Proč se privatizovala voda?

Zde je odpověď, která zajímá většinu lidí, kteří za vodu v ČR platí.

KLIKNĚTE NA Proč se privatizovala „voda“ v ČR a kdo je za to odpovědný?

Jen za rok 2014 odteklo z peněz zaplacených za vodné a stočné spotřebiteli místo do obnovy infrastruktury na účty zahraničních firem více než 1.800.000.000 Kč. Okresním vodárnám přitom schází peníze na investice a cena vody je na rozdíl o reálné mzdy v některých případech dokonce dražší než ve Francii nebo Německu.

Připravuji pro vás aktualizovanou mapu cen vodného a stočného jednotlivých okresů pro rok 2015.

Srovnání cen vody najdete ZDE.

Cenová mapa vodného a stočného v okresech ČR

Chcete informace o tom, co se do vodáren zavedlo a jak se na podobný systém dívají v zahraničí?

Pak se podívejte na informace o zkušenostech s koncerny v zahraničí a o tom, co bylo zavedeno v ČR: CHCI  DALŠÍ  INFORMACE

Přeji vám, aby informace byly i pro vás přínosné. Zejména ty třetí infromace vám mohou dát lidem víru v to, že náprava pro lidi nevýhodného stavu ve vodě je možná. Již probíhá ve Francii či Německu a probíhá poté, co lidé pochopili, co v systému funguje špatně.

P.S.: Vše, co lidé zavedli, mohou také změnit!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
9. 12. 2014 6:21

To, čemu jsem se smál jako dítě v pohádkách, je děsivou realitou. Za vodu vydáváme podstatnou část svých příjmů. Korporátní otrokáři privatizují vše, aby obyčejní svobodomyslní lidé neměli jakoukoliv šanci se vymanit z otroctví a ohnuli hřbety. Nesouhlasím z poslední větou v článku. Nejde o to, že něco v systému probíhá špatně a opravou systému tu bude ráj. Systém je dnes koncentrace zla. Každodenní život jako obrovská satanistická seance. Dílčí změny popisované z Německa či Francie jsou jen předpoklad něčeho většího. Aplikace přímé demokracie čili rozhodovací moci o svých životech v praxi, tak že člověk nebude mít jen zodpovědnost, ale… Číst vice »

Aleš
Aleš
9. 12. 2014 6:59

tím, že je to menší zlo oproti solárním baronům. apod. Solární baroni nespadli z nebe, ale vznikli jako důsledek korporátního uvažování v energetice a územním rozvoji. Je to stejné jako Djugin a Rusko. Djugina s jeho tanky na Gibraltaru si vytvořila CIA. K trvalé diskreditaci Ruska. Solární baroni tvrdě zdiskreditovali jak myšlenky jiných energetických koncepcí než korporátních včetně pro ekosystémy citlivějších, tak jednou ranou smetli i myšlenky přímé demokracie a jejího uplatňování v praxi a zcela rozvrátili zbytky politického odporu. (Nakažení zbytků Strany pro otevřenou společnost, Demokratických stran Zelených či Zelených neoliberálními politruky, přetažení intelektuálů se zeleným myšlením k TOP… Číst vice »

mirror
mirror
9. 12. 2014 20:49

Dovolí si tady někdo vzpomenout, za které vlády se privatizovala voda? Radnice byly tehdy posedlé prodávat. Vláda se postarala, aby byl natlačen do chřtánu cizím vlastníkům. Je na čase, aby se už omluvili a táhli, odkud přišli.