P. C. Roberts: Šlo o falešné obvinění – FBI přiznává, že generál Flynn byl obviněn bezdůvodně

Dokumenty získané z rukou FBI dokazují, že tažení proti dřívějšímu prvnímu poradci prezidenta Trumpa v otázkách Národní bezpečnosti generálu Michaelu Flynnovi bylo nezákonné a neopíralo se žádné důkazy, takže ministerstvu spravedlnosti nezbylo nic jiného, než věc odložit.

Presstitutky vyvolaly obrovský skandál z dřívějšího Flynnova přiznání, že agentům FBI lhal. Ovšem zamlčely, že se tak stalo až poté, co tito generálovi pohrozili, že pokud on neobviní sám sebe, obviní oni jeho syna. Čili že šlo o lež vynucenou. (ZDE)

Publicista Tucker Carlson poukazuje i na to, jak se dnes oficiální lživá média pokoušejí naznačit, že za odložením případu generála Flynna se může ukrývat jakýsi politický (presidentův) vliv, když je naprosto jasné, že případ byl odložen proto, že od samého začátku šlo o zcela průhlednou fabrikaci.

Otázkou tak zůstává už jen toto: Jak je možné, že agenti FBI, kteří se záměrně snažili obvinit zcela nevinnou osobu, nebyli dosud sami obviněni a postaveni před soud?

Peter Strzok je zneuctěným činovníkem FBI, který stál v čele úsilí falešnou konstrukcí pošpinit pověst Trumpova prvního poradce v otázkách národní bezpečnosti. Což činí Strzoka a jeho milenku Lisu Page vinnými ze zločinu pohrdání spravedlností.

Proč nebyli oba dosud zadrženi? Kdo tyto kriminálníky chrání?

A jak to může FBI stále procházet?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Patrik
Patrik
12. 5. 2020 10:34

I tady musím zmínit svůj nedávný komentář, resp. jeho část: „A co teprve tato dnešní zpráva https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/americke-ministerstvo-spravedlnosti-stihani-poradce-michael-flynn-prezident-donald-trump.A200507_210324_zahranicni_kane#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main to už nevím, jak to bakalovci rozchodí“ https://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-557/#comment-97216 A doplňuji: Michael Flynn byl zásadní postavou Trumpovy zahraniční politiky. Jako šéf branné zpravodajské agentury DIA (ta je přímo podřízena prezidentovi a má trochu jinou roli než klasická vojenská špionáž) působil už za B. Obamy v roce 2012, ten jej však ve stejném roce odvolal – příčinou měly být neshody ohledně Sýrie. Od podzimu 2015 působil jako poradce D. Trumpa pro zahraniční politiku a ještě v červenci 2016 s ním bylo počítáno na post viceprezidenta,… Číst vice »