První reklama na Sputnik V

Jakkoli nejsem příznivcem probíhající očkovací kampaně vyšperkované otřesným strašením lidí v posledních dnech, jež vymyslelo ministerstvo „zdravotnictví“, které do běla rozpálilo nejen mě, ale i řadu lidí v mém okolí, uznávám rozdíl v inteligenci pojetí první ruské reklamy na Sputnik V, která tu Maďarovo/Vojtěchovu hrůzu pozitivně převyšuje o několik hlav… Pro mě je to svědectvím, že naši hlavouni jsou buď neschopní, anebo líní logicky myslet (snad jen hrabat a hrabat… – to ale umí slepice lépe) – strašit je přece tak snadné! (Pozn. překl.)

Musíme uznat, že první reklama na „Sputnik V“ je velmi povedená. Použití dominového efektu byl skvělý nápad:

„Do tohoto dvouminutového videa jsme vměstnali dva roky našich zkušeností, které nám změnily život. Udělali jsme ho zajímavé, ale nenechte se zmást jeho formou – je to nejdramatičtější příběh posledních desetiletí. Sotva se najde někdo, koho by se pandemie koronaviru nedotkla. I ti nejneohroženější a nejzdravější z nás jsou unavení. Jsme unaveni životem v úzkosti o sebe a své blízké. Obáváme se, že může nastat okamžik, kdy nejlepší lék již nebude potřeba… Před více než rokem jsme obdrželi vakcínu – první registrovanou léčbu COVID-19 na světě, Sputnik V. Dnes se používá v 71 zemích s celkovým počtem obyvatel 4 miliardy a zachránila miliony životů. Virus však stále útočí – a nejnebezpečnější je tam, kde se očkování stále bere na lehkou váhu.

Nezapomínejme, že probíhá skutečná válka a jen společným očkováním můžeme zastavit šíření smrtícího řetězce.

Zdroj: Politikus.ru

Překlad: st.hroch 20211113

3.8 20 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zart
zart
16. 11. 2021 17:35

Jasné, jde o přechod z tohoto světa na onen pomocí covidu a vakcín. Pak po smrti snad bude lépe, aspoň na chvíli, jak ukazuje závěr videa….

PPK
PPK
17. 11. 2021 4:39

Očkováním a neléčením začátků případného onemocnění lékaři trestuhodně rozdělili covid-společnost na několik zdravotně-sociálních skupin. 

Závěrečná otázka článku – pro očkované a event. rodiče nezletilých dětí – proto je:
Proč jste museli podepsat informovaný souhlas, bez něhož by Vás nenapíchli, přestože Vás ti samí do toho nutí? Hledáte li v tom, logiku, tak marně. Jen přehodili svou zodpovědnost za následky na Vás. Proč asi?

https://cz24.news/ockovaci-horor-smrticimi-injekcemi-pokracuje-u-ockovanych-se-zacina-projevovat-neco-jako-aids-postupna-az-uplna-ztrata-imunity-vy-to-nevidite/