ROH PP: Zaveďme Domy útěchy!

Revoluční odborové hnutí pražských prostitutek (ROH PP) vydalo následující prohlášení:

Všem lidem na světě je známo, že sex je lidská potřeba srovnatelná s hlavní lidskou potřebou, tj. potravou. Tyto dva nejhlavnější pudy – pud rozmnožovací a pud zachování života, by neměly být nikomu odepřeny. Mělo by to být uvedeno v listině lidských práv na prvním místě. Samozřejmě tomu tak není, spousta obyvatel světa umírá hladem a spoustě dalších je odepřeno uspokojování základního lidského pudu, tedy sexu.

Vzorem jsou nám USA, které každému třetímu obyvateli své země zajišťují potravinové lístky a tím pádem tam u nich demokraticky vyřešily problémy s hladověním svých občanů. Jsou světlým a zářným vzorem pro ostatní státy světa. Podobně my z ROH PP se snažíme vypořádat s druhou lidskou potřebou tak, aby byla dostupná všem a aby zmizelo ze světa sexuální strádání. Však i katolická církev, ale i protestantské církve, se zasazovaly po několik století na zavedení veřejných domů. Zřizovaly je už v době středověku, vždyť to bylo vždycky ziskové podnikání. Nazývaly je nikoliv realisticky slovem bordely, nýbrž, jak je jejich zvykem, byly to Domy lásky a něhy. Název bordel používal pouze plebs a nevzdělaná lůza.

Poslední dobou se v rámci stěhování národů, tedy s imigranty, situace se sexem vyostřila. Podle listu Die Welt obětí sexuálních útoků během jedné noci se stalo na 90 žen. Členové německé vlády odsoudili rozsáhlé sexuální útoky a nařídili posílit počty uniformovaných i neuniformovaných policistů a zvýšit počty hlídacích kamer na ulicích.

Samozřejmě takové řešení je stupidní. Ovšem co jiného také očekávat od vlád? Ty všude na světě jakékoliv problémy jinak než násilím řešit neumí. Kancléřka Merkelová místo aby přistavila autobusy pro nadržené mládence a rozdávala jim poukázky na sex do vykřičených uliček lásky v Hamburku a kdekoliv v jiných městech, kde je dostatek pracovnic poskytující útěchu, používá policii. Cožpak kancléřka nikdy neprožila strázně sexuálního hladovění? Vždyť to je naprosto srovnatelné s potravinovým hladověním, obojí navíc ovlivňuje zdravotní stav individua.

Je pravděpodobné, že imigranti nebudou míti finance na zaplacení půlhodinové (či jenom pouze čtvrthodinové?) útěchy a tak po vzoru USA bude vláda zdarma přidělovat místo potravinových poukázek, poukázky sexuální. Nebo poukázky útěšné? Název ponecháme na invenci ministrů, ti naše podniky často navštěvují, takže mají přehled. Všude na viditelných místech by měly být rozmístěny výrazné značky (něco jako dopravní značení) – Dům útěchy, červená šipka a 200 metrů.

V tomto případě by byla spokojenost po všech stránkách. Policie by neměla nic na práci, ministerstvo vnitra by ušetřilo za zbytečné šmírování a za nákup dalších pouličních kamer.

Nám, jako pracovnicím potěchy a úlevy, by poukázky proplácel stát, určitě se na to fondy na ministerstvu financí najdou, ostatně tam se většinou stejně finance vyhazují na úplné blbosti, přispět může i ministerstvo vnitra z ušetřených peněz.

Náš návrh, tedy návrh ROH PP je mnohem racionálnější než pitomé vládní nařízení na provádění sexuálních kurzů pro migranty. Zavedlo je Norsko již v roce 2011 a na podzim 2015 byly doporučeny i dánským parlamentem a jak to nyní vypadá, tak něco podobného bude čekat migranty i v Německu. Česká vláda se snad k takové hovadině nepřidá, nebo jo?

Podle nepotvrzených zpráv se proslýchá, že do naší akce by se chtěly zapojit i Jihočeské matky v čele Džamilou. Dobře, ať jihočeské matky vypomůžou, ale proč to chtějí mít jako neziskové organizace placené? Tuto jejich aktivitu odsuzujeme, neboť by nám kazily kšefty. Ovšem jako nezisková organizace, tedy zadarmo, tož to by nám nevadilo. Sexpoukázky jim stát stejně nemůže proplácet, to by byla přece nekalá konkurence! Protimonopolní úřad by musel stejně tak jak tak zasáhnout.

Imigrantští mládenci homosexuální orientace by se mohli hlásit u pana profesora Karlovy univerzity Putny, tam katolické buzny budou poskytovat útěchu v rámci katolické charity, tedy zadara. Vida, k čemu bude Karlova univerzita prospěšná.

Předpokládáme, že vlády zemí postižných stěhováním národů se naším návrhem budou seriózně zabývat a přijmou a zavedou to do svých legislativ.

Podepsány členky ROH PP

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
8. 1. 2016 4:54

Upozornění!
Na sexuální poukázky vracíme hotovost max. do 30 Kč !

idiotronic
8. 1. 2016 5:52

Právě dorazila zpráva, že firma Sodexhop uvedla do oběhu první sérii poukázek.
Výrobní náklady sice několikanásobně převyšují nominální cenu poukázky, ale víme, že nové technologie se bez dotací neobejdou, proto prvních dvacet let budoe tisk poukázek dotován z fondů EU pro začleňování, později z fondu kohezního. Distribuce se ochotně ujala organizace Člověk v plísni.

petr
petr
8. 1. 2016 13:54

…..a naše mincovna by mohla obnovit ražbu římských Spintrií :-)

nikdo
nikdo
8. 1. 2016 14:56

No a jedna zpráva vážná – v Helsinkách policie útoky migrantů překazila, neb předem věděla o jejich přípravě. Novoroční útoky byly naplánované, byly organizované.
http://rusvesna.su/news/1452236262

Alena
Alena
8. 1. 2016 15:08

nikdo napsal

No a jedna zpráva vážná – v Helsinkách policie útoky migrantů překazila, neb předem věděla o jejich přípravě. Novoroční útoky byly naplánované, byly organizované.
http://rusvesna.su/news/1452236262

to byla pouze zkouška, naostro už se zbraněmi

Alena
Alena
8. 1. 2016 20:43

Aleši, jste zřejmě zaměstnancem neziskovek. Pro ně totiž všichni, kdo s jejich názory nesouhlasí, mají nálepku nácků a fašistů. Jak jednoduché pro ta (s)prostá dítka

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
9. 1. 2016 0:09

Obávám se, že se zakrátko již smát nebudeme. Lze se značnou jistotou konstatovat, že policisté, média a pravděpodobně i další instituce mají přísné pokyny, jak mají postupovat ve věci imigrantů. Pokud nelze ignorovat či utajit problémové chování přišelců, je nutno oslabovat negativní zkušenosti veřejnosti omlouváním jejich odlišnou kulturou, frustrací ze strastiplných válečných a cestovních zážitků, případně poukazováním na obdobnou trestnou činnost místních. Že se dosud v rámci této informační sítě dosud nenašel žádný odvážný příjemce takových příkazů, který by statečně odhalil dirigizmus, nás musí děsit, protože v minulosti jsme byli zvyklí na dirigizmus jedné strany, ale nová skutečnost je důkazem,… Číst vice »

Alena
Alena
9. 1. 2016 10:13
Alena
Alena
9. 1. 2016 10:18

a vida, definice fašouna už i v obraze
comment image

Alena
Alena
9. 1. 2016 21:48

špatný konec otevřené náruče Německa věští víc lidí
http://leva-net.webnode.cz/news/nemecky-blitzdzihad/

hudryper
hudryper
9. 1. 2016 22:38

Alena napsal Alena • 9. Leden 2016 špatný konec otevřené náruče Německa věští víc lidí http://leva-net.webnode.cz/news/nemecky-blitzdzihad/ AlenaCitovat Přečetl jsem si tam i diskusi s cvičením v prognostice a můj názor je v podstatě shodný s přispěvatelem,který říká,že se Němci už probudili a že se ubrání i přes zradu své vlády. Myslím,že „silvestrovská veselice“ přišla jako na zavolanou. Zastavila vládu šílené Merkelové v útoku na německý národ. Vládní oposmluvní koalice je v podstatě mrtvá,když se navíc zcela odkopala tím, že nařídila utajit co se v německých městech děje. A pak jako třešničku na dortu vyhodila obětního beránka,ředitele kolínské policie,čímž si získala… Číst vice »