P. C. Roberts: Usvědčující důkazy že „Trumpovo povstání“ i „Russiagate“ zinscenovala FBI

Zdá se, že fakta sebraná známým novinářem Tuckerem Carslonem přesvědčivě dokazují, že Trump nebyl ničím jiným než jen další obětí vojensko-bezpečnostního kmplexu USA. Kennedy byl zastřelen, Nixon zbaven úřadu nastraženou akcí Watergate, a jen dva pokusy zbavit se prezidenta – šlo o Reagana – a to vraždou a impeachmentem – byly neúspěšné. Nu a Trumpa vyhnaly z Bílého domu ukradené volby, které byly jako fíkovým listem překryty „Trumpovým povstáním“.

Obětí vojensko-bezpečnostního komplexu se mohl stát i prezident Carter. Přemluvili ho, aby kývl na plán vojenskou akcí osvobodit zaměstnance amerického velvyslanectví v Iránu, které jako rukojmí zadržovali v zajetí iránské revoluční gardy. Armáda se postarala o krach akce a vojensko-bezpečnostní komplex pak pověřil presstitutky, aby zodpovědnost za tento krach svalily na Cartera.

Kennedy, Nixon, Carter a Reagan byli mírumilovnými prezidenty, kteří usilovali o lepší vztahy s Ruskem, resp. Sovětským svazem. Clinton, Bush ml. a Obama byli prezidenty, kteří naopak usilovali o co nejvyšší napětí s Ruskem. Však také vojensko-bezpečnostní komplex proti těmto třem prezidentům nikdy a ničím nevystoupil.

Více ZDE

Překlad: Lubomír Man

 

5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
19. 6. 2021 12:25

No, já nevím. Nemusíme snad přijímat naprostou paranoiu V Iránu tehdy emi švarní udatníci vlétli do písečné bouře v níž se dva jejich vrtulníky srazily, po čemž už následovala logická kalamita. Jejich výsadek zahlédli lidé v opodál jedoucím autobusu. Ta záležitost by pravděpodobně dopadla stejně blbě tak či onak. Minulý týden při jízdě na kole nade mnou prolétl emerický Chinook. Už jsem myslel, že dojde k útoku na podezřelý cíl, ale on patrně mířil na dombas podpořit azovské hákové kříže. Nixon a nastražená Watergate? Nixon byl především paranoidní blb, který nechal sledovat politické soupeře. USA jsou dneska už podstatně dál.… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  orinoko
19. 6. 2021 13:26

A Reagan – mírumilovnými prezident? Že by „usilovai o lepší vztahy s Ruskem , tedy s tehdejším SSSR? O kterém se traduje, že řekl k velké radosti našich rusofobů větu
„Je to říše zla, do nich!“.
To tedy o nějakou snahu o lepších vztazích s Ruskem nebo o mírumilovnosti zrovna nesvědčí.

Gatta
Gatta
Reply to  Alva
19. 6. 2021 19:24

Reagan a Jelcin … to mi něco připomnělo … orinoko to bude určitě pamatovat …

https://www.youtube.com/watch?v=pO1HC8pHZw0

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
19. 6. 2021 13:36

Abych jaxi dokončil myšlenku rozvinutou jinde. Žádné uvolnění nás nečeká, ale nečeká nás ani horký střet.
V plánu je křest ohněm /říkejme tomu křest svatého Vladimíra/ , kdy budeme svědky války dronů. Ten test prostě musí přijít. Bude to přehlídka elektronických svalů, ale nikoli ve frontové podobě. Takové zisky a ztráty se teď nemůžou hodit ani hlásit.
Zato novinářská lejna a nedochůdčata budou dál válet svojí kuličku trusu jako proslulý hovnivál, tak přesně se bude dít něco úplně jiného, než budou prezentovat ve svých klasických SS souborech.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
19. 6. 2021 14:15

Jen jestli ti mírotvůrci na to budou mít. Jakákoliv válka je nákladná hračka s nejstým profitem.
https://skrytapravda.cz/zahranicni/4027-neskutecne-americky-blinken-blinka-mame-strasne-dluhy-proto-chceme-rusky-plyn-a-ropu

orinoko
orinoko
19. 6. 2021 14:49

Takto se má číst, co se stalo! Některé komentáře jsou dobré tak pro bulvár a jiné do muzea minel.

http://www.novarepublika.cz/2021/06/vitejte-v-novem-svete-vysledky-setkani.html#more