Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát k 2. kolu prezidentských voleb

Iniciativa Zachraňme náš stát (ZNS) není fanklubem Andreje Babiše. Zásadně odsuzujeme jeho kroky zejména v době koronavirových restrikcí a lockdownů, stejně jako následnou politiku jeho vlády v podobě distribuování kompenzačních nekrytých peněz, které roztočily inflační spirálu. Zároveň ale dobře víme, že si na mezinárodním fóru, včetně Evropské rady, mnohokrát dokázal bouchnout do stolu a zastat se zájmů České republiky. Jeho protikandidát se horlivě hlásí k celé pokleslé progresivistické agendě, klimatickému šílenství a řinčení zbraní. Už dopředu inzeruje, že bude poslušným vykonavatelem cizích zájmů, jak byl ostatně celý život zvyklý.

U volební urny je každý sám za sebe. Volební akt je výsostně individuálním rozhodnutím. ZNS přesto prosí všechny zodpovědné občany, aby se nedali znechutit, aby ke druhému kolu prezidentské volby přišli a aby u toho zvážili, který z kandidátů je dosazován cizími silami, který z kandidátů nemá nebo snad i tají své názory, aby měl volné ruce ke službě svým loutkovodičům, a který naopak už nesl politickou odpovědnost, měl příležitost se vybarvit v dobrém i zlém a u nějž víme, co můžeme čekat. Je to volba mezi hrbolatou cestou a propastí. Nenechme o své zemi rozhodovat ty, kteří budou mít větší motivaci přijít k volbám. Rozhodněme my. Nemáme to snadné. Ale svou odpovědnost přijímáme. Přijměte ji také.

20. ledna 2023

za výbor iniciativy Zachraňme náš stát
Václav Hrabák, člen výboru
5 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
23. 1. 2023 12:47

Prispeji něčím, čemu Dzo Bajadera v emerice říká – by the way.
Dneska jsem byl obdarován story z doby coronahysterie. Jeden jakýsi šel jako ovce na dvojí covidzapichani. Možná dokonce někam do temnot bodaciho SerWOODOO.
Po druhém bodanci mu bylo velmi špatně na velmi konkrétním místě. Příslušný specialista na něj ostře pohlédl. Můžete mi to vysvětlit? Napsal bych vám, že tohle je pro vás nežádoucí. Proč jste to udělal?
Nastalo veliké silencio. /Jak v F..L.Vekovi./
Dneska už je na všechno pozdě. Ve svalu na hrudi se odehrály nevratné změny. Jen průběh času má svojí nezastavitelnou konstantu.

orinoko
23. 1. 2023 13:23

A jinak? S takovými texty se vracím do doby, kdy mi bylo cca 27 let. Dneska můžu konstatovat, že lidský blb /to je přesně ona entita, která je humusem pro znovuzrození padlých i podlych událostí/ sám sobě vygeneroval algoritmus opakovaného šklebu spirály. Stačí cca půl století … a kvalitní pablb mění stranu barikády jako filcka hesla. Život je v jádru stejný problém jako vždycky. To jen životní kreténi na jeho podstatu útočí z různých stran v domnění, že existuje jakási poučená, tudíž ta správná. To není nic proti autorům textu. Ten by totiž nevzNIKL, kdyby pro něj neexistovaly důvody. Kdyby… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
23. 1. 2023 14:38

Šance na změnu se už prodrbala v 1.kole… Nyní už je to doslova volba mezi dvěma zly, jedním poznaným a v praxi prokázaným a to je oligarcha Babiš a druhým poznaným, ale ještě nepředvedeným ve své plné kráse. Takovou „volbu“, o které žvanilové říkají „Sofiina“, si já vnutit a tím legitimizovat tu lumpárnu nenechám, a účastnit se té zhovadilosti odmítám, neb jak říká jeden můj známý nedemokrat:
„Musela by mi při volbě jednoho, nebo druhého z těch dvou prasat upadnout ruka a tu já budu ještě potřebovat, neboť flinta se musí držet oběma, aby mi byla něco platná….“ :-)))

orinoko
Reply to  Botičky od Diora
23. 1. 2023 14:52

Pro svojí první potenciální návštěvu už má robocop jasný cíl – je to Polsko. Hulic Bruselu dal najevo svoje prijorite. Kabát bližší než košile.
Nadšenému deBILLovi už teď sděluje, co se bude dít. Nebude existovat – já nevěděl!
Věděl, proto jsi mi dal hlas. Budeš mít tu čest být mezi prvními. Máš už sbaleno? Svíčkové báby půjdou za samaritánky.

zajoch
Reply to  Botičky od Diora
24. 1. 2023 7:51

Tak to já volit půjdu i ve druhém kole, i když je mi jasné, že výsledek určuje někdo jiný než voliči. Oligarchovi nemohu zapomenout postoj k Vrběticům a povinnému očkování, ale ten druhý, poslušný vojcl (nikoliv voják) každým coulem.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  zajoch
24. 1. 2023 8:33

Výsledek všech voleb havlistického režimu se určuje přesně zde:

https://cz.usembassy.gov/cs/

idiotronic
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 7:30

Termín voleb se blíží a VOLBY ROZHODUJÍ MAXIMÁLNÍ PITOMCI (to je citát Ivana Davida, který pitomce popsal jako individuum, které volí toho, jehož jméno viděl těsně před vstupem do volební místností). Do schránky jsem dostal jakési FORUM a tam jsou dva kandidáti, charakterizovaní jak LHÁŘ a HRDINA.
Můžete hádat kdo – jak.

orinoko
Reply to  idiotronic
24. 1. 2023 8:52

Hrdina… Ten hokejista? To je mimořádný a zplnomocněný kreten, jenž má v lebeční dutině kanadské lejno a v boxerkach kýbl KUKUrice.

Dolmen
Dolmen
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 10:59

Příští role této zoufale zmatené země již byla Velkým Bratrem určena, proto se s tím už Pinochet vůbec nepáře. Ví, že bude příštím preziDENTISTOU a určený úkol splní. „Hlasy“ jsou již sečteny a výsledek bude jen jemně korigován, aby to tak neřvalo. VŮLičům je potřeba jen popřát dojem jejich důležitosti.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 11:22

Ach Bože!! Já se snad začnu modlit, aby to tenhle zupák nevyhrál!!

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
24. 1. 2023 15:10

Nejen Hájek, ale už i Rajchl se probudil.

Vždy volte proti tomu, koho prosazuje ČT a Eva Holubová.jpg
Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
25. 1. 2023 15:29

Rozhovor k 2. kolu volby s Martnem Kollerem (33.5 min. ale není to ztracený čas). Zvlášť asi od 26.5. minuty – vypadá to, že Babiš očekávání „menšího zla“ zklame. V podstatě bude řízen USA jako generál, jen na vyšší úrovni, protože na rozdíl od generála má taky příslušně významnější kontakty s „řídícím centrem“ a to už dlouhodobě.

orinoko
Reply to  Alva
25. 1. 2023 15:56

Hmm, a co logika… Proč takový frontální útok na „našeho zkurvy syna“? Řekněme alternativního. Nikdo nezastírá, že občan Babák nemá máslo na hlavě, ale zcela určitě není ve stejném pytli s kaprálem , jehož vypouštějí do světa jedni nosálové proti jiným s obdobnou výbavou. Tomu by právě Koller měl hovět.
Kaprálovi je například úplně jedno, co se bude zrat, což je v ostrém protikladu se zájmy jiných vlivných kruhů. A nikoli olymPYJskych. Sázky jsou vysoké i pro nejmocnější a nejvlivnější světové pazdraty v různých blocích. Výhra jednoho je logicky ztrátou jiného.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
25. 1. 2023 17:13

To jsou Kollerova slova. Předpokládám, že o tom ví víc než já, které je Babiš i generál šumafuk.
Jen bych věřila (ne věděla), že s jedním ani druhým to tedy nebude krok k lepšímu.
A zvlášť v kombinaci Pavel (Babiš) – pětidemolice – ukrajinská „demokracie“ – NATO (USA).
Náš konec provazu je zatraceně krátký. Spíš to vidím tak, že už jsme ho dávno pustili nejen z ruky, ale i z dohledu.

PPK
PPK
Reply to  Alva
25. 1. 2023 17:52

12.1.2023 – Studio Plzeň
2023-01-12 – IvA-Interakce v Akci_host do diskuze M.Koller
https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-01-12-iva-interakce-v-akci_host-do-diskuze-m-koller/

Alva
Alva
Reply to  PPK
25. 1. 2023 18:04

Nojo, zapomněla jsem dát odkaz, omlouvám se, občas se mi občas stává. :-)
Tady je:
https://www.youtube.com/watch?v=rmZurNZEbIc

Alva
Alva
Reply to  PPK
25. 1. 2023 18:11

To video má asi 33 minut a týká se voleb.

Váš odkaz vyznívá podle části, kterou jsem si už poslechla taky zajímavě.
Díky, za něj, musím si ho rozdělit na 2 části, aby mě nikdo nerušil. :-)

Last edited 1 rok před by Alva
Gatta
Gatta
Reply to  idiotronic
24. 1. 2023 18:40

Taky mi to zrovna dorazilo do schránky. To tu ještě nebylo ….

Normálně bych už nic … ale tohle je docela výstižné:

comment image

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
25. 1. 2023 6:14

PS

Po takové protiBabisšovské masírce je jasné , že TADY JDE NĚKOMU O HODNĚ.

A blaho občanů to asi nebude …..

fajt
24. 1. 2023 12:07

… Pomalu v revolver se ztrácí víra a o důvěru přichází též jed. Sešlostí věkem nejlépe se zmírá, líp ještě sešlostí svých mladých let. Neznámá věčnost za člověkem leží a marná zvědavost je škol a sekt. Před pohledem ji úzkostlivě střeží nízký a úzký lidský intelekt. Věčně jsme byli, věčně taky budem, z ducha jak hmoty nic se neztratí. Je to jen marná honba za přeludem smrti své vykoupení hledati. Za námi věčnost, před námi je věčnost, bezpočtukrát se vrátí tentýž děj. Komu mám za to projevit svou vděčnost? pánbůh má štěstí, nevěřím-li v něj… Z moudrých a známých předpokladů… Číst vice »

orinoko
Reply to  fajt
24. 1. 2023 12:45

Během četby mě napadlo, kdo by mohl být autorem , a konec to potvrdil. F. Gellner byl hodně syrový básník… a jeho život zhasl údajně někde na Haliči. Mělo se tak stát v důsledku naprostého vyčerpání při nekonečném přesunu vojenských jednotek.
Kdo ví, jestli jeho osud není předznamenáním něčeho zlovestnejsiho… a také na Haliči.

F. Gellner je autorem minimálně jednoho textu, který zhudebnil před lety náš zpěvák. Záznam je dokonce studiový. Druhý případ autorsky patří prý někomu jinému, ale je to Gellnerovina jak odlitá. A tak trochu také odlehčený Vrchlický.

https://youtu.be/q80KWS0C3i4

orinoko
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 12:57
Hudryperman
Hudryperman
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 19:17

Všichni ti blbečci co ochromují předvolební kampaň Babiše by to měli vidět povinně. Až si zvolí generála Gumu za svého vrchního velitele poznají tu hrůzu na vlastní kůži.

https://www.novinky.cz/clanek/kultura-filmy-serialy-na-zapadni-fronte-klid-film-ktery-muze-cechum-vynest-tri-oscary-40420928

Možná si někdo ze zdejších čtenářů vzpomene na britský film z roku 1968,který se jmenoval “ Umírání za bílého dne“ .Poslední den dvou
skupin zelených baretů z obou nepřátelských táborů.

Gatta
Gatta
Reply to  Hudryperman
24. 1. 2023 19:35

Volbou pana Pavla a ve součinností s fialovou vládou se s lapasáckou vojnou seznámí úplně všichni.

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
25. 1. 2023 7:15

Oprava – “ vojenský řád a pořádek“.

fajt
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 15:24

podařené. ..) bych řekl, že bard je duchem a elektrizující energií stále silněji přítomen, už tehdy viděl svět naprosto krystalicky pravdivě a bez příkras tupých, vylízaných mozečků, no a jak to tak vypadá se brzkým osudem místních, chorobnou materií a životním kretenismem zduřených opic jeho kruh opětovně uzavře – a tak je to spravne, tak to ma byť. ..) Švejk – disciplína, vy kluci pitomí, musí bejt – YouTube fatální a neodpustitelnou chybou byl všeobecný společenský a sociální smír při státním převratu globálních hyen a mamrdů, venca flaška měl být okamžitě a veřejně ubit a roztrhán jako prašivý pes a… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
24. 1. 2023 19:02

Tak to se ti povedlo …