Prolhat se až ke korporátní pravdě

Halbe Zijlstra Když havaruje Černobyl nebo Fukušima, tak jsme ozářeni a lidé v okolí za 12 let zemřou. U prolhaných korporátek je to přesně opačně. Nejprve jsme 12 let ozařováni a pak to teprve bouchne.


Začněme fakty, pak přidejme komentář, ať nejsme jako korporátky. Nizozemský ministr zahraničí Halbe Zijlstra vydal v pondělí 12. 2. 2018 prohlášení, v němž přiznal, že lhal o účasti setkání s ruským prezidentem Vladimírem Putinem v roce 2006. Při několika příležitostech Zijlstra prohlásil, že byl přítomen na Putinově setkání před dvanácti lety, kdy byl zaměstnancem v energetické korporátce Royal Dutch Shell. Putin tehdy údajně na setkání v roce 2006 řekl, že považuje Bělorusko, Ukrajinu, Pobaltské státy a další země bývalých Sovětských republik za součást tzv. “velkého Ruska”. V písemném prohlášení vydaném pondělí Zijlstra připustil, že na tomto setkání vůbec nebyl. Příběh slyšel od třetí osoby a považoval Putinova slova za “geopoliticky důležitá”.

Takže k věci. Tento fejk vypustil před 12 lety (!) tehdejší korporátní poskok a dnešní politický pravdoláskař. Tento úředně usvědčený lhář je ministrem zahraničí Nizozemského království a je šéfem Lidové strany za svobodu a demokracii. Na Západě se klidně dá lhát asi tak 12 let v kuse. Ale pak je třeba jet ve funkci ministra zahraničí do Ruska. A Rusové dali tomuto prolhanci nejspíš nůž na krk a řekli mu, že mu udělají totální ostudu. V Moskvě po příjezdu tohoto lháře stačilo položit otázku, zda na Putinově dače opravdu byl. A on by musel říci, že ne. Ale tím by udělal značnou ostudu své rodné korporátce a potažmo také svému státu, který nyní placeně zastupuje jako ministr zahraničí. A teď už není doba na legraci a na pitomé lhaní, protože tato doba je, jak známo, dosti složitá. Takže bylo lépe říci před plánovanou cestou do Moskvy, že korporátní poskok a potažmo ministr zahraničí prostě a jednoduše sprostě lhal. Na prolhaném Západě se vlastně nic nestalo. My jsme se to v korporátkách ani nedozvěděli a politický vůdce a prolhanec Halbe Zijlstra pochopitelně zůstal šéfem své strany a ministrem zahraničí Nizozemského království. Balzac tomuto stavu světa dal název Lidská komedie. Jeden román z tohoto cyklu se jmenuje Lesk a bída kurtizán.

Rekapitulujme. Když havaruje Černobyl nebo Fukušima, tak jsme ozářeni a lidé v okolí za 12 let zemřou. U prolhaných korporátek je to přesně opačně. Nejprve jsme 12 let ozařováni a pak to teprve bouchne. Jenže za těch 12 let jsme už mohli být ve válce s Ruskem. Podle korporátních prolhanců jako Halbe Zijlstra a dalších se stal Putin zloduchem, který chce násilím obnovit zašlou slávu Sojuzu. K tomuto mechanismu jsem psal článek Lhát až do hořkého konce. Je to opravdu nebezpečná věc. Mnozí Němci nevěřili na vyhlazovací koncentrační tábory ani po prohrané válce. K tomu je článek Prolhat se až ke korporátnímu fašismu. Proto nevěřím nizozemské verzi o sestřelení civilního letadla na lince MH17, které měli sestřelit obránci Donbasu.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

6
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
IrenaBetyfajtpeter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Čo je to „korporátny fašizmus“,prečo musí byť na čele štátu ktorý sa chce brániť korporátnemu fašizmu vlastenec a preč je nutné v boji proti korporátnemu fašizmu upevniť spojenectvo viacerých štátov (V4)
https://www.hlavnespravy.sk/nebezpecenstvo-plynuce-z-korporatneho-fasizmu-prejavy-ciele-korporatneho-fasizmu-moznosti-jeho-odmietnutia/1126266

fajt
Člen
fajt

https://www.youtube.com/watch?v=jA-AJMp5CNo – daň ze vzduchu, fakt magoři. ..)

Bety
Člen
Bety

fajt napsal
https://www.youtube.com/watch?v=jA-AJMp5CNo – daň ze vzduchu, fakt magoři. ..)

Zatím je to vtip, ale není vyloučeno, že se k tomu časem naši výběrčí daní nedopracují.

Irena
Člen
Irena
Člen

Ať žije demokracie
http://rusvesna.su/news/1518969237

A u nás ji vehementně podporujeme, že pane S… napadají mne jen hanlivá oslovení.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201802186809823-stropnicky-ukrajina-rusko-sankce/