Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 20. 12. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

„Ausweisy“ schváleny * Ruští komunisté jen imitují odpor * Už zase máme nepřátele lidu * Ruská centrální banka opět zvedla základní úrokovou sazbu na 8,5 % * Turecko se hroutí před očima * Ruské ultimátum Západu * Seznam nepřátelských států je sestaven jasně: Česko a USA

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

3.9 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
27. 12. 2021 0:46

Pjakin tvoří správné informační pole když vysvětluje ,jak covidové šílenství souvisí s hlavním záměrem vnitřního nepřítele v Rusku.Myslím si,že o vojenském řešení nové pozice Ruska v Evropě i ve světě je rozhodnuto.Výsledkem bude další hluboký propad prestiže USA,navíc s ohromnými problémy uvnitř Spojených Států.Covidový projekt se jim vrátí jako bumerang a na širokou veřejnost se vyvalí i další „konspirační reality“ Současně očekávám Putinův triumf spojený s vyčistěním ruského státního aparátu od těch,kteří se neváhali angažovat tak,že se nemohou dnes ,ani zítra na nic vymlouvat. Úplně nejméně významný efekt bude mít ruský zásah na americké a bruselské poskoky tady u nás… Číst vice »

malymax
malymax
Reply to  Hudryperman
28. 12. 2021 8:02

POKUD vycházím z toho, že skutečným cílem je přeformátování světové ekonomiky a covidová diktatura je hanebně odpudivým prostředkem, jak toho dosáhnout, tak mě napadá : Co tomu říká globální protektor ?, který je v posledních třech videích sotva zmiňován a domácí scéna Ruska se hemží lháři, fašisty a ještě lháři. Osobně nepochybuji o tom, že ona…neformální skupina…“ , jak ji popisuje pan Pjakin v definici, co je globální prediktor, v tom má prsty. (Všech deset !) Kdo je globální prediktor, vysvětluje pan Pjakin už před časem : …“je to skupina lidí, neformální skupina, která netvoří strukturu. Je to referenční skupina,… Číst vice »

zart
zart
Reply to  Hudryperman
29. 12. 2021 9:55

Připomíná to doby po 1917. První vzedmutá vlna opadla a nová zdá se nabývá na síle. Kolo dějin se otáčí, události v novém provedení se opakují. Hraniční červené čáry vedou každým mocenským, státním, národním, rodiným i osobním útvarem. Sekyra kola dějin, evoluce, progrese, revoluce a deprivace je nemilosrdná.

peter.
27. 12. 2021 5:55
Alva
Alva
Reply to  peter.
27. 12. 2021 20:25

15. listopadu tohoto roku Robert Kennedy Jr. v rozhovoru s moderátorem Fox News Tuckerem Carlsonem podrobně promluvil o svém postoji k aktuální očkovací kampani proti COVID-19 praktikované ve světě. https://www.pokec24.cz/politika/valentin-katasonov-kennedy-vyhlasil-gatesovi-valku-rozhovor-ktery-muze-stat-zivot/https://www.pokec24.cz/politika/valentin-katasonov-kennedy-vyhlasil-gatesovi-valku-rozhovor-ktery-muze-stat-zivot/ Vyšetřování „Cargrad“ ukázalo, že Big Pharma není jen síť farmaceutických gigantů, ale globální struktura pod kontrolou mocností, kapitálu Wall Street a dokonce IT korporací.  Pravda se již začala ozývat i na Západě…………. Robert Kennedy Jr. mapuje historii korupčních vztahů mezi federálními úřady a farmaceutickými společnostmi, které vyrábějí vakcíny. Podle Roberta Kennedyho Jr. tato korupce má počátek v roce 1986. Právě tehdy, před 35 lety, byl ve Spojených státech přijat zákon nazvaný „National Childhood Vaccine Injury… Číst vice »

orinoko
orinoko
27. 12. 2021 13:34

Osmanům prý leží na srdci osud krymských Tatarů. Vážně? To my v Česku velmi dobře zname. Jednokulcaku Hitlerovi nebyl lhostejný osud sudetaku v celém eurosojuzu povytce pak v Československu. Pročež navrhuji Tatary poslat co nevidět do země starostů. Turka a jeho vazala Německo je třeba výhledově umravnit. Viděl bych to na velmi vhodný cíl mnoha vakuových bomb.
Problémy je třeba řešit zdravotně. Taková vakuová vakcína Turecku každého půl roku se jeví velmi preventivně až preemtivne.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
28. 12. 2021 10:24

Osmanům prý leží na srdci osud krymských Tatarů – tady je osvědčený lek :-)
comment image

Bety
Bety
27. 12. 2021 19:19

TV zprávy – v Číně za poslední den objevili DVĚSTĚ případů koronaviru –
no myslím, že je jasné, že Číně hrozí demografická katastrofa, že ?
Mají ti lidé ještě nějaký rozum ???

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
27. 12. 2021 19:59

Eurokulak požaduje na Rusku finanční náhradu za sankce, kterými Rus reagoval na jeho prasárny. Prý to odporuje pravidlům obchodu. To nevymyslis.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
27. 12. 2021 21:35

Ony ještě existují nějaká pravidla v mezinárodních vztazích a obchodu ?

Nejen Euroland, ale i USA.
Svévolně nezákonně vyhlášené tzv. „sankce“ vůči Rusku asi moc nezabraly.

Kopie z AK:

Šéfredaktor
od petrp » 22 pro 2021, 09:39

USA zkritizovaly Rusko za nahrazování dovozu
Americké úřady spatřují v nahrazování dovozu a v preferencích pro domácí zboží a služby odklon Ruska od norem Světové obchodní organizace (WTO) a hodlají vypracovat odvetná opatření po linii této organizace, prohlásila kancelář obchodní zástupkyně Spojených států Katherine Taiové.
https://cz.sputniknews.com/20211222/usa … 42301.html

Ještě, že aspoň ČR je vzorově poctivá ve výběru dodavatele dostavby Dukovan.

Last edited 28 dní před by Gatta
Bety
Bety
Reply to  orinoko
28. 12. 2021 9:33

Už jsem se zmínila o knize Chyťte Žida. Autor se při svém pobytu v letech 2013 – 2O14 většinou vydával za Němce – a co byste řekli? všichni ho hned milovali.
Palestinci protože Hitler je jejich tajný vzor, neziskovky protože jsou z velké části placeny Německem, ale překvapivě i Židy, a to jak pravicovými, tak i levicovými. Pak někde hledejte logiku.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
28. 12. 2021 10:19

comment image

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
28. 12. 2021 13:11

Aby mělo povstání lidu smysl, musí je vést nějaká elita. Nějaký ten „předvoj“ … nebo tak něco.
Mnohdy se ta nová vůdčí elita vykrystalizuje až v průběhu povstání.

Ale soudci to zjevně nebudou – na to se mají moc dobře.
Oni to pak jenom „právně začistí“ – až to bude bezpečné.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
28. 12. 2021 15:17

Revoluce začíná u každého z nás.
Tak trochu je to jako poluce.
Ta dokáže hodně zmást.
Když se v noci probudím a mám ho ve vlastní ruce.

Nejdříve je třeba rezoluce!
Potom trochu evoluce.
Je připravena? … populace?
Na prudkou změnu kopulace?

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
28. 12. 2021 20:55

:-) dobré.

Lidé povstanou – ale pokud je to jen hněv bez programu a uvědomělé a charakterní vedoucí elity, tak ten dav může ovládnout kdokoliv.
A tomu lidu zbylou na konci děje akorát tak vykulené oči kam se to dostali.

Na UK majdanu to ze začátku taky byla samá svoboda, rovnost, demokracie, pryč s oligarchy … a nakonec zimu, hlad a válku tam budou mít.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa2i3H-wgRI
(pozn: Havel a Shekespeare jsou zde uvedeny jako protiklady)

prozaik
prozaik
Reply to  Irena
28. 12. 2021 20:02

Tak to je v kelu.
To, že jsou současné soudy, policie i zastupitelství jen tlupou zločinců, není žádná novinka. Ale, že to vzdá i skupina právníků, která se zpočátku tvářila jako „Norimberk 2.0“, tak to je konečná, protože lidé, přinejmenším v ČR, rozhodně nepovstanou. Nanejvýš proti sobě navzájem, ale ne proti vlastizrádné vládě.
A to Fuellmich ví, takže místo pokračující práce na obviněních si myje ruce, jak Pilát a couvá…
Je možné, že mu došlo, že by byl brzy „začištěn“…
Ale stejně jsem od něj čekal víc, protože rouškované, hypnotizované ovce to samy nevytrhnou…

zart
zart
29. 12. 2021 9:59

Všimli jste si co úplně zmizelo z mediálního prostoru? A jaký to byl předtím pokřik, poprask a kampaně! Najednou je ticho a nelze si vzpomenout co to bylo? Pozornost lidských zdrojů byla usměrněna jinam…paměť vymazána.