P. C. Roberts: Americké CDC připouští, že kovidová pandemie byla produktem nepatřičného testu

Potichu a bez zájmu médií stáhlo CDC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), proces PCR čili metodupolymerázové řetězové reakce jako pravoplatný test pro zjištění a určení viru SARS-CoV-2.

Po 31. prosinci 2021 nebude už tento test v USA platný. (ZDE )

CDC totiž připouští, že test PCR nedokáže rozlišit vir SARS-CoV-2 od virů chřipkových.

Napsal jsem už před několika měsíci, že „zdravotnické úřady“ dospěly k tomuto poznání už dávno, ale jak vidno, zadržely jeho zveřejnění až téměř do konce roku 2021. Potřebovaly totiž tento chybný test k tomu, aby strach z Covidu udržel v běhu očkovací maratón a tím i zisky farmaceutického průmyslu tak dlouho, jak to jen půjde.

Je ovšem prazvláštní, s jak málou pozornosti se setkalo uvedené přelomové rozhodnutí CDC u médií i u politiků.
Dr. Kary Mullis, laureát Nobelovy ceny a objevitel procesu PCR, řekl už před několika lety, že „PCR je proces, který vám nepoví, že jste nemocný“. Nikdy nebyl zamýšlen jako takový test.

Dr. Pascal Sacre, slavný Belgičan specializovaný na kritická stádia nemocí, řekl, že proces RT-PCR byl zneužit a aplikován jako neúprosná a záměrná strategie, jejímž cílem je vytvořit zdání pandemie založené na falešných výsledcích testů, a to se záměrem znásilnit ústavní práva občanů.

Jak jsem se už dříve zmínil, byl test PCR úmyslně prováděn ve vysokých cyklech, o kterých se ví, že přinášejí falešné výsledky. A tak většina domnělých „kovidových případů“ nebyly ničím jiným než záměrnými výmysly. Nemocnice se staly součástí klamného podvodu, protože jako finančně na něm zainteresované hlásily téměř všechny své zemřelé jako zemřelé na Covid. Nebylo to pro ně nakonec ani tak obtížné, protože jejich pacienti, umírající na nejrozličnější nemoci, se museli podrobit i testu PCR, který produkuje až 97 procent falešně pozitivních výsledků, které pak nemocnice samozřejmě hlásily jako zemřelé na Covid.

Otázka před světem nyní je, zda „zdravotnické úřady“, které jsou, jak už dokázal Robert Kennedy ml., pouhými převodními kolečky ve službách zisků Big Pharmy, a společně s nimi pak i všechna naše vylhaná média, budou kdy volána k odpovědnosti za poškození zdraví i úmrtí lidí, způsobená „vakcínou“, za krach tisíců výrobních i jiných provozů padlých po lockdownech, ale též za křiklavá znásilnění norimberských zákonů, když se na občanech vymáhá povinné kovidové očkování.

Více na  Global Research

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.8 19 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
no nazdar
no nazdar
30. 12. 2021 7:26

Co budou teď dělat, když se zjistilo, že král je nahý?

Bety
Bety
Reply to  no nazdar
30. 12. 2021 8:20

Budou testovat lidi, kteří pracují 2x častěji.

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
30. 12. 2021 11:12

Vážně, konspirátoři chtějí zachytit fejk? Co když tudy zrovna poletí mutace 3,14 nebo 8 naležato? Aspoň by to měli nastaveno na nekonečno. Nesleduji TV zprávy, nečtu fašistický Seznam a ruský Sputnik, a kolem sebe vidím úplně normální lidi, kteří JIM VŠEM na coronu-covida metají působivá lejna. Takovou světovou debilitu, kdy se NWO prasata nemůžou dopočítat jednak kolik vln nás všude možně vlastně zasáhlo … a potom nekompatibilita blábolů o pichačkách, které UŽ teď anebo AŽ na jaře budou schopné Omicron eliminovat jako štít Avastu, na což jim zvysoka dlabu, tak to už je jak s výdechem bez dalšího nádechu… Ale… Číst vice »

aludsnohami.jpg
Alva
Alva
30. 12. 2021 9:46

Krátké video – jako protiváha k propagačním mainstreamovým vzkazům typu „očkujte se“ od covidových nemocných.
https://www.youtube.com/watch?v=rVnO_WZt5GY

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Alva
30. 12. 2021 11:38

Poočkovací stav bývá i horší. Mnoho lidí s chronickými nemocemi NEMĚLO NA VÝBĚR, zejména pokud v obci CHYBÍ ZÁKLADNÍ INFRASTRUKTURA a mocní, zbohatlí toho umí využívat… Paní sama by se tedy vůbec neměla vinit že jednala „hloupě“. Ne – ona se zachovala zcela logicky, rozumně a čestně – mj. na základě chybných či účelově mylných DEZINFORMACÍ které ji „zodpovědní“ poskytli… Ve své poctivosti prostě nemohla vnitřně uvěřit že většina „obchodně využitelného“ je zde již dlouho čirá lež… Ten kdo ztratil rozum a čest byli jiní, celé profesní skupiny… , často „nositelé tzv. standartů kvality“ pro Západní pseudo“společ“- nosti individualizovaného konzumu… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Martin (už bez taky m)
30. 12. 2021 14:00

„Akce covid“ sféry euroatlantického Západu skončí tehdy, až covidem buď smrtelně onemocní a začnou umírat hlavní ideologové NWO, správci peněz (bankéři) a jejich politici, anebo až lidé touto akcí postižených zemí pochopí, že věřit nepoctivým elitám a jejich médiím se nevyplácí. Otázkou však je, kolik těch věřících v testy a vakcinace a zejména v existenci viru, který ještě nikdo nikdy neizoloval, pak bude ještě naživu. Přeji všem na OM jasnou a logickou mysl a mnoho zdraví a osobního štěstí do Nového roku.

tip k přečtení:
https://kob-forum.eu/2021/12/13/jak-se-da-pusobit-na-statni-moc-od-nestora/

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
31. 12. 2021 2:57

S Vámi souhlas, ale Nestora jsem tentokrát nedodíval. Začalo mi to připadat, jako když vám někdo deseti argumenty chce zdůvodnit, proč není možné, abyptáci létali. Zrovna včera jsem ukazoval blízkému lékaři teto článek o PCR testech. Je to člověk, kterému jinak naprosto věřím a o nějaké zaujatosti, nebo zištném motivu u něj nemúže být řeči. Teké mi to s odbornou znalostí, popisem fungování testu, s vysvětlením nezaměnitelnosti Covidu s chŕípkou … … … fundovaně vysvětlil, že ten člànek je určitě na 100 % hoax. Tak si vždy pŕipomenu, že: „Vhodnými – nejlěpe odbornými argumenty lze obhájit jakýkoliv nesmysl“. A ani… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Gatta
31. 12. 2021 10:31

Pane Gatto, Nestor to nyní má s osvětou těžké a je proto naštvaný. Starší lidi chce probudit z občanské pasivity a ty mladé a zkažené cizí propagandou přesvědčit, aby víc dbali o zájmy své vlasti Ruska, protože jsou to i zájmy jejich rodin, nikoliv jen ruských politiků v čele s Putinem. A také se rovněž nelze divit, když Nestor burcuje, aby Rusové méně holdovali alkoholu a více přemýšleli o sobě a o osudu a budoucnosti své země.  A ten Covid a testy? Položme si, prosím, otázku: Proč Rusko (a konec konců i Čína) přijaly „jakoby v souladu“ se Západem tu… Číst vice »

kolokol
kolokol
Reply to  PPK
31. 12. 2021 14:43

Z pana Nestora mám ten pocit, že si chce hrát na přísného gurua a poslušné žáčky. Ale má deficit radostivosti. Kdo by pak rád k takovému učiteli. A co mu chybí na radostivosti to přebývá na opovržení obyčejnými lidmi. Měl by si uvědomit, že pokud je jen člověkem, ja taky pouhým bidlem. Ať už přišel k jakkoli významým pozemským vědomostem.

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
31. 12. 2021 15:04

Zdravim – Nestorovi rozumím – tomu CO říka i PROČ to říká, jen , jak už jsem psal minule, nemám valné mínění o dopadu jeho slov na ruskou společnost. Nakonec i v tomto videu přiznává nechuť „mužiků“ se o čemkoliv hlouběji zamyslet. A bohatí nemají problém – tedy nemají důvod něco poslouchat. Přiznávám, že neznám ruské reálie, ale mám dojem, že od Cara, přes Stalina, Brežněva, Jelcina i Putina je ve společnosti stále zakořeněno dělení na „vrchnost a bohaté … a na takřka nepodstatné mužiky“. Když, tak mě kdokoliv opravte. Putin svým „chlapáctvím“ je proto lidem mnohom blíže a má… Číst vice »

kolokol
kolokol
31. 12. 2021 9:10

Je správné, že v originálním článku Robertse je odkaz na stránky CDC. Anglicky neumím, snad nám to správně přeložili. Přesto mi není z textu jasné, jaký dopad to stažení žádosti bude mít na opatření v rámci kovidové agendy v USA. Jak to bude s jeho dalším používáním a uznáváním platnosti výsledků.

Last edited 22 dní před by kolokol
Gatta
Gatta
31. 12. 2021 15:11

Dnes jsem mluvil se známou.
Manžel 65+ , třeti dávka bez reakce. Před tím dost těžký Covid.
Její známá cca 55, třetí dávka – už týden horečky 40°C.

A tohle chtějí zavést jako povinnost pod sankcí !!! ???