Otevřený dopis českému ministru obrany ve věci elektromagnetických zbraní

Vážený  pane ministře,

v polovině března navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení a že podle dosavadních informací přichází nejvíce stížností z Dolního Slezska a severozápadu Polska a že více bude vědět zhruba za půl roku. Tato informace proběhla prakticky všemi polskými médii. Polský ministr obrany tak byl prvním vrcholným politickým představitelem jak v Evropské unii, tak na celém světě, který nepopřel existenci elektromagnetických zbraní a skutečnost, že působí na lidský organismus a jsou nejspíš zkoušeny na lidech.  Polský ministr obrany potom ustavil komisi, která měla tyto útoky vyšetřovat.

Je nám známo, že Evropská unie přijala v rámci NATO doktrínu nesmrtonosných zbraní, mezi něž byly zahrnuty i takzvané radiofrekvenční zbraně nebo zbraně používající směrované energie, „které mohou údajně manipulovat lidské chování mnoha neobvyklými způsoby“, jak  se v troce  2000 psalo v dokumentu Evropského parlamentu, nazvaném „Technologie ovládání davu“. Je nám také známo, že na vývoji těchto zbraní pracuje i Rusko a řada dalších států. Zřejmě v rámci příprav na možnou budoucí válku jsou tyto zbraně zkoušeny na nic netušících lidech, aby se jejich operátoři naučili s nimi zacházet.

Polský ministr obrany svými slovy o existenci elektromagnetických zbraní a jejich používání na lidech dal světu příklad, ale také potvrdil  krizi, do které se dostal svět ve 21. století křesťanského letopočtu. Technologie, které jsou schopné vyhubit velké masy obyvatel této planety rychlostí světla, technologie, které jsou schopny zlikvidovat základní, přirozený vztah lidí ke světu, založený na autentickém vnímání prostředí, ve kterém žijí a vytváření si vlastních názorů na svět, založených na této zkušenosti, technologie, které jsou schopny zlikvidovat vývoj společnosti, založený na svobodě myšlení občanů, v současné době existují, aniž by o nich lidé věděli a mohou být kdykoli použity.

Chceme Vás proto požádat, abyste podpořil statečný čin polského ministra obrany tím, že byste i v České republice ustavil komisi, která by vyšetřila stížnosti občanů, kteří jsou přesvědčeni, že jsou na nich tyto zbraně zkoušeny.

Jsme také přesvědčeni, že pokud by se podařilo, aby byla tato akce prosazena v celé Visegrádské čtyřce nebo i ve větším uskupení států, jednalo by se o vysoce významný a pozitivní čin ve světové politice.

Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
17. 8. 2016 6:07

Velmi aktuální téma. Obávám se,že nejde o pouhé „zkoušení“ těchto zbraní na neinformovaném obyvatelstvu,ale o jejich reálné nasazení proti obyvatelstvu Evropy a USA. Podivné útoky šílených jednotlivců v místech soustředění mnoha osob jako jsou školy či kina,ale třeba i vojenské útvary v USA,nebo mnohé z teroristických útoků poslední doby v Evropě mají společného jmenovatele – mainstreem je vždy neomylně označí za akci vyšinutého individua,ačkoliv svědci místě masakru viděli nejméně další tři pachatele,které však policii nezajímají. Existuje spojitost mezi intenzitou zasažení území směsí rozprášenou chemtrails a zdravotním stavem neobvykle velkého vzorku lidí, kteří tam žijí. Jde nejen o fyzické zdravotní potíže… Číst vice »

hudryper
hudryper
17. 8. 2016 6:20
fajt
17. 8. 2016 6:48

comment image?oh=a060a5749922a0d7141c27c0ded6322a&oe=585ACBD9