Petice proti cenzuře v České televizi o 11. září 2001

Petice proti cenzuře v České televizi o 11. září 2001


Od útoku na WTC a Pentagon dne 11. září 2001 brzy uplyne již 9 let. Za tuto dobu vyšlo najevo nepřehlédnutelně velké množství informací, které prokazují, že oficiální verze o teroristických útocích z 11/9/2001 v USA není pravdivá. Svědectví pocházejí z mnoha zdrojů, které zahrnují odborníky (piloty, architekty, demoliční experty, vědce), nezávislé vyšetřovatele, přímé svědky událostí a dokonce i členy vyšetřovací komise a vlády USA. Bylo již natočeno mnoho závažných filmových dokumentů a sepsáno množství fundovaných knih.


Statistiky vypovídají o tom, že některé dokumenty shlédly přes internet s velkým zájmem stamiliony lidí. To co se stalo, má přímou souvislost se současnou politickou situací ve světě. K hnutí 911ForTruth, které založili někteří pozůstalí po obětech, se přidaly již tisíce odborníků, ale i mnozí politici. V USA sílí snahy občanů o nové vyšetření události.


Rozpory a dezinformace se týkají především těchto faktů:


Vědecké důkazy o příčinách a průběhu pádu budov WTC

Manévr letadla, které narazilo do Pentagonu a způsob poškození Pentagonu

Překážky ve vyšetřování ze strany vládních složek

Reakce vojenských a zpravodajských složek USA

Úloha tajných služeb dalších zemí

Financování útoku

Osoby a korporace, které měly prospěch z útoků z 11/9/2001

Změny legislativy USA v neprospěch ústavních práv a svobod

Ilegalita následných válek v Afghánistánu a Iráku


Soustavné dlouhodobé zamlčování všech těchto informací vypovídá o tom, že se nejedná pouze o opomenutí či neschopnost odpovědných činitelů České televize, ale že se jedná pravděpodobně o záměr.


Vzhledem k tomu, že se jedná o informace s mimořádně závažnými globálně – politickými důsledky, tak takovýmto jednáním Česká televize porušuje Zákon o České televizi, konkrétně paragraf 2, kde je doslova o České televizi psáno: “Jejím posláním je poskytovat objektivní, ověřené, všestranné a vyvážené informace pro svobodné vytváření názorů.“


My, podepsaní, tímto žádáme,


– aby Česká televize, jakožto státní instituce placená z poplatků občanů České republiky, odpovědná Parlamentu a tedy občanům ČR, ukončila cenzuru informací týkajících se teroristických útoků z 11. září 2001 ve Spojených státech amerických, které nesouhlasí s oficiální verzí oznámenou vládou USA, včetně dalších uvedených souvislostí týkajících se tohoto útoku.


– aby na toto téma odvysílala otevřené debaty v přímém přenosu, ve kterých by zaznělo příslušné – tj. velké množství fakt zpochybňujících a doplňujících oficiální verzi


– aby politické představitele České republiky i ze zahraničí v rozhovorech konfrontovala s nejzásadnějšími nedostatky v oficiální verzi a s globálně-politickými důsledky, které z těchto nedostatků vyplývají


– aby přinesla dostatečné informace o masových hnutích, která existují v prvé řadě ve Spojených státech amerických a která se dožadují opakovaného nezávislého vyšetřování teroristických útoků z 11/9/2001


– aby odvysílala dostačující množství dokumentů, které uvádějí rozpory v oficiální verzi. Jedná se mimo jiné o tyto dokumenty:


911: Press for Truth

Zero: An investigation into 9/11

911 Mysteries Part 1: Demolitions

Loose Change

Architekt Richard Gage – analýza kolapsu tří budov WTC

911 and the BBC

Terror Storm

Pilots for 911 Truth

Steven Jones: Zvedání mlhy

a mnoho dalších


nwoo@nwoo.org

www.nwoo.org


Petice k podpisu zde.


Podepsat papírovou verzi bude možné na jakémkoliv našem promítání, program zde.



A samozřejmě na shromáždění 11. září 2010 v Praze.


Podpisy budou předány příslušným zástupcům České televize. Pokud tento krok nepomůže, jsme připraveni k dalším a razantnějším postupům.


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments