Pjakin o Američanech na Měsíci

V diskuzi na webu Koncepce společné bezpečnosti, která proběhla 3. června tohoto roku, se moderátor uvedeného webu zeptal znamenitého ruského politologa Valerije Pjakina též na jeho názor na přítomnost Američanů na Měsíci. V. Pjakin odpověděl takto:

Ta Měsíční aféra byla již dostatečně široce a důkladně rozebrána v mnohých seriózních pracích. Bylo už takříkajíc s matematickou přesností dokázáno, že Američané na Měsíci nebyli, že se jednalo jen o velkou mystifikaci na základě dohody se Sovětským svazem. A program Sojuz-Apollo měl jen jediný účel, zachránit americké vesmírné odvětví, které mlelo z posledního, aby mu dodal dost sil do doby, než se SSSR zhroutí a Roskosmos bude moci zajišťovat všechny americké programy, vesmírné programy.

Mluvit o tom, že Sovětský svaz neměl žádné výhrady, tedy že nevyslovil žádné pochybnosti s ohledem na USA, je čistá lež. Existuje konkrétní historický fakt, že naše vojenské námořnictvo jako první vylovilo modul Apollo, který přistál v oceánu, i když měl být právě na Měsíci. To oni ho vylovili a předali USA. A ta skutečnost jeho předání byla speciálně zaznamenána a zveřejněna v maďarském tisku. Bylo to tak schválně zařízeno, že pouze Maďaři natočili reportáž o tom, jak ten prázdný modul Apollo vylovený z oceánu, který měl být s astronauty na Měsíci, předali Američanům.

Takže vám musí být jasné, že tohle jištění v médiích a vylovení modulu nemohlo znamenat, že by SSSR neměl žádné výhrady. Ty výhrady měl, ovšem v jiném směru, šlo o výhrady meziklanového spiknutí s ohledem na ten podvod ve smyslu: „My se také chceme stát buržousty, a abyste nás nechtěli podrazit, tady vidíte, co máme v ruce, důkaz o vašem švindlu. My chceme patřit k vám.“

Takže Sovětský svaz kvůli tomu poslali do kopru, ale mezi buržousty je stejně nevzali. Pro globální elitu byli vždy jen podržtaškami a teď spadli ještě níž, už je vůbec nikdo nebere vážně. Nutí je plnit určité řídicí úkoly, a když potom kvůli tomu musí vzít nohy na ramena, tak v Londýně zaklepou bačkorami, nebo je oberou o jejich kapitály.

A čeho se dočkají ti, kteří jsou stále tady a pořád plní jejich úkoly?

Za odměnu dostanou páníčkovo okovanou botou do ksichtu. Ale je to uspokojuje, znamená to, že je sám páníček odměnil, všimnul si jich!

Takže ta Měsíční aféra je jedna věc. Žádná cesta na Měsíc se nekonala a nejlépe to dokázali právě zastánci toho, že na Měsíci byli.

Těch příkladů je mnoho, já z nich uvedu jen jeden. Vzhledem k tomu, že je dnes možné spektrální analýzou určit, jakému záření byla vystavena ta či ona látka, je možné určit, zda něco na Měsíci bylo či nebylo, neboť tam je to spektrum záření zcela jiné než tady na Zemi.

My máme Měsíční půdu. Sovětský svaz si odtamtud dovezl 400 g a dosud je využívají všechny vědecké laboratoře světa. Američané prý přivezli 400 kg a žádná laboratoř světa nezkoumala ani jeden jediný gram. Ty elaboráty a formální prohlášení o tom, že prý tu půdu někde zkoumali, neobstojí před žádnou kritickou analýzou. Vůbec nemluvě o vědecké analýze, neobstojí ani před kritikou lidí, kteří mají ze školy alespoň nějaké ponětí o fyzice a chemii, protože ti Američané… No, co si na nich vezmete?

Úroveň jejich vzdělanosti vidíte na úřednících ministerstva zahraničí a dalších, na úrovni jejich profesionality. A na stejné úrovni profesionality ty své falešné elaboráty o zkoumání Měsíční půdy také sesmolili. Takže máme k dispozici 400 g pravé Měsíční půdy.

Na každém předmětu, který byl na Měsíci, zůstanou stopy všeho toho záření. A s ohledem na to video z Měsíce. Ti, kteří dokazovali, že Američané na Měsíci byli, se domohli soudního rozhodnutí, aby NASA vydala k analýze kinofilm, na kterém byl natočen pobyt astronautů na Měsíci. I kdyby byl pokažený, je to jedno, protože ten film musí nést stopy záření, které je na Měsíci. Stačilo provést analýzu měsíčních hornin a toho filmu a máte tu jasný důkaz.

Jenže všechny ty kilometry kinofilmu se ztratily. Šli pro něj, otevřeli a nebyl tam! „Proto vám ho nejsme schopni předat! Všechno co máme, je to, co jsme natočili v Hollywoodu.“ To je úroveň těch důkazů, že Američané byli na Měsíci.

Z webu Koncepce sociální bezpečnosti vybral Lubomír Man

23
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
23 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
Martin (už bez taky m)idiotronicorinokoPPKracek Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dana
Člen
Dana

Takze uz Soveti se pred 50 lety punktovali s emerickymi imperialisty ? No fuj. :-) A v Ceskoslovensku se temto zradnym sovetskym komunistum darilo jeste dalsich dvacet let ? Ze by byla populace v RVHP tak blba a neprokoukla ruskou zradu pracujiciho lidu ? No, neprokoukla, poslusni soudruzi v CSSR poslechli ruskeho panicka a na povel zbourali nejvetsi sochu Stalina v roce 1962. Znamena to snad, ze cely Sovetsky svaz byl po Stalinovi jeden velky podvod ? Kdyz pry na Mesici Amici nebyli, tak nebyli. . Jen by mne zajimalo, kterou moduli s astronauty po pristani na mori nasli sovetsti… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

To miluju, tak Pjakin má objasnovat veci, jejichž ekvivalenty se emericti soudruzi nesnaží ani náznakem zodpovedet. Takze: Jak se Moonu vzal moonrover, odkud kam tak nějak filosoficky vzato miril, když nemá žádné stopy za sebou ani před sebou. Spadl snad z nebe? Ze ktereho. A proč je jinak kolem něj stop jak naseto? Co rány kladivem ve zvukovém zaznamu? To je snad trik? Konspirační zalezitost? Proč má Země na „mesicnich“ fotkách rozměr Měsíce při pohledu že Zeme? Když má šestkrát větší hmotnost, z cehož by se logicky měla odvozovat příslušná velikost. Země není rudý trpaslik. A proč fotky z Lunárního… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Apollo serie?
April!
V té řadě je třeba najít nějakou logiku. Jak dlouho trvalo sestavení všech částí další mise. To jest především stavba Saturnu V. Mám dojem , že tam také byl časový rozptyl půl roku. Letělo se hned. Nic se nevyhodnocovalo, vlastně jel takříkajíc rotační pas. Bude třeba prozkoumat stavbu te rakety, její náročnost a samozřejmě časove souvislosti

idiotronic
Člen
idiotronic

Gůgl na heslo FOTOGRAFIE ZEMĚ Z MĚSÍCE nabízí docela pěkné obrázky.
Zveřejněné 2017, 2018, buď se upejpali, nebo se to zdrželo při vyvolání v servisu.

racek
Člen
racek

Dana napsal Takze uz Soveti se pred 50 lety punktovali s emerickymi imperialisty ? No fuj. A v Ceskoslovensku se temto zradnym sovetskym komunistum darilo jeste dalsich dvacet let ? Ze by byla populace vRVHP tak blbaa neprokoukla ruskou zradu pracujiciho lidu ?No,neprokoukla, poslusnisoudruzi v CSSR poslechli ruskeho panicka a na povel zbourali nejvetsi sochu Stalina v roce 1962. Znamena to snad, ze cely Sovetsky svaz byl po Stalinovi jeden velky podvod ? Kdyz pry na Mesici Amici nebyli, tak nebyli. . Jen by mne zajimalo, kterou moduli s astronauty po pristani namori nasli sovetsti soudruzi prazdnou. V Pacifiku pristavaly… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Vezmu si obrázky Moonu, Photoshop a provedu s tím přesně to, co budu chtit.

orinoko
Člen
orinoko

Ve kterém roce ta sláva prijde? Cítím tu nějakého Kennedyho. Bacha na kulky.

orinoko
Člen
orinoko

Gatta, diky, to je zvlastni. Nevim, jestli jsem viděl tytéž fotky , ale najednou jsou na fotkách vidět i hvezdy. Jakoby mávnutím proutku zmizel problém s expoziční dobou?
Skoro bych tipnul, že se objeví další uvolněné photoshopfoto, kde už bude mít Zeměkoule i patřičnou velikost. Jakapak jsou interní data všech objevivsich se snimku? Teď si nemůžu vybavit, jak se jim rika. Ale ta se dají samozřejmě různé odstranit.

idiotronic
Člen
idiotronic

orinoko napsal
jak se jim rika

Metadata.

Dana
Člen
Dana

P.Racek:
„Byl to jeden se zkušebních vzorků, nevybavený a prázdný, použitý pro zkoušky přistání a plavebních vlastností na otevřeném moři. Fotografie z vyzvednutí skutečně existuje,“
Aha, tak dik.
——
V roce 2008 japonsky satelit Selene zmapoval prakticky cely Mesic a Japonci zpristupnili verejnosti nadherne snimky z povrchu Mesice.

Takhle obihajici druzice „videla“ vychazejici Zemi, uchvatne :
https://youtu.be/H1KWtG66lEQ

racek
Člen
racek

Dana napsal P.Racek: „Byl to jeden se zkušebních vzorků, nevybavený a prázdný, použitý pro zkoušky přistání a plavebních vlastností na otevřeném moři. Fotografie z vyzvednutí skutečně existuje,“ Aha, tak dik. —— V roce 2008 japonsky satelitSelene zmapoval prakticky cely Mesic a Japonci zpristupnili verejnosti nadherne snimky z povrchu Mesice. Takhle obihajici druzice „videla“ vychazejici Zemi, uchvatne : https://youtu.be/H1KWtG66lEQ Jo, jsem velký fanda kosmonautiky a sleduji to již od prvního Sputniku, kdy vysílal rozhlas při přeletech pípání a na obloze se pohybovala hvězdička. A taky čtu co rozumného vychází, je toho ale spousty. Nejhorší je, že vypouští už sondy, které doletí… Číst vice »

racek
Člen
racek

To video je krásné.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)
orinoko
Člen
orinoko

Idiotronic… Díky za info a zároveň omluva. Za moji mylku s těmi fotkami. Prisoudil jsem tip gattovi.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

https://www.youtube.com/watch?v=bR7yKHNM6rk
4K | Hubble The Final Frontier – Official Final Film #Planetarium Cut

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

k poslednímu titulku správný odkaz níže
https://www.youtube.com/watch?v=R5bkXdiVDg4

PPK
Člen
PPK

orinoko napsal
Proč má Země na „mesicnich“ fotkách rozměr Měsíce při pohledu že Zeme? Když má šestkrát větší hmotnost, z cehož by se logicky měla odvozovat příslušná velikost. Země není rudý trpaslik.

Průměr Měsíce = 3 476 km
Průměr Země = 12 756 km

Z toho lze tedy logicky usoudit: Jelikož Země má cca 3,67 krát větší průměr, MUSÍ BÝT i její obraz na obloze Měsíce 3,67 větší než velikost Měsíce při pohledu ze Země.

pozn.:
Vzdálenost Měsíce od Země = 384 403 km

orinoko
Člen
orinoko

Zvlastni, je nemusím chodit na OM , abych nasel lidi , kteří o přistání na Moonu mají úplně jasné predstavy. Stačí se zeptat v praci. Vždycky je to takové opatrne, o co jako GO, ze, a když člověk vyjádří pochybnosti , tak se prakticky vždycky uvolní stavidla. Anebo stačí zmínit jen jednu pochybnost, a doporučit you tube… A už se to nabaluje. Abych byl konkrétní dale. Mám doma velmi výpravnou publikaci o Vesmiru jako celku v kontextu s jeho lidským objevovanim. Grafika, fotky, scenerie…stalo to majlant. A nedávno jsem tam objevil LEZ. POBLIKACE je samozřejmě emericka. Stoji v ní ,… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Celá situace mi tak trochu připomíná socialistické soudnictvi. Které ovšem v reálném sametu kapotrubcu nabírá ještě obludnejsich rozmeru.
Za Přemysla Totace měl člověk u soudu dokázat , že neudělal to, z čeho je obviněn namísto toho , aby soud dokazoval vinu onoho nebozaka.
Dneska bratrstvo emerickeho Hollywoodu vyžaduje na pochybujicich důkazy o věcech , pro které samo nemá žádné konkrétní předměty dolicne kromě víry v TV , a tridniho hodnocení pochybujicich jakozto heretiku a konspiratoru.
Emericke bratrstvo Hollywoodu je jako teflon.
I očividně nesrovnalosti po něm stekaji… Žádný problem,.

orinoko
Člen
orinoko

Nějak mi to pořád neda… To video je krasne… Olala… Proč jen tam ten soudruh komentátor mlaska něco o spektaklu? Slunce je za rozpulenymi zady, že ten Moon nevrha nějaký stín na Zemi? Jeví se to celé jako v zakrytu. Jak vypadá na Moonu noc , když je Zeme v uplnku? Co … Hollywoodsti ondoni? Jak vypadá srpek Zeme? Jako kladivo Warner Brothers?
Dopurucuji brněnskou kapelu Vulkan. Ta už dávno vedela, jake to je, když Slunce se ve víně koupa.

orinoko
Člen
orinoko

Zase jeden konspirační teoretik-hereTIK:

https://tass.com/science/1073555

idiotronic
Člen
idiotronic

Závěrem jeden odkaz, ideální pro okurkovou sezónu:
http://www.informace.top

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

idiotronic napsal

Závěrem jeden odkaz, ideální pro okurkovou sezónu:
http://www.informace.top

Přímo úžasný
„zdroj“
POZNÁNÍ…
:-)