Occupy Money – knížka, která vám otevře oči!

Autor: Prof. Dr. Margrit Kennedyová

Cena: 175,- Kč

ISBN: 978-80-260-8182-1

Vydavatelství: P. R. A. A. s.r.o., IČ: 26016699

Rozměry: 13,5 x 21cm

Počet stran: 112 stran

Rok vydání: 2015

Vazba: Brožovaná bez přebalu, křída mat

Tisk: ekopapír

Kategorie: společenská literatura, zaměřená na ekonomiku v Čechách exklusivně první vydání překlad z němčiny

Occupy Money, česky Ovládněme peníze, vychází konečně česky!

Nepotřebujeme finanční gramotnost, definovanou bankami, které mají moc tisknout peníze z ničeho, nýbrž gramotnost o tom, jak nám experti lžou, a jakým způsobem jsme trvale okrádáni díky chybné konstrukci finančního systému.

Ten je hlavní příčinou inflace, pravidelných krizí, nezaměstnanosti a zhroucení systému, na jehož okraji se právě nacházíme. Z tohoto systému profituje jenom malé procento, ostatní hladoví. Přerozdělování od chudých k bohatým prostřednictvím úroků, které jsou skryty v cenách a daních, činí jenom v Německu 600 milionů eur denně. Přitom se půjčují na úroky peníze, které neexistují, což by měla řešit nezávislá vyšetřovací komise a požadovat trestní stíhání.

V době, kdy hrozí, že dojde ke zrušení bankovek a mincí a budeme podřízeni totalitní kontrole přes čipy, je plánováno vyvlastnění střední třídy ve prospěch záchrany stávajícího bankovního systému, v době, kdy má být vynucena naše poslušnost těmi, kteří mají v rukou moc tisknout peníze, je již pět minut po dvanácté, abychom pochopili, jak systém funguje a co můžeme proti němu dělat.

Stačí 10 % těch, kteří pochopí a začnou se chovat jinak, říká významná profesorka a ekoložka Margrit Kennedyová. Odkaz, který nám předává, nesmí být zapomenut. Řecko nám budiž výstrahou!

Předmluvu napsala Doc. Ing. Ilona Švihlíková, PhD.

Přeložila: Květa Pohlhammer Lauterbachová, práva a vydání pro Českou republiku P. R. A. A., s.r.o., Dolní Dvořiště, ISBN 978-80-260-8182-1

Objednávkou OCCUPY MONEY podpoříte provoz stránek Outsidermedia!

Objednávky mailem na st.blaha@gmail.com

Zásilka přijde poštou obyčejně za cenu 175,- Kč plus poštovné a balné 28,- Kč při bezhotovostní platbě předem, dobírka 80,- Kč.

Přejít do diskuze k článku 7 komentářů