální média pak je, snažit se věc podstaty jménem „Covid agenda“ zamlžit a okecat, ale ve výsledku ji často jenom ještě víc informačně rozpatlávají. Viz např.
článek
„Někteří očkovaní se mohou nakazit covidem-19. Není to důvod k panice, očkování funguje“
https://www.zdravotnickydenik.cz/2021/08/nekteri-ockovani-se-mohou-nakazit-covidem-19-neni-to-duvod-k-panice-ockovani-funguje/
– – –
ostatně
MUDr.Rochelle Walensky (a to už je velmi významná osoba!) – ta už to také přiznává …
https://www.massgeneral.org/news/rochelle-walensky
Zdravím.
To že očkováním na Covid se vyrábí bacilonosiči ( vironosiči) jsem psal už před roky – na základě tehdy známých faktů a mých základních zdravotních informací o infekcích, očkování a imunitě.
To nemá být zlehčováníVašeho článku, ale naopak pocit „uspokojení“, že jse nebyl úplně mimo.
Když Vás tady mám … stále přemýšlím o „našem“ tématu „Kolapsy složitých splečností“. Taky mi na tom něco nesedělo, i když v podstatě autor v popisu vzniku a průběhu kolapsů děj vystihl velmi dobře.
Tedy správně by měl název knihy znít KOLAPSY NEEFEKTIVNÍCH SPOLEČNOSTÍ.
(pozn. společností neefektivních a neschopných vyrábět rezervy)
A ta zvyšující se složitost společnosti – ano to je jeden z faktorů, který vede k její snížené efektivnosti.
V této souvislosti doporučuji knihu S. G. Kara-Murzy Manipulace vědomím. V ní se vysvětluje celá řada stránek, které se za účelem manipulace využívají a tak tato kniha dává možnost se manipulaci vědomím vyhnout.