P. C. Roberts: Jak naprogramovat volební přístroje ke kradení hlasů

Experti (čti lidé podporující Hillary), tvrdí Američanům, že volební podvod je vzácný. A též jim vyprávějí pohádku o tom, že kdyby k takovému podvodu došlo, byl by odhalen.

Skutečnost je ovšem taková, že k provedení podvodu není žádného velkého spiknutí třeba. Stačí, když jediná osoba nechá přístroj počítat hlasy tak, jak je požadováno. A jakmile je volební hlas jednou zaznamenán, vymaže kód všechny prvky, které by byly s to podvod odhalit.

Jediným důvodem, pro který nás presstitutky neúnavně informují o de facto neexistujícím vedení Hillary, spočívá ve snaze vnutit lidem přesvědčení, že Hillary je vítězkou jaksi už předem. A to proto, aby se s tím také už jaksi předem počítalo a proti výsledkům voleb pak nebyly žádné námitky.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

Stanův komentář: Jsem přesvědčen, že k pokusům o manipulaci výsledků dojde z obou stran. Při způsobu identifikace voličů a technickém provedení voleb v USA se to totiž přímo nabízí. Teď jde jen o to, které straně podvody přinesou více hlasů. A protože předvolební průzkumy signalizují těsný výsledek, mohou to být nakonec ony, které rozhodnou.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
2. 11. 2016 17:42

Nevim, jak to maji na americkych zapadakovech, ale v mistech vetsi koncentrace obcanu ma kazdy svoji ‚Voter registration card‘, vydanou mistni radnici. . Soucasne je zaregistrovan do volebni knihy na miste voleni, kterou kontroluji volebni dohlizeci. Po nahlaseni k volbe se napred volic zaregistruje u stolu s dohlizeci a pak jde k urne- tedy k volebnimu pristroji. Tady je moznost falsifikace minimalni. Jinak, obe politicke strany jsou aktivisovane a plne dobrovolniku, kteri si hlidaji, aby si udrzely svou stranickou „hromadku“ . To je priorita. Az pak prijdou akce, jako organisovani autobusu z domu duchodcu do volebnich mistnosti, coz je legalni,… Číst vice »

peter.
2. 11. 2016 18:13

Dana napsal kterou kontroluji volebni dohlizeci. Po nahlaseni k volbe se napred volic zaregistruje u stolu s dohlizeci Dana : Musíte pochopiť,že my si tu v postsocialistickej Európe nedokážeme predstaviť výšiny výnimočnosti Ameriky,Američanov,amerického spôsobu života a amerických hodnôt.Preto zotrvávame v omyle,že v USA sú volebné podvody nielen že možné, ale priamo bežné.Hrubosť s akou vláda USA odmietla pri voľbách účasť zahraničných pozorovateľov z RF spôsobil asi pocit urazenosti z toho,že si niekto „nevýnimočný“dovolil zapochybovať o čestnosti a demokratičnosti amerických volieb.Keby Hillary Clintonová nebola taká vojnychtivá,že jej zvolenie za prezidentku USA by sa stalo hrozbou pre celý svet,tak by som Američanom… Číst vice »

Dana
Dana
2. 11. 2016 19:49

Ha ha, Petre, vy jste roztomily. Cestnost a demokraticnost voleb si zajistuji obcane Spojenych Statu sami, i se vsemi nedostatky. Je to nase vec a jsme jen lide, ze. V zadnem pripade si velmoc nenecha kecat do svych zalezitosti, to je prvni zakon existence velmoci. Proto se stala velmoci v prvni rade.. V pripade zahranicnich pozorovatelu – Ruska, to by jako melo prikvacit tisice a tisice ruskych uredniku-pozorovatelu, vzdyt tolik uredniku ani Rusko nema. Kdo by je v tech dalavach, kde se jede hodiny a ani clovicka, prepravoval do mest a obci ? (Nemame celostatni drahy). Az v zabydlenych oblastech… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Dana
3. 11. 2016 6:10

Zahraniční pozorovatelé u voleb jsou v demokratických zemích (např. v rámci OBSE) zcela obvyklá věc. To jen obyvatelé „pochodně svobody, demokracie a lidských práv“ se tomu ve své zabedněnosti mohou posmívat. Věci, které se pravidelně dějí kolem amerických pres. voleb, by v kterékoli evropské zemi (snad s výjimkou Kosova a Běloruska) způsobily jejich neplatnost a nutnost opakování. Tak si té své „výjimečnosti“ užijte.

aram
aram
2. 11. 2016 20:25

Milá zlatá, Rusové nic nenavrhují, ale „Rusko dostalo pozvánku od kanceláře OBSE pro demokratické instituce a lidská práva, aby se účastnilo prezidentských voleb v USA jak pozorovatel.“ http://svobodnenoviny.eu/rusko-vysle-do-usa-pozorovatele-americkych-voleb/ Vy jste nám tady na sebe prozradila, že víte úplné houby, jak takové pozorování probíhá. Nejde o to, aby byli všude, ale volební okrsky/místnosti se vyberou náhodně. Tudíž pozorovatelů nemusí být tisíce a na každém rohu. Ve vloženém odkazu se také dozvíte jak volby v USA probíhají když už PCR věřit odmítáte. A vůbec, když můžou být am. a evropší pozorovatelé v Rusku i jinde, proč by kruci nemohli být i v… Číst vice »

aram
aram
2. 11. 2016 20:37

Abyste nebyla na pochybách, že jste, co se týká vlastní země, trestuhodně neinformovaná.
http://www.literarky.cz/politika/svet/23027-volebni-podvody-i-v-usa-kde-jsou-mezinarodni-pozorovatele

Dana
Dana
2. 11. 2016 23:56

Ano, jsem trestuhodne a naprosto nulove informovana. Odpovidam legracnim nazorum Petra, na jeho rovine a naprosto mne nezajima, co pise Pravda, ci nejaky jiny podradny platek. Vubec nevim, co si tam v tom Pisalkove pisete a dohadujete se. Najednou je to i o evropskych pozorovatelich. Nu tak, sem s nimi, budu teda multikulturne korektni. :-) Posleme je to Kotehulek, pak rovnou do Washingtonu, aby to melo vyvazenou autoritu a spravny smrnc. . Hlavne at trochu mluvi anglicky… Nahodne vybirani okrsku, to je nadherny napad.. Mame totiz v USA pres sto tisic okrsku . 100 000. :-) Kolik prurezu by se… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Dana
3. 11. 2016 6:15

Tady s někým blbost úporně mlátí o zem. A možná ho přitom drží za koule.

peter.
3. 11. 2016 7:27

Stan napsal

Tady s někým blbost úporně mlátí o zem. A možná ho přitom drží za koule.

Dana sa už pridlho živí popcornom,hot-dogmi,hamburgermi a colou.Už „nezná ten zázrak:pívo,knedlo,vepřo,zelo“.Tak jej celkom logicky chradne tělo aj mentálne schopnosti.Aj ona je už výnimočná….(pravidlá tohoto webu mi nedovoľujú dokončiť vetu).

fajt
3. 11. 2016 7:34

to je tak, když se pustí pařát úplatného hermafrodita na americkém spídu do diskuze, si to užijte. ..) když rusové nemohou, v rámci OBSE, či jiné korporátního spolku na volby do americké korporace, tak v tom případě nemají pruhovaní agenti co dělat v Rusku ( po příští rok bude mít Rusko šanci k reciprocitě ), prosté jak facka – jenže asi ne v carismu, tady se jede podle jiné logiky a šachmatu ( a velmi rádi opakují chyby všech vůdců Ruska, Stalina nevyjímaje, který měl pro ameriku slabost – možná je další korporátní šašek na americkém trůnu z této zvrácené… Číst vice »

Irena
3. 11. 2016 8:18

Hele Dani, už zase ti pomlouvají Júesej
http://voicesevas.ru/news/27191-vezhlivyy-razryv-shablona.html

hudryper
hudryper
4. 11. 2016 8:34

Myslím,že nebude zapotřebí se zabývat přízemními pokusy ukrást volbu amerického prezidenta.
V následném úžasném videu je vidět,že “ na clintonské ptáčky existují dostatečné háčky!“
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9095-prevrat-hillary-usa-mafie

Martin (už bez taky m)
4. 11. 2016 9:50

hudryper napsal Myslím,že nebude zapotřebí se zabývat přízemními pokusy ukrást volbu amerického prezidenta.V následném úžasném videu je vidět,že “ na clintonské ptáčky existují dostatečné háčky!“ http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9095-prevrat-hillary-usa-mafie Opakuji to proto,že se zase neobjevil příspěvek v diskusi Víceméně souhlas, jenom tak to šlo provést. Pokusit se informacemi a zbytkem zákonnosti, beze zbraní. Násilí by byla naopak voda na mlýny korporátních neocons… Chtěli být připraveni na „heroický boj s podvratnými živly“… no ale takhle… Samozřejmě, že ne vždy lidmi s zcela čistýma rukama a svědomím… Řekněme, že je to jejich „pokání“ za „hříchy jejich mládí“… Souběžně to probíhá v armádních složkách, nejde to… Číst vice »

hudryper
hudryper
4. 11. 2016 10:47

A už je z toho lavina !
https://cz.sputniknews.com/svet/201611044068978-kongresman-clinton-velezrada/
Zřejmě bude třeba nejdřív řadu lidí zavřít (FEMA by se mohla hodit) a pak rychle odvolat ty soudce,kteří se s dosavadním korupčním a zločinným systémem vezli. Spravedlivých soudců
bude v USA zřejmě hodně zapotřebí….
Martine, ony ty lumpárny neprasknou,ony jsou poměrně známy,praskne však stav,kdy pravda
zabíjela ty,kteří se o ni pokoušeli a chtěli ji dát na vědomí masám. Jsem zvědav,jestli se začne
účtovat od 24.12.1913,nebo až od vraždy Kennedyho,či snad jen od 11/9.

peter.
4. 11. 2016 19:35

hudryper napsal

A jede se dál….
http://www.novarepublika.cz/2016/11/hillary-byla-prave-politicky-vyrizena.html#more

https://cz.sputniknews.com/svet/201611044068946-trump-volby-assange/
Kurzy v stávkových kanceláriách sú na víťazstvo H.C.stále dole – 1,31 a na víťazstvo D.T. – 3,2