P. C. Roberts: Projde spiknutí proti Trumpovi a americké demokracii nepotrestáno?

Jestliže o ďáblovi nebudeme mluvit a pohřbíme jej tak hluboko v sobě, že žádný z jeho znaků nebude navenek viditelný, probudí se v budoucnu tisícenásobně zvětšen.

A. I. Solženicyn

Drazí čtenáři. Toto je spolu s článkem Revize nukleárního postoje USA (česká verze ZDE) nejdůležitější věcí, kterou jsem kdy napsal. Jestliže Russiagate, tohle spiknutí proti Trumpovi zůstane nepotrestáno, přestane vláda USA existovat jako vláda zodpovědná. Americké bezpečnostní agentury mají za sebou dlouhou šňůru pučů proti cizím vládám a nyní se podílejí na puči dalším – na puči proti Americe. Existuje velké nebezpečí, že republikáni uctívají „národní bezpečnost“ až tak moc, a jsou tak pevně rozhodnuti chránit pověst vlády USA, že vysokým činitelům, kteří se spiknutí proti Spojeným státům zúčastnili, dají možnost volného odchodu ze scény. Pravda, je zde ještě prezident Trump, ale ten nemá k dispozici vládu, na kterou by se mohl spolehnout a je navíc každým dnem ohrožován vojensko-bezpečnostním komplexem.

Američané si závažnost spiknutí ve věci Russiagate neuvědomují. Jak ukazují výzkumy, jejich většina nevěří tomu, že se Trump spiknul s Putinem, aby pro sebe ukradl vítězství v prezidentských volbách a jsou věčným jeho omíláním v médiích už notně unaveni. Už na první pohled se totiž zdá tento příběh za vlasy přitažený. Avšak cosi zgruntu přesně opačného jsou nové maily, které v minulých dnech pronikly na povrch. To nejsou žádné vymyšlené fejky, jsou pravé a dokazují, co přesně Hillary Clintonová a vedení Demokratické strany (DNC) prováděli. Veřejnost je tedy už dnes zpravena o tom, že tyto příběhy, které se skutečně děly, byly decentně odsunuty do pozadí, a v zájmu toho, aby se staly totálně neviditelnými, byl na jejich místo postaven falešný a vymyšlený příběh o spiknutí Trumpa s Putinem.

Skutečnost, že kompletně všechen americký tisk a TV média se tohoto podfuku zúčastnila a nahradila tedy nanejvýš znepokojivou událost vymyšleným příběhem Russiagate, je jedním z důvodů faktu, že jen šest procent Američanů, jak ukazuje nejnovější výzkum, dnes věří mainstreamovým médiím.

Russiagate se tak stalo dýkou, mířící přímo do srdce amerických vládních institucí. Spiknutí, kterého se zúčastnili nejvyšší státní úředníci Obamova ministerstva spravedlnosti, FBI a další „bezpečnostní“ agentury spolupracující s Hillary Clintonovou a DNC, mělo za cíl překazit zvolení Trumpa prezidentem – a když se tohle nepovedlo – odstavit jej z prezidentského úřadu, nebo ho alespoň zdiskreditovat natolik, aby byl zredukován na bezvýznamnou a nefukční figuru. Jak už bylo shora řečeno, užívalo si toto spiknutí plné podpory všech amerických mainstreamových médií a šlo o puč nejen proti Trumpovi, ale i proti americké demokracii a proti výsledkům amerických voleb.

O všem uvedeném nejsou absolutně žádné pochybnosti. Související fakta jsou jsou veřejně přístupná a uvedena v dokumentech Soudu pro dozor nad zahraniční špionáží (FISA Court), stejně jako v odtajněné zprávě zpravodajské komise sněmovny reprezentantů, které daly presstitutky falešný název „Nunesovo memorandum“, jako kdyby šlo o osobní Nunesovo mínění a nikoliv o nález a výsledek několikaměsíční práce dozorčí komise Kongresu.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
6. 2. 2018 21:27

PCR je nepochybně blízko pravdě…
Pokud toto projde, můžou již „někteří“ vše…
A „za bílého dne“…

Dana
Dana
6. 2. 2018 23:40

Nic noveho pro americke konzervativni volice, kteri sleduji casopis Breitbart nebo Fox News. Jedna se hlavne o FBI papalase, kteri byli presvedceni, ze vyhraje Hillary a tak ji pomahali v jejich necestnych rejdech. Holt se ty konspirace obratily proti Demokratum, dle : „Kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada.“ Roberts se nezminuje o soucasne bitce mezi Demokraty a Republikany, kde se jedna o prelomove prepsani zakonu o zredukovani emigrace a dostaveni hranicni zdi s Mexikem. Myslim totiz, ze by se korupcnici a podvodnici nechali byt, kdyby oposice hlasovala pro Trumpuv navrh. Coz by bylo pro me v poradku, politika… Číst vice »

Alena
Alena
7. 2. 2018 5:49

Dana napsal Nic noveho pro americke konzervativni volice, kteri sleduji casopis Breitbart nebo Fox News. Jedna se hlavne o FBI papalase, kteri byli presvedceni, ze vyhraje Hillary a tak ji pomahali v jejich necestnych rejdech. Holt se ty konspiraceobratily proti Demokratum, dle : „Kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada.“ Roberts se nezminuje o soucasnebitce mezi Demokraty a Republikany, kde se jedna o prelomove prepsani zakonu o zredukovani emigrace a dostavenihranicni zdi s Mexikem. Myslim totiz, ze by sekorupcnicia podvodnici nechali byt, kdyby oposice hlasovalaproTrumpuvnavrh.Coz by bylo pro me v poradku, politika je jednani a dialog, neco za neco..… Číst vice »

peter.
7. 2. 2018 7:56

Malá ukážka „objektívneho“informovania občanov proamerickým mainstreamom:
https://www.hlavnespravy.sk/putin-zdedil-v-tel-avive-byt-ktory-kupil-svojej-ucitelke-nemciny/1302458

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 2. 2018 7:59

„V českých médiích“…?? Vždyť ty merdia JSOU POSTAVENA DLE VAŠE VZORU!! A JSOU V PODSTATĚ dnes MYŠLENKOVĚ i majetkově ZCELA VAŠE! Duševní a myšlenkový gigant Jakub Janda a Pražská kafilerní pakárna coby hlavní zadavatelé „svobodného a demokratického“ veřejného diskursu nemají jaxi v popisu „práce kde dřou jako koně“ takové „sprosté očerňování „nejvyspělejší civilizační výspy světa“ jakou by byla svatokrádež popisu problémů s migranty v USA… A další „duševní a myšlenkoví velikáni“ české merdiální propagandistické scény se zabývají „Ruskou hrozbou“, která plně vytěžuje jejich tři zbývající „myšlenkové závity“… Přes 15 let jsem v oblasti ochrany přírody a regionálního rozvoje spolupracoval s… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 2. 2018 8:14

Po více jak století je nám zde Amerika prezentována coby „vystavka dostiženij kapitalističeskogo multietničeskogo chozjajstva“… To si opravdu myslíte, že nám zde popravdě napíší, a Amerika nám zde bude prezentována jako soubor např. NY ghett, kde normální člověk nemůže ani náhodou vyrůst?? Nebo že nám zde budou „naši“ merdiáni prezentovat „multirasovou“ lásku BMC – či naopak Kukluxklanu?? Podívejte se na skvělou multietnickou „spolupráci“ v myšlenkově „hodnotných“ „dílech“ Holywoodu když se chcete uspokojit. Vždyť dnes jde o továrnu na ty správné ideje, ne?? Šíříte je přece po celém světě, „America First“, ne?? Převzali jste od Západoevropských kolonialistů ty „nejčistší a nejlepší… Číst vice »

Bety
Bety
7. 2. 2018 8:49

Včera mi jedna přítelkyně vyprávěla, jak byl našimi médii zhnusen její příbuzný žijící již dlouhou dobu v USA. Pochopitelně ho při návštěvě v Čechách zajímalo, jak se o situaci v USA informuje u nás. Prohlásil, že větší snůšku lží v životě neviděl – a to jak se týče Trumpa, tak jeho oponentů i zvyšování významu miniakcí, které proti Trumpovi organizuje Clintonova klika. Nehorázné zveličování se prý týká i klimatických problémů, které se v USA vyskytnou, kdy prý se z komára dělá velbloud – což je zase v zájmu strašení lidí změnou klimatu. Prostě papežštější než papež, to jsou ta naše… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 2. 2018 13:59

V poslední době jsem měl možnost hovořit s 6 lidmi pobývajícím často v USA, nebo kteří tam mají příbuzné již po mnohá léta. Až na jedinou paní nevědí např. o dnešním Rusku skoro nic – a když – tak SKÁLOPEVNĚ věří tomu co píší „o zloduchovi Putinovi a agresivních Rusech“ naše merdia… Ačkoliv šlo jinak celkem ještě o normální a přátelské lidi, jsou již dlouho vystaveni SYSTEMATICKÉ INDOKTRINACI které se říká „správná informovanost“… A to většinově pobývali na „Středozápadě“ a v „normálnějším“ americkém vnitrozemí- ne na „myšlením“ nabuzených pobřežích… Bezesporu je i v USA mnoho rozumných a charakterních lidí- jenže… Číst vice »

peter.
7. 2. 2018 16:43

Takíto Slováci robia pre dobré meno Slovenska určite viac,ako mnohí slovenskí politici
https://www.youtube.com/watch?v=aBGvwbzD-yo

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 2. 2018 19:47

peter. napsal

Takíto Slováci robia pre dobré meno Slovenska určite viac,ako mnohí slovenskí politici
https://www.youtube.com/watch?v=aBGvwbzD-yo

Paráda!
Smekám!
:-)

Aleš
Aleš
8. 2. 2018 13:04

https://www.google.cz/maps/@34.0432365,-118.2423236,3a,77y,117.87h,86.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s98gTvoYRCwkQ5zucavkmwA!2e0!7i13312!8i6656
Obávám se, že v SS amerických převládne spíš tohle než civilizovaní Amišové…