Poražený Západ v Sýrii předvedl závěrečné dětinské divadlo s Tomahavky

 Syria Attack

Útok na Sýrii je mezinárodní zločin, protože nemá schválení RB OSN a je veden proti území suverénního státu. Asad bojuje s terorismem, na rozdíl od Západu. Ale o jeden zločin Západu v Sýrii více či méně, na tom už tak nesejde.


Nejprve dosud známá fakta k pátečnímu raketovému útoku USA, Francie a Británie (14.04. 2018) na Sýrii. Útok na Sýrii je mezinárodní zločin, protože nemá schválení RB OSN a je veden proti území suverénního státu, který bojuje s terorismem, na rozdíl od Západu. Ale o jeden zločin Západu v Sýrii více či méně, na tom už tak nesejde. Líbila se mi reakce jednoho přítele Američanů, Britů a Francouzů, což byl hlavní demokrat v nyní osvobozené Dúmě. Hlavní terorista spolku Džaíš al-Islám (ano to jsou ti, kteří dávali občany Dúmy do klecí jako živé štíty) se jmenuje Mohamad Alúš. Ten kritizoval USA za to, že útok nebyl dostatečný a Asadovi moc neuškodil. Tato saúdská parta inscenovala narychlo a už hodně nepovedeně poslední plynový útok, který ani nestačili pořádně nahrát. Předtím postříleli jiné teroristy za to, že se vzdali Asadovi, pak sedli s rodinami do přistavených Asadových autobusů a odjeli z prohrané Ghúty pryč.

Tito demokraté odjeli s nakradenými penězi od zabíjených lidí v Ghútě a přitom si vyfutrovali tento lup západním plus wahabitským žoldem vypláceným v klasické měsíční mzdě. A předtím tito teroristé z Armády islámu stříleli na civilní čtvrti Damašku. Pak zabíjeli ženy a děti z východní Ghúty, kteří od těchto saúdských uřezávačů hlav utíkali humanitárními koridory zřízenými Asadem a Rusy. Tyto saúdské šílence už nechtějí ani terorističtí Turci do Idlíbu. Sem většinou tito uřezávači hlav odcházejí na odpočinek, než se pustí do dalšího boje za demokracii v Sýrii a jinde. Nyní tyto zcela profláklé teroristy USA evakuují do Afghánistánu. Po prohrané válce je třeba otevřít další kolo třináctiletého boje za demokratizaci této nikým nedobyté země.

Jak naši milí hoši mávají s Tomahavky

Pokud hlavní teroristický spojenec Západu v Dúmě kritizoval naše hochy za špatně provedený útok, tak to berme jako fakt. Proto se podívejme na naše vojenské a politické infantily v Sýrii. Za prvé, útok byl veden v době, kdy v Dúmě začala práci komise OSN sledující použití chemických zbraní. Asad je před rokem oficiálně zlikvidoval pod vedením této mezinárodní skupiny (Organization for the Prohibition of Chemical Weapons – OPCW). To byla základní podmínka Rusů pro vojenskou pomoc Sýrii. Naši infantilové s tomahavky ani nečekali na výsledek práce OPCW a začali na Sýrii pálit své hračky, každou bratru za 1 milion dolarů i z našich daní. To chtěli mezinárodní experty v Dúmě zabít, nebo co? Beztak je tam volky nevolky donutili jít Rusové s Asadem a dali jim možnost zcela volného pohybu po celém území nyní osvobozené Ghúty. Naštěstí je demokraté svými těmi svými Tomahavky nezabili, za což mohou mezinárodní chemici také poděkovat Asadovi a Rusům. A k tomu se nyní dostaneme.

Útok trval asi 50 minut, celkově bylo podle Rusů i USA vystřeleno asi 110 raket. Jen pro pořádek připomeňme, že pro zničení Iráku ve druhé zločinné válce stačilo Západu vystřelit asi 250 raket. Těch cca sto kousků střeliva, to je všechno, na čem se shodují ruští protektoři Sýrie a západní protektoři mezinárodních teroristů. Západ tvrdí o zásazích cílů následující:

  • 76 missiles – Barzah Research and Development Center
  • 22 missiles – Him Shinshar Chemical Weapons Storage Site
  • 7 missiles – Him Shinshar CW Bunker

Rusové tvrdí o zásazích následující. Vystřeleno 103 raket, sestřeleno 73. Ani jedna PVO raketa z ruských základem v Sýrii nevyletěla do vzduchu. Syrské stíhačky byly týden předtím uklizeny. Infantilové s Tomahavky měli tolik rozumu, že Rusy tak nějak upozornili předem. Ani jedna raketa nešla přes bezletovou zónu, kterou mají Rusové zřízenu v Sýrii proti Západu a Turecku. Takže nebyl důvod, aby Rusové zasáhli US-křižníky a za útok na Rusko je potopili. Třetí světová válka se zatím odkládá na neurčito. Pokračuje válka studená prokládaná horkými proxy-válkami typu Koreje v 50. letech. A teď bilance podle South Front zde, převzato z prohlášení ruského ministerstva obrany:

  • 4 missiles were launched at the area of the Damascus International Airport. All missiles were intercepted.
  • 12 missiles were launched at the Al-Dumayr Military Airport. All these missiles were intercepted.
  • 18 missiles were launched at the Baly Military Airport. All these missiles were intercepted.
  • 12 missiles were launched at the Shayarat Military Airport. All these missiles were intercepted.
  • 9 missiles were launched at the Mezzeh Military Airport. 5 of them were intercepted (9-5=4).
  • 16 missiles were launched at the Homs Military Airport. 13 of them were intercepted (16-13=3).
  • 30 missiles were launched at targets in the areas of Barzah and Jaramani. 7 missiles were intercepted (30-7=23).

Jak vidíte, obrana hlavních tří vojenských letišť Asada (Dumair, Baly, Šaraját – tam už stříleli naši milí infantilové minule) fungovala na sto procent. Mapa útoků vypadala následovně.

Syria Attack Asadovci sestřelili se 30 let starými ruskými raketami celkem 70 % nejmodernějších raket vypálených našimi demokratickými chlapci. PVO koordinovali Rusové, to je jasné, ale jako rakety byly pro ponížení dětinských válečníků použity staré Buky. Asadovo SADF střílelo na tomahavky staré rakety S-125, S-200, Buk, Kvadrát a Osa, které my staří známe z komunistické výzbroje 80. let. Takže ponížení západních infantilů je dokonalé a kompletní. Zločinný útok mne jako západního daňového poplatníka stál minimálně 100 miliónů dolarů. Teď jsem zjistil, že západní technika stará 20 let je opravdu vojenský šrot starý 20 let. A tento šrot je sestřelovaný ruskými raketami ještě o jednu generaci staršími, než jsou ty pitomé Tomahavky. Ale celý krám stojí jako nový, že ano. O to se mi postaral vojensko-průmyslový komplex jednoho procenta západních militarizovaných infantilů, který sedí v Pentagonu. Tak se chytře mává s pitomými Tomahavky za moje daně.

Samozřejmě, Rusové asi 2/3 těch Tomahavků pravděpodobně zmátli radioelektronickým rušením při konečné fázi letu a Syřani sestřelili nějakých 20 %. Ale to je jedno, protože Rusové chytře a velkomyslně připsali celé vítězství oficiálně jen a pouze Asadovi. A nyní se budou u Rusů tlačit všechny země světa, aby si koupily alespoň jejich starší PVO komplex S-300. A tento komplet teď Rusové konečně budou moci legálně dodat do Sýrii na obranu před teroristy a demokratickými infantily mávajícími nefunkčními Tomahavky. Pentagon vůbec neřekl, kolik střel zasáhlo cíl a kolik bylo sestřeleno. Jejich fotky jsou směšné pro každého, kdo byl na vojně a viděl práci raketometů v akci. Kdyby na výzkumné pracoviště v Barzahu dopadlo všech 70 střel, jak to vytruboval Pentagon a po něm čeští presstituti, tak jsou budovy přeorané do hloubky 10 metrů ve čtverci 2-3 hektarů.

Tak jsme hoši zamávali, a co dál

A nyní rychle k důsledkům. Jak jsem řekl, teroristé v Dúmě nestačili ani kvalitně dotočit závěrečnou část nekonečného seriálu zvaného “chemický útok Asada”. Neoficiálně se už proslechlo, že Asad a spojenci v Ghútě zajali nějaké britské žoldnéře a jejich TV-štáb. Každému normálnímu vrtalo hlavou, jak je možné, že teroristé, kteří málem neumí číst a psát, vyrábějí tak dokonalá propagandistická videa. Ale chytré investigativní weby upozornily na práci jednoho start-up podniku patronovaného CIA, který se jmenuje Palantir Technologies. Tato parta zcela pochopitelně pilně podporovala práci spolku Cambridge Analytics, kteří zase vykrádají data z vašeho Facebooku. A to už prasklo i na veřejnost, což je mrzuté. Jak hezky řekl jeden z expertů, Facebook neprodává data, ale vás osobně.

Ale pozor, mateřskou firmou Cambridge Analytics je britská společnost SCL, dříve Strategic Communication Laboratories. Ano, to jsou ti milí hoši z NATO a Pentagonu, kteří v rámci tajného projektu DUCO (viz file zde, 14 MB) makali na sociálních sítích jako diví. Tento projekt vytěžoval data uživatelů webu pro britské vojáky, speciálně pro vojenskou firmu Defence Science and Technology Laboratory (DSTL). Jejich píárové podniky nastrčené jako civilní firmy vyráběly falešná videa připsaná al-Kájdě v Iráku. Za tuto teroristickou show pro pitomce manipulované na fejkových webech zaplatily Pentagon a NATO z našich kapes celkem 500 miliónů dolarů. V medializaci terorismu na sociálních sítích se tito profesionálové výborně vyznají, jak je dobře vidět. Je to činnost vskutku hodná filmového Oscara, kterého skutečně dostaly Bílé přilby placené Západem a podporované teroristy.

Shrňme jedno z posledních kol komedie Západu v Sýrii. Nyní už to naši infantilové splácali tak pitomě, že i Britské listy z toho začínají couvat. A to je vskutku na pováženou, pokud Západ ztratí svůj vlastní, zcela nezávisle dotovaný tisk salónních levičáků. Nezbývá, než BL a jim podobné levicově rozšafné weby hodit do jednoho fejkového balíku s námi. A to by mne opravdu urazilo. Píšeme o Sýrii nezaujatě od roku 2013 a chybí nám těch půl miliardy dolarů za odvedenou práci. Asi nejsme na té správné válečné straně, kam jdou naše společné daně.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
CROIX
CROIX
16. 4. 2018 18:13

Narazil jsem na ytb zrovna na jeden pěkný film o historii Sýrie, ale v určité pasáži je hodně i o tom, co se řeší dnes mezi Západem a Sýrii. Asadovská Sýrie nebyla jak známo pro Západ vždycky „fuj“(podobně jako Husajnův Irák a Kaddáffího Libye) a to ani v nedávné době, už za demošky a kapíku ve východní Evropě, stačí si pustit pár vět z dokumentu v tomto odkaze, čas 00.04.06 a dále, člověk se až nestačí divit, co slyší…: https://www.youtube.com/watch?v=u2MVhCU3J-s

peter.
17. 4. 2018 5:51

Tesne pred raketovým úderom USA na Sýriu,napadol sýrsku vojenskú základňu Izrael zo vzdušného priestoru Libanonu.Putin tvrdo sprdol Bibiho no a ten si z toho sprdnutia vzal takéto ponaučenie:
https://cont.ws/@vita1chuk/918327
Možno sa Izrael cíti byť k takýmto provokáciám oprávnený pre toto:
comment image
Medzi tým si v Omsku opekalo 12-ročné dievčatko na „Večnom ohni“krabie tyčinky a kamoška ju pri tom natáčala.Potom to video zavesili na internet.Je to už tretí prípad,keď deti hanobili Večný oheň,natočili si to a zavesili na internet.Takže to už len málokoho vzrušuje.Deti!
No a čo na to všetko ruská verchuška?
https://cont.ws/@id71136066/918306

peter.
17. 4. 2018 6:21

https://vz.ru/news/2018/4/17/918114.html
Bude pre mňa zábavné sledovať,ako na to bude reagovať náš minister ZV Lajčák.Môj odhad je,že nijako.

peter.
17. 4. 2018 6:31

peter. napsal
Putin tvrdo sprdol Bibiho no a ten si z toho sprdnutia vzal takéto ponaučenie:

Aby som bol objektívny,tak Izraelský útok na Sýriu ohlásili len Sýrske masmédiá.Rusi útok popierajú.

Dana
Dana
17. 4. 2018 19:26

Pane Umlauf, zase zde bajite pohadky, mermomoci prekrucujete tak, abyste do toho zapletl Amiky, kdyz v Syrii rozhoduji Rusove. Ano, rezaci krku, skupina Jaysh al-Islam, nebo snad cesky Dzaiš al Islam, protestovala, ze zasah spojencu proti vladnim strukturam Asada byl velice slaby. Ovsem, pripomenme si, ze tato skupina, se kterou Asad ani Putin nemohli hnout, se strachy podelala pri chemickem utoku a behem dvou hodin oznamila kapitulaci. Jeste tu nedeli. Zacla vyjednavat ochranu svych rodin s Rusy a asadovci, pac teroriste spise veri Rusum. Rusove uz drive vyjednavali bezpecne koridory a meli pripravene syrske autobusy, ale jihadiste pred chemickym utokem… Číst vice »

peter.
18. 4. 2018 6:14

Macron o francúzskej účasti na americkom raketovom „údere“na Sýriu:
“ Som rovnaký ako Putin.A mimochodom,Putin mi rozumie.V Sýrii som sa rozhodol udrieť,aby sme Putinovi dali najavo,že aj my sa toho zúčastňujeme.A on takéto veci chápe.To je riešenie,ktoré Sýriu privedie k mieru.“
https://colonelcassad.livejournal.com/4127707.html

fajt
fajt
18. 4. 2018 6:27

peter. napsal

Macron o francúzskej účasti na americkom raketovom „údere“na Sýriu:
“ Som rovnaký ako Putin.A mimochodom,Putin mi rozumie.V Sýrii som sa rozhodol udrieť,aby sme Putinovi dali najavo,že aj my sa toho zúčastňujeme.A on takéto veci chápe.To je riešenie,ktoréSýriu privedie k mieru.“
https://colonelcassad.livejournal.com/4127707.html

žabák Emanuel, už jeho gesto si vzít o skoro tři generace starší frigidní, ale o to více ambicioznější naturalizovanou sionistku mluví za všechno, středověk hadr a galského kohouta už dávno párají špinaví islámisté, jediný kdo by mohl nastolit v této zemi pořádek je asi Kadirov, tedy jestli mu to gosudar a jeho oligarchové dovolí. ..)