P. C. Roberts: Co váží víc – Trumpův zájem o ženy, nebo jeho zájem o mír?

Prostitující se média USA činí všechno, co je propaganda schopna činit, aby dostala Hillary do oválné pracovny Bílého domu.

Hlavní věcí, o které musí voliči rozhodnout, je to, zda nás příští vláda dovede či nedovede k vojenskému konfliktu s Ruskem a k problémům s Čínou, nikoli zda má, či nemá Trump zájem o ženy. Ten konflikt s Ruskem by totiž byl konfliktem termonukleárním. A Trump je na kordy s oligarchy právě proto, protože se tomuto konfliktu chce vyhnout.

Věcí druhou je, že Trump – na rozdíl od Hillary – není oligarchy vlastněn. Pokud by Trumpovi bylo umožněno sestavit vládu, která by tento rozdíl odrážela, byla by zde naděje na mír. I naděje na to, že Washington obrátí pozornost od služby jednomu procentu ke službě 99 procentům.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 8:58

„Hlídací psi demokracie“ mají bohužel vzteklinu… a ve světě to podle toho vypadá… Nebo s snad nemyslíte, že „psí pohled z.m.e.t.k.a Krbyho“ není pohledem vysíleného vzteklého psa??? Omlouvám se všem psům, ale jsem fanda Koček – svébytných, hrdých a samostatných zvířat. Zvířat, která za člověkem přišla, ne aby mu zaslepeně sloužila, ale aby jej udělala lepším… a přitom sama zůstala sama sebou… Soudíc podle činů „slábnoucího světového policajta“ se jim to moc nedaří… A nebo je to tím, že sami lidé pod tíhou vypočítavé a výhodné „opatrnosti“ nevyšli svému zlepšení – a těm Kočkám – „ani o otisk jediné tlapky… Číst vice »

Irena
11. 10. 2016 9:27

Шпигель: Европейцы сейчас не доверяют России, не понимают её политику, считая её странной. Цели Вашего руководства в Москве нам непонятны.

To už snad ani není možné. Co se mě týká a já jsem také asi Evropanka, pokud je mi známo, tak já tedy nechápu politiku zatracené EVROPY a na místě Ruska bych se cítila zatraceně ohrožená. S ohledem na všechny agresivní akce, kterých se ta zatracená Evropa účastnila. Ty jejich novinářský kecy z jiného světa už mi vážně jdou na nervy. Za co nás ti lidé vůbec mají? Jak dlouho jim to ještě hodláme trpět?

http://voicesevas.ru/news/26474-lichnyy-sovetnik-putina-dal-zhestkoe-intervyu-nemeckomu-zhurnalu-shpigel.html

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 9:55

Dvě „horké brambory“ se konečně dokutálely tam kam měly… Egypt se stává životně závislým na dodávkách zrnin z RF, snad dojde i na technologie a způsoby jak bojovat s postupující Saharou. Společným protivníkem všech lidí na BV je poušť, a společným přítelem by měly být stromy a keře… A při postupující desertifikaci pevnin (mj. také na JZ USA, problémech v Číně) by to měl být program celosvětový. Uplatnit se při tom mohou muži i ženy a lze to úspěšně provádět jen v míru… A třeba by při vyhodnocování pohybu spodní vody v závislosti na podloží a stavu vegetace by se… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 10:01
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 10:05

platí stále
a platit bude
stále…
na rozdíl od všech dolarů světa…
https://www.youtube.com/watch?v=mlIBUDdb2_c

peter.
12. 10. 2016 13:24

Danny Williams, syn „temnokožej“ kurvy tvrdí,že jeho otcom je Bill Clinton.Danny sa takto obracia na Hillary Clinton:
Hillary,prosím!Nezapieraj moju existenciu!Som tvoj nevlastný syn!Chelsea je moja sestra a Bill je môj otec!
Plakal by som od dojatia,keby som sa nemusel tak smiať.
https://cont.ws/post/397855

Starý doktor
12. 10. 2016 19:18

Martin (už bez taky m) napsal Dvě „horké brambory“ se konečně dokutálely tam kam měly… Egypt se stává životně závislým na dodávkách zrnin z RF, snad dojde i na technologie a způsoby jak bojovat s postupující Saharou. Společným protivníkem všech lidí na BV je poušť, a společným přítelem by měly být stromy a keře… A při postupující desertifikaci pevnin (mj. také na JZ USA, problémech vČíně) by to měl být program celosvětový. Uplatnit se při tom mohou muži i ženy a lze to úspěšně provádět jen v míru… A třeba by při vyhodnocování pohybu spodní vody v závislosti na podloží… Číst vice »