Diskuze k článku


 • fajt • 25. října 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710246178783-putin-zakladni-vojenska-sluzba-zruseni/ – tak jeden ze základních atributů Ruska bude zrušen ( sionisti dobře ví, jaký nezastupitelný význam pro jejich společenství má sdílená vojenská služba jako základní povinnost každého člena jejich nadřazeného etnika, proto taky na vojnu musí i ta jejich Ráchel ) – no hlavně, že si v Rusku zavedli stíhání za příživu ( ale korupce, nepotismus a dohled nadnárodních bank nad ruskou ekonomikou jsou v pořádku), přece se lidské zdroje nebudou jen tak flákat a nedej bože sabotovat NWO robotu – dnešní Rusko je opravdu velmi mazaný projekt světových psychopatů a strýček Vova jejich špičkový operativec. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 25. října 2017

  Opět velice otevřený Jakov Kedmi, mj. včetně kritiky „přípravy Kurdského referenda Mossadem“, vč. kritiky konání Izraele v této otázce.
  Vyjádření ke srovnávání Katalánského referenda, vyjádření že nejde o nacionální útisk, ale souboj monarchie – republikáni, vč. historického vlivu občanské války a fašisty Franka…Připomenutí že šlo o puč, fašizmus proti republice, vč. upozornění že Katalánsko bylo poslední částí Španělské republiky která se vzdala fašistům (podporovaným výrazně z vnějšku)….
  https://www.youtube.com/watch?v=XS9MG6tMewM
  Volání po „vyšší kultuře fereralismu“…
  Návštěva S. Šojgua v Izraeli…
  https://www.youtube.com/watch?v=M_ra_emAmzc
  Nepochopení Izraelského tisku, neveřejnost témat návštěvy, zlepšení vztahů mezi vojenskými resorty… všeobecně, zdaleka nejen v Sýrii…
  Návrh nové Syrské ústavy bez nacionálních hledisek, úloha Ruska v ovlivnění snah Izraele o oddálení či vyloučení Íránských sil a Hizballáhu od hranic Izraele, či vůbec v poválečné Sýrii, úloha a provázanost otázek Íránské síly v Sýrii- Turecké síly v Sýrii…
  Případná úloha Francie…
  Hodně otázek, zatím bez odpovědí…
  Případný návrat diskuse o budoucnosti anektovaných Golanských výšin…
  Jeho prohlášení musíme zařadit do kontextu našich znalostí, nicméně opět mají svou váhu.

 • Martin (už bez taky m) • 25. října 2017

  K útokům Izraele v Sýrii…
  https://www.youtube.com/watch?v=7xFLvxdLeBU

 • fajt • 26. října 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710256183535-reditel-rusko-garda-pricina-postrileni-bojovnici-cecensko/ – koukám, že elitní pretoriáni Kremlu jsou nejvíce demoralizovaný útvar v Rusku ( za svou krátkou existenci je to několikátý smrtelný zkrat členů této vybrané jednotky )