Rozhovor s Bašárem Asadem

Interview prezidenta Bašára Asada pro Komsomolskou Pravdu.

Rusky s celkem dobře generovanými českými titulky (nutno nastavit):

Anglicky:

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
17. 10. 2016 15:59

borok, po žních půjde k Turkovi. ..)

Martin (už bez taky m)
17. 10. 2016 18:12

Mám stejný názor, tak zkopíruji z youtube:
„Умный человек. хороший президент.“

Martin (už bez taky m)
18. 10. 2016 7:19

Re Aleš: zaujatý propagandista a mamlas. Ideologicky vymytý- tak „…RF nic nevyrábí, volby tam neexistují, Turecko musí jít vždy proti Íránu, dohoda o jaderném programu s ním byla chyba, Rusové pořádají v Aleppu krvavé akce…“. Já jsem opravdu již dlouho nenašel v žádném článku na internetu více hovadin a pitomostí, než tady naplácal další z „hodnotných Europoslanců“ placených z našich daní… Kdysi v ODS představoval o chlup reálnější pozice než vyslovení zloději maskující se ideologií „demokracie“, na poli zahraničním je to ignorant… Jo a prý jsme součástí „Západu“… no comment… Prostor v němž se nachází nesvéprávná ruina kdysi slušného státu… Číst vice »

Starý doktor
19. 10. 2016 7:49

Britská banka RBS, která zmrazila účty RT je po vyhrůžce Ruska, že na oplátku zmrazí účty BBC, znovu otevřela…
http://politikus.ru/events/85456-rbs-otkazalas-ot-idei-zakrytiya-schetov-rt-v-velikobritanii.html

Martin (už bez taky m)
20. 10. 2016 9:08

http://echo24.cz/a/w3BAd/turecko-bombardovalo-pozice-kurdu-v-syrii-nalety-zabily-az-200-lidi Spokojenost některých s neřešením pozice tohoto účelově a cíleně rozděleného a rozeštvaného národa nesdílím. Kurdové si nezaslouží odsuzování jako „marginální síla“, a je faktem, že Turecko do facto bombarduje Sýrii. Budou-li tomu zúčastnění přihlížet s klidem dále, míru na BV se nedočkáme, a rozpad některých zemí se naopak stane pravděpodobnějším. Kurdů je kolem 35 – 40 milionů. Bombardováním jejich ozbrojených skupin bojujících proti IS se dle mého názoru Turci dopouštějí zločinů, které jak opakuji mne vedou k sílícímu názoru, že Turecko se časem rozpadne. Rozhodně to nepřispěje k tomu, že Kurdové v dnešním Turecku složí zbraně, ba právě naopak…… Číst vice »

Aleš
Aleš
20. 10. 2016 10:43

Paklíčové Dardanel a Bosporu, vždy dělají politiku, která se někomu z povzdálí líbí, ale jen nějakou dobu. Protože díky svým nenaplnitelným ambicím ji posléze mění a svět se mění také, dochází k šíleným situacím, kdy díky jeho vazbám na Západ a jeho neméně šílenou politiku, si dělají nepřátele po celém světě. A jejich zahraniční vztahy jsou jen formou vydírání. Myslím, že Turkové jsou velký relativně kompaktní národ se silným nacionalismem s ekonomicky silnou diasporou. Spíš než na rozpad Turecka bych to viděl na odtržení části. Rozpad Turecka by sice některé problémy vyřešil, ale je to asi spíš naše zbožné přání.

Gatta
Gatta
20. 10. 2016 10:50

Turek potřebuje svoji „malou vítěznou válku“ … tak to obvykle začíná …