Šokující závěr vědecké studie: Obama je vesmírná ještěrka!

Vědecká studie financovaná Kremlem prokázala, že Obama je vesmírná ještěrka.

Kreml reagoval na šokující pentagonskou analýzu o Putinově neurologickém zdraví vlastní vědeckou studií.

Internet včera téměř explodoval poté, co bylo odhaleno , že pentagonský „expert na analýzu pohybu“ po pečlivém prostudování videozáznamu usoudil, že Vladimír Putin má „autistickou poruchu“.

Vzrušení z této studie však bledne ve srovnání s podobným výzkumem financovaným Kremlem, který jasně prokázal, že Barack Obama je ještěrka z vesmíru.

Špičkoví výzkumníci ruského ministerstva obrany odhalily šokující Obamovo ještěrčí tajemství poté, co analyzovali několik videozáznamů nahraných na YouTube uživatelem „LizardWorldGovernment666“.

„Sledovali jsme jisté video, na němž byl Obama hostitelem při opulentní státní večeři,“vzpomíná Sergej, behaviorální psycholog, který nám neposkytl své plné jméno s ohledem na citlivou povahu jeho práce. „A také způsob, jakým olizoval ostružinovou zmrzlinu, místo aby použil lžičku, jako by to měl udělat každý normální člověk.  A pak mi to došlo – Bože můj, ten chlápek je zku…ný ještěr.“

Ale jak výzkumníci dospěli k názoru, že Obama je vesmírná ještěrka?

Podle Sergeje je zřejmé, že Obama není jen tak nějaká obyčejná ještěrka: „Tohle další video, které na YouTube nahrál uživatel ‚TheQueenMotherControlsYou‘, ukazuje tuhle zvláštně tvarovanou čáru na Obamově zátylku, vypadá to jako by měl nějakou operaci mozku, nebo něco podobného. No, a všichni víme, že královna Alžběta používá mikročipy, aby měla pod kontrolou mimozemšťany, kteří nouzově přistáli na Zemi. Pak už bylo snadné si to spojit dohromady.“

Další důkazy, které byly citovány z kremelské studie, dokládají Obamovu „posedlost létajícími roboty shazujícími bomby“ a „nešikovný způsob, jakým jezdí na kole“. Podle expertů, kteří zkoumají tyhle věci, obojí jasně dokazuje Obamovu příslušnost k vesmírným ještěrkám.

Sergej zůstal neústupný, i když jsme se ho zeptali, zda dvouletý výzkum v ceně 40 mld. rublů (10 mld. USD) byl tím nejlepším využitím peněz daňových poplatníků: „Samozřejmě. Teď už víme, jak Obama funguje, jak ho pohodlně zmáknout, jak s ním jednat. Za prvé, ruští diplomaté by s ním vždy měli jednat v přetopeném pokoji, například v sauně. Za druhé, měli by mít vždy dostatek much pro jeho mlsný vesmírný ještěrčí jazýček.“

Dosud není známo, jestli Kreml upravil svoji oficiální politckou strategii v souladu se závěry této vědecké studie.

Zdroj: LiveLeak

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petrpavel
Petrpavel
9. 2. 2015 8:46

Nejlepším argumentem na blbost (pentagonských expertů a pentagonských jsetřábů, apod.) je humor. A použití rozumu. Díky.

petr
petr
9. 2. 2015 9:22

Není tam uvedena zásaní informace. Když se ulomí ocásek pozemské ještěrce, tak jí doroste nový. Jak je to u vesmírných ještěrek?

Aleš
Aleš
9. 2. 2015 10:34

Až nás všechny na om zavřou jako paranoidní autisty, kteří neumí sami sobě (sebe) „odpouštět“, kteří nemáme vyřešenou karmu z minulých životů, a vše, co se nám děje, je to, že si to necháme líbit a že je to správně a zasloužíme si to, že jsme sobečtí, protože si dovolujeme svět vnímat tak, jak ho vnímáme, že nežijeme dle „mouder“ prvních , druhých , třetích, čtvrtých … Mnichovských dohod, že jsme plní negací a negativního myšlení, že jsme nedospělí, jelikož se nestaráme sami o sebe (Přeci dle příručky správného euroatlanťana smíme se starat jen sami o sebe a měnit jen… Číst vice »

Admirál
Admirál
9. 2. 2015 10:41

petr napsal

Není tam uvedena zásaní informace. Když se ulomí ocásek pozemské ještěrce, tak jí doroste nový. Jak je to u vesmírných ještěrek?

Je naprosto jasné, že z ulomeného ocásku vyroste nový Obama. To dá přese rozum.

Pak budeme mít Obamy dva.

Nedej Bože, aby ocásek někdo přeřízl nadvakrát. Pak máme Obamy tři.

milda1963
milda1963
9. 2. 2015 12:04

A nyní trochu vážně! Asi netušíte, že v členské zemi EU, se za toto udělují inženýrské tituly na „renomovaných vysokých školách“. Je potvzen Obamův původ oficiálně, a to celou řadou expertů a odborníků, ba dokonce VŠ sborem. Vážně a bez legrace či ironie. Kdo má zájem zde je je možno ověřit odkaz: http://www.vse.cz/vskp/40223_exopolitika_a%C2%A0problem_bezpecnosti_v%C2%A021_stoleti Tak si z toho prosím nedělějte legraci. Děkuji Váš m63

peter.
9. 2. 2015 12:09

petr napsal

Není tam uvedena zásaní informace. Když se ulomí ocásek pozemské ještěrce, tak jí doroste nový. Jak je to u vesmírných ještěrek?

Je nemálo odborníkov vo výskume jašteríc ktorí tvrdia,že Obamovi bol rozhodnutím ÚV VJ (vesmírne jašterice) chvost odlomený ešte pred jeho prvým zvolením za prezidenta USA.Dôvodom bolo to,že by to nebolo vhodné,aby prezident USA chodil po svete s tak veľkým chvostom.Keďže chvost jašterice má vysokú regeneračnú schopnosť,musí sa Obama raz za mesiac podrobiť rituálnemu aktu odlamovania chvostíka.Na to sa podujala pani Obamová,ktorá je známa tým,že chvosty má v mimoriadnej obľube.

Tribun
Admin
9. 2. 2015 13:20

Stupidita je někdy jediný způsob, jak si uchovat rozum.