Strach

Vše jako dřiv. Jen nemluvte. Nezpivejte. Netančete. Nefanděte. Netleskejte. Nebavte se. Nesmějte se. Smějete se? Však vas to přejde.

Sanytyzoval ste si ruky? Odstupte. Nemate spravny rozestup. Jaku mate teplotu? Ne, pokud mate teplotu 37,0°C, nemožete chcat do našeho hajzla. Sanytyzoval ste si ruky? A co nohy? Odstupte. Ne, pane, je to vladni nařizeni. Mate spravny odstup? Odstupte ještě kusek. Že prši? Za to my nemožeme. Robime to pro vaše dobro. Nerozčilujte se. Nemožete byt tady pod střišku, bo byste neměl spravny odstup. Ano, chapu, že na vas moc prši. To je vladni nařizeni. Sanytyzoval ste se? Zapište se tady do seznamu. Proč odmitate sanytyzaci? Chapu, že mate alergyju, ale to je vladni nařizeni. Tady v seznamu vam chybi čislica. To je česky mobil? Napište předčisli, ať vas možeme kontaktovat, kdybyste byl ve styku s nakaženym. Cože? Ne, nevim, kaj je Poruba. Sanytyzoval ste se? Naše vlada vas najde aji v Porubě. Jidelni listek? Ne, to nemame. Objednejte si přes internet. U nas je bezpečno, nedochazi ke styku hosta s obsluhu. Mate změřenu teplotu? Kam jdete, pane? Sanytyzoval ste si ruky? Tyto dveře su enem pro vstup. Ano, je to vladni nařizeni. Mate sanytyzovane uši? Nebyl ste ve styku s kontaminovanu osobu? Ne, tady nemožete sedět, mezi stolama musi byt rozestupy. Nechčijte tady prosim. Ano, do teho pisojra vedle možete. Ne, to neni hlupota, to je vladni nařizeni. Čemu uživate neschvalene umyvadlo? Sanytyzoval ste si ruky? Nepřibližujte se. Vstupil ste do hospody neschvalenym směrem. Vraťte se. Sanytyzoval ste se? Vaše teplota je blizka kritycke teplotě. Mate přiznaky? Umyl ste si nohy? To je vladni nařizeni. Vlada přece vi, co robi…

We are just following the rules…

Ladislav Větvička, hlasatel pravdy, lasky, miru a bezinfekčnosti, Edynbugr, Skotsko


Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756628

5 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
7. 9. 2020 13:52

„Nesmějte se! Smějete se? Však on vás ten smích přejde!“
No to fakt sedí. A obrazová dokumentace nemá chybu.

orinoko
orinoko
7. 9. 2020 14:07

Tento Větvička už je i jinde. Za hodně zvláštní považuji, že se pod tím prakticky jedině vyjadřují ženské. Prý, co tím myslí? Někdo si myslí, že situaci zlehčuje , někdo, že varuje. Větvička především dokládá rozpad a absurditu současného záchudu. Nám Čížkům Babiš nemusí stopovat rozestupy a podobně. My totiž s Covidem 19 vyběhneme stejně jako s tzv. normalizací. Možná chcípnu, ale já jsem za půl roku sjezdil všechno možné, ale ještě jsem neviděl jediného malomocného. “ Do prodejen textilu přišlo progresivní dámské spodní prádlo. Ochrana nade vše. I ženská ňadra potřebuji svoje roušky, a nové podprsenky podle toho vypadají.… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
7. 9. 2020 14:22

Covidove všech zemi světa , vylizte si prdel.

orinoko
orinoko
7. 9. 2020 15:00

Jednu věc jsem zapomnel pridat… V nejmenovaném kempu jsem se dozvěděl , jak jsou dnešní oblude vylizani. Trošku si NATO vzpominam. Debilní předpověď počasí ohlásila nějaký naráz nějakého tornáda, tajfunu NEBO TAK NECO , či čeho, až na naše uzemi. Jak na povel se o víkendu ceská lejna zvedla a kemp opustila. Samozřejmě s predstihem. Brod nebyl ani na mape. Ale už následující den prijizdeli jini, kteří uvolněné místo ochotně zaplnili. Osobně nic nepodcenuji, lidskou debilitu ovšem už vůbec ne. Sezóna byla velmi dobra, rozjezd kvůli počasí horsi, ale lidská debilita překonala veškeré myslitelné meze. Tak například bramboráky prý byly… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  orinoko
8. 9. 2020 9:45

Bez strašení a hrůz všeho druhu – tajfuny, covidy, Rusko a Čína co
se nás chystá sežrat (ale je tu ještě vůbec něco k sežrání?)
by náš život byl příliš normální a nudný. Navíc se mezi tím balastem ztratí hrůzy skutečné, jako jsou války, barevné revoluce,
exekutoři, nastupující fašismus…………..,.

Tom1622
Tom1622
8. 9. 2020 18:20

Ten podpis ! Ladiku si zvíře .