Seznamte se: Batalion Ukrajina poslance Ljaška

Jak jsem psal zde, každý si může dnes na Ukrajině založit svůj „batalion“ a vrhnout se na obranu vlasti. Pozadu nezůstávají ani poslanci. Batalion Ukrajina poslance Ljaška se „hrdinně“ zapsal v čištění Mariupolu od Čečenců. Oleg Ljaško je opravdu radikální populista, který by určitě v českých podmínkách získal nějaké hlasy. Ono by to bylo celé k popukání, kdyby nešlo o život. Podívejme se na některé historické momenty.

Nejstarší video pochází z roku 1993 kde vypráví, ehm, takové soukromé záležitosti na policii.

Další video je z roku 2010. Zachycuje bitku mezi Ljaškem a budoucí hvězdou vojenské části Maidanu Parubyjem v televizním studiu.

Známé jsou také jeho vystoupení ve parlamentu Ukrajiny, která ne vždy konči šťastně.

Zde už jde to tuhého, zde veze munici na Majdan a podněcuje k násilí.

Zde dává ultimátu pučistickém prezidentovy Turčynovovi, žádá okamžitě postřílet teroristy (myšleno obyvatele východní Ukrajiny).

Ještě požehnat a batalion Ukrajina pod vedením Ljaška může vyrazit na Čečence.

Mariupol v 5:00, Ljaškův batalion Ukrajina a SS batalion AZOV mohou vyrazit na Čečence.

Co říci na závěr? Jedině, že nějaké usmíření je v nedohlednu.

Stanův komentář: Pokoušel jsem se doplnit i nějaké video z vojenského nasazení batalionu „Ukrajina“, ale nic jsem nenašel… Snad jen tohle :)

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
Rado Mikopeter.BédaSugar Ray Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sugar Ray
Člen
Sugar Ray

Tohle je taky dobrej seriál , přehlídka psychopatů , nemocných bláznů a šílenců , jako každej den musim říct o jak rád jsem na tomhle světě , lidem na Ukrajině teda vůbec nezávidim takový „vlastence“ . Chlapci přivezl jsem vám ty vaše klacky , nemusíme čekat do jara , mám je vzadu v kufru . Tomu řikám podpora kultury a sportu . To náměstí Majdan by ještě měly přejmenovat na náměstí kultury a oddechu . Pohled na politickou kulturu v UK parlamentu to je fakt nářez , to je sestava magorů a fašistů , teď se to ještě víc zhoršilo… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Sugar Ray,

Porošenko – svůj k svému. Ten k těm bláznům taky patří. Prezident oligarcha, který by se kvůli svým zájmům spojil i se samotným „ďáblem“ – viz jeho účast v různých vládách. Samozřejmě s bohatou „demokratickou“ minulostí za kterou by se nemusel stydět ani Kmotr od Mario Puzza anebo Al Capone.

peter.
Člen

V tomto videu si všimnite znak na žltej vlajke:
https://www.youtube.com/watch?v=rGxVO6gF_fs
na to druhé video si utvorte vlastný názor:
http://www.youtube.com/watch?v=mrG_UZibwbU