P. C. Roberts: Jak naprogramovat volební přístroje ke kradení hlasů

Experti (čti lidé podporující Hillary), tvrdí Američanům, že volební podvod je vzácný. A též jim vyprávějí pohádku o tom, že kdyby k takovému podvodu došlo, byl by odhalen.

Skutečnost je ovšem taková, že k provedení podvodu není žádného velkého spiknutí třeba. Stačí, když jediná osoba nechá přístroj počítat hlasy tak, jak je požadováno. A jakmile je volební hlas jednou zaznamenán, vymaže kód všechny prvky, které by byly s to podvod odhalit.

Jediným důvodem, pro který nás presstitutky neúnavně informují o de facto neexistujícím vedení Hillary, spočívá ve snaze vnutit lidem přesvědčení, že Hillary je vítězkou jaksi už předem. A to proto, aby se s tím také už jaksi předem počítalo a proti výsledkům voleb pak nebyly žádné námitky.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

Stanův komentář: Jsem přesvědčen, že k pokusům o manipulaci výsledků dojde z obou stran. Při způsobu identifikace voličů a technickém provedení voleb v USA se to totiž přímo nabízí. Teď jde jen o to, které straně podvody přinesou více hlasů. A protože předvolební průzkumy signalizují těsný výsledek, mohou to být nakonec ony, které rozhodnou.

Přejít do diskuze k článku 16 komentářů