P. C. Roberts: Rok 2023 přinese Ukrajině skutečnou válku

A co přinese Západu?

Šťastný Nový rok zůstane pouhým přáním.

Zničením důvěry partnera vtáhli válečně naladění západní „vůdci“ své nic netušící národy do války s Ruskem. „Přiznáním Merkelové a Hollanda byla zrada učiněna normou,“ řekl Konstantin Kosačev, člen Rady Ruské federace.

Položme si otázku: Proč asi Merkelová a Hollande učinili toto průkazné přiznání? Důvodem může být skutečnost, že se stali obětí západní propagandy hlásající, že Ukrajina, vyzbrojená západními zbraněmi, válku s Ruskem vyhrává. A tak se rozhodli připsat si na té výhře též svůj vlastní díl zásluh.

Rusko satanskému Západu uvěřilo a nechalo se Minskou dohodou obalamutit. Což může posloužit jako důkaz skutečnosti, že Rusku a věci míru se jednání se Západem krutě nevyplácí.

„Chování Washingtonu a jeho spojenců v roce 2022 jsou posledním varováním všem národům o tom, že s anglosaským světem nelze uzavírat žádné dohody. Protože tento svět není nikým jiným, než zlodějem, podvodníkem a falešným karetním hráčem, od něhož můžete očekávat cokoli. Od nynějška se bez něj obejdeme a budeme čekat, až se na Západě chopí moci nová generace rozumných politiků. Dnes tam není nikdo, s kým bychom mohli o čemkoli jednat.“

(Dmitrij Medveděv, místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace a někdejší ruský prezident).

Nu a další političtí analytikové říkají totéž, co říkám i já už roky. Zde např. John Mearsheimer: „Rusové se nehodlají stáhnout a hrát mrtvé. Hodlají porazit Ukrajince a za tím účelem přitáhnou na bojiště velká děla. Když se velká mocnost cítí být ohrožena… jsou Rusové ochotni odstranit všechny překážky, které by jim mohly zabránit ve snaze zvítězit… Je třeba porozumět, že to, o čem zde mluvíme, je situace jaderně vyzbrojené velmoci – která vidí, že je zahnána do kouta. A že to, o co se s ní hraje, není ničím menším než existenční hrozbou. A toto jejich vědomí představuje skutečné nebezpečí“.

K čemuž já dodávám: Byli to lhostejní Američané, kteří umožnili válkychtivým Demokratům ukrást prezidentské volby a přiblížit svět k válce.

Překlad: Lubomír Man

4.7 27 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
2. 1. 2023 11:41

Vítání nového roku na ukrajině:

comment image

Zlo se vždy vrací k tomu, kdo ho zrodil, a to i s úroky. Musíme s tím pevně počítat.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Botičky od Diora
2. 1. 2023 12:06

… a tohle je i po 80 letech stále aktuální novoroční pozdrav ukroušům ze Stalingradu:

comment image

:-))))))

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
3. 1. 2023 4:34

Jak to, že Ukrajinci pořád zůstávají „demokratickým“ národem?
Náš „filozof na trůně“ – ukr-čs premiér, jejich první a hlavní ochránce – to nevidí?

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Alva
3. 1. 2023 10:14

Vrána vráně oči nevyklove… 
Jak že se jmenuje ten, kdo otevřeně všelijak podporuje fašismus, válku a už 9 let pokračující vraždění civilistů – liberál nebo fašista?