O čem se mlčí: Zbyněk Prousek

Stanislav Novotný se ptá Zbyňka Prouska, jaké problémy se nahromadily v obecní policii a co ho nejvíce znepokojuje na konání strážníků

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
23. 5. 2023 11:12

Počet řití … v lidové mluvě prd@li … do nichž tento stát během krátké doby zamířil v dusledku konání této zkorumpované a sejdirske vlády, se blíží limitní hraně 10!!! Deset!!! To nestihl NIKDY NIKDO! Calamada lidského sajrajtu u nejvyšších koryt v místní Kakanii dokonce situaci dotáhla tak daleko, že se v některých případech jedná o několik úrovní téhož subjektu. Jurskemu vládnímu kriplovi je zapotřebí i double už s ohledem NATO, že sám je v lepším případě jednokulcak. A co tzv. občan s odpovědností a chmatactvim typu – gule od mamule? Hyka blahem. KATcirkev v dojemném spojenectví s konzumními pastikari a… Číst vice »

orinoko
Reply to  orinoko
23. 5. 2023 11:32

O čem se také nemluví? S gustem fialového fleku na někdejší lysině nás špatně použitelné místní lobotomiky vyslal vládní kreten do evidentniho úpadku stejně, jako to udělal nějaký pitomec svého času od nás na východ, který totéž vyvedl s vlastními občany. Je otázka, jestli věřil klasickému hajzlu na Z více, než vlastnímu selskému rozumu. Je neskonalym paradoxem, že vláda tzv. odpovědných, ale samozřejmě, že kretenu, nejvíce připomíná právě ty, proti nimž údajně bojuje. Hej, duCHODCI, už jste se dostavili na svého šestého boostra? Reforma nepočká a zombie droga také ne. Politika Národní fronty se musí realizovat až do úplného vyčerpání… Číst vice »

orinoko
Reply to  orinoko
23. 5. 2023 12:08

Nevyhnutelné míří ku svému logickému rozuzlení.
Nedostupnost léku rozšiřuje svůj potenciál a dál se bude šířit. Co NATO český kripl? Nic, klidně si ugriluje i sedmý booster, zavře svoje pohodové bulevny, a bude druhým vykládat, jak vyjebal s bolševikem už před 100 lety.
Tak okázale se tvářícího duševního mrzáka nenajdete ani v rezervaci u Klingonu.

orinoko
Reply to  orinoko
23. 5. 2023 13:56

A tím to bude končit. Vrcholem české debilatury kdesi v rámci tzv. diskuseron byla reakce na hradního spicla a jeho NEW kydy, že by měl podat demisi.
Debilita tohoto ubohého… prý národa … je bezmezná. Miluju internet. O stavu rádoby inteligentu vydává nezpochybnitelné dukazy.
Prdy jurského prasátka mají větší cenu než slinty pr/ou/dící z ovaru.
Bože, proč jsem jenom zase nahlédl do truchlivých končin tzv. veřejného prostoru, když je tak dobře v přítmí mnohých soukromých sklípku a zákoutí holek, které se vyznají.

orinoko
24. 5. 2023 7:38

https://youtu.be/DGwDzo9-tuY

Vysokorychlostní tobogán fialového slizu.\

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
25. 5. 2023 9:58

Jo – celkem dobře to popsali, ale zvláště mě zaujalo to řešení.

Všem zvedneme daně, snížíme důchody a sociální a zdravotní výdaje, přestaneme udržovat infrastrukturu – a to vše podáno pěkně optimisticky.

Stejně radostně a optimisticky jako by na Radiožurnálu ohlásili neodvratitelnou srážku s kometou.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
24. 5. 2023 10:00

Já už vám rozumím, milostpane. Já su moc jednouchý, ale jaký vy máte na tyhle věci čuch, to se jen tak nevidí. Víte, pane Švejk, vy byste měl sedět někde hodně vysoko, abyste, tak jako teď, neotvíral oči jenom mně či těm svým kumpánům z hospody, ale lidem všem. To by pak u nás byla jiná, to vám říkám, a jediný nerv ve mně se proti tomu nezvedne, že byste měl být přímo předseda vlády nebo prezident!
:-)))))

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
24. 5. 2023 10:44

Nikdo ti, ty pako, nebrání, abys to viralne kydal dál stejně, jako valís mnohé jiné, ale hlavně cizí, zdroje. Nikde jinde, kam píšu, jsem na žádné CaliGULOVSKE plátěnky ještě nenarazil. Konec dobrý, všechno dobre.
Ta chlamajici se grafika je hodně obsažná. Udává totiž stupnici, v níž se odehrává sMIRA tvého vNITRA.
Soutěska hadr.

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
24. 5. 2023 11:00

Dlouho jsem měl ve tvém případě jakýsi bližší, špatně specifikovatelny pocit. Ale nastala změna! Ty jsi taková místní ANALena Bourbock či jak se to říšské COPYto na říšském zamini jmenuje. V mládí šlapala chodníky, dneska šlape politiku. To je hodně vyšlechtěny kousek. Stejně jako Leyno, Truss, ANALena… caliGULE do toho logicky slaSPOTOVE zapadají. Tak nějak západně.