P. C. Roberts: Ukradené volby?

Když jsem si včera v noci pustil televizi, měl prezident Trump, pokud šlo o počty spočítaných hlasů, pohodlný náskok ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida. Byl jsem však pak překvapen, když hlášení o sečítání hlasů v těchto státech náhle ustalo. Ovšem z dřívějších zkušeností ze sledování předchozích voleb se mi nezdálo být možným, aby Trumpův náskok bylo možno vyrovnat už docela malým počtem zbývajících hlasů, které ještě měly být připočteny. Předpokládal jsem tedy, že Trump volby vyhrál.

Ráno, když jsem si televizi znovu pustil, viděl jsem, že Trumpovo vedení ve Wisconsinu  se proměnilo ve vedení Bidenovo, a že Trumpovo vedení v Michiganu se zredukovalo na pouhé jedno procento. A také jsem si všiml, že v Pensylvánii, v Severní Karolíně a  v Georgii přibylo Trumpovi až nápadně málo hlasů z těch, které byly k dosavadní volbě připojeny. Předchozí přerušení sčítání hlasů tak začínalo být podezřelé. Naznačovalo totiž, že úřady čekaly na určitý moment, kdy posoudí, jak se volby vyvíjejí …a pak. …A právě proto bylo sčítání hlasů přerušeno.

Téměř nulový přírůstek hlasu pro Trumpa nedával smysl zejména v Michiganu, jehož obyvatelé byli těžce postiženi, když demokratický a tedy i Bidenův establishment vyvezl jejich pracovní příležitosti do zámoří. V prvním momentu jsem zauvažoval o tom, nejde-li o další příklad prazvláštní vlastnosti Američanů jednat proti svým vlastním zájmům, ale pak jsem to zamítl a poohlédnul se i po jiných možnostech.

A to, co jsem zjistil, mě omráčilo. Během časných středečních hodin 4. listopadu jak ve Wisconsinu, tak v Michiganu došlo ke strmému až vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně 150 000 nových připočítaných hlasů byl odevzdán právě ve prospěch tohoto demokratického kandidáta. A byla to též ona hromádka hlasů, která zapříčinila tu skutečnost, že v obou těchto státech Trump své dosavadní volební vedení ztratil. (ZDE 

Je možné, že počítači hlasů v těchto dvou státech státech skončili své směny a odebrali se domů, a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili poté, co usedli do židlí, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech s výjimkou toho, že by všechny tyto nové hlasy byly pro Bidena. A ani jediný nebyl pro Trumpa. Řekněte, jak je něco takového pravděpodobné?

Pro mě a pro Dave Kranzlera, kteří jsme společně pozorovali nejpodivnější machinace na peněžním trhu v zájmu ochrany amerického dolaru, takováto náhlá změna ze státu červeného Trumpova do modrého státu Bidenova smrdí. 

Prestitutky se ovšem tímto poblémem zabývat nebudou. A Trump, který jej zvedne, bude zostuzen jako fašista, který se odmítá podřídit vůli lidu.

Demokracie bez svobodného tisku nemůže existovat, a svobodný tisk je to, co Spojené státy zcela určitě dnes nemají.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

 

.

 

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
6. 11. 2020 5:30

https://pravdive.eu/news/246345/rusky-senator-v-americke-zavode-penzistu-prohrala-demokracie „Vypadá to, že v prezidentském závodě už je jeden poražený – samotný postup a nakonec demokracie,“ …„V každém případě by samotní Američané byli vůči těmto epizodám velmi tvrdí, pokud by k nim došlo v jiných zemích, až do neuznání výsledků.“…Senátor také ironicky poznamenal, že „závod důchodců“ v USA z kategorie „oba horší“ dosud nezjistila vítěze ani nezjistila žádné vnější zásahy – „vypadá to, že vymlouvat se na dalších „12 blogerů“ nebo „9 hackerů“ se nepovede“. Americká agentura pro bezpečnost v kybernetické bezpečnosti a infrastruktuře (CISA) oficiálně uvedla, že nemá „žádné důkazy o tom, že by jakýkoli zahraniční protivník byl… Číst vice »

zart
zart
6. 11. 2020 7:41

Už by s těmi svobodnými volbami mohli dát pokoj. Koho to ještě zajímá?
Mohli by zase pro změnu vytáhnout třeba Čapí hnízdo. Už dlouho nebylo v televizi na pořadu, zatímco Ženu za pultem a Majora Zemana vysílají pořád…
Mimochodem,co to tam ten P. C. Roberts mele za kraviny? Vy jste někdy zažili a viděli nějakou svobodu tisku? Jediná svoboda tisku existuje, když si jej na WC natrháte, a vytřete si s ním konečník. Ale ani ta není nic moc, neboť tiskařská čerň vám jej začerní. Svoboda tisku, voleb a demokracie jinam než do záchodu (Západu) nepatří.

Patrik
Patrik
6. 11. 2020 8:49

Včerejší projev Trumpa vůbec nevyznívá optimisticky K tomu jsou tady další věci, které to mohou vysvětlovat: Tv Fox News (to je ta, která Trumpa stvořila a fandí republikánům a jejímž šéfem je Rupert Murdoch) označila za vítěze voleb v Arizoně Bidena Rupert Murdoch je Žid a s tím souvisí další věc: „Většina amerických Židů volila Bidena, izraelský poslanec to má za zradu„, cituji: „Izraelský poslanec a bývalý ministr komunikací Ajúb Kara dnes uvedl, že velká část amerických Židů „zradila“ stávajícího prezidenta Donalda Trumpa, když se v prezidentských volbách většinově přiklonila na stranu jeho vyzyvatele Joea Bidena. Podle Kary je Trump… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 8:53

Velmi těsné je to také v Arizoně, kde zatím vede Joe Biden, ale ještě stále je možné, aby Trump výsledek otočil. Televizní stanice Fox News však již včera v tomto státě prohlásila Bidena za vítěze. To však Trump velmi těžce nesl a vyčinil místopředsedovi správní rady Foxu Rupertu Murdochovi. „
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pokud-by-vysledek-voleb-v-USA-skoncil-nerozhodne-prezidentem-by-se-pak-stal-zrejme-Trump-Zde-je-duvod-642999

Ale jak se v odkazu píše dále, pořád nic není ztraceno. Jen mám pocit, že kolem Izraele se stahují mračna.

no one
no one
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 9:22

@Patrik „Na druhou stranu nemá žádnou logiku, proč by měl vyhovovat Biden, který chce obnovovat transatlantické vazby.“ K tomu, co píšete, se vyjádřil na FB i Petr Novák, cituji: „Pokud zvítězí Trump, tak bude dál politicky bojovat s neokony o každý centimetr a vše bude trvat dlouho. Pokud ovšem zvítězí Biden, tak mu tam GE vytvoří majdan jako z učebnice a USA jako Hegemon skončí mnohem dříve, ovšem na hromadě mrtvol. Otázkou je, nakolik mají GE potřebu to řešit na 6 prioritě, tedy té nejrychlejší a nebo na prvních třech, tedy naopak těch nejpomalejších. Jde tedy o to, nakolik jsou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
6. 11. 2020 9:29

@no one
Přesně to mi chodí hlavou – ta soudkyně. Tedy kromě jiného, tedy toho, že vítězství Bidena nemá logiku a jestli má, tak leda tu 6. prioritu. A možná právě o to jde Murdochovi a tady možná už je předzvěst/ozvučení reakce:
https://echo24.cz/a/SbHPg/ukradene-volby-podle-trumpa-ml-otec-zahaji-totalni-valku-nekteri-republikani-jsou-zdrzenlivi
Děkuji moc za Váš komentář.

Patrik
Patrik
Reply to  no one
6. 11. 2020 9:33

Navíc nástroje na dlouho avizovanou občanskou válku už jsou připraveny.“
viz
„Trumpismus“ nezmizí
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/trumpismus-je-silnejsi-nez-kdy-driv/r~2b4259241f4511ebb115ac1f6b220ee8/?

Patrik
Patrik
Reply to  no one
6. 11. 2020 11:41

Nedalo mi to a dívám se na datum 5.11. a vyskočilo na mě toto: „Cílem spiknutí Střelného prachu byl atentát na protestantského krále Jakuba a členy obou komor anglického parlamentu během úvodního společného zasedání v roce 1605, na kterém měl král osobně promluvit. Fawkes byl z velké části zodpovědný za realizaci konečné fáze útoku. Plán byl ale vyzrazen a on byl zadržen v podzemí pod palácem se sudy střelného prachu. Po výslechu a mučení byl popraven za zradu a pokus o vraždu. Od té doby je tento nezdařený atentát připomínán vždy 5. listopadu jako Noc Guye Fawkese a jako den, kdy byla monarchie a král zachráněni.“… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 15:16

Tak už to má Biden téměř jisté i v Pensylvánii i v Georgii. Všude (CNN a čt24 nevyjímaje) se argumentuje tím, že Trump sice hodlá volby soudně napadnout, ale že nemá žádné důkazy o tom, že byly zmanipulované. Jestli ovšem je pravda toto https://www.facebook.com/pavel.zitko.165/videos/776522673079350/ (a podobných odkazů je více, nikoliv jen ten, který vkládám) tak je to pořádná past na neokony (přesně v duchu mého komentáře výše). Omlouvám se za další odkaz z kategorie konspiračních, ale ono dnes konspiruje i mainstream. Za sebe nekonspiračně dodávám, že naprosto nemá logiku, aby zvítězil člověk „Pax Americana“. Ostatně – čas na vyhlášení skutečného… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 15:45

PS: Co se Spojené státy naprosily, aby Británie a další západní země nevstupovaly do čínské banky AIIB, ale vyslechl je pouze jejich vazal Japonsko, zatímco Británie vstoupila jako první: „USA naléhaly na spojence, aby se nepřipojili k bance podporované Čínou. Tři největší ekonomiky eurozóny následují vedení Británie a připojují se k Asijské infrastrukturní investiční bance. Washington považuje čínskou instituci za rivala Světové banky“. https://america.cgtn.com/2015/03/17/major-eu-nations-join-asian-infrastructure-investment-bank Vložený obrázek je velmi zajímavý m.j. tím, že je tam datum 24. říjen A proč je to datum zajímavé, o tom více v článku Březen 2015, kdy šéfka MMF v Číně pronesla svůj projev o udržitelném růstu… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 17:18

@Patrik Já Vám taky děkuji za Vaše další komentáře a odkazy v nich. Samotného mě velmi zajímá, co k tomu příští týden řekne sám Pjakin, pak to určitě do sebe bude zapadat víc. O informacích ve videu na FB, které sdílíte, jsem slyšel, a i když jsou zatím nepodložené a některá média už si s tím dala práci označit je za fake, byla by to naprostá bomba, prostě Trumpův finální majstrštyk. Stejně tak zmíněná schůzka narychlo Zeman-Babiš mě taky velmi zaujala a dal bych skoro i ruku do ohně za to, že měla co dočinění s US volbami v návaznosti… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
6. 11. 2020 18:33

@no one Paní Mičič je jedna z mála, kterou beru a díky za odkaz – zatím jsem jen někde v polovině, ale už teď musím říct, že to, jak v čase od cca 9:15 popisuje groteskní obrazy mi velmi ladí s tím, co už v roce 2004! popsal Pjakin (a o tom málokdo ví, protože tehdy ještě nebyl ani internet natož povědomí o „nějakém“ Pjakinovi) v článku „O mistrech křivých zrcadel„. V něm m.j. říká: „V těchto programech jsou výkony umělců založeny na zesměšňování negativních stránek našeho života. A lidé, kteří poslouchají různé „ininy“, „petrosyany“, „zadornovy“ a další „Evdokimovovy“, se srdečně smějí, jak humoristé popisují naši realitu. Ale v tu samou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 19:52

„Stará Luna“ – obrázek z ceremoniálu v Gotthardu
comment image

zdroj zde

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 19:53

Oprava: zdroj zde

no one
no one
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 20:32

@Patrik Já se Vám teď musím OMLUVIT, ale úplně jsem to popletl a zjistil jsem, že jsem Vám dal odkaz na špatné video. Přesto doufám, že i to video „Mrtví králové a těhotné stařeny“ Vám dalo aspoň něco, protože je taky velmi zajímavé. To video, které jsem měl na mysli, bylo totiž toto video https://www.youtube.com/watch?v=AynGzi243n0 Za zmínku pak stojí části v časech cca 6:50, dále 8:20 (o tom jak budou vnímat události lidi v Blížencích, pozn Trump narozen 14.6.), 23:40 Neptun v Rybách, Konjunkce Jupitera a Pluta pak v časech cca 6:00, 24:24 a 26:30. Celkově je ale video podle… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
6. 11. 2020 23:26

@no one Vůbec se neomlouvejte, určitě to tak mělo být – viz můj komentář výše, že mě to dovedlo k článku Pjakina z roku 2004. Váš opravený (původně myšlený) odkaz je moc dobrý, i když paní Mičič tam málo zdůrazňuje, že 30.11. jde o zatmění Měsíce, zatímco 14.12. o zatmění Slunce. Také nemá vysvětlení pro londýnskou olympiádu z roku 2012 a pro tu scénu s nemocničními lůžky, byť by ho mít měla, protože to byl ten rok, co světu byla vnucena myšlenka o předpovědi „konce světa“ podle mayského kalendáře. A to je událost, která velmi významné astrologické vysvětlení má a… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 23:58

PS: A když už, tak ještě do třetice odkaz na zdroj obrázku z ceremoniálu k otevření Gotthardského tunelu – je to zde

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
7. 11. 2020 0:04

Tak už nevím, ale zkusím ještě do „čtvrtice“ – ZDE A když se konečně povedlo, tak kromě té „Staré Luny“ je tam hodná pozornosti ta symbolika Fénixe (Štír) a hlavně symbolika Kozoroha (Pan), nemluvě o symbolice Jang a Jin.

no one
no one
Reply to  Patrik
7. 11. 2020 17:03

@Patrik Ještě Vám musím odpovědět, k předešlému komentáři a za zmínku Pjakina, za kterou děkuji, konkrétně: „Zesměšňované zlo nepřestává být zlým, ale jsou odstraněny ochranné bariéry člověka proti tomuto zlu.“ Musím se přiznat, že mám takový soubor, kam si ukládám určité myšlenky, poznámky a vysvětlivky, zejména od Pjakina, ale i ty Vaše popř. i pana Nováka i dalších, a občas se k nim vracím a musím uznat, že už se z toho začíná stávat kvalitní učební materiál, z kterého si vezmu něco pokaždé, když soubor otevřu. Co chci ale říct je to, že tuto poznámku o zesměšněném zlu tam mám taky, a do včerejška jsem ale… Číst vice »

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  no one
7. 11. 2020 17:24

Prezident v USA nastupuje až 20. ledna, takže…

no one
no one
Reply to  Jan Kristek
7. 11. 2020 19:47

Já vím, právě proto píšu „Nebo není?“

Patrik
Patrik
Reply to  no one
8. 11. 2020 5:23

@no one „Nebo není?“ – Mě zaujala taková možná blbost, ale je to věta: „Dejte si popcorn a sledujte, co se bude dít“. Pjakin ji použil v souvislosti s „jiným“ děním (jiným v uvozovkách, protože ono všechno souvisí se vším) – je to v jeho videu v čase 35:20 zde , kde tu větu zdůrazňuji i v jednom z komentářů pod ním – ale ona na mě vyskakuje i na různých jiných stránkách, naposledy o Trumpovi 7. 11. zde. Jak říká T. Mičič v tom Vámi odkazovaném videu: „Sledujte řeč symbolů“, tak popcorn, to je přece symbol kina (divadla, představení).… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
8. 11. 2020 7:11

@@@ no one Když dobře počítám, v této diskusi je 19 komentářů mých, když k tomu přidám i Vaše, tak všechny jsou přijímány negativně. Můj názor je, že není věcí majitele stránek, aby to řešil, neboť ten naopak potvrzuje, že je pro prostor pro svobodu projevu, soudný člověk však z toho musí vyvodit takový závěr, že se nebude cpát tam, kde ho nechtějí (a tím mám na mysli sebe). Pokud to za sebe mám uzavřít, tak „Stokrát nic umořilo vola“. A jestli mi to diskusně nevyjde ani jinde, tak vo co go? Život není jen o internetových diskusích…. A po… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
8. 11. 2020 17:17

@Patrik A k Vašemu poslednímu komentáři a poslednímu odstavci komentáře nad ním…. Píšete: „Život není jen o internetových diskusích….“ A já za sebe dodám, že život není ani o plusech a mínusech, resp. je, ale pouze pokud na ně nahlížíme tak, že jsou součástí většího celku. Názor, že by Vás někdo tady nechtěl, dle mého není na místě. Stejně jak autor a správce těchto stránek nechává svobodu projevu v diskuzích (a díky mu za to – není to samozřejmost, AE by mohl vyprávět), tak i svoboda čtenářů a diskutérů je v tom, jestli určité diskusní příspěvky číst budou a nebo… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
8. 11. 2020 19:19

@@@ No one Ono je to ještě jinak a po cca dvou letech je to poprvé. kdy to sice neřeknu naplno, ale hodně naznačím. Existuje jeden člověk, kterému říkám „přítel na mailu“ a jak se říká „osel ho povoňal“, když mu ještě na Aeronetu bylo doporučeno, ať si se mnou píše soukromě, když si se mnou tak rozumí. On tu výzvu a s ní nabídku soukromého kontaktu využil a mě intuice říkala, že – ač podobných pokusů byla spousta – že tentokrát tomu zájmu o kontakt můžu důvěřovat. I stalo se a kontakt byl navázán. A s odstupem času můžu… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
8. 11. 2020 22:49

@Patrik Za tento komentář Vám moc děkuji. Myslím, že vím zcela jistě, kdo je ten „Váš přítel na mailu“ (a tušil jsem to hned, jak jsem si poprvé všiml Vaší zmínky o něm, a teď se mi to potvrdilo), resp. o koho jde, a musím říct, že Vaše dialogy na AE jsem si velmi rád pročítal. Jen jsem nevěděl, že ho tam stihl podobný osud jako Vás, protože po Vašem odchodu (kdy jsem tam chvíli sporadicky chodil jen tak pro jistotu, kdybych Vás tam náhodou znovu zase našel) on tam, pokud se nepletu, chvíli diskusní komentáře sem tam ještě přidával.… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
9. 11. 2020 9:54

@no one Ještě jeden komentář do této diskuse přidám (do jiných zde už vstupovat zcela jistě nebudu) a přidám pouze a jen jako reakci na Vás s tím, že tyto stránky to už unesou, protože 19 či 20 mých komentářů, to už je jedno. Protože mi jde především o informace, tak nejdříve budu reagovat na Vaše PS: Pokud jste pochopil, o čem bylo datum 4.12.2018, tak díky moc za to, protože najednou i já mám jasněji v tom smyslu, že ono nešlo tolik o Bidena jako o K. Harrisovou – a světe dive se – o senátorku za Kalifornii!!!! Zajímavá… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
9. 11. 2020 10:15

PS: Můj komentář by nebyl úplný bez dovětku, že všichni víme, čím začalo tažení Hitlera proti Rusku (Slovanům) – pěkně se to zaobalilo do výrazu „židobolševismus“ – a všichni na to skočili, aniž by jim došlo, že Hitlera zajímali jen východoevropští židé, Pjakin o tom obsáhle hovořil u tématu vystoupení ruských studentů v Bundestagu

A ještě PPS: 5.12. je zajímavý den ještě z jiného důvodu – v roce 1942 to byl den, kdy byl Hitler 6 km od Moskvy, přesto utrpěl v noci z 5. na 6. prosinec první porážku

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
9. 11. 2020 10:29
no one
no one
Reply to  Patrik
8. 11. 2020 16:22

@Patrik „Dejte si popcorn a sledujte, co se bude dít“. Napadlo mě úplně to stejné, abych byl přesný „Zásobte se popcornem a sledujte dění v Biškeku“ je skvělá Pjakinova hláška, kterou lze uplatnit i na US volby. Co se týče k diskusnímu komentáři, který zmiňujete, ohledně reakcí českých politiků, na to mám svůj názor. Např. když jsem si četl ten Zemanův gratulační dopis, tak se mi automaticky vybavil ten, který posílal do Venezuely Guaidovi. No ta to bych přeci sarkastický výsměch nejvyššího kalibru. A právě v tom Zemanově dopise Bidenovi je několik ironických pasáží podobného rázu. Inu, popcorn, kino, divadlo. A… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
8. 11. 2020 16:48

@Patrik A ze sebe dodám pár poznámek: 1) Trump poslal na konferenci právníky, a sám byl na golfu. Mohl by si tohle dovolit někdo, kdo nemá situaci pod kontrolou, nebo nemá nějaké pojistky, resp. kdo si není jistý tím, že má za sebou někoho tak mocného jako GP? 2) Kdyby Zeman přikládal dopisu Bidenovi tak vysokou důležitost, zveřejnil by jej napoprvé s chybou? Resp. mohl by mu být ten dopis pro pravděpodobně nevýznamného člověka ukradený, že si jej po sobě ani nezkontroloval? 3) Babiš sice Bidenovi pogratuloval, ale dnes si na své „Čau lidi“ vzal červenou kšiltovku Silné Česko (!)… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
8. 11. 2020 17:55

Vaše komentáře už jsou i zde
http://www.nwoo.org/2020/11/05/p-c-roberts-ukradene-volby/#more-321613
a tam najdete i moji, prozatím jen částečnou odpověď. Tak či tak tady ještě – díky moc za informaci o datu 14.12 . – „kdy volitelé v US volí prezidenta!“ Tak to by jeden nevymyslel!

PS: Ten Petříček, to bylo v dnešních OVM, kde už točil, odkaz se mi nechce hledat, ale už je to i tady
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020110812773649-podle-petricka-by-se-melo-se-cly-vuci-usa-pockat-ve-hre-je-zlepseni-obchodnich-vztahu/

PPK
PPK
Reply to  Patrik
9. 11. 2020 7:30

Domnívám se, že názorově hodnotit skutečnosti, které se dějí, je zajisté o.k. Otázkou však je, jaká je forma diskuse a podstata diskusní argumentace. Zda naše příspěvky jsou věcné, anebo emotivní až urážlivé. Zda je argumentováno našimi životními zkušenostmi a alespoň pokusem o rozbor logiky faktů, anebo řeč diskutéra je jen evangelizací fantazií a dogmat jeho představ a jeho víry v neomylnost těch, které on pokládá za autority. Rovněž astrologii a symbolickou numerologii vidím jako informačně nadbytečné a pokládám je za ztrátu času. A ano, prosím: V klidu sledujme, co se děje a buďme k sobě vzájemně slušnější a logicky tvořivější.… Číst vice »

Aleš
Aleš
6. 11. 2020 8:57

https://pbs.twimg.com/media/EmEW0rgX0AMx0QF?format=jpg&

Tak už odchovanci kádrují. Prý tento web šíří konspirační teorie. Odchovanci raději konspirační praxi. Bidet nebo pisoár liberální kuloár.
Je mi ctí být mezi šiřiteli.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
6. 11. 2020 10:32

Opravdu nevím, jak to ten Vladimír Vladimírovič dokáže?! Takové „obraty“ !! A kolik „trollích“ „farem“ asi zapojil ?? A kolik sankcí mu bude následně „vyhlášeno“ ?!! Pokud bychom měli soudit kdo prohrál ve „volbách“ skutečně, vypadá to, že zejména obyčejní Američané. Trumpovi „deep state“ a kohorta neocons v podstatě po celé „DYS-funkční“ období znemožňovala práci, „napřímo“ k určitým směrům nemohl jít. Ale obsadit jako protikandidáta člověka který nejspíše VŮBEC „VLÁDNOUT“ NIKDY NEBUDE- neb je jen VIDITELNOU LOUTKOU řízenou „špagátky“ z pozadí…no comment. A ŽVANIT NEUSTÁLE DOKOLA cosi o „baště svobody a demokracie“… Nedivil bych se, kdyby případný „Bidenův“ establishment dosadil… Číst vice »

Last edited 2 let před by Martin (už bez taky m)
bergpora
bergpora
6. 11. 2020 11:08

Zda se, ze to tem „analytikum“, co neunavne tvrdi, ze ze Donik prohrat nemuze, opet nevychazi.
No ale oni si nejakou vymluvu stejne najdou, o tom nepochybuji. Treba tu, ze volby byly falsovany (pote, co tvrdili, ze na volicich nezalezi).
Kdyby vyhral Donik, budou tvrdit, ze falsovani voleb je prace GP.
Kdyz vyhraje Biden, budou tvrdit, ze s falsovanim GP nepocital.
Jeden za osmnact, druhy bez dvou za dvacet.

Patrik
Patrik
Reply to  bergpora
6. 11. 2020 11:18

Jenom bergporu stojí za to číst – to se člověk „dozví“ informací….

bergpora
bergpora
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 12:47

Treba se dovedel, ze Bidem musi vyhrat, protoze je to v zajmu globalistu.

orinoko
orinoko
Reply to  bergpora
6. 11. 2020 15:23

Správné kolokvium jedné mluvící lebky. Asi za rok na toto téma chystá publikovat svůj nový flák Dan Brown. Název bude Reverzní melena aneb Když na osmém ritu přijde z prd@le do hlavy.
PAT ryk a patachon.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
6. 11. 2020 17:17

Opravdu kvalitní diskuse k americkým volbám… Když odečtu svoje plus jeden „no one“ komentář, tak si tady člověk fakt počte… Nechápu, že jinde je k tématu od včerejška komentářů už přes 80, dále jinde pod totožným článkem takřka 70 … Ale možná chápu – na inteligenci orinoka si tady nikdo netroufá …

bergpora
bergpora
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 17:51

Ze stavajicich 19 komentaru jich tu mate vy 9, tedy skoro pulku.
Uvidime po volbach, jak se k tomu postavite a jestli prokazete spetku sebereflexe, anebo sem budete pastovat stale dokola ty vase nesmysly.

Patrik
Patrik
Reply to  bergpora
6. 11. 2020 18:51

Teď už 10. Jenže právě o tom hovořím – že bez mých komentářů by tady byla komentářů jen polovina. Podle Vás asi dobrá a informačně bohatá volba, jen mi to nevysvětluje to, proč jinde je k tématu amerických voleb komentářů 70-80. Tak už se jen zopakuji – mezi zdejší inteligentní diskutující (v počtu asi pěti osob) si asi nikdo vstoupit netroufá. A nějak nevím, jestli sebereflexe má být na mé straně – když se totiž dívám na jiné zdejší články, tak diskuse jsou tam nulové anebo si tam povídá jen orinoko sám se sebou. Ale třeba to tak má být… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 18:55

PS: Jen nějak nechápu, jestli kvůli diskusním informacím těch cca 5-ti nejinteligentnějších, ač přesnější by bylo říct, že kvůli jednomu orinokovi, bylo nutné měnit formát diskuse, resp. podobu stránek.

bergpora
bergpora
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 19:06

Plevelite tu jak o zivot nesmysly a zajimave kvetiny nemohou rozkvest, tak je to vzdycky.

bergpora
bergpora
Reply to  bergpora
6. 11. 2020 19:32

Jeste k vodotisku: V USA neni centralni volebni komise, volby jsou v gesci jednotlivych statu, ktere take tisknou volebni listky. Takze pribeh o vychatralem Donikovi, ktery nastrazil demokratum genialni past, vypada spise jako zoufala bachorka, snazici se topicim se „analytikum“ nadhodit alespon steblo. Ale reknemez ze ano, ze se Donikovym agentum podarilo infiltrovat staty spravovane demokraty a v utajeni nechat natisknout miliony listku bez vedomi nepratel. Ale ani tim Donik niceho nedosahne, nebot, jak jiz bylo vyargumentovano, zvitezit musi Biden a rizena spolecenska hysterie se rozjela timto smerem. Donik nemel od sameho zacatku soudy pod kontrolou, ty mu vracely vsechna… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  bergpora
6. 11. 2020 19:41

Článků, kde vstupuji do diskuse, není mnoho. A pokud vstoupím, tak Vy a jiní nemůžete rozkvést? Vždyť je tady tolik diskusního prostoru, kde pod články je komentářů „0“ , nejsem tam tedy ani já, ale „tak je to vždycky“, že „zajímavé květiny nemohou rozkvést“? Kveťte, kvěťte, ale pokud Vám to nejde, neviňte z toho jiné.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
6. 11. 2020 23:41

Tak hele, ty gumáku… Ty především žádnou diskusi nevedeš. Ty zásadně vedeš zasírky. Kdesi jsem napsal: Diskuse budoucnosti: 8 smajlíků, 10 lajků. – Ale ona už to je diskuse dneška. A taková přišla s tebou. Ale měl bych původní NS upravit – 15 prefabrikátů, 8 smajlíků, 50 lajků. Počet účastníků v diskusi není měřítkem kvality. Někdy je lepší žádná. Postaru se tomu říká mlčeti zlato. Až na úplné výjimky si nikdo nepřivlastňuje patent na výklad chodu tohoto světa. A tou prijořitní výjimkou jsi ty. Na zjevně prokázané co co ti ny tvých prefabrikací nijak nereaguješ, takže jsi buďto pokusná enteligence… Číst vice »

Bety
Bety
6. 11. 2020 19:52

On je ten „nejmocnější muž planety“ dost často bezmocný. To ta demokracie – někoho zvolí a když tak úplně neskáče jak má, tak mu to pořádně osolí. Ne že bych Trumpa zrovna musela, ale pořád je lepší, když má chlap s červeným tlačítkem mozek, který funguje,(i když ne tak, aby se nám to líbilo) a funguje u něj i pud sebezáchovy. Ta druhá možnost vypadá, že postrádá jedno i druhé. Co si s ním případně počnou amíci je mi fuk, mě trápí pomyšlení na to červené tlačítko.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
7. 11. 2020 8:40
Bety
Bety
7. 11. 2020 9:36

Americké volby se falšovaly odjakživa – zmínky o tom, jak zaplacení voliči putovali z jedné volební místnosti do druhé najde každý v americké literatuře.
Jediná změna je v tom, že doba pokročila a podvody jsou mnohem více sofistikované, třebaže i tak jsou mnohdy šity horkou jehlou, takže kdo chce, vidí.

orinoko
orinoko
7. 11. 2020 11:58

Americké volby a volby. America first! Kde zůstaly USA? /Tohle mělo přijít jindy a jinak./

https://www.youtube.com/watch?v=RAogHx7Sl8k

orinoko
orinoko
7. 11. 2020 14:22
Bety
Bety
Reply to  orinoko
7. 11. 2020 17:04

Údaje jsou opravdu zajímavé zvláště pokud jde o demografický vývoj. Jenže Evropa se nad tím sotva zamyslí. A nevím nevím, nakolik by vzrostla s vzestupem hispánského obyvatelstva popularita křesťanské (katolické) víry a hlavně jaký typ víry by to byl. Když si připomenu, že v Mexiku, které je hlavním „dodavatelem“ nejen věřících hispánců, ale také drog, a na šokující údaj, že tam v drogových válkách zahyne ročně přes 60 tisíc lidí většinou mimořádně krutým způsobem což mi připomnělo ISIL, tak to moc růžově nevidím. Ale pokud by např. imigranti z Kuby a Venezuely pak podnítili tvrdý zákrok proti zemím odkud pocházejí,… Číst vice »

orinoko
orinoko
7. 11. 2020 17:58

Podle Sputniku završeno. Jistý vítěz chvostovatí a lepší už to nebude. Nalijme si Kačerovu břečku. On byl jen velká huba s malými pravomocemi. Vedl další války jako každý z tamních imbecilů, protentokrát sankční, a smluvní lockdowny jako pokus o vlastní zápis do historie i dějin. Dal přímý pokyn k atentátu na CIZÍM území na člověka, s nímž USA nebyly formálně ve válečném stavu. Totéž chtěl opakovat v případě hlavy suverénního státu /v Sýrii/ jakoby tlučhuba byl nějakou vyšší entitou, zmocněnou k výkonu fatvy. A především politiku „dělal“ prostřednictvím infantilních plků na Twitru, kterými jen dokázal, že je naprosto nekompetentní k… Číst vice »

bergpora
bergpora
Reply to  orinoko
7. 11. 2020 19:08

Patrik tu urazel diskutery, kteri jasne videli, ze vuli globalnich elit je Biden, s tim, ze jsou slabodusi.
Tak bych se ho chtel zeptat, jestli si stale stoji za tim, ze Trump musi, coz je podle nej zcela jasne.
Aby bylo jasne, na ci strane je ona slaboduchost.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
7. 11. 2020 19:43

https://pravyprostor.cz/bidenuv-volebni-podvod-krok-za-krokem/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com&utm_campaign=dbr

Raději vidím na tom postu velkohubého tlučhubu, než Obamova poskoka, který působí jako loutka a občas se vyjadřuje jako senila= maximálně manipulovatelný. Mimochodem kolik že to Obama začal válek?

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
7. 11. 2020 20:17

Tyhle starosti bych nepřenechal ani koňovi. Eto jejich dělo. Jen tak na okraj: Opravdu těm kreténům budeme přisuzovat roli, kterou by rádi, ale ve skutečnosti nemají? Doporučuji videa na YT o životě v emerice. Doma to chodí v botách z venku, před spánkem se to nevykoupe, pracovní hadry /třeba lékařů – slouží jako normální oděv, v němž se jde nakoupit/ , jsou to evidentní špinavci bez základních hygienických návyků, doma žerou horší produkty téže firmy, než jsou ty v Praze. V Česku by to nikdo nežral. S Kačerem, který nic neřešil a nic nevyřešil, bude stejně, jako s kýmkoli jiným… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  orinoko
7. 11. 2020 21:18

No jo, jenže planetu máme bohužel společnou. Jsou to hovada a chovají se jako hovada, ale těch raket – zase bohužel – mají pořád víc než dost.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
7. 11. 2020 21:57

Celý den se vlastně hrabu na YT, hledám vykopávky, saharské blues a všechno možné … a právě teď mi YT pod rypák vrazila dění kolem emerických voleb. Jj, to jsem ani hledat nemusel. Ale popravdě, už mi nabízejí vlastní studio /za poplatek/, přímé přenosy mých věcí, a zvláštní kouzlení s publikováním , a dokonce i vlastní režijní dispozici /také za poplatek/. Informují mě o autorských stížnostech, z nichž ovšem plyne jediné – nesmím zkusit převzatý materiál finančně vytěžovat. To mě vůbec nenapadlo. Ovšem z mých zásluh oni těžit můžou. Ale o to vůbec nejde…. Tu volbu Bílé chýše jedou stát… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  orinoko
8. 11. 2020 10:37

„Řeší tam vlastní hovadiny, rakety vůbec.“
Když se o něčem mluví a řeší se to, tak to existuje – jako teď koronavirus.
Když se o něčem nemluví a neřeší se to, tak to neexistuje –
jako zvýšené nebezpečí válečného konfliktu.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 11. 2020 23:36

Сергей Кургинян. Право знать! 07.11.2020
https://www.youtube.com/watch?v=zpdKJ5YLHiU