Protest proti islamizaci. Bratislava 20. 6. 2015

Slovensko Slovákům! Třeba mě pamět klame, ale nebylo to už tady jednou?

Video: Milan Granec

Námět: Starý doktor

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ladys
Ladys
21. 6. 2015 14:53

Ano bylo, ale poněkud v jiných souvislostech. Každopádně jestli sem i na Slovensko začnou lifrovat politici hromadněji imigranty půjdou od korýtek co by dup. Na jednu stranu dobrá zpráva pro občany, ovšem imigranti jako důvod k fašizaci společnosti, to již tak dobré nebude. První znásilněná česká holčička, první podříznutý krk, první bombička v metru a lavina se spustí. Myslím, že mají (politici) motivaci k velkému zamyšlení. Pokud totiž budou situaci v zemi řešit nyní proti životním zájmům svých občanů, lid si to vyřeší sám, vůdce se vždycky nějaký najde, to už tady také bylo. No rozhodně k tomu je dobře… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
21. 6. 2015 15:31

Účastnil jsem se odborářských protestů a sledoval, kterak je bossové dovedli od masových akcí (zlehčovaných sdělovacími prostředky) až k bezvýznamnosti. Přitom důvody k nespokojenosti časem rostly. Je ticho, zaměstnanců se nikdo nebojí. Bulvár (Novinky,např. ) používají termíny jako ,,dávat práci“, ,,vytvořit bohatství“ v souvislosti s činností miliardářů, ačkoli s jejich nástupem je spojen zánik průmyslu, rozpad státu a vznik dluhu . Analogicky lze přes sdělovadla zajistit klid, popřípadě vrátit muslimům majetek, ukradený jim komunisty (zajistí Marek Benda), čímž se stanou důležitými podnikatelskými subjekty a vlastníky pozemků. Stanou se dobře organizovanou, disciplinovanou menšinou, řízenou ze zahraničí (jak je u podnikatelských subjektů… Číst vice »

abx
abx
21. 6. 2015 16:26

pozrite 45 sekundu. chlapik v kapucni a okuliaroch v klude zapaluje dymovnicu a hadze do tisicoveho zastupu protestujucich ludi, ktory prave prechadza po ulici. asi 10m od neho za nim stoja policajti v ciernom a kludne sa na to pozeraju. provokater bol uplne v klude, provokater bol pod ochranou policie…

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
21. 6. 2015 20:36
lubajs
lubajs
21. 6. 2015 23:27

abx napsal pozrite 45 sekundu. chlapik v kapucni a okuliaroch v klude zapaluje dymovnicu a hadze do tisicoveho zastupu protestujucich ludi, ktory prave prechadza po ulici. asi 10m od neho za nim stoja policajti v ciernom a kludne sa na to pozeraju. provokater bol uplne v klude, provokater bol pod ochranou policie… Co se divíte, policejní provokatéři jsou dnes běžnou taktikou policie k vyvolání násilností mezi demonstranty aby policie měla důvod nepohodlnou demonstraci násilím ukončit. Sám jsem to zažil na demonstraci horníků před sídlem OKD v Ostravě, kde jsem se byl podívat. Z ničeho nic se tam mezi horníky vynořili… Číst vice »

peter.
22. 6. 2015 6:15

Ide o parafrázu sloganu „Čechy Čechům“.V tomto prípade treba dať tento slogan do súvislosti s tým,že v Bratislave bol slogan „Slovensko Slovákom“ skandovaný demonštrantmi proti hrozbe ktorú pre Slovensko a Slovákov predstavujú africkí a moslimskí imigranti.Mainstream sa snaží znížiť význam tejto demonštrácie tým,že poukazuje na prítomnosť nacionalistov,národovcov a futbalových chuligánov.Áno boli tam,no netvorili väčšinu.Mne je v podstate jedno kto upozorňuje na blížiace sa nebezpečenstvo a hrozbu.Dôležité je,že sa tak vôbec stalo.
A toto si myslí o afrických imigrantoch najznámejší slovenský Afričan :
http://www.hlavnespravy.sk/ibrahim-maiga-sokoval-redaktorku-casu-nech-sa-o-utecencov-staraju-ti-ktori-im-znicili-krajiny/635621

Béda
22. 6. 2015 6:20

peter,

na takovou demonstraci se vždy nabalí primitivní „lůza“ holých (a mnohdy prázdných hlav s chemicky vyhoněnými svaly), kteří jako provokatéři dobře poslouží establišmentu k označení demonstrace za akci extremistů. Ta hesla mají ještě svůj druhý význam – zemi (ukradenou cizím kapitálem) vrátit svým obyvatelům.

abx
abx
22. 6. 2015 6:36

tiez si myslim. vytahovat nejake stare animozity zoci voci novym hrozbam (kvoty imigrantov, islamizacia, zatiahnutie Ceska a Slovenska do vony proti Rusku) nesvedci o hlbsom politickom rozhlade toho, kto by chcel vytahovat stare veci…

fajt
fajt
22. 6. 2015 10:14

comment image?oh=796c09fafbb4773869ade613b5ac4745&oe=55EA1292

peter.
22. 6. 2015 19:28

PPK napsal http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plukovnik-Skacel-jeste-jednou-Jsou-to-vykrmeni-vetrelci-a-jdou-jako-predvoj-Pitomci-vite-kdo-take-byl-na-Rudem-namesti-A-jak-by-mohlo-Rusko-znicit-USA-380840 Plukovník Skácel už pravdepodobne vzdal boj o ďalší kariérny postup,dôchodok klope na dvere a tak na plné ústa vyjavil to,čo si myslí väčšina príslušníkov našich národov.Iný názor na vypasených imigrantov a na konanie Ruska má iba niekoľko zapredaných žurnalistov a politikov, ktorí slúžia našim oligarchom(z veľkej časti bývalým vekslákom,čašníkom,mafiánom a bezškrupulóznym kariéristom)ako „biele kone“.Tak o nich hovorí slovenský politický analytik Ján Baránek.K nim treba ešte pripočítať ľudí ovplyvnených falošnou predstavou o humanizme a tých,ktorí vo svojej zadubenosti stále veria tomu,čo im predkladá mainstream a pán farár v kostole. Mimochodom to,že v prípade práve prebiehajúcej imigračnej vlny sa… Číst vice »

r.m.
r.m.
22. 6. 2015 21:26

Tyhle akce v Čechách a na Slovensku jsou pod dohledem Izraelců a jeich páých kolon. Odvážné tvrzení? Ani ne.
Území určené k přesídlení miliónů Izraelců během příštích 30 ket musí proběhnout do území islamfree.
Mluvčí IVČRN Artur Fišer mi na otázku kdo je odpověděl: Žid bojující za Českou republiku. http://www.ivcrn.cz/tag/artur-fiser/
Zuckerbergův Fakebook (český má centrálu v Polsku) jim na stránkách toleruje cokoliv, na rozdíl od nevyvolených jedinců a organizací.

abx
abx
23. 6. 2015 16:12

udalost na Hodzovom namesti (hadzanie dymovnic do zastupu ludi) z pohladu organizatora: …K môjmu počudovanie sme však neodbočili na Štefánikovej ako pred tým, ale šli sme priamo na Hodžovo Námestie. A tu si dávam otázku: Ktorý idiot nariadil prechod cez Hodžovo Námestie??? Vedel som dobre tak ako polícia, že ak pôjdeme smer Hodžovo Námestie, tak sa priamo stretneme s odporcami, nastane konflikt a zhromaždenie sa môže rozpustiť. Konflikt polícia pravdaže čakala, pretože sa za nami začalo ťahať vodné delo. Kolóna sa zrazu zastavila a dav stál rovno pred provokujúcimi. Začali lietať urážky, predmety a dokonca pyrotechnika. Musel som ho hnať… Číst vice »

lomikel
lomikel
23. 6. 2015 16:53

r.m. – no a ? prece by jste nebyl rasista a nevadili vam zide ? jsou to semiti stejne jako arabove, tedy ti co jejsou konvertiti s ruska. prece nejde o to ze je nekdo zid nebo arab, ale o to jakych memuu je nositelem.

pokud bych vas vzal za slovo tak kdo je pak Karel Goldman vulgo Rostocil nebo Tydlitakova ?:))

peter.
23. 6. 2015 18:09

abx napsal udalost na Hodzovom namesti (hadzanie dymovnic do zastupu ludi) z pohladu organizatora: …K môjmu počudovanie sme však neodbočili na Štefánikovej ako pred tým, ale šli sme priamo na Hodžovo Námestie. A tu si dávam otázku: Ktorý idiot nariadil prechod cez Hodžovo Námestie??? Vedel som dobre tak ako polícia, že ak pôjdeme smer Hodžovo Námestie, tak sa priamo stretneme s odporcami, nastane konflikt a zhromaždenie sa môže rozpustiť. Konflikt polícia pravdaže čakala, pretože sa za nami začalo ťahať vodné delo.Kolóna sa zrazu zastavila a dav stál rovno pred provokujúcimi. Začali lietať urážky, predmety a dokonca pyrotechnika. Musel som ho… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  peter.
24. 6. 2015 5:09

Nalejme si čistého vína. Jak jsem na tu demonstraci koukal, holé lebky v ní dominovaly. Jsem proti zákazům, i oni jsou občané a mají právo nenásilně vyjádřit svůj názor. Je to však názor, na jehož konci jsou koncentráky pro jinak smýšlející.

peter.
24. 6. 2015 6:21

Stan napsal holé lebky v ní dominovaly. Jsem proti zákazům, i oni jsou občané a mají právo nenásilně Stan: Demonštrácie sa zúčastnilo cca 8 tisíc ľudí.Začala na žel.stanici a skončila pred úradom vlády,kde bola ukončená a demonštranti sa rozišli.Počas tejto demonštrácie nedošlo k žiadnym excesom,priebeh bol pokojný.polícia nemusela zasahovať.K potýčkam s políciou došlo až po demonštrácii,zúčastnilo sa ich nie viac ako 300 ľudí,76 z nich bolo políciou zadržaných a polovica zo zadržaných( 46)bola z ČR.Išlo väčšinou o futbalových fanúšikov. Preto je zavádzajúce,ak niekto na základe toho čo sa v Bratislave odohralo označuje pokojnú demonštráciu za akciu extrémistov,nacistov a na základe… Číst vice »

peter.
24. 6. 2015 6:59

Stan napsal Nalejme si čistého vína. Jak jsem na tu demonstraci koukal, holé lebky v ní dominovaly. Jsem proti zákazům, i oni jsou občané a mají právo nenásilně vyjádřit svůj názor. Je to však názor, na jehož konci jsou koncentráky pro jinak smýšlející. Stan: Tej demonštrácie v Bratislave sa zúčastnilo cca 8 tisíc ľudí.Začala sa na železničnej stanici,kde účastníkov privítali policajti,ktorí niektorých z prichádzajúcich účastníkov donútili vyzliecť sa do spodného prádla aby zistili,či niekde na tele nemajú ukryté vytetované nacistické symboly.Neviem ako vám,ale mne je takéto správanie sa policajtov – zamestnancov štátu ktorý toleruje zverstvá páchané pod takýmito symbolmi na… Číst vice »

lomikel
lomikel
24. 6. 2015 8:16

stan
koukam ze pokud je provokace vhodne vymyslena tak je i ochotne prijimana jako realita, staci se jen trefit do gusta daneho cloveka.

Mohl by jste rozvect jaky retezec logickych souvyslosti vede od demonstrace k tem koncentrakum ? aby to nebylo jen takove placani
dik

Stan
Admin
24. 6. 2015 8:28

O tom, že policie pracuje s provokátory u všech typů z pohledu státu extrémistických organizací, není pochyb. Nikomu nevnucuji svůj názor, ale v tomto případě se už na první pohled určitě nejednalo o demonstraci chovanek klášterní školy. To, že demonstrovali občané, kteří by měli nejraději „etnicky čisté“ Slovensko, a to, jak podobná hnutí končila v minulosti, snad není třeba dokazovat.

lomikel
lomikel
24. 6. 2015 9:48

stan – je poptavka po vyvazenem resnei, takove ale neni artikulovano, bud proto ze je zakazano od ridicich organu cizi moci ( UsaBrusel) nebo proto ze politik je penetrovany multikulty agendou. hazenim vsech kdo nesouhlasi s (nez)rizeniu migraci do EU do skatulky fasista povede k tomu ze se tam vsichni nakonce octnou. Odezdi-ke-zdi-zmus vede jek k polarizaci kridel a uslabeni stredu. za sebe jsem schopen akademicky chapat i vas pristu mrtvy brouk v kombinaci s vykriky Fasismu! (stejne tak reagujete na JE, a tim otravite i ty kteri JE kritizuji s vedomim sirsich souvyslosti) ale to to nikam nevede. ja… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 6. 2015 10:05

Další „vládní“ dobytek Daeše na pravdě Allahově.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940403000487

lomikel
lomikel
24. 6. 2015 10:20

je tedy Ransdorf fasista ktery se ted odkopal Stane ?

Stan
Admin
Reply to  lomikel
24. 6. 2015 12:15

Ransdorf to má v hlavě dobře srovnané, co se týče příčin. Co se týče následků, ty se nevyřeší řečmi ani apely. Uprchlické tábory jsou plné již teď a k vracení uprchlíků nemáme kapacity. Podle mého názoru je v podstatě technicky nemožné uchránit před uprchlíky celou hranici EU ve Středozemním moři. Jediná opravdu účinná cesta je řešit problém na místě, v Africe. Ale to by tam korporace musely přestat válčit a rabovat. A jsme na začátku problému – u korporátního fašismu. Bez jeho likvidace se nevyřeší žádné problémy, ani ty zahraniční, ani ty domácí, naopak, situace se bude jenom zhoršovat.

lomikel
lomikel
24. 6. 2015 10:33

ROZHOVOR Europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf říká, že mají být před přílivem uprchlíků pevně střeženy vnější hranice Schengenu a uprchlíci mají být vraceni. Imigranti nejsou ekonomickým přínosem, naopak zatěžují sociální sytém. Cizí kultury Evropu neobohatí. Za posledních 500 let je kulturní přínos muslimského světa rovný nule. USA dle něj krizi s uprchlíky nejspíš způsobily záměrně a měly by být volány k odpovědnosti.

pise ransdorf.
jo ja komunisty volim, a jsem rad ze alespon nekdo z poslancu EU nema nasrano v hlave. ale mozna komuniste nejsou dost levicovi pro neomarxisty ?!

Stan
Admin
Reply to  lomikel
24. 6. 2015 12:18

Nevím, jak pro neomarxisty, ale pro mě jsou čeští komunisti v podstatě systémová „strana mírného pokroku v mezích zákona“.

peter.
24. 6. 2015 11:16

Stan napsal v tomto případě se už na první pohled určitě nejednalo o demonstraci chovanek klášterní školy. To, že demonstrovali občané, kteří by měli nejraději „etnicky čisté“ Slovensko, Slovensko od konca 13.storočia už nikdy nebolo a ani nebude „etnicky čisté!.Po vpáde Batu-chánových Mongolov ostalo na dnešnom území Slovenska žiť približne sto tisíc obyvateľov.Preto muselo byť územie Slovenska kolonizované najskôr Nemcami a pozdejšie Valachmi.Po obsadení Balkánu Turkami sa na naše územie presunuli aj Chorváti a Srbi.Takže dnes žijú na Slovensku v mieri a pokoji Slováci,Nemci, Rusíni,Gorali,Chorváti aj Srbi a samozrejme Maďari a Cigáni.K posledne menovaným národnostným menšinám majú Slováci špecifický vzťah.V… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  peter.
24. 6. 2015 12:05

Nedemonstrovaly chovanky klášterní školy, ale „nasratí skini“. Heslo „Slovensko Slovákům“ žádá etnicky a národnostně čisté Slovensko. A tak jak to chápu já, v podání skinheadů je Slovákem pouze občan bílé pleti s mateřským jazykem slovenským. A že jeho dědek byl Maďar jako poleno a prapradědek Němec, Rumun nebo Srb, tím se už dnes nikdo nezabývá. Podle mého je to cesta do pekel a kdo se nechá zblbnout sionistickou propagandou o hordách islamistů pašovaných k nám z Afriky a ohrožujících naše „židokřesťanské hodnoty“, která má odvrátit pozornost od toho, jak nás stříhají zahraniční i naše vlastní „bílé“ elity a jak se… Číst vice »

lomikel
lomikel
24. 6. 2015 12:29

stan, ransdorf, reseni – k reseni korporatniho fasismu jak ho nazyvate ( ja treba liberalismus) nemate vy ani, ransdorf ani nikdo (v cetne putina, ktery realizuje ruskou cestu liberalismu) zadne prostrdky (ani revolucniho globalniho hrace, ani uvedomeme masy a ani ideologa co nema v hlave slamu). tazke revoluce nebude, sorry. vasek posloupnost reseni ma tu vady ze prvni krok nenastane. jedine co je mozne je snazit se omezit imigraci na minimum. pomoc na miste financovan z UE, trebas v egypte, jiste mozna je. zalezi na situaci v te ktere zemi. dekuji za reply myslim ze jsem kazdy pochopil pozici toho… Číst vice »