Operace Olympiáda…

 

O úmyslu plánovače Třetí světové války nového hybridního typu

Ze strategických výšin a v měřítku globalizmu bychom měli povžovat rozhodnutí výkonného výboru MOV k účasti „sportovců z Ruska“ na ZOH 2018 za nebojovou operaci civilizace Západu ve Třetí světové válce hybridního typu.

Operace „Olympiáda“ má za úkol zatemnit rozum výronem emocí naprosté nespokojenosti. A tyto emoce nasměrovat na Kreml.

Sport už je dávno čistou politikou. Vlajka je symbolem politiky.

Šéf Olympijského výboru Ruska A. Žukov se na výkonném výboru MOV zachoval velkomyslně: Omluvil se (přece – za politická úsilí ministra sportu Mutko).

K čemu byla Rusku olympiáda v Soči? Přece k řešení politicko-ekonomických úkolů. A politika je velmi špinavá věc, jestliže válka je jen pokračováním politiky…

Reakce masmédií na rozhodnutí výkonného výboru MOV jen roztáčí emoce hněvu. S tím ale přece plánovači počítali.

Podívejte se sami:

  • V USA se objevil „Nový Mojžíš“ – Trump, za kterým stojí plánovač v osobě jeho zetě jako šéfa poradců (chasidy) Kushnera.
  • Odchod Ruska z MOV a poté i z olympijských her vůbec – takový je kýžený výsledek operace „Olympiáda“ Třetí světové hybridní války (WW3).
  • Úkol plánovače spočívá v tom, aby z Ruska vytvořil frontu „Poslední bitvy“: „Severní Car se svým vojskem“ na Velkém Blízkém Východě – to je Putin. A „Operace olympiáda“ tam – do Poslední bitvy Kreml tlačí.
  • Ale to je přece bouda: Uražené Rusko (elita demokratické volby zahnaná sankcemi do rohu) proti anglosasům je výhodné pro Čínu. V úmyslu plánovače je na vládnoucí výšiny ze světové krize průmyslové společnosti do roku 2020 přivést Čínu.

Vrcholem válečného umění je vítězství bez použití zbraní.

Ó, sporte – tys svět!

Co se v této nastalé situaci dá konkrétně dělat?

Znebepolitici (pozn. edit: narážka na geopolitiky) nevidí odpověď v klasických lineárních schématech evropského řecko-římského zápasu, ale v užití chvatů východních zápasů s převodem tlaku protivníka z přímého směru na kruhový pohyb.

Náš nejvyšší velitel – držitel černého pásu v judu (japonsky „měkká cesta“) ví, jak lehkým podvolením se tlaku, otočit vektor protivníkovy síly směrem sobě výhodným.

„Neutrální vlajkou“ z rezoluce výkonného výboru MOV pro „sportovce z Ruska“ může být i rudá vlajka (sice vyřazená z oběhu, ale zůstala symbolem Ducha Vítězství), za jehož právního nástupce se pokládá to Rusko, které exituje.

Pokud Rusko ustoupí a vydá se cestou bojkotu Olympiády 2018, pak ztratí tvář před Čínou. Pokud ovšem projeví „ruského ducha“ a pustí se do zápasu, pak nezávisle na sportovních výsledcích si zajistí důstojný status ve srážce civilizací, která probíhá na „hybridních“ frontách WW3.

*) Andrej Děvjatov (1952) – plukovník v.v., řadu let rezident vojenské rozvědky SSSR a pak Ruska v Číně (skoro 17 let-s přestávkami) – donedávna tam „persona non grata“. Politolog, spisovatel, publicista, zást.ředitele Ústavu rusko-čínské strategické spolupráce, člen Moskevské konceptuální skupiny „Něbopolitiky“.

Zdroj: Devyatov.su

Pozn. překl.:

Pro dokreslení přidávám pár názorů z diskuse pod článkem ze dne 6. 12. 2014 a pár slov na závěr.

„SS“ 171206 v 10:13

Vypadá to, že pro vrchního velitele začíná smolné období. Pomlčet a zajít do stínu se mu nepodaří. Ačkoli, nejspíš vystoupí s nějakým klamavým prohlášením. Ale problém není v olympiádě, na ni se v podstatě lze vykašlat. Blbý je to, že se země rozpadá, ekonomika stagnuje, Putin a spol. doslova loupí zemi a lid. A žádné světýlko na konci tunelu. Zbývá otázka: jak dlouho bude národ tuto loupež trpět?

„Vasili“ 171206 v 10:41

Další hranice. Je dobře si vzpomenout, jak soudili Ježíše. Tenkrát se také střídaly epochy. Smysl odsoudit nevinného člověka podle jakoby spravedlivých zákonů. Tak prokázat neschopnost té vlády. To připomínám proto, že pokud nezafunguje varianta Devjatova, může být i jiný scénář.

„Michel Vas“ 171206 11:30

„Sport je dávno čistá politika. Vlajka je symbol politiky… Ale politika je velmi špinavá věc, pokud je válka je pokračováním politiky…“

Podle autorovy logiky docházíme k závěru, že pokud „Sport je dávno čistá politika. Vlajka je symbol politiky… Ale politika je velmi špinavá věc…“, tak vychází, že i sport je velmi špinavá věc?! Překvapivě je to pravda – debaty se otočily ve směru: – pod jakou vlajkou mají „sportovci z Ruska“ vystupovat, a mají-li vystupovat vůbec. Fakticky se vůbec nemluví o důvodnosti/zákonnosti/pravomocnosti rozhodnutí výkonného výboru MOV z 5. 12. 2017 k účasti „sportovců z Ruska“ na ZOH-2018. Znamená to, že toto rozhodnutí výkonného výboru MOV je odůvodněné/zákonné/pravomocné?!

Překlad: st.hroch – 171208

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments