P. C. Roberts: Důkaz z univerzity – Pád budovy WTC7 nezpůsobil požár

Je smůlou, že tato důležitá zpráva vychází v průběhu zdravotní a ekonomické krize, kdy ji právě tyto krize zastíní.

25. března t. r. zveřejnili experti z University Alaska Fairbanks (UAF) v podobě závěrečné zprávy o pádu budovy WTC7 výsledky svých čtyři roky trvajících počítačových simulací.

47poschoďová budova Světového obchodního centra v New Yorku byla zničena v 5:20 odpoledne 11. září 2001, když se v jednom okamžiku zřítila do svého půdorysu, a to v pořadí jako poslední ze tří postižených budov centra. O sedm let později vydali vyšetřovatelé Národního institutu standartů a technologie (NIST) zprávu, že budova WTC7 je první ocelí vyztuženou budovou, která se zřítila jen následkem požáru ve svých kancelářích.

V protikladu k této zprávě tým expertů UAF dochází nyní k závěru, že pád budovy. č. 7 nebyl způsoben ohněm, ale současným selháním všech sloupů v budově (čili řízenou demolicí).

Finální zpráva UAF o pádu budovy č. 7 je ZDE.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
27. 3. 2020 20:01

No, těch důkazů už bylo … no, tyhle stavby už se potýkají s vlastní hmotností a konstrukce bývá poměrně subtilní a prvky konstrukce dosahují příslušné funkčnosti jen ve vzájemné souhře. No, ty ocelové prvky pokryté protipožární pěnou co jsou v posledních vyhlídkových patrech nevypadaly nijak mocně, zvláště když to bylo ve 400 m o pod námi letěl vrtulník. Takže, tady mě asi konspirace nedostihne… I když pár let předtím pod jednou budovou v garážích vybuchla asi 2 tunová nálož a budova to vydržela. Ale ta letadla plná paliva vážila každé asi 100 tun. Statikům pro posuzování příčin havárií při dobré… Číst vice »

Patrik
Patrik
27. 3. 2020 23:26

P.C. Robertse už dlouho považuji za člověka globalistů a on mi to opět potvrzuje. Pokud jde 11/9, není ničím novým, že údajně až to se Spojenými státy bude tak nahnuté, že neoconi budou ochotni k čemukoliv, bude na světlo světa vytažena pravda o 11/9. Ve smyslu „pikniku na louce“ (nikoliv tedy „10.mocniny“) se dav zaměří na technickou stránku informace, o kterou samozřejmě ale vůbec nejde!, přičemž přehlédne skutečnou pointu té informace. A tu P.C. Roberts nedávno řekl v jiném článku, ze kterého cituji: „Pandemie dala najevo, že společnost sebevědomých osob není společností. Společnost je sociální systém. Úspěšný sociální systém je… Číst vice »

Patrik
Patrik
27. 3. 2020 23:50

(dokončení) a P. C. Roberts opět jednou jen hlásná trouba globalistů. K některým bodům: – ropná krize, která položila Sovětský svaz, rozhovor zde https://aeronet.cz/news/rozklad-ruska-podruhe-kdysi-polska-solidarita-dnes-ukrajina-ale-technologie-stejna-gorbacov-dnes-vojensko-prumyslove-kruhy-zapadu-chteji-zacit-novou-valku-chodorkovsky-jsem-pripraven-stat-se-ru/ – Lagardeová a udržitelný růst https://aeronet.cz/news/brezen-2015-konec-americkeho-imperia-a-jeho-dolaru-svet-se-prestehoval-do-ciny-mame-se-opravdu-radovat-hrozba-nove-valky-dohody-ttip-a-tpp-a-statecny-zeman/ – J. Attali: „Židé už nejsou žádoucí“. Tento ekonom a spisovatel, v roce 2009 označený za jednoho z nejvlivnějších myslitelů světa a dlouholetý vodič francouzských prezidentů v rozhovoru o své knize “Židé, křesťané a peníze” říká: Otázka : “Závěrem lze říci, že ve věku globalizace upozorňujete na konec této mnohosvětové ekonomické role židů: už je nepotřebujeme?” Odpověď:“Hlavní rolí židů po tři tisíce let byla role kočovníků. Když se však s… Číst vice »

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 0:08

Pro úplnost ještě opětovně k té „desáté mocnině“
https://outsidermedia.cz/globalni-prediktor-mini-pan-buh-meni-rusko-na-prahu-nove-epochy/

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 8:10

Vlastne uz je to vsechno celkem zbytecne. Vsechny tri baraky WTC sly dolu rizenou demolici. Nejdrive doslo k vybuchum v podzemi a spodnich patrech, aby veze ztratily centralni vyskovou podporu. Jeste predtim vsak byly v casovem sledu postupne oslabeny ruzne jine useky, ale bez padu. Je to dolozeno. Analyzou nekolikerych zvukovych zaznamu je to prokazano. Jako kdyz je evidovano zemetreseni. Obzvlast pikantni pak je zcela dolozitelny soubeh posledni podzemni rany u Severni veze /desata?/ a poklesu centra veze s antenou. Kdo chce, vidi, jen debil muze slyset travu rust. Bob a Bri pres stejnou vysku nebyli odpaleni uplne totozne prave… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 8:30

… mavaji dolu zivi lide, kteri, kdyby nemeli mechanicky zablokovany sestup, by patrne udery letadel prezili. V Jizni vezi se nekolik hasicu dostalo temer az na uroven zasahu letadlem. Dal to neslo – trosky, mechanicka blokace. Spravce v Severni /?/ vezi se do budovy nekolikrat vratil, nekolik lidi i zachranil. V patrech, ktere slouzily jako obsluzni a logisticke plochy , tzv. lobby, se neco delo. Budova se v onech mistech chvela a vychazel odsud priserny zvuk , jako kdyz reze pila polena, nebo funguje rozbruska ci autoGEN. Spravce ale nemel cas zkoumat, co se deje, slo o zivoty. Nakonec i… Číst vice »

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 9:11

„Pjakin se prostě spletl“ Může se zdát, že to sem nepatří, dle mého ale patří, tak to napíšu, protože dle mého jde o to, jak lidé přijímají a zpracovávají informace. A že je přijímají způsobem: „Moudrý pochopí, hlupákovi ani trknutí nepomůže“, o tom to je. V diskusi na stránkách, které se považují za akademickou půdu alternativy, mě zaujal komentář „nejvyššího“: „Hox 28.3.2020 o 7:36 Můj názor je že se Pjakin spletl, kdyby to bylo 2000 lidí za 14 dní, bude o tom v informačním poli něco. Nikdo není neomylný, Pjakin si správně pamatoval cifru 2000 lidí, ale nesprávně za jakou… Číst vice »

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 9:35

(pokračování – dokončení) „Moudrý pochopí“ – kdo chtěl, ten si k informaci Pjakina dohledal, že na mysli měl záhadnou nemoc X, na kterou v Etiopii od roku 2014 zemřelo už 2 000 lidí a u které, na rozdíl od coronaviru, je úmrtnost stoprocentní https://www.ripplesnigeria.com/fears-on-the-rise-in-ethiopia-as-mystery-illness-strikes-many-dead/ https://www.theguardian.com/global-development/2020/feb/20/the-mystery-sickness-bringing-death-and-dismay-to-eastern-ethiopia nemoc Další odkazy si každý může dohledat, co je v nich ale důležité, tato záhadná nemoc má souvislost s ropnými technologiemi ČÍNY V eTIOPII – přesto to nikoho nezajímalo, dokud se v Etiopii 13. března neobjevil i coronavir. A co se tehdy stalo? Nejbohatší Číňan se v Etiopii zaangažoval tak, že z Etiopie učinil africké… Číst vice »

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 9:42

(ještě dovětek) V souvislosti s článkem, pod který svůj komentář vkládám: Samozřejmě si všichni budou povídat o tom, jakým podvodem bylo 11/9, ale jen málokdo se bude pozastavovat nad tím, proč právě teď má být ten podvod odhalen. Aneb – předhoďte davům kamínek a mozaika opět zůstane utajená (a budu se opakovat, ale „Tak jsme blbci, no a co?“ https://outsidermedia.cz/Absence-periferniho-videni/ K čemuž nemůžu nedodat, že „akademický“ levanet, který se u informace Pjakina zaměřil na ty dva tisíce mrtvých v Etiopii a místo aby vnímal o osvětloval podstatu Pjakinova sdělení z Pjakina udělal hlupáka, obsah odkazovaného článku jen potvrdil, čímž se… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 10:07

Jen tak na okraj: Jednu vec emerika /USA/ ovlada naprosto bravurne: Destrukce vseho druhu. Materialni i rozumove.

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 10:09

Musím ještě jednou – i kdyby zapadlo všechno z mého psaní, toto musím znova zdůraznit, protože to prostě je vrcholná ukázka hlouposti, bohužel ale ukázka, která se na alternativě pasovala do role nejmoudřejší z nejmoudřejších:

„Hox 28.3.2020 o 7:36
Můj názor je že se Pjakin spletl, kdyby to bylo 2000 lidí za 14 dní, bude o tom v informačním poli něco. Nikdo není neomylný, Pjakin si správně pamatoval cifru 2000 lidí, ale nesprávně za jakou dobu. Nebo četl nějaký zdroj v ruštině, který to uváděl špatně.“
http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-110/#comment-301735

PS: Upozadění Pjakina bylo moc špatné, protože na Pjakina levanet nemá!

Patrik
Patrik
28. 3. 2020 10:19

PS2: Pjakin o koze, levanet o voze…..

Bety
Bety
28. 3. 2020 11:11

Racek tomu nechce věřit a proto neuvěří, i kdybyste ho Orinoko argumenty
zasypal. Fakt je, že taková prasárna je těžko uvěřitelná, ale stalo se. Čím to
jenom je, že v tom Iráku žádné zbraně nenašli a že i když podle nich devadesát procent teroristů pocházelo ze Saudské Arábie, odnesl to Afghánistán a Saudi
jsou stále spojenci?

racek
racek
28. 3. 2020 15:59

Milá Bety, takže si myslíte že ty nálože někdo dopředu nastražil a pak tam navedl ty arabáky a když tam konečně narazili, tak to odpálili? Vždyť k tomu sesutí došlo hodně brzo po nárazu a je i těžko věřit, že by byl někdo připraven a honem to po nárazu podminoval a odpálil? To rozum nebere. Budova sama, jak jsem napsal a jak nám říkal průvodce, přežila výbuch 2 tun výbušniny v garážích. Ano, na to byla dimenzovaná. Ale na náraz téměř 100 tunového letadla v rychlosti 500 km za hodinu s několika desítkami tun hydrazinu, to by asi nepřežila žádná… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 18:20

Stare kokotiny v novych deskach. Takze: Benzin rychle shorel v obrich venkovnich bublinach po narazu; obzvlast u Jizni veze to je nad slunce jasnejsi. – Ohen hori, kour kouri. Staci se jen podivat. – Cela vec nebyla zadnou improvizaci ad hoc, ale letita zalezitost, ktera svoje zarodky spatrila uz v dobach zakladnich postulatu NWO. – Proslula FEMA roku 1997 vydala Zpravu pro mimoradne situace, kdy na titulni strane bylo, hadejte co?! … NY Dvojcata v terci. Rok 1997. – 24. az 26. rijna 2000. Vite, co se delo? Emericke zelene gumy si nacvicovaly situaci, co by se stalo, kdyby do… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 18:36

Je toho cela hromada. Jak se pozdeji ukazalo, tak v jakychsi upravach v budovach mela prsty i firma, z niz se vyklubal specialista na demolice. Sama nahoda, ze. Ale podle Roosevelta nahody v politice neexistuji. A 911 je predevsim politika stejne jako zasrany Hollywood. Z letadel na Manhattanu po narazu uletly motory a podvozky. Byly ke zkoumani. Jako z udelani se tytez casti letadel jaksi vyparily v pripade Pentagonu. Valel se tam jen kousek plechu, ktery pred fotak nekdo pohotove pohodil. Za prvnim letadlem miricim na Severni vez letely dve stihacky. Pri obou narazech byl viden ve vzduchu vojensky Herkules,… Číst vice »