Stephen Lendman: Do čeho nás to establishment svou krádeží voleb uvrhl

 

Stižen demencí je Biden znatelně nezpůsobilý a neschopen plnit povinnosti úřadu, který zastává. Jeho zdravotní stav přejde pravděpodobně v Alzheimerovu chorobu, která jej pak už z normální lidské činnosti vyřadí beze zbytku.

Psychologie definuje demenci takto: „Je to progresivně postupující ztráta rozpoznávacích funkcí, charakterizována problémy s pamětí, sníženou schopností komunikace, nesprávným úsudkem a zmateným myšlením. Demence se nejčastěji objevuje od 65 let věku a výš. Lidé demencí postižení mohou ztrácet schopnost ovládat své emoce, zvláště pak zlost, a jejich osobnosti se mohou změnit. Až u 80 procent osob demencí postižených se vyvine Alzheimerova choroba. V Americe je jí postiženo kolem pěti milionů lidí.“

Bidenův psychický stav se už po nějakou dobu znatelně horší a často už své povinnosti nedokáže plnit. Média establishmentu však tuto situaci před veřejností zakrývají, seč mohou. Což je pravidlo, které porušil jedině deník Boston Herald, když v polovině února otiskl článek od Howie Carra s titulkem „Bidens babbles continue“ a některé z těchto blábolů dokonce přímo uvedl. Tak např.:

„Ze 400 až 600 milionů Američanů je dost očkovací látky k naočkování 300 Američanů do konce léta a začátku podzimu.“

„Ale chceme se podívat, to je, že já se chci podívat, zda bude plně stačit naočkovat 300 Američanů.“

„Saúdská Arábie propustila prominentního aktivistu lidských práv Loujaina al-Hathlouha-loula-promiňte. L-o-u-la, uha, z vězení.“

„Klimatická změna je sexuálně nejvýznamnější hrozba pro planetu Zemi.“

„Nikdy a kdykoli vás, občany USA, zneuctím.“

Jak dlouho bude tahle legrace pokračovat, než Bidena nahradí prezidentka v naději Harrisová, jak to ostatně americký establishment už od samého začátku naplánoval?

Zdroj: Stephen Lendman

Vybral a přeložil Lubomír Man
5 4 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
4. 3. 2021 20:46

https://www.youtube.com/watch?v=A-Y2OCyk-Pc a to se mu američané a nakonec i celá Evropa ( i východní) smáli … na rozdíl od Leonida Joe nemá dno a žádný americký politruk lgbt komuny ho nemůže zachránit. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  fajt
4. 3. 2021 21:37

comment image

Dana
Dana
4. 3. 2021 23:23

„Jak dlouho bude tahle legrace pokračovat, než Bidena nahradí prezidentka v naději Harrisová, jak to ostatně americký establishment už od samého začátku naplánoval?“ Doufam, ze deda Joe jeste nejakou dobu na omlazovacich hormonech vydrzi, dela Demokratum medvedi sluzbu tim, ze je ve vleku vselijakych skupin. Kupodivu, ani ne tak socialistickych, ale rasove spravedlivych BLM a genderove rovnosti spolu s bojem proti zmene klimatu. Az se to stane neunosne, bude vymenen a nepomuze mu ani to, ze zarovku vynalezl cernossky vedec. Od Trumpa jsme jako kazdy American dostali podporu 1200 dolaru, posledne 600 dolaru a ted se bude holt dale redukovat… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
5. 3. 2021 15:34

Něco z historie: Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

https://www.idnes.cz/xman/styl/operace-seaspray-bakterie-civiliste-armada-san-francisco.A180220_173117_xman-styl_fro

zart
zart
5. 3. 2021 6:03

On není hloupý, hloupý je ten kdo si to o něm myslí. Pouze se přeřekl a podřekl. Mimozemšťané občas mají potíže, než se řádně vtělí do lidského futrálu. Mějte prosím pochopení, sami s tím máme všichni potíže a většinou života jsme mimo. Např. jde jen o 300 Američanů, ty stovky milionů jimi nejsou. Jsou však určeni k mutovaní a po vysátí k vyhlazování. Ovšem mimo našich Američanů a Tchajwanců. Klimatické změny skutečně souvisejí se sexualitu, nikoliv jen změny klimakterické. Změna polarity zeměkoule souvisí i se změnami našich pohlavních funkci – např. minimálně 3000 let známo v čínské zdravovedě. Američany není… Číst vice »

Irena
5. 3. 2021 6:37

Z internetu: Tak mi secvaklo jakej byl Vorlíček vizionář, když natočil Arabelu……
Hrstka gaunerů převezme kontrolu nad televizním vysíláním a obyvatelé celého království se najednou začnou chovat jako dementi a to navíc proti své vlastní vůli….

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
5. 3. 2021 7:03
orinoko
orinoko
Reply to  Irena
5. 3. 2021 7:25

Věc makropulos? Nikoli!

z24.news/daniel-vavra-o-babisovi-o-respiratorech-a-o-podvodech-ktere-se-na-nich-delaji-ty-frajeri-udelali-za-10-minut-20-mega-ode-me-koupili-respik-za-25-obratem-ho-statu-za-95-prodali/

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
5. 3. 2021 11:19

V ukrajinské armádě vypukl nový korupční skandál: dělostřelecké granáty, zakoupené v České republice u Czech Defense Systems (překupníček), nejsou vhodné pro bojové použití a jsou morálně zastaralé…
Nic osobního – just business. Ale pošlete nám aspoň milión Sputniků V, moc prosím-prosím.
https://eadaily.com/ru/news/2021/03/03/bolgariya-cherez-chehiyu-prodala-ukraine-neprigodnye-sovetskie-boepripasy

orinoko
orinoko
5. 3. 2021 7:40

Filter agregovaných správ
Badatel.net
Denník Slovensko
EUROREŠPEKT
Outsider Media
Spolok Národohospodárov Slovenska
Zem&Vek
Zvědavec

Botičky od Diora
Botičky od Diora
5. 3. 2021 10:59

Americkej schwarzenberg – analogie čistě náhodná :-)

https://www.youtube.com/watch?v=_YZiUKZ0f9M

https://www.youtube.com/watch?v=KtpVbVBah9k :-)))