P. C. Roberts: Devin Nunes by měl být prezidentem, Ray McGovern ředitelem CIA

Proč?

R. McGovern, někdejší vysoký činitel CIA, při mnoha a mnoha příležitostech prokázal, že je osobou s vysokou morální integritou a člověkem čestným a inteligentním. S radostí by jej na čele tohoto úřadu přivítali všichni analytikové tohoto úřadu, kterým jde jejich současné zneužívání pro cíle politické hodně proti srsti. S ním na čele CIA bychom získali poctivou zpravodajskou agenturu, což je to, co v tuto chvíli tak postrádáme.

Republikán Devin Nunes, předeseda zpravodajského výboru sněmovny reprezentantů, prohlásil, že ti lidé v FBI a v Obamově ministerstvu spravedlnosti, kteří záměrně a zharmonizovaně vyráběli falešné útoky proti prezidentovi USA a proti Spojeným státům, budou postaveni před soud, protože nemohou být už déle tolerováni jako osoby stojící nad zákonem. „Podle mého mínění“, řekl Nunes, „je prokázanou skutečností, že zákony Spojených států skutečně porušili.“

Nunesovi hrozí, že bude kdykoli zavražděn buď FBI, nebo CIA, vojensko-bezpečnostním komplexem, nebo DNC, a to i za tato jeho další slova: „Náš zpravodajský výbor uzavřel své vyšetřování možné tajné spolupráce mezi Moskvou a Kampaní za zvolení Trumpa prezidentem USA tímto závěrem: NEBYL ZJIŠTĚN ŽÁDNÝ DŮKAZ O TÉTO TAJNÉ SPOLUPRÁCI.“

K tomu Nunes ještě podotl: „Všechny pověsti o tomto spiknutí byly nepravdivé a byly vymyšlené od začátku až do konce.“

V dnešních USA už není nikdo reprezentující vládu práva než právě Nunes. Stůjte proto při něm, protože se nyní ocitne pod těžkou palbou všech presstitutek a lidí v nich, kteří už dnes neslouží pravdě, ale jen svým bankovním kontům, přiživovaným „všimným“ z pokladny CIA.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Výbral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
22. 2. 2018 11:05

P.C.R. nám predostiera obraz totálneho,hnilobného rozkladu kedysi úspešného a možno aj obdivuhodného a niektorými hlupákmi dodnes obdivovaného štátu – USA.Žiaľbohu sa ten rozklad šíri ak mor a cholera aj po celej Európe a my len dúfame,že časť z nej ostane zdravá a nepostihnutá. Maličká,no o to viac agresívna,bezohľadná,dravá,najbohatšia a najžravejšia časť ľudskej populácie už stratila akékoľvek zábrany a vo svojej nenažratosti tiahne svetom,plieni,vraždí, rabuje a ničí všetko,čo sa jej postaví.Medzinárodné právo zmenila na zdrapy toaletného papiera a uplatňuje ho len na konanie proti svojim protivníkom. Postavila sa nad zákon a svoje zločiny sa už ani nesnaží pred svetom ospravedlňovať.Ľud sa… Číst vice »

peter.
22. 2. 2018 15:41

Robte to,čo vám povieme,inak nenávidíte demokraciu.
Taký výrok je hodný jedine diktátora.
https://www.hlavnespravy.sk/moderator-fox-news-sa-zastal-orbana-migranti-naozaj-ohrozuju-europu/1321612

Dana
Dana
22. 2. 2018 21:01

Tucker Carlson je oblibeny moderator na Fox news, konzervativni media. Dalsi vyborny komentator je Sean Hannity.. Ovsem, oba jsou skalni kapitaliste, ciliz v Cesku by oblibeni nebyli. Jejich nazory jsou neslucitelne jak s liberalnimi marxisty, tak s proletarskym pohledem ceske verejnosti. Navic jsou to Patrioti, maji radi svou zemi.. Ve smyslu, prvne Amerika, jeji obcane a pak zbytek sveta. Naprosty opak politiky A.Merkelove..

peter.
22. 2. 2018 21:52

Dana! Rád by som od vás vedel,aký názor majú bežní Američania na svojich olympionikov zúčastnených na práve prebiehajúcich ZOH v Kórei. Pýtam sa preto,že som sa dočítal,že nie práve najlepší.Dôvodom má byť to,že Američania týchto olympionikov považujú za „zlatú“ univerzitnú mládež pochádzajúcu z bohatých rodín a indoktrinovanú svojimi neomarxistickými profesormi dnes aj v USA populárnymi extrémne ľavicovými názormi.Poukazuje sa na zjazdárku Lindsey Vonnovú,ktorá má byť typickou predstaviteľkou protitrumpovských študentských rebelov a všetkých tých hovadín súvisiacich s presadzovaním buzerantizmu a uprednostňovaním farebných pred belochmi vo všetkých oblastiach života.Vraj celá výprav v Kórei je nositeľkou týchto myšlinok a Vonnová z nich najviac.… Číst vice »

Dana
Dana
23. 2. 2018 0:42

Petre, asi vam nepomuzu, musim se priznat, ze mi je cela olympiada ukradena, trochu jsem se podivala na kraslobruslareni a to je vse.. Vim, ze Lindsey Vonn je vyborna lyzarka, vyhravala drive zlate medaile, ovsem ted uz je za zenitem, musela jsem se podivat, co vubec vyhrala, no, vyhrala bronz, to neni zadna velka slava, ze. . Ona je v ruznych kruzich vyzdvihovana a umele propagovana, ma hodne obdivovatelu mezi mladymi lidmi a pro liberalni media (CNN) je to takovy maskot. U mne se uz vyradila jejim prohlasenim, ze kdyz vyhraje zlatou medaili, tak nepujde do Bileho domu pro gratulace… Číst vice »