Občanský protest: Kauza Činoherák Ústí

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
28. 11. 2014 7:35

http://relax.lidovky.cz/v-zime-rozhodne-nebehejte-nechcete-pribrat-chodte-radi-obezitolog-1ce-/zdravi.aspx?c=A141127_134942_ln-zdravi_ape – Nezdravějším pohybem je chůze a to nejen v zimě. Čtyři kilometry denně stabilizují hmotnost, šest kilometrů denně zaručí úbytek váhy, ale pozor osm a více kilometrů denně? V tu chvíli začne člověk přibírat. Nárazový pohyb člověku spíše uškodí, když ujdete dvacet kilometrů za týden – v jeden den, tělo začne automaticky přibírat…no toto…a ví to kapitalisti, že ovečka při větším výkonu nezhubne, ale přibere… :-)

Ghis
Ghis
28. 11. 2014 7:49

Budou tam samí slušní lidé. Jsou slušní, protože …..
http://outsidermedia.cz/slusnost-sveti-prostredky/

tatar
tatar
28. 11. 2014 7:55

Chtěli jste kapitalismus? Stýská se vám po Vaškovi? Volíte Karla? Tak se, umělci v Ústí, nedivte, že vám ty vaše plky už nikdo nechce platit.

fajt
fajt
28. 11. 2014 7:59

http://denikreferendum.cz/clanek/19244-pozitivni-mysleni-vocad-pocad – Mluvit o pozitivním myšlení, je dneska moderní a myslet pozitivně platí za správnou životní strategii. Takový je alespoň můj dojem. Pozitivita a dobrá nálada vzdor negativním faktům funguje jako svého druhu vstupenka do světa úspěšných. Pochopitelně, protože kdo by chtěl pracovat s morousem?

Domnívám se však, že pozitivní myšlení může být nebezpečné. Ve své extrémní a nekritické poloze totiž zaslepuje a znemožňuje přesné pojmenování věcí. . ..)

tatar
tatar
28. 11. 2014 9:10

Ghis napsal

Budou tam samí slušní lidé. Jsou slušní, protože …..
http://outsidermedia.cz/slusnost-sveti-prostredky/

V Ústí bylo těch slušných asi sto.
http://www.novinky.cz/domaci/354787-zeman-dostal-v-usti-nad-labem-cervenou-kartu-od-stovky-lidi.html

V neděli si můžou zajet do Prahy poplkat o tom svým divadle.

Béda
28. 11. 2014 9:21

Existují taky jiní „kulturněfrobntovníci“- ale podobně jako v minulém režimu jej takových disidentů i v dnešním režimu menšina. Jedním z nich je renomovaný slovenský textař Boris Filan, který údajně napsal svému příteli toto: „…„Raz sa budeme prepadať od hanby, keď si spomenieme na to, čo sme pozerali, čo sme čítali, čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom, televíziám, ktoré sú žumpou plnou zvratkov a výkalov. Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupákov sme považovali za celebrity.“…

více http://www.noveslovo.sk/c/Skoda_ze_ini_pisu_za_nas

fajt
fajt
28. 11. 2014 9:30

maník, kterého policajt a celý soudní systém udělal musí v posledním stádiu rakoviny utéct z kriminálu, protože soudce si přeje, aby tam chcípnul – přitom kmotrové mají svá práva – hrubý feudalismus, i když opičák už lítá kousek mimo planetu – to prostě nejde spravit. ..)

tatar
tatar
28. 11. 2014 10:13

fajt napsal

maník, kteréhopolicajt a celý soudní systém udělal musí v posledním stádiu rakoviny utéct z kriminálu, protože soudce si přeje, aby tam chcípnul – přitom kmotrové mají svá práva – hrubý feudalismus, i když opičák už lítá kousek mimo planetu –to prostě nejde spravit. ..)

teď jste vystihl celou hrůzu toho, v čem žijem. Ivan Ilich říkal, že antikrist začíná, když si myslíme, že za nás něco vyřeší druzí. Církev nám dá spásu, demokracie rifle z tuzexu a soudní systém spravedlnost. Tak tu te’d máme všechno, ale mezi lidmi peklo.

Silentpysk
Silentpysk
28. 11. 2014 12:31

Nu što! Tak si vezmopu montérky a půjdou konečně něco dělat.
Další možnost je pracák. Však jsou to taky jenom lidi, ne?