Po..rte se z hokeje!

Píši tento článek zrovna, když na televizi H..na jde srdceryvý pořad o tom, jak bohatí mentálně vyšinutí občané pěstují doma láskyplně dvě prasata. Ta prasata jsou tlustá, čistá, umytá a navoněná. Mají nadstandardní sociální a lékařskou péči. Prasata do práce nechodí. A jen tak nějaké pomeje žrát nemohou. Měla by zdravotní potíže. Spí v obýváku za sedačkou na luxusních přikrývkách. Venku by se totiž nachladila. Panička se s nimi mazlí. Manžel je asi kanec.

Kamarád mne pozval na hokej do Českých Budějovic. Nikoliv, abychom sledovali utkání, ale dementní davy fanoušků, které na něj spěchaly. Auta, ženy, dívky, jinoši, děti a muži ucpávali prostor kolem hokejového stadionu. Můj přítel je potměšilý. Mne ten zoufalý obraz bídy a utrpení české občanské společnosti nijak nepotěšil.

Než ta ostudná akce začala, město duchů, až na prochladlé a špinavé bezdomovce, bylo celý den prázdné. V podvečer se ulice zaplnily mátohami hokejových zombie, které s nepříčetným výrazem v tváři spěchaly na oplzlou duševní hostinu. Dále se na ten bohapustý výjev nedalo dívat.

Již jsem pochopil, proč se miliony uprchlíků ženou do Evropy. Jdou na hokej, který u nich nemají. Jejich náboženství je proti našim hnusným hokejovým ritům zcela nezajímavé. Chtějí se mít v Evropě jako prasata v žitě. Do obýváku si je rozhodně nikdo nevezme.

Cestou na nádraží jsme u hlavní pošty narazili na beznohého bezdomovce, o kterého zakopávali kolemjdoucí občané prchající na hokej. Byl to český uprchlík. Nemůže žít ve své vlasti, neboť tam zuří válka zakomplexovaných sobců, zadlužených peněz, dementní ubohosti, upatlané malosti a jiných morálních zvratků. Byl po úrazu vytlačen z pracovního a sociálního procesu na ulici. Byl střízlivý, příčetný a inteligentní.

Slovo dalo slovo. Dozvěděli jsme se, že musí žebrat a spát na ulici. Přitom musí hlídat svůj vozík, aby mu jej děti nešlohly (jistě víte jaké). Do azylového domu jej prý nevezmou, neboť u vchodu je schod, který je pro přejezd vozíku nevhodný. Personál azylového domu si prý nemůže vzít na svědomí, že by se tím pádem mohl pádem zranit. Musí tedy chcípnout na ulici. Kolik miliard má takové město v rozpočtu, pro své kmotry a zazobané maloměšťáky?

Je záhadou, jak to tam v tom městě dopadne, až umře? Ulice přece patří městu. Za znečištění jsou pokuty. A kdo zaplatí technickým službám města za odvoz zesnulého odpadu, ke kterému se jeho mrtvý majitel již hlásit nebude?

Zmíněný beznohý bezdomovec nám sdělil: „Vy jste pěkná banda hajzlů! Na hokej máte prachy, ale pro vlastní lidi v nouzi nikoliv. Pro bezdomovce, které jste vytlačili z Asie a Afriky, stavíte ubytovací haly a budete jim vyplácet nejméně tisíc éček měsíčně. Na hokej máte miliony, ale pro vlastní bezdomce, které jste vyrobili, ani šunt. Po..rte se z hokeje!“

Nedivím se, že je na ulici. Kdyby mluvil slušně, nosil společenský oděv, chodil na hokej a místo sprostých nadávek mluvil jen o svobodě a demokracii, mohla mu ta demokracie plná špeku již dávno vyrůst na jeho vydutém břiše.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Starý doktor
11. 10. 2015 19:59

Plníme svoji občanskou povinnost a informujeme občany, vysvětloval vydavatel internetového deníku Britské listy, proč na svých stránkách zveřejnil pomlouvačný pamflet o tom, že pražská Psychiatrická nemocnice Bohnice utýrala několik svých pacientů k smrti.

Nyní musí léčebně za poškození jejího dobrého jména zaplatit sto tisíc korun – tedy sumu, kterou má server na dva měsíce svého provozu. A k tomu lživý článek stáhnout.
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/server-britske-listy-zverejnil-lzivy-dopis-ze-lecebna-tyra/r~03a9300c6e8a11e5974b0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1

Martin (už bez taky m)
11. 10. 2015 20:15

Děkuji moc autorovi za lidský a upřímný článek u příležitosti začínajícího „období chladu“… to v lidských srdcích by už naopak mělo skončit…
Rozsvítit si ve svém nitru svá Slunce ale budeme muset my lidé sami…
Buď „vyjde nové v nás“, nebo…

J. W.
J. W.
12. 10. 2015 5:16

To je divné, že jsou dnes všichni zticha. Asi milují hokej, onu pohlavní mužnou sílu a slávu, která jim schází, a kterou pomocí Radima Uzla a hokeje dobíjejí. Soutěžní sport to je obyčejný homosexuální boj, jehož vybuzení a uchcípaní účastníci předem prohrávají v boji heterosexuálním. Náhražka milostných vztahů mezi mužem a ženou. Jeden z hlavních nástrojů na, oblbování, okrádání a degenerování davů.

Lena
Lena
12. 10. 2015 5:20

Jednou se o mně ucházel jeden hokejista. Naznačila jsem mu, že s vymaštěnými debily, kteří mají v hlavě a mezi nohama puk, se nestýkám.
Hokejisty a jiné sportovní pitomce lukrativně přeplácíme, ale nedokážeme udělat pro bezdomovce v každém městě obyčejné přístřeší, bez personálu, jen na přespání, proti klimatické nepohodě (noc, déšť, sníh, zima).

Alena
Alena
12. 10. 2015 8:40

ve sportu je velká korupce, v hokeji zvláště
ne každé dítě si může dovolit takový přepych

Alena
Alena
12. 10. 2015 8:44

Martin (už bez taky m) napsal

Děkuji moc autorovi za lidský a upřímný článek u příležitosti začínajícího „období chladu“… to v lidských srdcích by už naopak mělo skončit…
Rozsvítit si ve svém nitru svá Slunce ale budeme muset my lidé sami…
Buď „vyjde nové v nás“, nebo…

a praktické řešení?
Soucit ,modlitba a pomoc.
Kolik bezdomovců a imigrantů si může dovolit vzít jedna rodina?

zart
zart
12. 10. 2015 9:03

Jsme společnost ubožáků, kteří nedokáží bojkotovat ani ten zločinecký hokej, natož abychom protlačovali věcně lidskou sociální politiku. Magistráty financují hokej, krade se tam, je tam korupce, a občanské stádo hňupů drží hubu a krok. Duševně nedostateční rodiče oblíkají své děti do dresů a tahají jej na hokej a fotbal. Kupují svým dětičkám drahé vybavení, nechávají svým dětem sprostě nadávat od trenérů, a domnívají se, že z jejich ratolesti bude takový idiot, jakými se hemží televizní sportovní zprávy.

zart
zart
12. 10. 2015 9:28

Pokud budeme jako občanská společnost více méně jedna pospolitost, tak nám nějaký ten milion z těch 35 milionů, co sem chtějí nacpat, neublíží, ale pomůže. Jenomže žádná taková pospolitost nejsme, natož abychom si vytvořili nějakou svojí neprotektorátní občanskou vládu. A už to nezvládneme, padá nám již hlína na víko rakve. Být to jinak, není přece žádný problém místo výroby narkomanů z naší mládeže mobilizovat lidovou armádu, stanovit pravidla chování uprchlíků, dát jim přístřeší a práci a nepřizpůsobivé vypráskat tam kam patří – k těm, kteří je takovými udělali. Takže: Tak dlouho se o ně budeme starat (či „starat“), až se… Číst vice »

Alena
Alena
12. 10. 2015 9:40

zart napsal Pokud budeme jako občanská společnost více méně jedna pospolitost, tak nám nějaký ten milion z těch 35 milionů, co sem chtějí nacpat, neublíží, ale pomůže. Jenomže žádná taková pospolitost nejsme, natož abychom sivytvořili nějakou svojí neprotektorátní občanskou vládu. A už to nezvládneme, padá nám již hlína na víko rakve. Být to jinak, není přece žádný problém místo výroby narkomanů z naší mládeže mobilizovat lidovou armádu, stanovit pravidla chování uprchlíků, dát jim přístřeší a práci a nepřizpůsobivé vypráskat tam kam patří – k těm, kteří je takovými udělali. Takže: Tak dlouho se o ně budeme starat (či „starat“), až… Číst vice »

hudryper
hudryper
12. 10. 2015 10:17

Vážený autore ,

podle mého máš i nemáš pravdu. Hokej ze zakřiknutého hubeného chlapečka
po válce,chudinky bez svalů a bez sebevědomí,udělal osobnost,na kterou si
po předchozím překvapení z jeho reakce na jejich agresi už žádní surovci
a zbabělci netroufali. A tak to u tohoto hokejisty z mládí zůstalo nafurt.
Hokej je opravdu mužný sport,který je ovšem ve financiačním blázinci her
pro masy zneužíván stejně jako jiné sporty jako,tenis,fotbal a dokonce i
lehká atletika. (Viz kilogram zlata za 10 světových vítězství za sebou atd.)

J. W.
J. W.
12. 10. 2015 10:27

Vážený Hudrypere, máte i nemáte pravdu, neboť jsem neměl článkem na mysli hokej, který jsem hrávali s kluky na zamrzlé řece nebo s tenisákem na ulici, který mládeži vřele doporučuji, ale měl jsem na mysli to zasr..né svinstvo, co se za hokej vydává. Na dvorcích, ulicích a v parcích našich zasr..ých měst se však již děti a mládež nemohou nijak sportovně vyžívat ani si hrát, jako to šlo ještě za nás, i kdyby mládež chtěla. Jsou to místa městského odpadu bezdomovců, dealerů, faťáků, alkoholiků, stříkaček, vajglů, odpadků a psích hoven.

Gatta
Gatta
12. 10. 2015 11:10

S článkem souhlas – a díky autorovi.

Nežijeme ve sluníčkové společnosti – kdo ztratí svoji ekonomickou sílu je „společensky nezjímavý“. Jediné co se od něj očekává, že bude slušný, nebude svojí existencí obtěžovat ostatní společnost a nějak disciplinovaně a nenápadně pojde.

Každý živočich, tedy i člověk má ale dvě možnosti, jak ho okolí bude respektovat – svoji užitečnost … nebo schopnost, kterou by si měl člověk zachovat za všech okolností … svoji nebezpečnost.

J. Hruška
J. Hruška
12. 10. 2015 12:41

Jak nemám autora rád, tak s ním souhlasím. Článek sedí jak dětská p*del na nočníku. Mimochodem: Článek nemluví ani tak o hokeji jako takovém, jako o lidech, kteří se chodí do hlediště onanovat. Mohl by tam být třeba i fotbal.

J. W.
J. W.
12. 10. 2015 13:12

J. Hruška napsal Jak nemám autora rád, tak s ním souhlasím. Článek sedí jak dětská p*del na nočníku. Mimochodem: Článek nemluví ani tak o hokeji jako takovém, jako o lidech, kteří se chodí do hlediště onanovat. Mohl by tam být třeba i fotbal. Jo, tak to jsme dva. Toho autora nemám také rád. Hrušky však ano. O fotbale to bude třeba příště. Fakt je, že na fotbale jsem nikdy nebyl a na hokeji jen jednou (před 45 lety). Málem mne tam fanoušci zmlátili a nechali vyvést, neboť jsem hlasitě fandil oběma stranám. Také mi tam bylo divné, že si hráči… Číst vice »

Kropac
Kropac
12. 10. 2015 15:07

Nejspíš jsou lidé vždy přesvědčeni o znalosti toho, co zřejmě potřebují vědět k naplnění svých tužeb. Jenže … Touhy jsou uměle vytvářené a je potřeba naučit se, po čem je vhodné toužit. Co pak s tím, jestli se touha stane chtíčem, či davovou psychózou? Často lidé touží po tom, učinit něco výjimečného. Nebýt outsiderem. Odtud je pro mladé, v lepším případu, cesta soutěžícím sportem. V horším případu si mohou svoji výjimečnost dokázat zabíjením jakýchkoli živáčků. Jinou cestou je zamezit rozumu projevovat se. Rozum a chtíč nemohou být trvale v opozici. Stejně tento text je diskutabilní. Zabil jsem spoustu času, který… Číst vice »

J. W.
J. W.
13. 10. 2015 6:37

Účelem diskutabilního článku je také například ulehčit jistém Pondovi T. důstojné umírání v nedůstojných podmínkách. Spí tam u zdi Hlavní pošty (odesílající zásilky do pekla), podřimuje ohnutý vpřed vsedě, bez obou noh. Vedle sebou škubal mladý narkoman, kterého klepla pepka. Museli jsme jej nahodit, měl pěnu u huby, zmodral a exnul, a zavolat mu záchranku. Není to tam u pošty do pekla také můj bratr a můj syn? Není to svinské město, svinský stát a ušlechtilí občané?

Nerevar
Nerevar
13. 10. 2015 13:30

Zdálo se mi, že autor článku na chvíli zahlédl masovou demenci (nejen) českého národa. Potom jsem narazil na slova „jistě víte jaké“ a oddechl jsem si: zemští škůdci mohou dál pokračovat ve svých lumpárnách, většina musí řešit „nepřizpůsobivé“.

fantomas
14. 10. 2015 16:10

Bohužel je hokej jediný způsob jak dostat dav tzv. lidí na ulici. Jinak si klidně nechají uřezat hlavy v rámci demokratických opatření.