Sergej Lavrov: Ještě nikdy se principy práv člověka a svobody volby nezneužívaly tak cynicky jako slogany pro krytí politické a ekonomické expanze

25. 1. 2017 vystoupil ruský ministr zahraničí v Dumě se zásadním projevem.

Překlad a titulky: Hox55

Námět: Béda

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
28. 1. 2017 17:42

Ale no tak!Tomuto asi nkto nemôže uveriť.Julka Timošenková sa zajtra údajne stretne s D.Trumpom v Bielom dome.To by asi Porošenko nerozdýchal.
http://politobzor.net/show-120880-poroshenko-unizhen-tramp-vstretitsya-s-timoshenko-29-yanvarya-a-ego-ne-zovut.html

Béda
28. 1. 2017 18:18

https://cz.sputniknews.com/svet/201701264609634-prezident-USA-Trump-pricina-vznik-IS-Blizky-Vychod/

Prezident USA Donald Trump je toho názoru, že by se vzniku fronty Islámský stát (IS, zakázaná v RF) podařilo vyhnout, kdyby USA měly pod svoji kontrolou ropná ložiska v tomto regionu…Trump také nazval lidi, kteří si myslí, že by podobné akce porušily mezinárodní právo, „blbci a ne experty.“

Dodal, že „měli jsme vstoupit do Iráku a neměli jsme odtud odejít.“

Béda
28. 1. 2017 18:36

„Německé MZV uvedlo „jedinou podmínku“ pro zrušení protiruských sankcí Sankce proti Rusku mohou být zrušeny, pokud dojde k naplnění minských dohod. Oznámil to v sobotu německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel po jednání se svým francouzským protějškem Jean-Marcem Ayraultem v Paříži…“ https://cz.sputniknews.com/svet/201701284627985-nemecko-mzv-podminka-zruseni-sankce/ Idiotismus těchto lidí je nedostižný. Rusko je stejně tak jako Německo a Francie pouze garantem Minských dohod. Francie a Německo, které navíc byly spoluúčastníky kyjevského protiústavního převratu a dohody s Janukovyčem mají úplně stejné závazky za plnění Minských dohod jako Rusko. Protiruskými sankcemi ti idioti kopou hrob především Evropě. Rusko již našlo alternativy a zdá se, že nemá žádný… Číst vice »

Béda
28. 1. 2017 19:02

https://www.lajkit.cz/zpravy/item/969-nemecko-zaplati-migrantum-ridicske-prukazy-autotesty-v-arabstine-jsou-jiz-pripraveny

Kdopak to zaplatí a kdo odškodní případné oběti teroristických útoků spáchaných s pomocí automobilu?

Béda
29. 1. 2017 6:48

https://cz.sputniknews.com/svet/201701284630377-clenove-nato-vkladat-penize-aliance/ „NATO prožívá nelehkou dobu: po rozpadu SSSR a samorozpuštění organizace Varšavské smlouvy ztratila Severoatlantická aliance veškerý smysl a později i prioritní financování. Normativně fixní 2 % HDP do rozpočtu vojenské aliance vkládají pouze čtyři evropské členské státy NATO. Premiérka Velké Británie Theresa Mayová vystoupila 27. ledna před členy Republikánské strany USA ve Filadelfii a prohlásila: „Není nic nevyhnutelného v konfliktu Ruska a Západu, nic hrozícího ohledně návratu k době studené války, ale my musíme jednat s Ruskem z pozice síly“. Strategie Londýna a jedna z tézí nadcházející téhož dne besedy premiérky s americkým prezidentem Donaldem Trumpem jsou vyznačeny zcela… Číst vice »

Béda
29. 1. 2017 6:52

Jsem velice zvědav a byl bych překvapen, kdyby se Trump nevydal v Obamových šlépějích. (Obama – symbol pokrytectví, podvodu, násilí)

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/tagesspiegel-trump-neprijemne-prekvapil-kreml-plany-v-syrii/
Washington hodlá přijmout „aktivnější roli“ v konfliktu v Sýrii, včetně použití pozemních vojsk, jakož i vytvoření „chráněné zóny“ pro uprchlíky, prohlásil americký prezident řekl Donald Trump.

peter.
29. 1. 2017 7:58

Všetci,čo chodíme na diskusné fóra sme tak trochu grafomani.
Ale čo je veľa,to je veľa.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Grafomanie

M.C.
30. 1. 2017 7:50

Béda napsal

http://eurasia24.cz/aktualne/item/2249-copak-dela-tohle-u-ruskych-brehu-nekdo-si-zahrava-v-blizkosti-krymu-foto

http://www.hlavnespravy.sk/chysta-sa-rusko-k-vojne/890798

Zřejmě památka po nějakém cvičení.
Není to prostřílené, takže pokud to tam někdo nepodvrhl pro nasrání Rusů, tak to nevypovídá příliš dobře o schopnostech protiletadlové obrany lodí NATO.

Béda
30. 1. 2017 8:02

peter. napsal

Všetci,čo chodíme na diskusné fóra sme tak trochu grafomani.
Ale čo je veľa,to je veľa.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Grafomanie

Nevím kde všude píšete po zdech Vy, vážený pane Petře. Já píši pouze na OM a jsem velice rád, když mé „náhodné shluky písmen, které nedávají žádný smysl ani význam“ (viz váš odkaz na Wiki) převezmou některá alternativní internetová média. Žádné popisky nemám ani po těle ani po zdech a naprostá většina mých vstupů zde jsou odkazy na jiná média (asi taktéž pouze shluky písmen, které nedávají žádný smysl a význam.

M.C.
31. 1. 2017 13:22

Ani ne před rokem z nebe spadlá Theresa May, tč. premiérka Velké Británie, říká, že Západ by měl s Ruskem jednat z pozice síly. Zapomněla dodat, kde Západ tu sílu vezme. Zrovna minulý týden jsem někde četl článek o tom, že Británie má pozemní vojsko v takové síle, že by mohlo Rusku čelit 24 hodin. Když Britové a Francouzi bombardovali Lybii, kde toho moc není, tak jim po deseti dnech došly bomby a museli si půjčovat od Němců. Asi by měl Putin pozvat paní premiérku na návštěvu Ruska a taky jí, jako svého času Hitlary, předvést bunkr v hlubokém podzemí… Číst vice »