Domů » Planeta v lockdownu

Planeta v lockdownu

by Stan
5 komentáře

Interview s whistleblowerkou WHO Astrid Stucklebergerovou

Námět: Hudryper

Může se vám také líbit

5 komentáře

Aleš 6. 8. 2021 - 15:31

Tomu, s tou nutkavou potřebou obhajovat kapitalismus proti vlastním zájmům a do roztrhání těla říkám logika Homera Simpsona…. Viděl bych to tak, že hodně naivních si myslelo, že bude líp… Reprodukování úlomků historických pravd chybně zasazených do souvislostí i dnešních se samozřejmě nerovná pochopení pravdy. To moc dobře víme.
https://www.youtube.com/watch?v=UjiFIzQRhQ0
On totiž takový lockdown, testování, čipování, virtuální identifikace, očkování je nejlepší byznys, když jim nejdou na odbyt F-35 a B52 a automobily stojí na letištích a jiných odstavných plochách. Ku škodě mnoha statečných odpůrců, že mnozí ještě nedocenili skutečné příčiny a následky…

PPK 6. 8. 2021 - 15:05

„Svobodní“ kdysi chtěli svobodný kapitalismus, tak ho nyní mají. Proč se tedy diví? Buď před 30 lety věděli, do čeho jdou, anebo byli tak hloupí, že o tom nepřemýšleli a nedali na zkušenosti pamětníků. Tak ať nebrečí a žijí v tom, co je. Anebo ať začnou myslet hlavou, začnou se učit pravdu o dějinách a otevřou oči, aby už konečně viděli, že jim ve dveřích stojí covid-fašismus. A ten se nezakecá. Měli by si připomenout Hitlera. Sójové chlapce totiž čeká s tím fašismem otroctví, anebo válka, ať už ji budou chtít, anebo ne.

Aleš 6. 8. 2021 - 15:38

Válka nebude, protože by museli najít ti SSráči někoho slabšího, koho napadnout. Takže to vidím na to otroctví. Pokud ovšem tu konečně národ nedá na moje slova.

Zanechat komentář