Taky si myslím, že čas liberálů v Rusku ještě nenadešel.
Ještě je potřeba poskytnout jim víc provazu k oběšení.
Chazin opomíjí současný politický, bezpečnostní a ekonomický vývoj v Evropě. Nebál bych se toho, že se Putin stane ,,tím, komu nelze podat ruku“ na toto označení kandidují v Evropě jiní politici a za půl roku to bude Putin, kdo si bude vybírat komu ruku podá.
Osobně bych z relevantních kandidátů nejraději viděl v Bílém domě Bernieho Sanderse. Trumpova prohlášení jsou značně nekonzistentní, plácne co ho napadne, nebo co mu někdo napoví , ale viditelně se v tom sám moc dobře neorientuje, takový mamták nemůže stát v čele jaderné velmoci aniž by to ohrožovalo zbytek světa.
Jestli armáda zvládne podrazit nohy Hitlary a vyřadit ji z boje, mohlo by to dopadnout.
zajímavý, jak se u čemodanu i přesto prohýbá ( ty fake složky v druhé ruce má pro zamaskování váhy kufříků), vypadá to, že neoconi v Rusku asi staví nějaké specoš zařízení a Kerry tahá ty nejdůležitější části mašiny osobně ( proto taky asi ty časté návštěvy Moskvy bez patřičných politických výstupů, proto asi i tajuplná návštěva šéfa CIA v sídle FSB, která se podle reakce Putina ke Kerrymu minula účinkem )… no uvidíme, ale jak se zatím jebe světová šlechta, mají ovce na chvíli klid. ..)
7 komentáře
Taky si myslím, že čas liberálů v Rusku ještě nenadešel.
Ještě je potřeba poskytnout jim víc provazu k oběšení.
Chazin opomíjí současný politický, bezpečnostní a ekonomický vývoj v Evropě. Nebál bych se toho, že se Putin stane ,,tím, komu nelze podat ruku“ na toto označení kandidují v Evropě jiní politici a za půl roku to bude Putin, kdo si bude vybírat komu ruku podá.
Osobně bych z relevantních kandidátů nejraději viděl v Bílém domě Bernieho Sanderse. Trumpova prohlášení jsou značně nekonzistentní, plácne co ho napadne, nebo co mu někdo napoví , ale viditelně se v tom sám moc dobře neorientuje, takový mamták nemůže stát v čele jaderné velmoci aniž by to ohrožovalo zbytek světa.
Jestli armáda zvládne podrazit nohy Hitlary a vyřadit ji z boje, mohlo by to dopadnout.
http://expert.ru/2016/04/2/v-nagornom-karabahe-nachalis-boi/?5621
No, Chazin není zrovna můj šálek čaje. Jeho prognozy bych soudil s nejvyšší opatrností. V něčem ovšem mít pravdu může.
Dovoluji si upozornit p.t.čtenáře na velice zajímavý článek :
http://stripkyzesveta.cz/cz/media/1602/michail-chazin-putin-trump-a-velky-zvrat
Propojuje ruské reálie vlády s děním v USA a v Evropě i výhledem toho,co bude po listopadu 2016
zajímavý, jak se u čemodanu i přesto prohýbá ( ty fake složky v druhé ruce má pro zamaskování váhy kufříků), vypadá to, že neoconi v Rusku asi staví nějaké specoš zařízení a Kerry tahá ty nejdůležitější části mašiny osobně ( proto taky asi ty časté návštěvy Moskvy bez patřičných politických výstupů, proto asi i tajuplná návštěva šéfa CIA v sídle FSB, která se podle reakce Putina ke Kerrymu minula účinkem )… no uvidíme, ale jak se zatím jebe světová šlechta, mají ovce na chvíli klid. ..)
Všimněte si Putinových očí a neklidných Kerryho rukou.
ODKAZ NA ZAJÍMAVOU KNÍŽKU
http://haiku-etc.bloger.cz/KNIZNI-RECENZE/GIOVANNI-SARTORI-PLURALISMUS-MULTIKULTURALISMUS-A-PRISTEHOVALCI