Souhrn svobodné a nezávislé žurnalistiky na jednom místě? Zpravodajský server ALMANACH.cz

Představovali jste si někdy veškeré nezávislé, svobodné a alternativní zpravodajství na jednom místě? Přesně takový projekt byl spuštěn pod jednou ze základních českých domén ALMANACH.cz.

Nový zpravodajský server sází na jednoduché přehledné prostředí kompatibilní s mobilní platformou. Zdrojem jeho dat jsou neznámější zpravodajské servery pohybující se v oblastech alternativní žurnalistiky mimo mainstream. Krátké titulní posty přímo směrují čtenáře ke svému zdroji. Podle zakladatele projektu je připravováno i vlastní zpravodajství, jež by nejlépe slušelo mladým nezávislým novinářům, kteří nemohou najít prostor pro svou práci.

Sny jsou velké. Co takto dostat svobodné a nezávislé názory do rukou každého? Ukázat lidem, že i v jednadvacátém století bojuje skupinka lidí za svobodu všech. Za svobodu nebýt manipulován, nebýt zotročován, nebýt jen informován, ale namísto toho se rozhodnout sám a utvořit si názor z mnoha zdrojů.

Budeme rádi, když se naučíte na ALMANACH.cz přicházet pro svod aktuálních zpráv. Pokud vás zajímají novinky týkající se přímo provozu portálu, je možné se přihlásit i k odběrům jednoduchého e-mailového zpravodaje (newsletteru).

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
denda
denda
3. 12. 2014 13:18

Stane máte tam špatný odkaz….
http://www.almanach.cz/

Stan
Admin
Reply to  denda
3. 12. 2014 13:58

Snad opraveno… Díky.