P. C. Roberts: Co váží víc – Trumpův zájem o ženy, nebo jeho zájem o mír?

Prostitující se média USA činí všechno, co je propaganda schopna činit, aby dostala Hillary do oválné pracovny Bílého domu.

Hlavní věcí, o které musí voliči rozhodnout, je to, zda nás příští vláda dovede či nedovede k vojenskému konfliktu s Ruskem a k problémům s Čínou, nikoli zda má, či nemá Trump zájem o ženy. Ten konflikt s Ruskem by totiž byl konfliktem termonukleárním. A Trump je na kordy s oligarchy právě proto, protože se tomuto konfliktu chce vyhnout.

Věcí druhou je, že Trump – na rozdíl od Hillary – není oligarchy vlastněn. Pokud by Trumpovi bylo umožněno sestavit vládu, která by tento rozdíl odrážela, byla by zde naděje na mír. I naděje na to, že Washington obrátí pozornost od služby jednomu procentu ke službě 99 procentům.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 8:58

„Hlídací psi demokracie“ mají bohužel vzteklinu… a ve světě to podle toho vypadá… Nebo s snad nemyslíte, že „psí pohled z.m.e.t.k.a Krbyho“ není pohledem vysíleného vzteklého psa??? Omlouvám se všem psům, ale jsem fanda Koček – svébytných, hrdých a samostatných zvířat. Zvířat, která za člověkem přišla, ne aby mu zaslepeně sloužila, ale aby jej udělala lepším… a přitom sama zůstala sama sebou… Soudíc podle činů „slábnoucího světového policajta“ se jim to moc nedaří… A nebo je to tím, že sami lidé pod tíhou vypočítavé a výhodné „opatrnosti“ nevyšli svému zlepšení – a těm Kočkám – „ani o otisk jediné tlapky… Číst vice »

Irena
11. 10. 2016 9:27

Шпигель: Европейцы сейчас не доверяют России, не понимают её политику, считая её странной. Цели Вашего руководства в Москве нам непонятны.

To už snad ani není možné. Co se mě týká a já jsem také asi Evropanka, pokud je mi známo, tak já tedy nechápu politiku zatracené EVROPY a na místě Ruska bych se cítila zatraceně ohrožená. S ohledem na všechny agresivní akce, kterých se ta zatracená Evropa účastnila. Ty jejich novinářský kecy z jiného světa už mi vážně jdou na nervy. Za co nás ti lidé vůbec mají? Jak dlouho jim to ještě hodláme trpět?

http://voicesevas.ru/news/26474-lichnyy-sovetnik-putina-dal-zhestkoe-intervyu-nemeckomu-zhurnalu-shpigel.html

Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 9:55

Dvě „horké brambory“ se konečně dokutálely tam kam měly… Egypt se stává životně závislým na dodávkách zrnin z RF, snad dojde i na technologie a způsoby jak bojovat s postupující Saharou. Společným protivníkem všech lidí na BV je poušť, a společným přítelem by měly být stromy a keře… A při postupující desertifikaci pevnin (mj. také na JZ USA, problémech v Číně) by to měl být program celosvětový. Uplatnit se při tom mohou muži i ženy a lze to úspěšně provádět jen v míru… A třeba by při vyhodnocování pohybu spodní vody v závislosti na podloží a stavu vegetace by se… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 10:05

platí stále
a platit bude
stále…
na rozdíl od všech dolarů světa…
https://www.youtube.com/watch?v=mlIBUDdb2_c

peter.
12. 10. 2016 13:24

Danny Williams, syn „temnokožej“ kurvy tvrdí,že jeho otcom je Bill Clinton.Danny sa takto obracia na Hillary Clinton:
Hillary,prosím!Nezapieraj moju existenciu!Som tvoj nevlastný syn!Chelsea je moja sestra a Bill je môj otec!
Plakal by som od dojatia,keby som sa nemusel tak smiať.
https://cont.ws/post/397855

Starý doktor
12. 10. 2016 19:18

Martin (už bez taky m) napsal Dvě „horké brambory“ se konečně dokutálely tam kam měly… Egypt se stává životně závislým na dodávkách zrnin z RF, snad dojde i na technologie a způsoby jak bojovat s postupující Saharou. Společným protivníkem všech lidí na BV je poušť, a společným přítelem by měly být stromy a keře… A při postupující desertifikaci pevnin (mj. také na JZ USA, problémech vČíně) by to měl být program celosvětový. Uplatnit se při tom mohou muži i ženy a lze to úspěšně provádět jen v míru… A třeba by při vyhodnocování pohybu spodní vody v závislosti na podloží… Číst vice »