Pyramida

aneb Proč nemá smysl chodit k volbám

Článek „Retro: Komu to tam zítra hodím?“ mě vyprovokoval k této reakci:

Až po úroveň 13 nejbohatších rodin to může většina pochopit. Úroveň světový vládce je to, co se nazývá globální prediktor. K tomu nemám co dodat, na to nemám poznání. Vrcholek pyramidy s okem značí žrece, vidoucí, stejně brýle na postavě na obálce The Economist „ The World in 2019.“

Kdysi dávno to byli lidé, ale jejich poznání dosáhlo hranic člověka. Vrcholek by měl být oddělen od zbytku pyramidy, jako je tomu na jednodolarové bankovce. Nad nimi je to už věčnost a nekonečnost.

Před pěti tisíci lety začal věk temna a síly temnoty dostaly do moci hazard, alkohol a prostituci. Ale požádali tu nejvyšší sílu, aby jim byla dána moc nad bohatstvím. Byla jim dána. Tím ovládli tento svět. (viz 13 nejbohatších). Věk temna (nevědomí) v současné době končí.

Stanův komentář: Kdyby to bylo takhle jednoduché…

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jáchym
Jáchym
3. 11. 2019 17:35

Nepřipadá mi, že jsou to takové zvláštní struktury. Slyšel jsem o tomhle i od samotných členů nějaké „lóže“, ale napadá mě jiná myšlenka. Co když jsou uši řadových členů nejrůznějších tajných a polotajných spolků, skupin a organizací krmeny nejrůznějšími konspiračními (a polo-konspiračními) teoriemi, aby měli dojem vlastní důležitosti ???…S dalším cílem, pokud se to dostane na veřejnost, pak aby se tomu mohl běžný člověk „divit“. Určitě máme z dějin doloženo, že docházelo k intrikám a k ovlivňování chodu věcí (třeba na „francouzském dvoře“ nebo sektou „Assasínů, či úplně jinak). Umím si představit, že se tu po roce 1989 „dobře etablovaly“… Číst vice »

Gatta
Gatta
4. 11. 2019 17:31

http://www.novarepublika.cz/2019/11/jedini-pirati-hlasovali-pro-dovoz.html?m=1

Možná právě dva hlasy „našich zatracených“ alespoň pro tu chvíli rozhodly.

Jáchym
Jáchym
5. 11. 2019 8:48

Zrovna co se pirátů týče, tak to dlouho pro mě byla málo čitelná strana. Jinak…. Evropa potřebuje migranty, ale ne spodinu, která má sem povětšině namířeno. Už mi začíná být pomalu jasný úpadek a pád římské říše. Co ale evropské státy potřebují na prvním místě je hospodářské a kulturní povznesení místního obyvatelstva a potom se lze teprve ptát: „Chybí nám tu řemeslnící, lékaři, vědci?“ – Tak určitému počtu dáme příležitost v naší (a pro ně v nové) zemi. Logika věci zní. Nejprve hledat lidské zdroje mezi vlastním obyvatelstvem, případně zlepšit systém vzdělávání natolik, aby příslušní odborníci a řemeslníci tu vznikli… Číst vice »