Reakce záložáků na propagandu ČT

Poselství ČsVvZPV adresované České televizi a českým sdělovacím prostředkům, poslancům, senátorům, ministrům české vlády, představitelům AČR a celé české veřejnosti

Vážení,

s pocitem hlubokého rozčarování jsme se seznámili s reportáží o naší iniciativě Čs vojáci v záloze proti válce, která byla připravena redakcí ČT a odvysílána dne 12. 10. 2015 na ČT 2, v pořadu Reportéři ČT.

S natáčením této reportáže jsme souhlasili v dobré víře, že jde o snahu objektivně informovat veřejnost o iniciativě ČsVvZPV, o jejích záměrech, aktivitách a o jejím významu pro českou společnost. Z naší strany to byl zřetelný signál, že představitelům státu podáváme ruku a že svých zkušeností a svého odhodlání jsme připraveni využít pro spolupráci se státními orgány a institucemi ve prospěch naší země.

Výsledkem jsme zklamáni! Ale popravdě řečeno, vzhledem k úrovni „nezávislé“ žurnalistiky a k postojům politické scény v ČR, bylo od nás pošetilé očekávat něco jiného.

Ano, pokládáme NATO za zločineckou organizaci. Ano, jsme si jisti, že NATO se snaží o vyprovokování války, do které část našich politiků, média a některé nevládní organizace chtějí zavléci naši zem. Ano, záměrně vyvolanou a nekontrolovanou masívní migraci do Evropy a do ČR považujeme za hrozbu, které je nutno čelit třeba i silou.

Jsme vojáci v záloze – prošli jsme vojenskou službou a jako vojáci jsme složili přísahu! Přísahali jsme, že budeme bojovat se zbraní v ruce za svoji vlast a spoluobčany! A právě před tím, co se nyní děje a co ohrožuje Evropu a Českou republiku, chceme svoji vlast chránit. Na rozdíl od mnoha úplatných vysoce postavených činitelů, my víme, co je vlastenectví a jsme svojí přísaze věrni!

Nikdo v této zemi snad nechce vážně tvrdit, že Českou republiku čeká zářná budoucnost ve válce, ve které nevinní lidé budou umírat jedině kvůli chamtivosti těch, kterým podstatná část našich představitelů dělá poslušné mopslíky! Nikdo v této zemi snad nechce vážně tvrdit, že Českou republiku může naše současné armádní torzo, které zbylo po ničivých a likvidačních „transformacích“ ochránit před vnějším nepřítelem, stejně jako před migrační vlnou!

Naše varování politikům a těm, kteří stojí za nimi a všemožně napomáhají vléci Českou republiku do problémů, ne-li přímo do válečných konfliktů, vyslovujeme ve snaze přimět je, aby tomuto nebezpečí naopak bránili! Nejsme nepřáteli státu a českých politiků – jsme nepřáteli jejich špatné politiky, která je pro Českou republiku ničivá.

Jestliže jsme tedy dehonestováni a označováni za nebezpečnou, soukromou armádu, která musí být sledována bezpečnostními silami a zpravodajskou službou, znamená to, že z představitelů establishmentu hovoří špatné svědomí a obavy? Potvrzují tím, že se opravdu aktivně podílejí na destruktivním procesu, který Českou republiku zasahuje a že se jim tedy podařilo zajistit naši účast ve válce a brzké rozvrácení naší společnosti vlnou migrantů!?

Kolik je v téhle zemi mužů, kteří stejně jako my jsou ochotni dobrovolně jít bránit republiku?! A patří snad k nim ti, kteří danou reportáž vyrobili nebo ti, kteří si její výrobu v této podobě objednali? Vyzýváme vás, kteří se smrtelně vážným výrazem ve tváři jste hovořili o tom, jak nebezpeční my jsme – prosím, volte mírnější slova svých hodnocení, buďte více objektivní a nesnažte se dokázat nám a celé společnosti, že zájmy skupin, které reprezentujete, jsou v protikladu se zájmy naší vlasti.

Příslušníci iniciativy Čs. vojáci v záloze proti válce

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
leho
leho
15. 10. 2015 0:30

Musím se přiznat, že jsem rozsahem svobody slova v mé bývalé domovině velmi překvapen. Ono se tam může bez jakýchkoliv následků klidně prohlásit, že pokud vypukne válečný stav, tak vláda bude postřílena. Vlastně nejen tohle prohlásit, ale klidně cvičit v duchu této ideologie budoucí atentátníky ústavních činitelů a záškodnickou ruskou milici tvářící se jako „Čs vojáci v záloze“. Dost silné kafe. Podle mne se jedná o další generaci československých komunistů a sprostých zrádců, kteří chtěli poválečné Československo připojit k Sovětskému svazu a kteří možná i podepsali zvací dopis okupantům v 68′. Pokud by někdo nevěřil, tak jejich zrádcovské úmysly byly… Číst vice »

leho
leho
15. 10. 2015 3:26

Rozdíl mezi „vámi“ a lidmi jako já že vy si klidně řeknete, že tihle jsou zrádci a je třeba je postřílet na rozdíl od uznání zákonně zvolené vlády na základě celonárodně schváleného dokumentu jakým je ústava. Ústavní a zákonný režim uzákoněný volenými představiteli, kde zákony vládnou nad lidmi a ne naopak jako např. v Rusku nebo Iránu je vyšší forma civilizace než když lůza vyvraždí parlament a nastolí krvavou diktaturu. Je fascinující, že mnohým i gramotným individuím takový základní fakt pořád nedochází. Ale na druhou stranu, je vás a těch podivných Čs. vojáků v záloze žalostně málo…

fajt
fajt
15. 10. 2015 5:01

teď aby chodili kanálama a v podstatě šli do ilegality ( ani přeběhlík Šándor nemluvil do větru ), doufám, že tahle zkušennost s ČTV jim byla dostatečná ( i když podle mého museli očekávat, že při svých názorech a činnosti je zdejší kolaborantská vláda s celým servisním aparátem bude nenávidět a poštve na ně nemilosrdně své psy) , na jejich místě bych si zpracoval svoji vlastní prezentaci a tu ukázal čechům a českou televizi napříště omíjel obloukem, byla by škoda, kdyby jejich činnost zanikla po prvním útoku skutečných nepřátelů česka, míru, demokracie a všech práv ( i občanských ), které… Číst vice »

Alena
Alena
15. 10. 2015 5:02

fajt napsal teď aby chodili kanálama a v podstatě šli do ilegality ( ani přeběhlíkŠándor nemluvil do větru ), doufám, že tahle zkušennost s ČTV jim byla dostatečná ( i když podle mého museli očekávat, že při svých názorech a činnosti je zdejší kolaborantská vláda s celým servisním aparátem bude nenávidět a poštve na ně nemilosrdně své psy) , na jejich místě bych si zpracoval svoji vlastní prezentaci a tu ukázal čechům a českou televizi napříště omíjel obloukem, byla by škoda, kdyby jejich činnost zanikla po prvním útoku skutečných nepřátelů česka, míru, demokracie avšech práv ( i občanských ), které… Číst vice »

fajt
fajt
15. 10. 2015 5:11

Alena napsal
ač je vše zabaleno do intelektuální omáčky, naše vláda má docela obyčejný živočišný strach

to víte, že se bojí, a proto útočí a bude útočit nefér a klidně své odpůrce těžce zkriminalizuje a pak i jinak eliminuje – podívejte na lehovistu jak podrážděně reaguje, přitom vojáci v záloze jenom deklarují svoje odhodlání bránit svou zemi a odmítají se stát pouhým nástrojem současné zlovolné mocnosti, která potratila všechny civilizační atributy a stal se z ní despotická a velmi krvelačná šelma. ..

hudryper
hudryper
15. 10. 2015 5:16

leho napsal Podle mne se jedná o další generaci československých komunistů a sprostých zrádců, kteří chtěli poválečné Československo připojit k Sovětskému svazu a kteří možná i podepsali zvací dopis okupantům v 68′. Troll leho změnil svou virtuální identitu. Z lehce sympatizujícího „diskutéra“ z amerických pozic se nám prekabátil na cosi, co se podobá ve svém projevu prokurátorovi Urválkovi. Demonstruje stále rychlejší posun společnosti USA k padesátým létům s jeho McCarthym a výborem neamerické činnosti , dobu politických procesů s lidmi,kteří měli vlastní a ne režimní náhled na společnost tam i u nás za železnou oponou. Říká: “ tihle „záložáci“ nejsou… Číst vice »

fajt
fajt
15. 10. 2015 5:26

Stan napsal Oni do toho šli úmyslně, Obrtelovi jsem přesně řekl, jak to dopadne. On mi na to řekl, že to museli udělat, protože jinak by o nich řekli, že odmítli hovořit a natočili by to jen s těmi „experty“. Jinak velká pochvala pro redaktory z Reportérů ČT za vysoce profesionální zpracování zadání, které jim jejich šéfové dali. Budou z nich skvělí a disciplinovaní pěšáci našeho východního tažení. Ideální kanonenfutr. asi se ho na autorizaci výsledné reportáže neptali, že, je mi to jasný – samozřejmě celá věc je pojata velmi tendenčně a bych řekl, že i jde o takový přípravný… Číst vice »

fajt
fajt
15. 10. 2015 5:43

hudryper napsal
hudryper

hezky napsáno – jenom nevím, jestli to lehovistu nějak pozitivně zasáhne, naučil se za celý svůj život jenom utíkat a pak tulit k většímu zvířeti, který mu dá okamžitý profit. ..)

asym
asym
15. 10. 2015 6:31

Hudryper napsal: „…Utíkali před totalitou, aby na stará kolena zjistili, že přišla za nimi“.
Moc krásný a pravdivý obrat.
Stejně mám vtíravý dojem, že leho je jen druhé jméno fagana – jejich některé myšlenkové obraty jsou natolik stupidní, že by jich nikdo druhý nebyl schopen.

Vlastimil
Vlastimil
15. 10. 2015 7:35

Stará vesta. Za všechno můžou a když my nemůžeme, tak to na ně svedeme. Na komunisty. Je to pořád stejné, za pět a dvacet let nepřišli na jiný nápad. Hudryperovi dík. Po jeho příspěvku se už nedá vlastně nic dodat.

fred
fred
15. 10. 2015 10:56

leha je překvapen rozsahem svobody slova. To překvapení určitě pramení také proto,že,tam,kde nyní žije taková svoboda není. Emigroval,aby mohl napadat,místo toho,aby zůstal a bojoval proti režimu. Asi také nemůže přenést přes srdce,že 2. světovou válku rozhodl Sovětský svaz.No nemá cenu s takovými lidmi diskutovat. Nejsou přístupni argumentům.

Megafon
Megafon
15. 10. 2015 14:03

LEHO “ Takže suma sumárum, tihle „záložáci“ nejsou nic jiného než stejní zmetci co zaprodali tuhle dříve krásnou zemi Rusům a sovětským komunistům. Jejich organizace by měla být alespoň rozpuštěna a ostré zbraně zabaveny, pokud ne její členové rovnou zbaveni občanství a vyexpedováni to Ruska… “ ……………………………………………………………………………………………………………………… Zajímavá logika. Takže, pokud nechci válku jsem špatný. Pokud nechci pro svoje děti aby žily v rozmlácených městech jako jsou dnes v Sýrii jsem špatný. Pokud mám svůj život a život své rodiny radši než peněženku nějakého naboba. Jsem špatný. Pokud nejsem ochoten nasadit svůj život a zdraví pro zájmy, které nejsou v… Číst vice »

orinoko
orinoko
15. 10. 2015 14:09

Hosi, jen do nej … Emericky hlinak se nam nejak rozkymacel. A to predstavte, ze ruzna emericka armadni hovada v Syrii POTE uz mela v pacu vlastni kseftiky. Podobne ta paprdyne Madla z Bombardakova v Kosovu. A ze v te Syrii jsou cele mraky prilezitosti.
Emericti armadni lapkove. Az sem dosel sen of America.
Vojensti oligarchove v Emerice. Ty … ole … to nema chybu.

Gatta
Gatta
15. 10. 2015 14:44

Re orinoko – na Syrii funguje i naše z UK známá Military maps.
V adrese jsou souřadnice a poslední číslo je defaultní nastavení měřítka náhledu.

http://militarymaps.info/?lat=35.1277085&lng=36.4952489&z=10

Aleš
Aleš
15. 10. 2015 15:39

Proč myslíte, že je chcou zakázat? Protože opravdu nebezpeční jsou. Ale samozřejmě jak komu a jak čemu. Oni jsou právě nebezpeční lidské blbosti, bezohlednosti, egoismu a jejich moci. Jsou to hrdinové jako někteří nemnozí z om. Potrefené husy jako kolaboranti Šándor, Šedivý, Marhoul, Kalousek, budou řvát a jejich jelita budou hochy černit a připravovat půdu pro čarodějnické procesy, aby je mohli rituálně upálit na hranici, od středověku to nedělají jinak.

orinoko
orinoko
15. 10. 2015 16:33

Hosi, zdravim a Gatta … mne se tyto vojenske mapy blbe nacitaji vsude. Hojne vyuzivam Twiter – Peto lucem … myslim. Jsem rad , ze hudryper je v kondici … a totez preju vsem … jmenovite PPK. Delsi dobu se neozval. Zaroven jsem rad … a uz jsem to psal … jak drobna koncepcni prace vykazuje vysledky. Masaryk, hosi, … by si s nami dneska dal panaka. Neni treba svet hned bourat … je treba svinstvo neustale PODECHCAVAT. Adminovi se omlouvam , ale jen cituji stare klasiky nekdejsiho usili. Hodne bylo napsano a receno … a krok za krokem …… Číst vice »

hudryper
hudryper
15. 10. 2015 19:02

Děkuji Orinoko za projev přízně. Jsem na tom relativně dobře,i když se v poslední době nálada někdy zkazí,to když příjde další parte bývalých spolužáků. Holt se v tom našem lese důkladně kácí,
dalo by se říct že plošně. Všem čtenářům a přispěvatelům,jakož i autorům přeji trvale dobrou náladu.

leho
leho
16. 10. 2015 2:14

Stan: Součástí našeho právního řádu je trestnost útočné války, která je označena jako zločin proti míru (Hlava XIII. TrZ 40/2009 Sb., výslovně §405a-407). V čl. 23 Listiny základních práv a svobod je definováno právo občanů postavit se na odpor vládě, která porušuje jejich lidská práva. Dobře, listina základních práv a svobod je definována jasně. Ale kdo definuje útočnou válku? Kdo proti komu a proč? Současný svět dává možnosti i naprostým nýmandům a maniakům vyhlásit válku komukoliv a nijak se neohlížet na nějaké zákony. To dříve nebylo možné. Dřív se na velbloudu dostali maximálně k nejbližší oáze, zatímco dneska si mohou… Číst vice »

leho
leho
16. 10. 2015 2:34

Megafon: Pokud nejsem ochoten nasadit svůj život a zdraví pro zájmy, které nejsou v mém zájmu jsem špatný.

Samozřejmě mi vkládáte do úst mnoho věcí, které jsem nikdy neřekl, tedy nenapsal. To za prvé. A hlavně za druhé, pokud svůj život nejste ochoten nasadit pro cokoliv, zůstaňte tedy tam, kde jste. Například já o vaše nasazování vůbec nestojím a nic po vás nechci. Ale na druhou stranu, mnozí vaši lidé nasazují své životy i za vás a vy ještě na ně plivete. Holt takový je svět, je to daň za svobodu a blahobyt, ve kterém díky té svobodě lidé žijí…

Arbed
Arbed
16. 10. 2015 5:52

Zajímavý podnět pro pana Barack Husseina Obamu: http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20150511095300

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
17. 10. 2015 7:36

Stan napsal Definice spravedlivé války je naprosto jasná, to se učí v základních kurzech politologie. Vše ostatní je zločin proti míru. Rozdíl mezi bojem proti terorismu a státním terorismem, který teror jednotlivců používá jako záminku k likvidaci nepohodlných režimů a ovládnutí zdrojů surovin, je dnes už také jasný všem kromě lidí s mozkem vymytým americkou armádní propagandou. Džihádisti jsou jen výsledek agresivních válek NATO. Poslední odstavec je takový bullshit, že ani nestojí za odpověď. Stane, s tímto mamlasem, kterému“se poslední mozková buňka vzpříčila v hlavni…“ to nemá smysl. Je to jen kolorit doby upadajícího hegemona, a ukázka toho, kam až… Číst vice »

koloděj
koloděj
17. 10. 2015 20:07

Prosím, má jen jednu prosbu. Ignorujte toho trotla. Cokoliv napíšete stejně převrátí a ještě si tím plní úkol – rozbít dizkusi. Jeho nepřesvědčíte, on nedizkutuje. Jen zasírá podobně jako na Zvědavci.

THX