Občanský protest: Kauza Činoherák Ústí

 

 

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
28. 11. 2014 7:35

http://relax.lidovky.cz/v-zime-rozhodne-nebehejte-nechcete-pribrat-chodte-radi-obezitolog-1ce-/zdravi.aspx?c=A141127_134942_ln-zdravi_ape – Nezdravějším pohybem je chůze a to nejen v zimě. Čtyři kilometry denně stabilizují hmotnost, šest kilometrů denně zaručí úbytek váhy, ale pozor osm a více kilometrů denně? V tu chvíli začne člověk přibírat. Nárazový pohyb člověku spíše uškodí, když ujdete dvacet kilometrů za týden – v jeden den, tělo začne automaticky přibírat…no toto…a ví to kapitalisti, že ovečka při větším výkonu nezhubne, ale přibere… :-)

Ghis
Ghis
28. 11. 2014 7:49

Budou tam samí slušní lidé. Jsou slušní, protože …..
http://outsidermedia.cz/slusnost-sveti-prostredky/

tatar
tatar
28. 11. 2014 7:55

Chtěli jste kapitalismus? Stýská se vám po Vaškovi? Volíte Karla? Tak se, umělci v Ústí, nedivte, že vám ty vaše plky už nikdo nechce platit.

fajt
fajt
28. 11. 2014 7:59

http://denikreferendum.cz/clanek/19244-pozitivni-mysleni-vocad-pocad – Mluvit o pozitivním myšlení, je dneska moderní a myslet pozitivně platí za správnou životní strategii. Takový je alespoň můj dojem. Pozitivita a dobrá nálada vzdor negativním faktům funguje jako svého druhu vstupenka do světa úspěšných. Pochopitelně, protože kdo by chtěl pracovat s morousem?

Domnívám se však, že pozitivní myšlení může být nebezpečné. Ve své extrémní a nekritické poloze totiž zaslepuje a znemožňuje přesné pojmenování věcí. . ..)

tatar
tatar
28. 11. 2014 9:10

Ghis napsal

Budou tam samí slušní lidé. Jsou slušní, protože …..
http://outsidermedia.cz/slusnost-sveti-prostredky/

V Ústí bylo těch slušných asi sto.
http://www.novinky.cz/domaci/354787-zeman-dostal-v-usti-nad-labem-cervenou-kartu-od-stovky-lidi.html

V neděli si můžou zajet do Prahy poplkat o tom svým divadle.

Béda
Béda
28. 11. 2014 9:21

Existují taky jiní „kulturněfrobntovníci“- ale podobně jako v minulém režimu jej takových disidentů i v dnešním režimu menšina. Jedním z nich je renomovaný slovenský textař Boris Filan, který údajně napsal svému příteli toto: „…„Raz sa budeme prepadať od hanby, keď si spomenieme na to, čo sme pozerali, čo sme čítali, čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom, televíziám, ktoré sú žumpou plnou zvratkov a výkalov. Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupákov sme považovali za celebrity.“…

více http://www.noveslovo.sk/c/Skoda_ze_ini_pisu_za_nas

fajt
fajt
28. 11. 2014 9:30

maník, kterého policajt a celý soudní systém udělal musí v posledním stádiu rakoviny utéct z kriminálu, protože soudce si přeje, aby tam chcípnul – přitom kmotrové mají svá práva – hrubý feudalismus, i když opičák už lítá kousek mimo planetu – to prostě nejde spravit. ..)

tatar
tatar
28. 11. 2014 10:13

fajt napsal

maník, kteréhopolicajt a celý soudní systém udělal musí v posledním stádiu rakoviny utéct z kriminálu, protože soudce si přeje, aby tam chcípnul – přitom kmotrové mají svá práva – hrubý feudalismus, i když opičák už lítá kousek mimo planetu –to prostě nejde spravit. ..)

teď jste vystihl celou hrůzu toho, v čem žijem. Ivan Ilich říkal, že antikrist začíná, když si myslíme, že za nás něco vyřeší druzí. Církev nám dá spásu, demokracie rifle z tuzexu a soudní systém spravedlnost. Tak tu te’d máme všechno, ale mezi lidmi peklo.

Silentpysk
Silentpysk
28. 11. 2014 12:31

Nu što! Tak si vezmopu montérky a půjdou konečně něco dělat.
Další možnost je pracák. Však jsou to taky jenom lidi, ne?