P. C. Roberts: Jak naprogramovat volební přístroje ke kradení hlasů

Experti (čti lidé podporující Hillary), tvrdí Američanům, že volební podvod je vzácný. A též jim vyprávějí pohádku o tom, že kdyby k takovému podvodu došlo, byl by odhalen.

Skutečnost je ovšem taková, že k provedení podvodu není žádného velkého spiknutí třeba. Stačí, když jediná osoba nechá přístroj počítat hlasy tak, jak je požadováno. A jakmile je volební hlas jednou zaznamenán, vymaže kód všechny prvky, které by byly s to podvod odhalit.

Jediným důvodem, pro který nás presstitutky neúnavně informují o de facto neexistujícím vedení Hillary, spočívá ve snaze vnutit lidem přesvědčení, že Hillary je vítězkou jaksi už předem. A to proto, aby se s tím také už jaksi předem počítalo a proti výsledkům voleb pak nebyly žádné námitky.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

Stanův komentář: Jsem přesvědčen, že k pokusům o manipulaci výsledků dojde z obou stran. Při způsobu identifikace voličů a technickém provedení voleb v USA se to totiž přímo nabízí. Teď jde jen o to, které straně podvody přinesou více hlasů. A protože předvolební průzkumy signalizují těsný výsledek, mohou to být nakonec ony, které rozhodnou.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
2. 11. 2016 17:42

Nevim, jak to maji na americkych zapadakovech, ale v mistech vetsi koncentrace obcanu ma kazdy svoji ‚Voter registration card‘, vydanou mistni radnici. . Soucasne je zaregistrovan do volebni knihy na miste voleni, kterou kontroluji volebni dohlizeci. Po nahlaseni k volbe se napred volic zaregistruje u stolu s dohlizeci a pak jde k urne- tedy k volebnimu pristroji. Tady je moznost falsifikace minimalni. Jinak, obe politicke strany jsou aktivisovane a plne dobrovolniku, kteri si hlidaji, aby si udrzely svou stranickou „hromadku“ . To je priorita. Az pak prijdou akce, jako organisovani autobusu z domu duchodcu do volebnich mistnosti, coz je legalni,… Číst vice »

peter.
2. 11. 2016 18:13

Dana napsal kterou kontroluji volebni dohlizeci. Po nahlaseni k volbe se napred volic zaregistruje u stolu s dohlizeci Dana : Musíte pochopiť,že my si tu v postsocialistickej Európe nedokážeme predstaviť výšiny výnimočnosti Ameriky,Američanov,amerického spôsobu života a amerických hodnôt.Preto zotrvávame v omyle,že v USA sú volebné podvody nielen že možné, ale priamo bežné.Hrubosť s akou vláda USA odmietla pri voľbách účasť zahraničných pozorovateľov z RF spôsobil asi pocit urazenosti z toho,že si niekto „nevýnimočný“dovolil zapochybovať o čestnosti a demokratičnosti amerických volieb.Keby Hillary Clintonová nebola taká vojnychtivá,že jej zvolenie za prezidentku USA by sa stalo hrozbou pre celý svet,tak by som Američanom… Číst vice »

Dana
Dana
2. 11. 2016 19:49

Ha ha, Petre, vy jste roztomily. Cestnost a demokraticnost voleb si zajistuji obcane Spojenych Statu sami, i se vsemi nedostatky. Je to nase vec a jsme jen lide, ze. V zadnem pripade si velmoc nenecha kecat do svych zalezitosti, to je prvni zakon existence velmoci. Proto se stala velmoci v prvni rade.. V pripade zahranicnich pozorovatelu – Ruska, to by jako melo prikvacit tisice a tisice ruskych uredniku-pozorovatelu, vzdyt tolik uredniku ani Rusko nema. Kdo by je v tech dalavach, kde se jede hodiny a ani clovicka, prepravoval do mest a obci ? (Nemame celostatni drahy). Az v zabydlenych oblastech… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Dana
3. 11. 2016 6:10

Zahraniční pozorovatelé u voleb jsou v demokratických zemích (např. v rámci OBSE) zcela obvyklá věc. To jen obyvatelé „pochodně svobody, demokracie a lidských práv“ se tomu ve své zabedněnosti mohou posmívat. Věci, které se pravidelně dějí kolem amerických pres. voleb, by v kterékoli evropské zemi (snad s výjimkou Kosova a Běloruska) způsobily jejich neplatnost a nutnost opakování. Tak si té své „výjimečnosti“ užijte.

aram
aram
2. 11. 2016 20:25

Milá zlatá, Rusové nic nenavrhují, ale „Rusko dostalo pozvánku od kanceláře OBSE pro demokratické instituce a lidská práva, aby se účastnilo prezidentských voleb v USA jak pozorovatel.“ http://svobodnenoviny.eu/rusko-vysle-do-usa-pozorovatele-americkych-voleb/ Vy jste nám tady na sebe prozradila, že víte úplné houby, jak takové pozorování probíhá. Nejde o to, aby byli všude, ale volební okrsky/místnosti se vyberou náhodně. Tudíž pozorovatelů nemusí být tisíce a na každém rohu. Ve vloženém odkazu se také dozvíte jak volby v USA probíhají když už PCR věřit odmítáte. A vůbec, když můžou být am. a evropší pozorovatelé v Rusku i jinde, proč by kruci nemohli být i v… Číst vice »

aram
aram
2. 11. 2016 20:37

Abyste nebyla na pochybách, že jste, co se týká vlastní země, trestuhodně neinformovaná.
http://www.literarky.cz/politika/svet/23027-volebni-podvody-i-v-usa-kde-jsou-mezinarodni-pozorovatele

Dana
Dana
2. 11. 2016 23:56

Ano, jsem trestuhodne a naprosto nulove informovana. Odpovidam legracnim nazorum Petra, na jeho rovine a naprosto mne nezajima, co pise Pravda, ci nejaky jiny podradny platek. Vubec nevim, co si tam v tom Pisalkove pisete a dohadujete se. Najednou je to i o evropskych pozorovatelich. Nu tak, sem s nimi, budu teda multikulturne korektni. :-) Posleme je to Kotehulek, pak rovnou do Washingtonu, aby to melo vyvazenou autoritu a spravny smrnc. . Hlavne at trochu mluvi anglicky… Nahodne vybirani okrsku, to je nadherny napad.. Mame totiz v USA pres sto tisic okrsku . 100 000. :-) Kolik prurezu by se… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Dana
3. 11. 2016 6:15

Tady s někým blbost úporně mlátí o zem. A možná ho přitom drží za koule.

peter.
3. 11. 2016 7:27

Stan napsal

Tady s někým blbost úporně mlátí o zem. A možná ho přitom drží za koule.

Dana sa už pridlho živí popcornom,hot-dogmi,hamburgermi a colou.Už „nezná ten zázrak:pívo,knedlo,vepřo,zelo“.Tak jej celkom logicky chradne tělo aj mentálne schopnosti.Aj ona je už výnimočná….(pravidlá tohoto webu mi nedovoľujú dokončiť vetu).

fajt
fajt
3. 11. 2016 7:34

to je tak, když se pustí pařát úplatného hermafrodita na americkém spídu do diskuze, si to užijte. ..) když rusové nemohou, v rámci OBSE, či jiné korporátního spolku na volby do americké korporace, tak v tom případě nemají pruhovaní agenti co dělat v Rusku ( po příští rok bude mít Rusko šanci k reciprocitě ), prosté jak facka – jenže asi ne v carismu, tady se jede podle jiné logiky a šachmatu ( a velmi rádi opakují chyby všech vůdců Ruska, Stalina nevyjímaje, který měl pro ameriku slabost – možná je další korporátní šašek na americkém trůnu z této zvrácené… Číst vice »

Irena
3. 11. 2016 8:18

Hele Dani, už zase ti pomlouvají Júesej
http://voicesevas.ru/news/27191-vezhlivyy-razryv-shablona.html

hudryper
hudryper
4. 11. 2016 8:34

Myslím,že nebude zapotřebí se zabývat přízemními pokusy ukrást volbu amerického prezidenta.
V následném úžasném videu je vidět,že “ na clintonské ptáčky existují dostatečné háčky!“
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9095-prevrat-hillary-usa-mafie

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
4. 11. 2016 9:50

hudryper napsal Myslím,že nebude zapotřebí se zabývat přízemními pokusy ukrást volbu amerického prezidenta.V následném úžasném videu je vidět,že “ na clintonské ptáčky existují dostatečné háčky!“ http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9095-prevrat-hillary-usa-mafie Opakuji to proto,že se zase neobjevil příspěvek v diskusi Víceméně souhlas, jenom tak to šlo provést. Pokusit se informacemi a zbytkem zákonnosti, beze zbraní. Násilí by byla naopak voda na mlýny korporátních neocons… Chtěli být připraveni na „heroický boj s podvratnými živly“… no ale takhle… Samozřejmě, že ne vždy lidmi s zcela čistýma rukama a svědomím… Řekněme, že je to jejich „pokání“ za „hříchy jejich mládí“… Souběžně to probíhá v armádních složkách, nejde to… Číst vice »

hudryper
hudryper
4. 11. 2016 10:47

A už je z toho lavina !
https://cz.sputniknews.com/svet/201611044068978-kongresman-clinton-velezrada/
Zřejmě bude třeba nejdřív řadu lidí zavřít (FEMA by se mohla hodit) a pak rychle odvolat ty soudce,kteří se s dosavadním korupčním a zločinným systémem vezli. Spravedlivých soudců
bude v USA zřejmě hodně zapotřebí….
Martine, ony ty lumpárny neprasknou,ony jsou poměrně známy,praskne však stav,kdy pravda
zabíjela ty,kteří se o ni pokoušeli a chtěli ji dát na vědomí masám. Jsem zvědav,jestli se začne
účtovat od 24.12.1913,nebo až od vraždy Kennedyho,či snad jen od 11/9.

peter.
4. 11. 2016 19:35

hudryper napsal

A jede se dál….
http://www.novarepublika.cz/2016/11/hillary-byla-prave-politicky-vyrizena.html#more

https://cz.sputniknews.com/svet/201611044068946-trump-volby-assange/
Kurzy v stávkových kanceláriách sú na víťazstvo H.C.stále dole – 1,31 a na víťazstvo D.T. – 3,2