P. C. Roberts: Vakcína zabíjí víc lidí než Covid

Milí čtenáři,

víme, že americký Národní institut zdraví poskytl finance Univerzitě Severní Karolíny a později i laboratoři v čínském Wuchanu na výzkum toho, do jaké míry a zda vůbec má dosavadním způsobem vedené tažení proti Covidu smysl.

Víme, že vakcína člověka nechrání. Víme, že do těla člověka vpravuje patogen. Víme, že vakcína způsobuje smrt a nemoci. Mluví o tom fakta. Avšak kampaň za to, aby se všichni lidé nechali „naočkovat“ touto “vakcínou“, která je daleko nebezpečnější než sám Covid, běží dál. Což je důkazem buď totální nečestnosti či stupidity zdravotnického establishmentu i politických vůdců, či naplňováním kampaně, jejímž cílem je redukovat počet lidí na naší planetě.

Jihoafrický lékař vysvětluje, jak byl upravený vektor (nazývaný virem), a upravená látka (nazývaná vakcínou), vytvořeny s cílem zredukovat světovou populaci.

Čtěte pečlivě. Tento doktor říká, že jakmile si uvědomíte, jak vypadá herní plán současného tažení proti Covidu, dává opačný účinek současného protikovidového protokolu na lidské zdraví smysl. Mají v úmyslu zabít většinu z nás. To je smysl tzv. hrotového proteinu ve „vakcíně“.

Všimněte si, že jsou to právě ti zdravotničtí pracovníci, kteří na vlastní oči spatřili účinky „vakcíny“ na lidi, kteří dnes raději opouštějí svá zaměstnání, než aby se sami nechali též naočkovat.

Všimněte si, že zdravotnické úřady západního světa nijak neznepokojuje, jak se shora uvedený fakt promítá do dramatického zeštíhlení celého tamějšího zdravotnického personálu. Což naznačuje, že jihoafrický lékař své tvrzení o skutečném poslání „vakcíny“ nepřehání.

Všimněte si faktu, že italské zdravotnické úřady poté, co dosavadní seznam italských obětí Covidu omezily na ty mrtvé, kteří zemřeli skutečně jen na Covid (a ne tedy též současně na rakovinu, infarkt, mrtvici atd.), zredukovaly dosavadní oznámený počet osob zemřelých na Covid, z 130 000 na 3 783. Tzn., že původně oznámený počet zemřelých byl 32,5 krát vyšší.

Nejnovější údaje Úřadu národní statistiky Spojeného království říkají, že lidé, kteří byli proti Covidu očkováni už dvakrát, umírají z nejrůznějších příčin šestkrát častěji než osoby neočkované.

Covidová pandemie se tedy ze všech úhlů jeví jako hoax. Jaký je tedy její smysl?

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.9 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mikkesh
mikkesh
15. 11. 2021 7:04

Nerozumím tomu a dokonce ani nevím, jestli jo možné přemýšlet tak, jak zvláštní je, že maminka bez odporu nechá svoje právě narozené miminko vakcinovat hexavaxínou. (proti záškrtu, tetanu, černému kašli, virové hepatitidě B, Haemophilus influenzae b a dětské obrně) Proč také nedostane jako dárek auto, nebo počítač, nebo alespoň mobil. Jestli to proboha nebude tím, že ta maminka má jistotu, že její miminko je ochráněné a za týden ho nezkroutí obrna. Nebo, že se za čtrnáct dní v Lídlu nenakazí černým kašlem. Pravda před šedesáti léty to tzv. Big Farma ještě celosvětově neměla tak v paži a státní zdravotnictví mělo… Číst vice »

zart
zart
Reply to  mikkesh
15. 11. 2021 10:39

Maminka dostane darem jako bonus autismus u svého dítěte

mikkesh
mikkesh
Reply to  zart
15. 11. 2021 14:20

Ano, ročně cca 180 dětí. Před očkováním jen obrnou bylo ročně postiženo
2 000 dětí. Mám pokračovat ? Tetanus, neštovice, černý kašel … ? Škoda, že před očkováním nebyl autismus sledován. Hexavakcině jsem tedy připsal všechny. Máteli to nějak nějak zmapováno, určitě to napište. Třeba hexavakcina má autistů na svědomí méně a byla by škoda, kdyby se to od Vás maminky nedozvěděli.

Irena
15. 11. 2021 7:52

Daniel Vávra: „Je vláda neschopná, nebo je v tom něco jiného“? Miliardy…

A když se naplní vize, které už pronáší kupříkladu Flégr a další, tedy že bude potřeba si dát i čtvrtou a dost možná i pravidelně, tak z těch 4,5 miliard se stane pravidelná každoroční renta.

Tak. Tomu už říkám důvod lobbovat za povinné očkování pro všechny. I ty kteří mají imunitu po prodělané nemoci. I pro děti, které to nepotřebují.

https://www.skrytapravda.cz/z-domova/252-daniel-vavra

zart
zart
Reply to  Irena
15. 11. 2021 10:40

Vláda je schopná, ale jinak než si my natvrdlí myslíme

Irena
Reply to  zart
15. 11. 2021 15:01

Co je z pohledu jednoho chybou řízení, je z pohledu druhého jeho cílem :-(

zart
zart
15. 11. 2021 10:50

Jako u každé nemoci a vyléčení, jeden z obou nebo oba musí zemřít nebo žít, tj. nemocný a nemoc. Remíza dlouho nevydrží.
Nemoc chce být také živá. Není mravné jí samozvaně upírat právo na život, svobodu, demokracii, blahobyt atd. Tuto otázku bychom měli napřed vyřešit. Jinak budeme pořád vedle, ve šlamastice, marasmu, marastu a jinde. Pokud to dilema nebudeme řešit, musíme trpět a získávat zkušenosti, dokud nám to nedojde, k čemu nás to trápení nutí…
Dobrý, ne?

Irena
15. 11. 2021 14:55

Branislav Čech zo Združenia slovenskej inteligencie sa najprv obrátil na ÚVZ SR aj MZ SR s konkrétnymi otázkami. Mikasov úrad odstúpil otázky na Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR dostal nasledujúcu odpoveď … V predchádzajúcom článku o porušovaní ľudských práv a protiprávnych nariadeniach vlády v súvislosti s ochorením COVID-19 sme písali aj o účinnosti a bezpečnosti prekrývania horných dýchacích ciest. Na základe zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám som sa obrátil na ÚVZ SR aj MZ SR s konkrétnymi otázkami. Viac v článku TU. V odpovediach mali kompetentní doložiť technické špecifikácie prekrytí horných dýchacích ciest citovaných v § 48 ods. 4 písm. r) zákona č. 355/2007 Z. z. (rúško, respirátor… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  peter.
16. 11. 2021 8:08

Měli bychom věřit vlastnímu rozumu a zkušenostem a porovnávat s tím informace, které se k nám dostanou.

zart
zart
Reply to  Bety
16. 11. 2021 17:27

Hloupé. Tohle omilají odborníci stále v médiích, aby zhlouolu lidi. Byli lidé mnohem a mnohem chytřejší a nevěřili rozumu, zkušenostem, informacím a ani sobě. Raději věřili v boha, i když v něj nevěřili…

zart
zart
Reply to  peter.
16. 11. 2021 17:24

Přece nelze věřit ani sobě, natož jiným. Kdo ví, jak se kdy zachová, když mu dají nějaké miliony a pistoli k hlavě, nebo mu roztlučou prsty? Vždyť jsme prodělání již jenom z toho, co se děje, a nic to není….

Irena
16. 11. 2021 9:36

Plánování rodiny – jedna z globálních depopulačních technologií (dokončení) Úryvky: Ve stejných letech byla v Americe zahájena různá kontrakulturní hnutí, včetně hnutí „gey-osvobození“, pod jehož tlakem Americká psychiatrická asociace v roce 1974 hlasováním vyloučila homosexualitu ze seznamu duševních chorob. Ve sbírce článků na podporu homosexuality, publikovaných ve stejném roce, na univerzitě v Edinburghu je heterosexualita označena za „hlavní příčinu přelidnění ve světě“. Myšlenku nutnosti omezit porodnost v Rusku navrhl již v roce 1987 A. A. Baranov, ale byla odmítnuta Komunistickou stranou Sovětského svazu, protože země potřebovala lidské zdroje. Po rozpadu SSSR v prosinci 1991 pronikla IPPF pod záštitou Raisy Gorbačovové do Ruska a… Číst vice »

Irena
16. 11. 2021 13:51

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ Ten obrovský tlak na vakcináciu nezodpovedá miere rizika ochorenia covidom 19. Riziko u detí je úplne minimálne, u ľudí pod 60 rokov je tiež nízke, trošku zvýšene sa to navyšuje v starších kategóriách, kde však už môžu byť pridružené iné choroby. Ale kde je ten smrtiaci vírus? Je to absolútne neadekvátny prístup. A hlavne, u vás na Slovensku je ten princíp a postup rovnaký ako u nás, prečo? Keď chcete chodiť do práce, tak si to do seba dáš! Prečo je to tak??? Prečo nám na toto nikto neodpovie? Prečo sa vakcína musí dostať do tela každého… Číst vice »

Irena
Reply to  Irena
16. 11. 2021 15:20

Tady je rozhovor v rádiu: https://radiobohemia.cz/
Rozbor krve-MUDr. Monika Waksmundská, Radek Pech-Host vysílání ČK-Rádio BOHEMIA-0