Prezident České republiky na své luxusní jachtě…

 

Prezident České republiky na své luxusní jachtě s bodyguardy na jezeře.

Zdroj: http://9gag.com/gag/aVXeV6K?ref=t

Stanův komentář: Konečně opravdu lidový prezident!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
9. 7. 2015 19:22

Zjavne sa cíti dobre a lebedí si .Pristane mu to viac ako na luxusnej jachte,v nažehlených gatiach a s kapitánskou čiapkou na hlave.Aj mu tú pohodičku závidím.

petr64
petr64
9. 7. 2015 19:38

Už aj ta ochranka má kvalitnejšiu „jachtu“. Klídek, pianko, pohodička. Sa potom nedivím, že vie riešiť veci s nadhľadom. To sa o našom „Quatro“, alebo „Triangel“ prezidentovi povedať nedá. Prezident Zeman je iná trieda.

Jan Kristek
Jan Kristek
9. 7. 2015 19:49
Petrc
Petrc
9. 7. 2015 19:52

Na té luxusní jachtě je nápis „challenger“ (vyzývatel). Doufejme, že tuto výzvu budou následovat všichni miliardáři, multimilardáři, bilionáři, multibilionáři a další pracháči…

Magnus Maximus
Magnus Maximus
9. 7. 2015 20:04

To je snad nějaká fotomontáž ne ?

Vlastimil
Vlastimil
9. 7. 2015 20:42

Petrc napsal
Na té luxusní jachtě je nápis „challenger“ (vyzývatel). Doufejme, že tuto výzvu budou následovat všichni miliardáři, multimilardáři, bilionáři, multibilionáři a další pracháči…

Nebudou, Petrc, nebudou, na to nemají ani ve snu. Na rozdíl od nich ví, že prachy nejsou všechno . To víš ty, ví to on, vědí to jiní, oni ne. Jsou to v drtivé m počtu případů hloupí lidé, kteří jen hromadí peníze, umrtví je v trezoru a co dál? To neví.

Sio
Sio
9. 7. 2015 21:33

Zeman je prostě moje krevní skupina. Na nic si nehraje.

peter.
10. 7. 2015 5:52

Už vyplouvá loď John B

fajt
fajt
10. 7. 2015 6:29

jj, Zeman, to je boban, uživá si důchodu a přitom ještě z pověření prostého lidu dělá čestnýho náčelníka švejkovi – tuhle roli tahá důstojně, tak jak jen to na čezkou frašku jenom jde. ..)

V tom gumovém nesmyslu ( v zádech se svou přemnoženou pokerovanou ochrankou ) vypadá boží, marně pátrám v paměti, který socialistický prezident, či dokonce samotný pantáta Tonda masařka vypadal lidověji – Miloš je prostě všechny strčil do těch svých zupa koupacích trenclí. ..)

Gatta
Gatta
10. 7. 2015 7:14

Re fajt – a pak že prý Václav Havel byl mistr absurdního divadla :-)

karpi
karpi
10. 7. 2015 7:42

Inu… já zpočátku netušil o čem tenhle článek bude – jenom s fotkou – než jsem si na originálních stránkách prolítnul diskuzi a zjistil, že to je strašná hanba…
Tak teď nevím jenom, jestli to je pouze projev kchárlovké nenávisti k Zemanovi osobně, nebo obecnějšího pobouření lidí, kteří vyznávají bezpodmínečně a za všech okolností nutnost utužovat hierarchické pořádky, kteří jsou dezorientovaní, když někdo poleví v sebereprezentaci svého sociálního statutu..
A nebo prostě: Koho může vyvést z míry, že se někdo rozvalí v člunu na rybníce.. ?!

Béda
10. 7. 2015 7:47

karpi napsal Inu… já zpočátku netušil o čem tenhle článek bude – jenom s fotkou – než jsem si na originálních stránkách prolítnul diskuzi a zjistil, že to je strašná hanba… Tak teď nevím jenom, jestli to je pouze projev kchárlovké nenávisti k Zemanovi osobně, nebo obecnějšího pobouření lidí, kteří vyznávají bezpodmínečně a za všech okolností nutnost utužovat hierarchické pořádky, kteří jsou dezorientovaní, když někdo poleví v sebereprezentaci svého sociálního statutu.. A nebo prostě: Koho může vyvést z míry, že se někdo rozvalí v člunu na rybníce.. ?! Kdyby to byl Havel , který byl jako prezident doslova vzorem vší… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 7. 2015 8:41

karpi napsal jestli to je pouze projev kchárlovké nenávisti k Zemanovi osobně, nebo obecnějšího pobouření lidí, kteří vyznávají bezpodmínečně a za všech okolností nutnost utužovat hierarchické pořádky, kteří jsou dezorientovaní, když někdo poleví v sebereprezentaci svého sociálního statutu.. Včera jsem se vypravil východně od Prahy a zastavil pár metrů za hranicí Moravy. U opravdu hodných lidí,původně inženýři hnojařských universit,nyní soukromě hospodařící zemědělci. Mají se co otáčet.Mají stádo skvělého dobytka pěstovaného na žír,dva traktory John Deer,moderní lis na sběr a skladování sena a nějakých 60-70 ha pastvin,ze kterých v pár dnech nadělali 700 balíků sena, což jim umožní před zimou zhruba… Číst vice »

Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
10. 7. 2015 15:05

Hudrypere, něco k tomu Vašemu závěrečnému údivu nad názorem selky. Minulou středu jsem manželku vyvezl do Beskyd za mojí kdysi velmi ráznou a nedávno ovdovělou opravdu schopnou středoškolskou profesorkou ruštiny. Seděli jsme osm hodin ve stínu lípy, neboť od předcházející návštěvy uplynulo bez měsíce šest let. Když jsem pln vděku k jejímu pedagogickému talentu s tou jen o šest let starší ženou zavedl řeč na Rusko – nestačil jsem zírat: „Ještě hodně dlouho z těch mužiků bez pořádné historie nebude nic jiného, než zloději hodinek. Já jim prostě nevěřím!“ Navzdory její výborné znalosti ruské historie bylo raz dva vymalováno! Otočil… Číst vice »

Béda
10. 7. 2015 15:09

Georgius,

„… z mužiků bez pořádné historie…“ Ještě že učila ruštinu a ne historii.

Alena
Alena
10. 7. 2015 15:17

taky znám plno sedláků, z Moravy, kteří volili knížete. Když jsem to rozebírala, sedlák jen pokrčil ramenama a řekl: vždy jsme byli lokajové.
Schází nám česká forma KSB a DVTŘ.
Lidi prostě dají na oficiální média a širší souvislosti jim nedochází

Georgius z Raduně
Georgius z Raduně
10. 7. 2015 18:39

Alena napsal

taky znám plno sedláků, z Moravy, kteří volili knížete. Když jsem to rozebírala, sedlák jen pokrčil ramenama a řekl: vždy jsme byli lokajové.
Schází nám česká forma KSB a DVTŘ.
Lidi prostě dají na oficiální média a širší souvislosti jim nedochází

Takže nám schází široce kvalitně vzdělaní, samostatně myslící a proto přirozeně sebevědomí lidé s rozhledem, kteří se obejdou i bez těch Vámi uváděných teorií. Nikoliv bezdůvodně nám tady devastují školství například těmi postiženými dětmi a nezbytnými asistenty – nejlépe v každé třídě.

peter.
10. 7. 2015 18:55

hudryper napsal
Volila společně s celou rodinou knížete s fajfkou

V známom slovenskom filme „Pacho,hybský zbojník“s nezabudnuteľným Jozefom Krónerom je scéna,keď zbojník Pacho vytrhne pánovi – feudálovi z ruky bič,ktorým mláti sedliaka a začne ním obšívať feudála aby aj on pocítil,ako je poddanému keď ho bijú bičom.Ale sedliak sa nasral,vytrhol Pachovi bič z ruky,vrátil ho feudálovi a pokorne mu nastavil znovu chrbát so slovami :Len bite pán veľkomožný,lebo máte na to právo.
Takže p.hudryper,ako ste sa sám mohol presvedčiť,je táto pokora spolu s devótnosťou ku svojmu feudálovi v našich sedliakoch zakorenená do dnes.

leoš
leoš
10. 7. 2015 20:01

Překrásný snímeček a ještě lepší text pod obrázkem.Bohatýrsky jsem se nasmál.Přeji p.prezidentovi pevné zdraví a osvícenou mysl.

hudryper
hudryper
10. 7. 2015 20:18

Vážený pan Peter, díky za připomenutí úžasné osobnosti jakou byl Josef Króner a s ním celá plejáda skvělých osobností slovenského divadla a filmu.Jejich kulturní pondělky v normalizační televizi byly, alespoň pro mne a mé přátelé,živou vodou. Se smutkem jsem si přečetl o úmrtí dalšího z nich, p. Chudíka před několika dny. Jestliže byla šedesátá léta v Československu obdobím vrcholící kultury české provenience, pak v následujícím desítiletí to byli slovenští herci a režiséři. Co se týče politických názorů mnoha prostých lidí práce,nevidím v nich až tak devotnost jako spíše duševní lenost coby motiv pro přebírání cizích názorů a tvrzení,které tím,že byly… Číst vice »

Bob Senklár
Bob Senklár
11. 7. 2015 9:17

Perfektní, já ho „žeru“, chová se naprosto normálně a na nic si nehraje. Chápu taky Schwarzeberga, závidí a zesměšňuje, protože neumí plavat, má potíže s udržením moči a podobně, takže musí trávit volný čas jen v blízkosti toalet.

Sio
Sio
11. 7. 2015 13:02

No, jo učit se, učit se, učit se. Nejlíp to funguje po těch pár ranách bičem. Ale musí si dotyčný vůbec všimnout, že je inkasoval. Když se to opakuje, začně to aspoň některým vrtat hlavou …

peter.
11. 7. 2015 16:01

hudryper napsal Co se týče politických názorů mnoha prostých lidí práce, p.hudryper : Netrúfam si hodnotiť mieru pokory k „panstvu“ dedinského ľudu v ČR,no na Slovensku,najmä v jeho odľahlejších častiach,je úcta k „honoru“u ľudí hlboko zakorenená ešte aj dnes.Je to spôsobené cirkvou a jej stáročia presadzovaným učením o „trojakom ľude“(1 .panovník + šľachta,2 .farári + vojsko a 3 .pospolitý ľud) v ktorom bola pospolitému ľudu vštepovaná poslušnosť a pokora k prvým dvom stavom a jemu bolo sľubované až posmrtné kráľovstvo nebeské.Ora et labora.To boli jeho práva a povinnosti.Za 1.ČSR sa táto úcta preniesla na p.farára,učiteľa a notára,v socializme to boli… Číst vice »

hudryper
hudryper
11. 7. 2015 19:41

Pán Peter, myslím,že Vám rozumím. U nás se říká : „poturčenec horší Turka“ .Naši zbohatlíci se chovají podobně, i když nejde o uctivou podřízenost,ale o podporu politických stran sobectví“ těch lepších,skoro VIPů .“ Myslím,že proces,kdy se položí fiat měny hned po dolaru,se stane morální katarzí a zároveň novým začátkem západních společností. Myslím si,že proces plánovaného otroctví NWO se už brzo zadrhne a přinese úplně jiné plody,než byly ty,které banksteři plánovali. Doufejme,že to dokážeme zažít ještě v tomto životě a že budeme odcházet s vědomím,že se našim vnukům a pravnukům bude žít lépe než nám.Vždyť nám se žilo přece jen lépe… Číst vice »