Smrdí to…

Tento text není ani tak analýzou, jak spíš emocionální odpovědí na ty nehoráznosti, které USA uspořádaly na počest letošního výročí VŘSR. A hlavní závěr, ke kterému jsem (opakuji znovu, že soukromě) dospěl, je, že Trump přece jen své nepřátele, představitele „Západního“ globálního projektu, kterými jsou mezinárodní finančníci, finanční globalisté, liberální globalisté (jak komu libo, v závislosti na důrazu, který je třeba dát), ty všechny donutil, aby se „odkopali“.

Teď je naprosto jasné, že mnohá (skoro všechna) masmédia pracují ve spojení s těmito finančními globalisty, že je nezajímají zákony, ani soudy, oni mají svoji realitu, jsou členy týmu, který se dere k moci. Přesněji řečeno, reálnou moc tento tým má (zatím), ale oni potřebují i moc formální, tedy prezidentské křeslo. A potřebují je kategoricky a v zájmu toho jsou schopni čehokoli.

Vycházíme-li z logiky mého předchozího článku (na mysli má analytiku „Revanš globalistů Ameriku nespasí“ ze 7.listopadu – pozn.překl.), pak Trump svůj úkol splnil.

Já, samozřejmě, nejsem znalcem amerického způsobu života a způsobu myšlení – ale jestliže jakýsi nepříliš chytrý a nevzdělaný televizní moderátor přeruší projev prezidenta země k národu a začíná vysvětlovat, že prezident lže… Tady se, zdá se mi, dokonce i člověk přírodě nejbližší, zamyslí. Jistě, ideové přívržence finančních globalistů to jen potěší, ale přece jen, ve většině zemí jich už není tolik, většina je prostě zblbnuta a vystrašená. Prostřednictvím oněch angažovaných masmédií.

A, mimochodem, všimněte si, jak se liberálním globalistům ježí srst od prostého slova! Oni, totiž, velmi dobře chápou, že pokud jen někdo vyřkne slova pravdy, tak celá ta skořápka totální lži rychle sletí a na povrch vylezou všecky ty jejich nehoráznosti! Obecně vzato, proč se k tomu uchylují lidé západní, to mohu ještě pochopit. Ale proč naši lidé, kteří pohádku „Král je nahý“ slýchali od dětství, toto nechápou? Jednoduše si poslechněte, co říkají rozumní lidé! Ne, oni chtějí slyšet jen prolhané žvanily! Vzniká dojem, že u nás vůbec přestali vychovávat děti…

To byl lyrický úvod, vraťme se nyní k hlavnímu tématu. Klíčovým úkolem finančníků je přitlačit ideologickou masou a přesvědčit všechny, že je rozhodnuto a že je odpor zbytečný. Nový model „demokracie“ (ve skutečnosti starý, který se jen stane legálním a veřejným) se stane normou. Smůlu mají v tom, že existují lidé, které takový vývoj událostí neuspokojuje.

V Číně mají Si Ťin-pchinga, v Rusku Putina (který, mimochodem, hraje velmi pečlivě a nepokouší se prorazit hlavou betonovou zeď). Nicméně ve Spojených státech je Trump. A ten je právě odborníkem na potyčky s betonovými zdmi. Biden je, mimochodem, člověk dost chytrý a delikátní (ačkoli, možná ne poslední dobou, protože stáří si bere své), ale je naprostým konformistou. Partaj řekla, „je třeba“ – tak je třeba. „Pokud církev určila, že věc, která se nám zdá být bílou, je černá, tak my ji hned musíme uznat za černou.“ (Ignác z Loyoly). Obvykle vede tato strategie k výhře, ale teď ne. V podmínkách ostrých krizí jsou potřeba právě tací, jako je Trump. 

Existují dvě rčení:

První, vietnamské: „Hledí-li nosorožec na Měsíc, tak marně ztrácí barvy svojí sleziny“, to je Biden. (Ona je to spíš jakási mystifikace vztahující se k čínskému přísloví od bratří Strugackých – pozn. edit.)

Druhé, pozorování našeho lidu: „Nosorožec velmi špatně vidí… Když ale rychle běží, není to jeho problém!“ A to je zřejmě o Trumpovi.

Takže hlavní otázkou dneška je – rozběhl se Trump rychle? A, mimochodem, nejsem přesvědčen o tom, že zeď před ním je skutečně betonová. Možná je jen papírová, vyrobená z novin. Anebo vůbec není, a je to čistá iluze…

Já si tu nečiním nárok na pravdu, to znovu opakuji, je to jen moje emocionální odpověď na včerejší nehoráznosti. Ale! Byl jsem mnohokrát v USA a velmi dobře chápu, že ti lidé, v něčem velmi naivní a upřímně věřící ve velikost svého státu, budou velmi dopáleni, pokud uvidí, že někdo tu víru cílevědomě  využívá v komerčních zájmech. A pokud Trump tuto sílu zvedne (a zatím jeho chování ukazuje, že tuto sílu zná, chápe a rozumí jí, a dělá vše, aby ho podpořili), tak liberálům bude velmi zle.

Už jsem psal, že Trump, dle všeho soudě, pochopil, že na aparátně-administrativní úrovni tento systém úředníků koupených liberály rozbít nedokáže, že tady je nutná vlna, tsunami, která je prostě spláchne. Jestliže se ukáže, že demokraty speciálně vyprovokoval (přesněji, aparát Demokratické strany USA) k takovým falzifikacím, tak jsem ochoten smeknout! Pak to není jen významná operace, je to geniální politická provokace, na úrovni Pearl Harboru!

To napadá mnohé! Jak Maďary, tak Poláky, nemluvě už o Putinovi a Si. Přitom tu nepotřebují nějaké tajné informace. Situace se Trumpovým úsilím úplně otevřela. Včerejší (Trumpova) partie golfu byla „třešinkou na dortu“ a Trump všem předvedl, že past už sklapla a on už v podstatě ani nemusí nic dělat, stroj se roztočí sám, zdroj mu dodá sama americká společnost. A vůbec, mohl by se jen kochat!

Trump oznámil vítězství ve volbách s jedenasedmdesáti miliony hlasů…

Mimochodem, znovu zopakuji, že toto je čistě emocionální hodnocení. Není vyloučeno, že v pondělí Trump zapláče, uzná svoji porážku a začne na svoje porady zvát Bidenovy zástupce. Anebo vůbec tyto porady zruší. Dokázat nic nemohu, ale – už zítra (v pondělí 9. 11. – pozn.překl.) bude vše pochopitelné. Uvidíme, čím věc skončí…

Zdroj: Avrora IA

Překlad: st.hroch 20201109

5 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
9. 11. 2020 14:58

Už se v tom nějak ztrácím, who i who, nicméně mi přijde, že prasata se rvou mezi sebou, což jsem psal už dříve. Melanie T,. prý zvažuje rozvod, Covid 19 svatbu, a GP je prý teplý. Přijde mi to jako mlácení prázdné slámy. Emerika nic jiného není. Prošel jsem všechno možné, i Yahoo, instalovaný prohlížeč Opera mi nabídl konkurenta Amazonu, a všechno je to nuda v Brně. A úplně největší nudou je Trump. Teď už dokoce i nulou. Ale chybu u sebe hledat nebude. Obludé jeho zrna něco takového nemají ve svém rejstříku. A to chce blbec ještě uvalit nové… Číst vice »

orinoko
orinoko
9. 11. 2020 15:24

Nevím, jestli se to zobrazí. Někdo tam dostává do držky. Jeden z těch dvou. Je vlastně jedno, který.

https://politikus.ru/events/132471-budem-posmotret-k-chemu-eto-vse-privedet.html

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 11. 2020 15:26

„Mocní jsou většinou jak divadelní masky a obdiv vzbuzují jen u prodejné chásky“.
Jean de la Fontaine (1621-1695)
Za těch 350 let se ve světě nic nezměnilo. Nic od slova „vůbec“.

fajt
fajt
9. 11. 2020 17:03

comment image

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
11. 11. 2020 8:20

Jsem si říkal, že to jsou jen obvyklé předvolební kecy, ale Biden má asi opravdu rád ženy. A cím mladší tím lepsí …
http://www.drsnysvet.cz/joe-biden-je-k-zenam-pozorny-k-malym-holcickam-ale-take/

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
11. 11. 2020 9:00

Fuj, to je hnus. Kontaktní Bidet. Každý člověk má cosi jako komfortní zónu včetně dětí. A do ní se neleze tímto způsobem Nechci dělat chytrého, ale Bidet je za hranou, je to ochmatyka. Copak jim u toho ještě bláBOLÍ? Já byl včera na návštěvě u kámoše, neb jsem si pro cosi někam jel. Mají tři malé děti. Mají se učit doma, ale moc se to nedařilo. Ta nejmenší z něčeho sestavila Popelku a furt to jméno brebentila. Tak jsem do toho vpadl řka, že až bude starší /ta sestavená/, tak se jí bude říkat Popelnice. A za čas ji odvezou… Číst vice »

Patrik
Patrik
10. 11. 2020 15:01

Musím ještě OM poděkovat za odkaz pod videem Pjakina zde, který mě navedl k článku „Symbolika kolem nás„. Vidím, že především symboliku čísel 22 a 11 nikde nikdo nepochopil, nemůže proto pochopit ani události našeho roku 2020. Nikde se takový odkaz neobjevil, proto moje dodatečné poděkování.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 11. 2020 15:05

PS: A samozřejmě mi jde i o zdůraznění toho odkazu, neboť jej považuji za důležitý o to víc, o co víc jej možná jen málokdo zaregistroval. Přitom ale v jediném zájmu – že totiž informace znamenají moc.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 11. 2020 20:34

„Paká“ – ruština je úžasná! „Paká“ rozuměj jako „zatím“, resp. „ahoj kdekoliv a klidně i jinde“ – „пока“. Už se tak zdravím i s vnoučaty :-)) ). Takže „пока“, než dopíšu článek o číslech 22 a 11 a tedy i o celém tomto roce. A je úplně jedno, kde se ten článek objeví – či třeba vůbec neobjeví, protože lidský život je velmi krátký. Ale za mě – „paká“

PPK
PPK
Reply to  Patrik
11. 11. 2020 7:06

Pozorovatelko, myslím, že je pod Vaší úroveň, uchylovat se k lidským výmyslům zvaným „symbolika“ jakožto argumentu. Podobně i k hraní divadélek s (min.) dvěma počítači a dvěma IP adr. a nicky, které vlastní jeden člověk. Uvědomte si, prosím, že nikoliv všichni jsou tak rozvinutí pitomci, aby dětinské hry diskusního lhaní na schovávanou jednoho dne neprokoukli. Není to poctivé. Copak nestačí, že poctivost postrádáme u politiků, když vymýšlejí hloupá spiknutí typu 9/11, letu na Měsíc, ISIL terorismu, migrace, anebo nejnověji koronaviru? Nesnižujme se na jejich úroveň a začněme LOGICKY MYSLET. Každá lež má krátké nohy, i když jsou dobře trénované.

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
11. 11. 2020 8:42

Moc se s ním pářeš. Na NWOO má ty svoje kydy pod nickitou „pozorovatelka“ , tady pod PAT rykem. A tomu sekunduje „no one“. Jeden chytřejší než „druhý“ a ten „třetí“ nabádá k dalšímu angažmá formou otázek ještě chytřejšího. Každý psychiatr má pro takové konání nález schizofrenie. Ale spadá to do celkové oblasti, kterou se zabývají Black Sabbath – Paranoid, Jde o histrionského spratka s nutkáním exhibicionistických vpádů typu rozhaleného kabátu s ukázkou etudy pimprlového maňáska. Nad Kačerem stojí mocný GP, který může všechno, jen s covidem si nějak neví rady, a Bílým vigvamem také ne. Je tak mocný, až… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  PPK
11. 11. 2020 12:24


Tentokrát Vám děkuji – dva nicky byl nesmyl, který vlastně nejvíc nebavil mě. Přiznání/návrat k „Pozorovatelka“ je nakonec nejvíce ulevující pro mě samotnou.

Význam symboliky si ale od nikoho vyvrátit nenechám, jen o ní napíšu tam, kde nebude vadit (a pokud vadit bude, svět se nezboří), ale jak zastávám dlouhodobě: „Buď budeme pravdiví tak, jak to vnímáme a cítíme (a to podle nejhlubšího vědomí a svědomí), anebo není o co stát – přeloženo: někdy ztráta nemusí být prohra.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
11. 11. 2020 12:40

PS: „Prohra“ myšleno subjektivně(!) – nikoliv v té každou dobou nějak upravované objektivitě (!). Tzn. v tzv. „diktátu každé doby“, který na svědomí jednotlivců kašle natolik, že svědomí jednotlivců zpracovává tak, že jednotlivce jako ovce vždy dostane tam, kde je chce mít. A v tom já od 89. nejede a ani náhodou nepojedu a je mi úplně jedno, kolik nepřátel mi to přinese. A kdo se chce hňácat nad kamínky, aniž by chtěl vidět mozaiku (řeč symbolů) – jeho cesta. Žij a nechej žít – asi tak. Anebo ještě jinak: Když se kamenuje, klidně ať všichni kamenují, ale já se… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
11. 11. 2020 12:56

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
11. 11. 2020 15:20

Už můj 22-letý rozum (pocit!) za tvrdé totality v roce 1980 mi velel, jak se mám zachovat LIDSKY – a to politika pro mě byla naprosto cizím pojmem! Dnes děkuji za to, že takový postoj mě nikdy neopustil. A že platí „Všichni jsou letadlo, jen já jsem blázen“.A nějakého orinoka v tom mám někde…

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
11. 11. 2020 16:56

Tvrdá totalita, njn… To byl Globální prediktor nejspíš ještě na nočníku a tahal Kačera. /sic/

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 11. 2020 17:43

Paradox. Demokraté ničí demokracii.comment image

Last edited 2 let před by Botičky od Diora