Trestnost popírání genocidy

V řadě vyspělých států jsou postupně přijímány zákony proti zpochybňování, popírání a vykonávání genocidy. Jenom u nás jsme jaksi pozadu. Genocida je zločinem proti lidskosti. Je to úmyslné a systematické ničení lidské společnosti nebo její části.

Jako bývalý učitel tělocviku jsem již dnes v nezaslouženém důchodu. Je to důchod nezasloužený, protože jeho výše ani zdaleka neodpovídá množství ani kvalitě práce, kterou jsem pro společnost poctivě odvedl. Je však již taková doba, že se starými lidmi zachází jako s obtížným hmyzem nebo odpadem. Dnes se všemožně podporuje zrychlené stárnutí a vymírání populace. Toto navíc nachází mohutnou odezvu u mladých lidí, kteří se za své mládí stydí.

Kdo z dnešních mladých by netoužil být co nejdříve dospělým, aby se zbavil nepříjemného šikanování v rodině a ve škole, a mohl si užívat plnými doušky konzumu, svobody a demokracie? Čím více bude populace starší, vyžilejší a bezmocnější, tím lépe se jí systém zbaví.

Celý život marně bojuji proti trestné činnosti, které se dopouští nejenom občané, ale i všemožné instituce mediální, školské, zdravotní, ekonomické, výrobní a jiné. Většinou se jí všichni dopouštějí zcela vědomě a úmyslně, a to dokonce i formou organizovaného zločinu. Naše orgány činné v trestním řízení však pohodlně spí.

Zmíněnou trestnou činností je zpochybňování, popírání a vykonávání genocidy. Myslím, že během čtení tohoto článku se zločinu zpochybňování a popírání genocidy dopustí většina jeho čtenářů. Mnozí nebudou ochotni nijak připustit, že se genocidě na sobě i druhých věnují aktivně.

Jak mnozí upřímní vědci marně upozorňují, populace není postižena jenom přirozenou degenerací, ale především degenerací umělou, která je nezodpovědným poškozováním lidského genomu, genocidou, jenž je způsobována technickým, průmyslovým a civilizovaným způsobem života. Aktivně se jí účastní všechny oficiální instituce a úplně všichni občané. Občané, kteří se jí totiž nechtějí účastnit, nemají žádnou šanci přežít. Jsou vystaveni brutální diskriminaci ze strany okolí, rodiny, společnosti, státního zřízení i nadnárodních komplexů.

Vyjmenovávat všechny formy a způsoby genocidy, kterým jsou vystaveni občané od narození do své smrti, generaci za generací, by vyžadovalo rozsáhlou práci, proto zmíníme jen některé.

Výchova v rodině a vzdělání ve škole jsou podřízeny přípravě a přizpůsobování mladé generace pro život ve vysoce genocidním prostředí průmyslového způsobu života (monokulturnímu velkochovu). Jde především o duševní deformaci způsobenou vštípením pojmové soustavy do mozku (mysli).

U malých dětí je činnost mozkové hemisféry (většinou levé) zodpovídající za formální abstraktní myšlení cíleně předimenzována, zatímco činnost mozkové hemisféry (většinou pravé) zodpovídající za obsahové myšlení je nemilosrdně retardována. Zároveň s násilným tlumením činnosti obsahové mysli vzniká zdravotní a tělesné postižení mladého organizmu. Děti tím ztrácejí radost z bytí a z pohybu. Odtud vede přímá cesta k zdravotnímu postižení, nepohyblivosti, obezitě, alkoholizmu, narkomanii, trestné činnosti a jiným asociálním a nehumánním jevům, které poškozující zdraví, genom a práva všech občanů.

Zmiňovat životní prostředí je snad zbytečné, neboť jak uznávají odborníci i široká veřejnost, naše životní prostředí je nevratným způsobem zamořeno. Vzduch, voda, země, rostliny, zvířata i lidé jsou kontaminováni. Plyn, který dýcháme, je jedovatý. Toxický materiál vydávaný za potraviny, které jsme nuceni jíst, jsou jedovaté. Volný pobyt v zdevastované přírodě se stal životu nebezpečným (alergie, komáři, klíšťata, sinice aj.). Vystavení se přímému slunečnímu světlu hraničí se sebevraždou.

Životní styl samotných občanů nelze nazvat jinak nežli sebevražedným atentátem. Není snad nutné zmiňovat zdravotní újmy vznikající například z kouření tabáku a konopí; z pití alkoholu, kávy a čaje; z užívání drog, léků a jiných přípravků (antikoncepce, erekce aj.); z nadměrného požívání cukru a soli; z osobní chemické hygieny a kosmetiky a z mnohých jiných příčin.

Genocidu systematicky působenou průmyslovou digitalizací lidského života a informačními technologiemi není nutné připomínat. Právě na ní spolupracují čtenáři tohoto trestního oznámení. Nejen že, zcivilizovaní lidé již dávno ztratili mimosmyslovou komunikaci a vnímání, ale pomocí technických a elektronických přístrojů ztrácejí i zevní smyslové, komunikativní a duševní funkce.

Doufám, že se mnohem povolanější a vědecky fundovanější specialisté z různých oborů, například ze zdravotnictví, školství, práva, politiky, tělovýchovy a jiných, zodpovědně ujmou náležitého řešení mnou nastíněné problematiky, za kterou bývají dobře placeni z prostředků všech občanů, jež spolupomáhají geneticky decimovat.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
8. 5. 2016 18:00

Jsem zvědav jestli někdo požene někdy před soud k odpovědnosti veřejné činitele (a redaktory) kteří podporují genocidu prováděnou ukrajinskou juntou na Donbasu, jestli někdy byde obviněn Erdogan za genocidu Kurdů. Všechny tyto agendy, včetně obecné agendy lidských práv jsou jednostrannou účelovou hrou – klackem na nepohodlné, aby jim šlo lehčeji zavřít hubu. Nikdy to není stejný metr aplikovaný na všechny identické případy.

Sio
Sio
8. 5. 2016 18:57

Pokud vyjdu za DVTŘ, tak genocida je řízení na 5. prioritě a zcela jistě existují určité společenské kruhy, které se snaží i na této prioritě řídit chování celého lidstva. A to dokonce tak šikovně, že genocidu páchají její oběti dobrovolně i samy na sobě a ještě za to platí. Jednoduchým příkladem je požívání alkoholu a kouření. Samozřejmě, je toho mnohem a mnohem víc. Problém je, že pokud bychom chtěli z toho někoho obvinit jako hlavního viníka, tak se dostaneme tak vysoko ve společenských strukturách, že se dostaneme až k lidem, kteří zákony tvoří. A na ně žádné zákony nedosáhnou. A… Číst vice »

Lena
Lena
8. 5. 2016 19:43

Pokud vědci nelžou a například alkohol je škodlivý, tak by se měl přestat za účelem konzumu vyrábět, prodávat a požívat – v jakémkoli množství. Pokud je konzumace lihovin jakékoliv množství přípustná, nemělo by se např. opilým zakazovat řidičům řídit automobil, zvláště když jim jej nabízíme na benzínových pumpách. Ekonomika je přece založena na trvale udržitelném růstu spotřeby alkoholu, řidičů a ostatních účastníků silničního provozu?

Magnus Maximus
Magnus Maximus
8. 5. 2016 20:20

Článek jsem nějak nepochopil. Autor také kritizuje požívání kávy a čaje ? Tedy podle něho je čaj škodlivý ? To asi ne, že ? Stejně je to zvláštní. Za kuřáctví se pomalu bude věšet, ale na alkohol jsou reklamy a dokonce se doporučuje pravidelně požívat. Prý to patří k naší kultuře. Kouření tabáku ne, ale kouření marihuany legálně ano. Dokonce se za to demonstruje. To jsou paradoxy.

idiotronic
9. 5. 2016 3:41

Článek mluví hodně ze široka. Samozřejmě genocidní účinek má zavření vysokých škol a pronásledování inteligence za Protektorátu, ale stejný účinek má i inkluzivní školství , které odbourá nadprůměrné, kteří nezažijí funkční školu.
A na jeden projev genocidy je zaděláno docela spolehlivě, i když dlouho se nemusí projevit. Je to užívání návykových prostředků televizí počínaje, přes ethylalkohol, cigarety,diazepam a perník (nikoli pardubický). Představte si , že těmto statisícovým skupinám vypadne na 5 dní elektřina, tedy přísun. Nepůjdu do podrobností, souhrnná úvaha je např na
http://www.petr-kubac.blog.cz/rubrika/chemie-pro-silence

zart
zart
9. 5. 2016 6:24

Dokud jsem to nezjistil u sebe sám, nikdy jsem nevěřil, jak jsou druzí dementní a degenerovaní. Následujte, prosím, odvážně mého příkladu.

zart
zart
9. 5. 2016 6:40

idiotronic napsal Článek mluví hodně ze široka. Samozřejmě genocidní účinek má zavření vysokých škol a pronásledování inteligence za Protektorátu, ale stejný účinek má i inkluzivní školství , které odbourá nadprůměrné, kteří nezažijí funkční školu. A na jeden projev genocidy je zaděláno docela spolehlivě, i když dlouho se nemusí projevit. Je to užívání návykových prostředků televizí počínaje, přes ethylalkohol, cigarety,diazepam a perník (nikoli pardubický). Představte si , že těmto statisícovým skupinám vypadne na 5 dní elektřina, tedy přísun. Nepůjdu do podrobností, souhrnná úvaha je např na http://www.petr-kubac.blog.cz/rubrika/chemie-pro-silence Jistě. Informací (teorie) musí být přiměřeně. Asi 90% informací které občanská masa pojímá ,… Číst vice »

zart
zart
9. 5. 2016 6:48

Magnus Maximus napsal Článek jsem nějak nepochopil. Autor také kritizuje požívání kávy a čaje ? Tedy podle něho je čaj škodlivý ? To asi ne, že ? Stejně je to zvláštní. Za kuřáctví se pomalu bude věšet, ale na alkohol jsou reklamy a dokonce se doporučuje pravidelně požívat. Prý to patří k naší kultuře. Kouření tabáku ne, ale kouření marihuany legálně ano. Dokonce se za to demonstruje. To jsou paradoxy. Škodlivé je přece všechno. To je ten problém, že nedokážeme chápat paradoxy. Výchovou a vzděláním atd. je z nás tato schopnost amputována. Vždy inklinujeme (kmitáme) k jedné možnosti nebo k… Číst vice »

Lena
Lena
9. 5. 2016 6:55

Souhlasím. Predátoři a parazité svým hostitelům vnucují cíleně rozhodování, např. dens tolik módní tzv. svobodnou volbu, ale ona vůbec neexistuje. Není o čem rozhodovat. Tím, že subjekt nutíme rozhodovat, vybírat si atd., tak jej nutíme k tomu, aby si vybíral jednu z možností (obvykle tu nejméně špatnou), tím se zbavuje širšího vnímání a vědomí (toho „paradoxního“ myšlení, v joze dhyany) a hle máme zde idiota a co jednoho, 7 miliard, se kterými si můžeme dělat co chceme. Stačí informacemi dráždit jejich hlavu a pohlavními a potravními ataky jejich pohlaví. A nabuzená baterie (monočlánek) funguje a můžeme z ní napětí vhodným… Číst vice »

Vlastimil
Vlastimil
9. 5. 2016 8:53

Za největší projev genocidy považuji nezaměstnanost. Odebrání možnosti obživy je přímým a smrtelným útokem na lidskou bytost. Bohužel to nikdo
nebere v úvahu. Ani trestní řád, ani společnost.

Irena
9. 5. 2016 12:42

Můžeme kdykoli otevřít brány do Řecka a Bulharska a naložit uprchlíky do autobusů… Jak se chcete s uprchlíky vypořádat, když nebudeme mít dohodu? Chcete uprchlíky zabíjet?“ ptal se prý tehdy Erdogan těch dvou. Tusk s Junckerem odmítli odpovídat na otázky, zda se takové setkání vůbec uskutečnilo, ale sebevědomý Erdogan se tím, jak vydíral EU, netají. „Evropská unie se bude muset vypořádat nejen s jedním mrtvým klukem na tureckém břehu. Bude jich deset tisíc, patnáct tisíc. Jak se postavíte k tomu?“

http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/22031-chce-erdogan-v-tlaku-na-eu-navyit-sazky

Člověk je jako v Jiříkově vidění, to krucinál přestali existovat hranice, že může ten Turek vyhrožovat plnými autobusy?

cnemo
9. 5. 2016 18:25

Omlouvám se, právě jsem po 3 dnech spadl do mediálního světa. To je nový satirický pořad, nebo je to autentický pořad ČT myšlený vážně? :)

cnemo
9. 5. 2016 18:30

Ale, dal jsem příspěvek pod jiný článek:(

zart
zart
9. 5. 2016 18:41

Sledujete-li, například ženy na ulici, tak asi 80% je jich obézních a možná 30% (počet stále narůstá) jich má enormně tlusté zadky. To není normální, to je patologické. Když je někdo nemocný, není to jenom jeho soukromá záležitost. Jestliže je geneticky nemocný, je to záležitost celé populace, odpovědnosti k žijícím lidem, předkům i potomkům. Vědci už zjistili, že genetická struktura je jako podhoubí společná. Pomáhat druhým, aby byli nemocní, je trestné. Například veřejné nenabízení tvrdých drog (proto aby neklesly ceny na „černém“ trhu) je trestné. Stejně tak by mělo být trestné veřejné nabízení jídla osobám nemocným obezitou. Proboha, co ty… Číst vice »

zart
zart
9. 5. 2016 18:45

Vlastimil napsal

Za největší projev genocidy považuji nezaměstnanost. Odebrání možnosti obživy je přímým a smrtelným útokem na lidskou bytost. Bohužel to nikdo
nebere v úvahu. Ani trestní řád, ani společnost.

Zaměstnávat se může každý sám. Adokonce by tak měl činit. Práce je všude dost. Jenomže nikdo za ní nazplatí peníze. A k tomu abyste mohli pracovat, potřebujete mít napřed peníze. Napřed musíte dýchat, pít, jíst, šatit se a bydlet, což bez peněz nelze, a pak můžete pracovat. Prací si však na ty životní nutnosti moc nevyděláte. Za práci se moc neplatí, proto se musí krást.

Béda
9. 5. 2016 18:49

http://svobodnenoviny.eu/saudsky-kral-financoval-volebni-kampan-benjamina-netanjahua-v-roce-2015/

http://www.paratdnes.cz/2016/05/I-Sabatova-bledne-nad-debilitou-Culika-Britske-listy-Kdo-je-nesvepravnejsi.html
Musíme přijmout uprchlíky, i kdyby jich byla miliarda? Dle Čulíka ano, jak naznačuje. Když bude válka, tak musíme přijmout všechny utečence světa dle Ženevské úmluvy…..

Lena
Lena
10. 5. 2016 7:48

Jak je vidět z uhasínající diskuse, čtenářům, potažmo občanům, je zcela lhostejné, že jejich organizmus je devastován, že jsou geneticky zmrzačení, duševně a tělesně nemocní. Nemocní, kteří ignorují svůj chorobný stav, nemají nárok si na cokoliv stěžovat, tedy na to, že je příroda prostřednictvím civilizace, vědy, techniky, průmyslu a jiných opatření a jich samých likviduje. Proč se tedy vůbec zajímat o ostatní témata v médiích? Proč shánět peníze, majetek, honit se a štvát v průmyslovém procesu? Jenom proto, aby nám bylo hůře? Je to tak jistě správně. Poslední sbohem!

Sio
Sio
10. 5. 2016 8:43

Lena napsal Jak je vidět z uhasínající diskuse, čtenářům, potažmo občanům, je zcela lhostejné, že jejich organizmus je devastován, že jsou geneticky zmrzačení, duševně a tělesně nemocní.Nemocní, kteří ignorují svůj chorobný stav, nemají nárok si na cokoliv stěžovat, tedy na to, že je příroda prostřednictvím civilizace, vědy, techniky, průmyslu a jiných opatření a jich samých likviduje.Proč se tedy vůbec zajímat o ostatní témata v médiích? Proč shánět peníze, majetek, honit se a štvát v průmyslovém procesu? Jenom proto, aby nám bylo hůře? Je to tak jistě správně. Poslední sbohem! @Autor,@Lena: Nejen vaše úvahy jsou typické pro hledání, co vlastně dělat… Číst vice »

Nerevar
Nerevar
10. 5. 2016 13:09

fajt napsal
http://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=27337&from=fbLike

Pěkná dávka demagogie. K tomu snad není co dodat.

Lena
Lena
10. 5. 2016 13:23

Sio, nám oběma je to zřejmé,. že „prostředí je nyní celkem brutálně řízeno směrem k samogenocidním vzorcům chování člověka“, možná známe i řešení. Otázky byly řečnické. Jedna věc je, co si myslí „člověk ve dne“ (vědomí), když takto komunikujeme a jiná je, co si myslí jeho podvědomí (hmota). Toto obvykle bývá vůdčím činitelem, a „člověk ve dne“ si může povídat a myslet co, chce, ale ono jej řídí a rozhoduje za něj. A nakonec vše dopadne špatně, neboť není-li usměrněno podvědomí, táhne pudem úpadku i k sobě přisedlého hejla. Pozorujete-li třeba lidi na ulici, možná zjistíte, že považují své podvědomí… Číst vice »