Olympiáda v Tokiu: Dodatek

 

Při listování po internetu jsem nejdříve narazil na informaci, kterou jsem Vám předložil v tomto článku.

Jak se tak o pár dní toulám zase po nekonečném internetu, po osvědčených místech, náhodou jsem opět narazil na další informace ke slavnému „odjezdu“ Simony Bilesové. Jeden z článků má titulek: Číňané sžíravě okomentovali útěk „gymnastky“ Pindostánu Simony Bilesové z olympiády: „Drogy došly“ – celkem zlomyslně a celkem s nadšením.

Ano, chudinka má dokonce nárok na to, aby brala léky neboť, neuvěříte té shodě, podobně jako chudinky norští lyžaři, je ve skutečnosti nemocná a sportuje jen pro „nás“ diváky. Bilesová má tedy ze zdravotních důvodů oficiálně právo brát drogy a čínští občané si na to vtipně pohráli, přičemž gesto sportovce považovali za nedostatek těchto látek.

„Říkají, že byla osvobozena od dopingového testu, protože potřebuje brát léky na ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou),“ Napsal jeden z komentátorů a dodal, že tímto způsobem můžete legálně užívat drogy a je to. Jsi krytý.

„Americký týmový lékař přivezl nedostatečné množství léků a to poškodilo sebevědomí amerických sportovců,“ reagoval další čtenář.

„To je velmi americké. Můžete bojovat jen za sebe a nechat ostatní platit za vaše chyby, pokud jste sami s něčím nespokojeni,“ komentoval čin amerického sportovce jeden z účastníků diskuse.

„Dlouhodobé užívání drog vždy vede k určitým důsledkům!“ říká další komentátor.

Jiní čtenáři také nazvali rozhodnutí Bilesové „sobectvím“ a „úplným individualismem místo olympijského ducha“.

„Nemohla se smířit s tím, že vyhrály Rusky!“ vyjádřil myšlenku jiný čtenář.

„Je už to tradicí vzdát se, pokud nemůžete vyhrát, ať už je to americká armáda nebo sportovci,“ dodal další komentátor.

Podle některých náznaků se nejspíše stalo to, že pokud jí došly „léky“, Japonci tyto nepustili přes celnici do Japonska.

Zdroj: Cont.ws

Ano, v souladu výše uvedeným článkem a jeho titulkem ta vypadá takto: Japonci prostě zakázali dovézt preparáty, který Bilesová užívá.

5 25 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zart
zart
4. 8. 2021 9:02

Všechny úvahy špatné. Mají sportovcům povolit, aby si brali doping a drogy, jaké chtějí. Olympiáda a všechny ostatní soutěže by se tím staly velice zajímavými. Soutěže by pak byly skutečně svobodné. Co je to za hloupé pokrytectví s tím pitomým antidopingem? To potom není soutěž, ale pouze kšeft organizátorů, nadnárodních firem, odborníků a odborných komisí, lobby atd. a užitečných blbců pro blbce divácké.

Gatta
Gatta
Reply to  zart
4. 8. 2021 22:13

Je to drsné, ale něco na tom je.
Odložilo by se pokrytectví a casem byse oddelii se amateři od sebevrahů.

zart
zart
Reply to  Gatta
6. 8. 2021 5:25

Na té olympiádě soutěži přece dospělé osoby, které by měly zodpovídat za sebe. Stejně tak na všech soutěžích pro dospělé. Co je to za svobodu a demokracii, když za ně rozhodují jiní? K čemu pak dospělost, odpovědnost, svéprávnost atd. Dokonce i za nezletilé rozhodují jiní místo rodičů. Zvířata jsou na tom se svobodou mnohem lépe. Např. kočka zlikviduje nepovedené kotě ihned sama po porodu bez odborníků. Nepotřebuje k tomu nezávislé soudy, statistiku, výběrová řízení, tuny zákonů atd. Příroda neovlivňovaná člověkem funguje na základě pozitivního výběru. Civilizovaný člověk na základě negativního, čili selektují se zdegenerovaní kreténi, kteří to o sobě neví.… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 8. 2021 12:09

To vlevo je strašný. To je už asi nějaký ten balónek z dílny hvězd, pruhů a duhy. Miloš Doležal mi kdysi říkal po zkušenostech z emerických klubů, že tam někdy člověk vůbec netuší, s kým to vlastně mluví.
Vůbec se nedivím, že jsem celkem dezintegrovaný také. Něco přidám, ale je to jen pro Gattu, protože to je stejný sprosťák jako já. Někde už to způsobilo skandál, ale hudební podklad je bytelný. Nemůžu za to, že mi muzika nadělila film. A ve chvíli, kdy spustil patrně synťák basovou figuru, tak bylo vymalováno. Zlaté české ženské.

https://theorinoko.rajce.idnes.cz/Selficka_doby/1497980892

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
4. 8. 2021 22:11

Tak to dík – to mi ještė chybělo …

Hledal jsem – měl jsem jasnou představu, ale nenasšel – takže jen zamýšlené obrazy, ale bez hudby.
Z Klimta mi vzy po chvíli běhá mráz po zádech.
https://www.slavneobrazy.cz/vsechny-reprodukce/klimt-gustav

Ono je steně zajímavé kolik odhalených ženských hrudníků bylo tehdy nejen na obrazech a sochách, ale třebba i na bankovkách.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
5. 8. 2021 6:42

Ať žijí ňaderné zbraně.

Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
5. 8. 2021 22:35

https://www.youtube.com/watch?v=sXOZlahg35Q
Taky jednu k líbení. Profesní vlastní gól alias Trautnberk. K našim zdravým lesům se budeme muset prostřílet. Zlatí Střelci by se měli vybodnout na sektu Tokijských fetišistů a svědků covidových a s povolenkou k lovu vyrazit na stromkožrouty. A taky na papaláše a jelita…
https://www.youtube.com/watch?v=rbhqeX7guAQ
Včera jsem slyšel pěknej bonmot. Kůrovec je surovec. Až na to, že je to jen bonmot. Něco jako evropské a západní hodnoty a jejich obrana Nadnárodní Americkou Teroristickou Organizací. K tomu nám pomáhej Norští asmatici, americké ženy nadopované testosteronem, WADA i Nevada… …

Bety
Bety
5. 8. 2021 7:59

Všimli jste si, že té tmavé „krasavici“ úplně chybí boky?
Šířka pánevních kostí je u mužů a žen rozdílná jak víme, a také víme, že ty dvě boule nahoře vyrobit není žádný problém.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
5. 8. 2021 8:47

Zažil jsem osobně několik holek, které měly skoro klukovskou postavu.- Tedy v oblasti pánve. Jedna hezká Pražačka s námi například mastila nohejbal jak chlap. Měla to po tátovi. Všechno to byly takové dost atletické typy. Jinak byly úplně normální. To můžu potvrdit. Po letech jsem se s jednou setkal /sjednával jsem pojistku/ a byl jsem dost zděšen, když mi popisovala svůj porod. Trvalo to snad celý půlden, chlap byl na nervy, a já věděl, že já tedy k porodu nikdy. Ale už to měla za sebou, docela jsme pokecali, a poté už jsem ji nikdy neviděl. Ani si nevzpomínám, jestli… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  orinoko
5. 8. 2021 10:34

Souhlasím, že jsou útlé ženy. Ale ta disproporce mezi šíří ramen… no to je jedno. Zajímavější je, že prý v Americe došlo na odsuzování dějin matematiky, protože jsou prý rasově monotónní. Já nevím. Nehodlám se nechat dotlačit do pozic jaké se někde v diskuzích vyskytují o výši IQ různých ras. To první i to druhé mi přijde stejně pitomé. Třeba z rodiny vím, že Vietnamci byli na vysoké v matematice řazeni mezi naprosté špičky. Podle mého názoru to bylo tím, že tam prostě vyslali ty nejnadanější jedince. V USA to prý takhle praktikovat nehodlají a dobře jim tak. Stejně si… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
5. 8. 2021 11:04

No vidíš, máš recht. Toho jsem si až tak nevšiml. On mě dost stačil pohled na ta ústa Mr. Frogga. Vím, že třeba plavkyně mívají výraznou „korbu“ , ale na tom se asi hodně podepisuje příslušný trénink. Také jde o to, jestli z nitra hrdla nevychází nějaký ten baryton. V každém případě je to katastrofa. Snad se ani nedivím, že v emerice je tolik přehřátých chlapů. To je výběr: Barbíny, almary a kotelnice, a mužatky.

idiotronic
Reply to  Bety
5. 8. 2021 13:10

Ti Vietnamci (a rodáci z jihovýchodní Asie obecně) jsou skutečně měřitelně disponování lépe, než třeba Evropani (teď jsem urazil všechny čtenáře, kromě Vietnamců a Číňanů). Na MIT (Massachusetts Institute of Technology – technická, nikoli technologická universita) mají plánované počty přijatých podle zeměpisných kritérií, kdyby hleděli jen na výsledky testů, tak je studentstvo komplet asijské – jistě to souvisí i s počtem Asijců na Zemi. Židi mají odlišné IQ v Evropě a v Izraeli. Gaussovské rozdělení se projevuje hlavně na krajích – dole kriminalitou a nahoře úrovní učitelů, státních úředníků, lékařů (třeba jejich nedostatkem). Ty publikované křivky jsou v pořádku, jenom… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  idiotronic
5. 8. 2021 20:15

Mne jste neurazil. Ale kromě nadání vidím rozdíl mezi Evropany a Asijci v motivaci. Oni se učit chtějí a jejich okolí je v tom podporuje. Srovnejte s tím u nás mezi mládeží silně rozšířený názor, že vysoká je jim na nic, důležité je najít dobře vynášející džob bez ohledu na morálku. Tento názor se rozšířil tak rychle, že to nemůže být náhoda. Navíc nabídka vzdělání byla silně rozšířena o obory, které jsou sice z odborného hlediska k ničemu, ale ten džob v různých neziskovkách je fakt výnosný a přitom nevyžaduje ani IQ, ani námahu. Prostě Asijci s Evropany zřejmě zametou,… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Bety
5. 8. 2021 14:13

Pro větší IQ postačí klepnout na obrázek …
https://gloria.tv/post/vdFNSAa9bJd462U7y2orcc1X9

Botičky od Diora
Botičky od Diora
6. 8. 2021 16:40

comment image 

comment image  

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
6. 8. 2021 17:19

S touhle si píšu. Tvrdí, že je ze Sýrie. Nějak se mi to nezdá. Uvidím.

Sýrie 1.jpg
Gatta
Gatta
6. 8. 2021 19:20

Jeste na sportovni tema … https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Olympijsky-vybor-vysetruje-ruskou-televizi-Meli-tam-zesmesnovat-transgender-vzperacku-672835 Osobně nic nemám, proti startováni transgender a jiných sportovců na OH, ale … Oni sami sebe přece povazuji za jiné pohlaví – jedno z další 32. Omlouvam se posledni stav poctu polavi mozna nevim uplne presne. No nic méně je od výboru OH krajně diskriminacni jim jejich identitu odpírat a násilím nutit tato dalsi nová pohlavi do zastaralých skatulek „muz – žena“. Tito „noví lidé“ by měli mít plné právo změřit sve sily pouze se stejnopohlavními jedinci. Olympijský výbor by se mel zamyslet a urychlene ukoncit diskrimunaci těchto dosud ne zcela do systemu zacleněných… Číst vice »

Gatta
Gatta
7. 8. 2021 19:59

Lidi jsou ještě stále málo poučení a celou věc zlehčují …
comment image

***

Film z roku 2005 – sci-fi – hodně akcí a střílení + vesmírná bitv … ale mezi tím je tam velmi mnoho podobností s tím jak někdo kolem nás organizije svět.

Tedy komu nevadí či miluje žánr – doppručuji.
https://www.csfd.cz/film/183331-serenity/prehled/