Od setkání s ruskými motorkáři je Hašek můj člověk

Stává se, že někdy potřebujete být svědkem činu, ne slov, abyste poznali, kdo si zaslouží vaší důvěru a za kým byste tedy měli stát. Jedním z takových činů, který mi tuhle otázku zodpověděl pokud jde o můj problém, koho z vedení současné sociální demokracie – a jestli vůbec ještě někoho – mohu brát za politika své chuti a gusta, bylo setkání jihomoravského hejtmana Haška s ruskými motorkáři, zvanými Noční vlci, kteří k nám přijeli poklonit se hrobům a památníkům svých padlých krajanů z poslední války. Bylo těch padlých přes půl milionu, přesně 551 432, ohromující číslo, které se vzpírá možnosti představit si ty zástupy mrtvých, směstnaných na nějaké zvlášť k tomu účelu ve vaší fantazii vytvořené krajině. A už pro to množství, když pro nic jiného, by člověk čekal, že možnost setkat se s potomky těch na naší půdě padlých využije nejen jediný náš hejtman, ale i desítky dalších našich politiků, že mezi nimi budou i zástupci vlády, protože lidský cit jim řekne, že jsou k tomu povinováni za to, že dík oněm mrtvým nebyl náš národ nucen projít onou strašlivou poutí od koncentračního otroctví až ke koncentráčnické smrti, už pro nás nacisty vykolíkované, ale nic takového se nestalo. Cit v těch politicích zůstal němý, a pokud některému z nich i cosi slyšitelného zašeptal, umlčel jej strach. Z toho, jak by ho za jeho spoluúčast na pietě s ruskými motorkáři zhulákali naši zběsile protiruští politikové, a jak by je za ni na kusy strhala naše proamerická média.

Jediný Hašek – a za to si jej nesmírně vážím – měl odvahu udělat to, co měli udělat i jiní a co by udělal každý rozumem i citem obdařený člověk, kdybychom žili ve skutečně svobodné zemi, a ne v zemi, kde začíná být až fašisticky nesvobodně. Vždyť sledujme, abychom si ona poslední slova potvrdili, co se dělo s Haškem po jeho účasti na pietním aktu s ruskými motorkáři v Brně, a co se s ním děje dodnes. Už snad druhý den, co se nechal vyfografovat společně s Rusy na brněnském hřbitově, si jej ke zpovědi pozvali do ČT, kde si jej vzal do práce redaktor Dolanský. A jako by neměl ani zlomeček tušení o tom, že nebýt těch zlotřilých Rusů, pro které nemá nic než zlobu a pohrdání, by on dnes sám nežil, začal Haška za účast na pietním aktu s Rusy tvrdě peskovat. A docela jako bychom byli členy americké unie a nikoliv samostatným státem – jak to Hašek ihned s vtipem komentoval – vytasil na hříšníka jakýsi americký sankční seznam osob a organizací, se kterými je – a zase podle amerického názoru – nevhodné se setkávat. Samozřejmě včetně ruských motorkářů, v onom seznamu též uvedených. A to za ten svůj přečin, že tak zatvrzele připomínají památku svých ruských padlých, která by dle amerických „neokons“nejen neměla být připomínána, ale měla by být minimálně na dva sáhy zašlapána do země. Protože budoucí dějepis má jako vítěze nad nacizmem oslavovat jen výjimečný, vyvolený a nepostradatelný národ americký, stejně jako už byla stejnými „neokons“ za nejvýznamnější událost poslední války vyhlášena nikoliv bitva u Stalingradu, svedená na rozmezí let 1942/43, kdy byl německý wehrmacht ještě při chuti, ale invaze v Normandii z léta 1944, kdy se už vysílen porážkami na východní frontě jen plazil.

A teď si představte ten téměř zločin, když český politik Hašek, který by vzhledem k účasti ČR v NATO měl držet linii a veškeré zásluhy Rusů jen zlehčovat, se s nimi nechá „vyblejsknout“ na hřbitově.

Honba na Haška samozřejmě pokračovala a pokračuje. Kriticky se k jeho setkání s Nočními vlky vyjádřili nejen téměř všichni politici z opozičního politického tábora, ale i jeho spolustraníci Hamáček a Marxová, takticky umírněnou kritikou přispěl i předseda strany Sobotka, ale to nejnelítostnější si brněnský hejtman schytává od našich presstitutek tištěných i vysílaných. Co nejposměšněji o něm píši internetové Novinky CZ, celou sadu fotografií z brněnského hřbitova, uváděných téměř jako důkazy pro trestní stíhání, zveřejňují Hospodářské noviny, a známého činovníka think-tanku Evropské hodnoty Jakuba Jandu žádají o (negativní) posudek k Haškovu činu hned tři instituce, a to Český rozhlas, Blesk a Echo 24. A tak se jako supi na kořist slétají na Michala Haška všichni, kteří mu mravně nesahají ani po kotníky, a jejich poselství, který nám svými útoky na něj vyjadřují, se dá číst zhruba takto: Jak se teď vede Haškovi, povede se i vám, kdyby vás někdy napadlo jeho nehodného příkladu následovat.

A jednomu se k tomu chce dodat: Ať žije a dál vzkvétá naše posametová demokracie!

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
9. 5. 2016 4:38

Můj člověk Hašek sice není ale v tomto případě silně zabodoval. Patří dle mého mínění k tomu lepšímu co dnes lze najít v ČSSD. (Tuto stranu přesto, že je v ní zastíněných několik slušných politiků již nikdy nebudu volit). Za to co předvedl ve lžimédiích zasluhuje můj obdiv.

hudryper
hudryper
9. 5. 2016 5:12

Béda napsal
Tuto stranu přesto, že je v ní zastíněných několik slušných politiků již nikdy nebudu volit)

Platí : “ Nikdy neříkej nikdy!“ Po podstatných personálních změnách uvnitř ČSSD může v českém
politickém rybníku nastat situace,kdy se tato strana stane zase volitelnou svými dnes zklamanými
kritiky. Ono totiž k personální korupci zdejších politiků dochází napříč celým partajním spektrem.
Princip výběru menšího zla ,dokud budou vládnout světu velké peníze,nezmizí a když není lepší
varianta….

fajt
9. 5. 2016 5:38

hudryper napsal
Princip výběru menšího zla ,dokud budou vládnout světu velké peníze,nezmizí a když není lepší
varianta….

princip výběru menšího zla je salámová metoda, která vás spolehlivě dovede k velkému zlu ( jedinou výhodou je, že šok ze závěrečného finále není tak brutální ). ..)

Béda
9. 5. 2016 5:54

U ČSSD mám jedinou jistotu. Že nikdy nevím co udělá po volbách. Osobně stranu, která podporuje fašismus a nacismus, nemá žádná principilení stanoviska (červené čáry za které vlak prostě nejede), války a kolaboruje s oligachií a je kdykoliv připravena diametrálně změnit své sliby a předešlá stanoviska – volit nemohu. To budu raději volit komunisty. Tam alespoň vím, že chtějí vystoupit z NATO, odsuzují fašismus, nechtějí provádět barevné převraty…

fajt
9. 5. 2016 6:17

Béda napsal
U ČSSD mám jedinou jistotu. Že nikdy nevím co udělá po volbách.

tak to jste vystihl naprosto přesně :-) i v tom dalším, ohledně oranžových goril, vám dávám za plný počet – a s těmi „komunisty“ bych byl přeci jenom opatrnější, ta mladší generace, když se dostane k moci a větším penězům, tak taky neví, která je a co by kapitalismu na oltář ještě dala. ..)

aram
aram
9. 5. 2016 7:21

Hašek rozhodně není žádný hlupák. Tu fotku sám vystavil na FB a nedomnívám se, že nevěděl co to způsobí a jaké budou ofiko reakce a jak zareagují obyčejní lidé. Tedy, myslím, že vůbec nebyl překvapen reakcí ČT atd. naopak, že s tím počítal a byl na to připraven. Až tak, že redaktor z toho vyšel jako blbec a Hašek jako hrdina. Neříkám, že mi neudělalo dobře, že se ČT odkopala tak, že jen trouba nepoznal za koho kope, ale Haška jen proto nemíním považovat za vzor cnosti. Jen prostě velmi šikovně využil situace, která se sama nabízela.

Irena
9. 5. 2016 7:31

aram napsal
Jen prostě velmi šikovně využil situace, která se sama nabízela.

Souhlas.

Admirál
Admirál
9. 5. 2016 8:12

Irena napsal Souhlas. „Jen prostě velmi šikovně využil situace, která se sama nabízela.“ Vadí mi na tom hodnocení to „jen“. 1. Musí mít „koule“ vyrazit do boje proti mediálnímu molochu. 2. Musí být dobře připraven a mít spočítáno , co přijde alespoň pár tahů do předu (to Hašek bezesporu byl). Pokud někdo nedokáže v politice šikovně využít situace, která se sama nabízí, tak se o něm dá minimálně říci, že je zpozdilý a měl by zvážit svoje setrvání v politice. V soc. dem se bude lámat chleba, a Hašek si připravuje půdu. Budou volby a to mu na Moravě pomůže.… Číst vice »

M.C.
9. 5. 2016 8:40

Béda napsal Můj člověk Hašek sice není ale v tomto případě silně zabodoval. Patří dle mého mínění k tomu lepšímu co dnes lze najít v ČSSD. (Tuto stranu přesto, že je v ní zastíněných několik slušných politiků již nikdy nebudu volit). Za to co předvedl ve lžimédiích zasluhuje můj obdiv. Michal Hašek není žádný hrdina, naopak je to značně prospěchářské individuum. Patří do skupiny tzv. ,,plzeňských“ právníků, jenom s tím rozdílem, že on ,,plzeňským“ způsobem ,,vystudoval na univerzitě“ ve Sládkovičovu na Slovensku. Účastnil se pokusu o vnitrostranický převrat proti Sobotkovi a je nějak napojený na prezidenta Zemana. Jestliže se takovýto… Číst vice »

hudryper
hudryper
9. 5. 2016 8:54

Už jsem to tu zmínil. Je jasné,že partička okolo Sobotky padne na ústa a s nimi i preference ČSSD. Tahle prokorumpovaná partaj se zbohatlíky v čele musí jít ke dnu a do jejich čela se postaví lidé jako Hašek a Foldyna. Bohužel ten první je rovněž hyperobročník a druhý sice sympatický jiho- Evropan,na úspěšné vedení vládní strany však podle mého nemá. Mohlo by to fungovat,kdyby šel předsedu takové ČSSD dělat na poloviční úvazek sám Zeman. Já ale v řadách potencionálních funkcionářů pro vedení ČSSD podobnou figuru nevidím,a tak si myslím,že tahle partaj bude mít co dělat,aby v nepohodlné opoziční pozici… Číst vice »

lomikel
lomikel
9. 5. 2016 9:03

M.C.- zajimava uvaha, myslim ze otres v CSSD a upozadeni NWO kridla ve strane ( a Hasek torufam si rici, asi jako jedine jiste o nem, neni exponent nove levice) by bylo ku prospechu veci pro pripadny rozpad EU, obcanske valky a reseni imigratske krize. Sobotkou zastitene lec neprofilovane kridlo vede zemi neochvejne do pr***. U lidovcu neni co resit, pochybuji ze by stranici provedli ocistu strany alespon podle krestanskych hodnot, a Ano dela to co chce Babis. CSSD ted kolaboruje proti svemu oficilnimu programu, proti vetsine sveho elektoratu a vzhledme k dejinemu zlomu i proti existenci statu a obcanske… Číst vice »

Aleš
Aleš
9. 5. 2016 9:13

Nechte samet sametem,
přátelé a dámy,
buďto s nima zametem,
nebo oni s námi.

Pan Man vystihl i moje rozpoložení. Citaci jednoho havloida využívám proti nim. Ať si to přeberou, jak chtějí.

zamp1
zamp1
9. 5. 2016 9:13

Je to přesně tak píše M.C. Moc USA slábne a pravděpodobně se brzy začnou dít věci. Rusové se chystají otevřít svoji ropnou burzu, Situace na stř. východě pro USA není úplně nejlepší. Výrazný pokles lodní dopravy mezi Asií a USA by mohl znamenat, že Číňani už mají dost zelených papírků. Ti chytřejší politici se chystají přesedlat. Zeman začal přesně před rokem a zřemě si vybral jako následovníka Haška. Jenom šílenec by mohl volit třeba i obměněnou soc. dem. Co socani existují, vždy kopali za super bohaté. No a bezmezná podpora multikulti jen dokresluje čí agendu plní! Teď připravují zákon proti… Číst vice »

lomikel
lomikel
9. 5. 2016 9:23

v kontextu clanku a diskuse se nemyslim ze pujde o nejake zametani ( pokud to neni mysleno jako ironie, kdo s kym bude zametat? :), v jedine co lze doufat je ze bude lze provest urcite korekce v upsoradni vladnoucich elit v CR tak aby jejich pusobeni bylo mene zhoubne pro preziti statu a obcanu. Za to ze tato moznost je stale v diskursu budis dik Zemanovi, i kdyz jsem ho nevolil s nadsenim a obcas dela kopance, podle me, tak je to jediny politik s realnym mamdatem ktery nechava (po)otverene dvere k vyse napsanemu. Myslim ze je to dobra… Číst vice »

lomikel
lomikel
9. 5. 2016 9:28

zamp1 – vase namitky jsou validni, ale pokud na to pohlednete tak ze je treba zastavit/zpomalit pad ( a prezit roky chaosu pri padu imperia a redefinovani globalnich ridicich struktur) tak ANO CHCI RADEJI HAZKA NEZ SOBOTKU.

Pokud si ho Zeman vybral tak to respektuji, nic jineho s tim delat nejde. Doufam ze ho v zasadich vecech uridi.

Alena
Alena
9. 5. 2016 10:00

každopádně v JM kraji si vede Hašek lépe než Ano, či žít Brno. Tyto strany se naprosto odkopaly patolízalstvím a omluvami vůči sudetským Němcům. Hašek si sice ve svých mnoha funkcích namastil kapsy, ale pro jižní Moravu pracoval dobře

Alena
Alena
9. 5. 2016 10:07
peter.
9. 5. 2016 11:19

Alena napsal

pro jižní Moravu začínají být napjaté okamžiky viz
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Vice-k-postrelene-uprchlici-na-Slovensku-A-vyjadril-se-Michal-Hasek-jehoz-kraj-je-na-rane-vzhledem-k-tomu-ze-migracni-trasy-miri-k-nam-434732
a je proto potřeba mít v čele osvědčené politiky

Už to vidím!Dobrosráči z celej Európy začnú besnieť,poriadať demonštrácie na odvolanie Kaliňáka,policajného prezidenta a chudáka colníka ktorý dostane kopačky a pôjde pred súd.Kiska postrelenú nezákonnú migrantku vyznamená a kráľovsky odškodní.Ach,jaj!…Je to bieda.
https://www.youtube.com/watch?v=SBnXCotdkaE

Sio
Sio
9. 5. 2016 11:30

Nezaměňujme přání za skutečnost. Ač bychom to možná tak chtěli, pád ušáckého impéria není zdaleka otázkou měsíců nebo jednoho, dvou let. Takový proces neproběhne lineárně a hlavně se, velmi pravděpodobně, neobejde bez války a miliónů obětí. K tomu nemusí být válka jaderná a nemusí jít ani o přímou konfrontaci mezi ušáky a Ruskem nebo Čínou. S největší pravděpodobností půjde o sérii proxy válek a informačních bitev s katastrofálními důsledky. Nejen podle mého názoru válka už běží, v Eurolandu se projevuje momentálně nejsilněji imigrační krizí. Neodvratně bude následovat razantní odveta ze strany evropských zemí, vybušný potenciál nasr..ných lidí je už dnes… Číst vice »

peter.
9. 5. 2016 12:44

peter. napsal
Ach,jaj!…Je to bieda.

Ten policajt nemal strieľať.Auto bolo možné zastaviť aj inak.Zablokovaním cesty napr.Na druhej strane,keď si predstavím obdobnú situáciu na mexickej hranici v USA ….

fajt
9. 5. 2016 14:07

peter. napsal
Už to vidím!Dobrosráči z celej Európy začnú besnieť,poriadať demonštrácie na odvolanie Kaliňáka,policajného prezidenta a chudáka colníka ktorý dostane kopačky a pôjde pred súd.Kiska postrelenú nezákonnú migrantku vyznamená a kráľovsky odškodní.Ach,jaj!…Je to bieda.
https://www.youtube.com/watch?v=SBnXCotdkaE

https://www.youtube.com/watch?v=UAK9-vxfohE – hotová frantíkovská cannabis liduška, les miserables na hudebním poli. ..)

peter.
9. 5. 2016 15:53

fajt napsal
https://www.youtube.com/watch?v=UAK9-vxfohE – hotová frantíkovská cannabis liduška, les miserables na hudebním poli. ..)

https://www.youtube.com/watch?v=qfvP8Sv7jS8

peter.
9. 5. 2016 16:05

Zaujímavé dievčatá tieto „Les Brigandes“.Tak ešte poslednú:
https://www.youtube.com/watch?v=ID1fvLqQTNM

peter.
9. 5. 2016 16:51

oslavy “ Dňa víťazstva“ v Novorusku :
http://colonelcassad.livejournal.com/

peter.
9. 5. 2016 17:04

Vojenská prehliadka na Červenom námestí v r.1945.Stojí za to si to pozrieť:
https://www.youtube.com/watch?v=CLBmPirwrUo

hudryper
hudryper
9. 5. 2016 17:08

Dnes jsem poslouchal na Radiožurnálu okolo šesté dvacetiminutovku s Foldynou. Výborně obstál proti jedné z těch novinářských štěken,kterých je na Radiožurnálu od dob,kdy tam dělala“pořádek“ Tachecí, plno. Nenechal se vyvést z míry a všechny „sluníčkářům nepřijatelné“ názory formuloval jasně,jednoznačně a pravdivě. Ta zpovídající holčina se oproti svému kolegovi z televize přecejen držela trochu zpátky, výslech Haška na ČT 24 byl zřejmě natolik absurdní výbuch novinařiny,že si dala více pozor. Lidé se tak dověděli pravdu o politice EU v souvislosti s imigrací a prosazováním kvót,o jiných zájmech USA než máme v Evropě,o korektním odstoupení předsedy vlády a socdem Rakouska z fumkce… Číst vice »

peter.
9. 5. 2016 20:39

hudryper napsal o korektním odstoupení předsedy vlády a socdem p.hudryper: Uvidíme,ako po jeho odstúpení bude rakúska vláda presadzovať v praxi zákon o sprísnení azylového konania v Rakúsku.Ak Rakúsko ustúpi od svojho zámeru zadrátovať priesmyky k Talianom,tak potom to môže byť aj tak,že p.Werner Faymann neodišiel,ale bol „odídený“. On totiž na jednej strane tvrdí,že odchádza kvôli strate dôvery vo svojej strane,no na druhej strane sa vyjadril,že podporu členskej základne stále má.Rakúski „zelení“v rakúskom parlamente hlasovali proti sprísneniu azylového zákona a sú v opozícii.V europarlamente však „zelení“spolupracujú so socialistami,ktorí spolu s predstaviteľmi EÚ a OSN rozhodnutie Rakúska tvrdo kritizujú.Podľa mňa,Fayman na výber… Číst vice »

hudryper
hudryper
9. 5. 2016 21:24

peter. napsal
.Ak Rakúsko ustúpi od svojho zámeru zadrátovať priesmyky k Talianom,tak potom to môže byť aj tak,že p.Werner Faymann neodišiel,ale bol „odídený“.

To dává smysl,Peter. Foldyna to prezentoval přesně opačně a to se mi také nezdálo,protože žádný
kancléř neodchází kvůli zaškobrtnutí jeho partaje ve volbách(navíc jen prezidentských). Musel být na něho vyvinut mimořádně masívní tlak,aby po osmi úspěšných létech kancléřování abdikoval.
Jedno je jisté,stabilita EU je vepsí a tlaky neoconského Washingtonu se budou zřejmě jenom stále
silněji stupňovat. Snad se lecos podaří v souvislosti se změnou stráží demokracie v povolebních USA.

tožtak
tožtak
10. 5. 2016 7:12

hudryper napsal Dnes jsem poslouchal na Radiožurnálu okolo šesté dvacetiminutovku s Foldynou. Výborně obstál proti jedné z těch novinářských štěken,kterých je na Radiožurnálu od dob,kdy tam dělala“pořádek“ Tachecí, plno. Nenechal se vyvést z míry a všechny „sluníčkářům nepřijatelné“ názory formuloval jasně,jednoznačně a pravdivě. Ta zpovídající holčina se oproti svému kolegovi z televize přecejen držela trochu zpátky, výslech Haška na ČT 24 byl zřejmě natolik absurdní výbuch novinařiny,že si dala více pozor. Lidé se tak dověděli pravdu o politice EU v souvislosti s imigrací a prosazováním kvót,o jiných zájmech USA než máme v Evropě,o korektním odstoupení předsedy vlády a socdem Rakouska… Číst vice »

fajt
10. 5. 2016 8:24

tožtak napsal
Večer byl Foldyna v událostích komentářích na ČT24 a tam taky exceloval, celý main pěkně zkritizoval a redaktora pěkně stíral.
Pražská teplárenská jako obvykle nezklamala.

– cca od 3 min.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/216411000370509/

hezký, ale Hašek byl připraven a vedl si excelentně ( nechci hodnotit jeho personu z dlouhodobého hlediska a jeho skutečných záměrů ) . ..)

karpi
karpi
10. 5. 2016 9:26

Ruský motorkář reaguje na novinářské provokace:
(pouze rusky)

https://www.youtube.com/watch?v=Ip8NMBC9UQ4

Co přesně říká, prosím?

Irena
10. 5. 2016 11:33

karpi napsal Co přesně říká, prosím? Novinář: Když začala druhá světová válka, tak byl SSSR na straně Hitlera. Chirurg: Kdože byl na jejich straně? – SSSR! – Tak to vidíte, kdo to má v hlavě pomotané. To je zářný příklad toho, jaký má kdo v hlavě bordel. On mi říká, že SSSR byl na straně Hitlera. Buď je praštěný, nebo je to provokatér. Co k tomu ještě mohu říci? Tady není víc co dodat. On… To očividně právě takoví lidé jako on, nepouští naše kluky, aby mohli projet k pomníkům. Někdo třetí: A za jaké jste tu médium? Chirurg: Odpověz… Číst vice »

Irena
10. 5. 2016 12:46

https://www.youtube.com/watch?v=65IrooyUPx8
Одесситы линчевали провокатора в годовщину Одесской трагедии

Sio
Sio
10. 5. 2016 12:48

Irena napsal

http://politikus.ru/events/75972-harkov-oficialno-otkazyvaetsya-ot-poroshenko-i-povorachivaetsya-k-rossii.html

„с тугими кошельками“ hezký výraz, ten jsem ještě nelyšel. Zřejmě by se dal přeložit do českého expresivnějšího „s naditými prkenicemi“ :-)

Irena
10. 5. 2016 12:59

Sio napsal
„с тугими кошельками“ hezký výraz, ten jsem ještě nelyšel. Zřejmě by se dal přeložit do českého expresivnějšího „s naditými prkenicemi“

Komentář k článku
Лично мое мнение:с украинских телеканалов просто идет поток зомбирования,что по научному назывпется нейропрограммированию…у какой взрослый человек верит:сами себя жгут,бомбят…думаю Украину будут в будущем изучать как обьект психотехник и психиатрии…другого обьяснения не нахожу.в моей семье кто не смотрит укр.новости остался нормальным.кто же смотрит,меняется и жесты,и психика,доказывая скачут в прямом смысле слова…уверена если мой зять встретися с моим мужем порежут друг друга.я предусмотрительно мешаю таким встречам

Источник: http://politikus.ru/articles/75991-kushat-podano-po-receptu-ukrainskih-smi.html
Politikus.ru

Irena
10. 5. 2016 13:05

Tohle je taky dobrý

По словам западных журналистов то, что на наших женщинах юбки выше колена, черные сапоги и колготки телесного цвета – это вопиющий сексизм. А Владимир Путин, который с удовольствием наблюдал за этим зрелищем брутальный мачо, это они так натуралов промеж себя обзывают. Как же у них там все запущено… Статья при этом вся увешана фотками марширующих девушек – уликами, доказывающими всему «цивилизованному» миру преступную «брутальность» президента РФ.

Já bych to komentovala asi tak: Už nejen na Ukrajině, i na Západě marasmus křepčí. V Rusku už běžně Evropě říkají Gejropa, a divíte se jim?

Источник: http://politikus.ru/events/75906-britanskaya-pressa-obvinila-putina-v-seksizme.html
Politikus.ru

peter.
10. 5. 2016 21:13

Peremoga! Sú to skrátka “ Heroji“!
http://peremogi.livejournal.com/18567075.html

peter.
10. 5. 2016 21:31

Dialóg s veteránom:
Len som kultúrnym spôsobom požiadal starého(veterána) aby potvrdil,že Bandera bol „hrdina“.
Z videa pod obrázkom vyplýva,že majdanisti to už majú poriadne nahnuté.Aspoň v Odese určite.
http://colonelcassad.livejournal.com/2744721.html

karpi
karpi
10. 5. 2016 21:48

Irena napsal Novinář: Když začala druhá světová válka, tak byl SSSR na straně Hitlera. Chirurg: Kdože byl na jejich straně? –SSSR! –Tak to vidíte, kdo to má v hlavě pomotané. To je zářný příklad toho, jaký má kdo v hlavě bordel. On mi říká, že SSSR byl na straně Hitlera. Buď je praštěný, nebo je to provokatér. Co k tomu ještě mohu říci? Tady není víc co dodat. On… To očividně právě takoví lidé jako on, nepouští naše kluky, aby mohli projet k pomníkům. Někdo třetí:A za jaké jste tu médium? Chirurg: Odpověz na otázku. To tebe se ptají. Novinář:… Číst vice »

fajt
11. 5. 2016 19:41

http://politikus.ru/events/76121-tureckiy-shantazh-es-my-utopim-vas-v-bezhencah.html – možná jenom EU a neoconi uvolnili tureckýmu pašovi ruce pro válku s Ruskem ( už nemusí turka uklidňovat a ani za něj nést odpovědnost ). ..)